Whatsapp İle İletişime Geç
Whatsapp İle İletişime Geç
Tur Bilgileri
04 - 11 Ekim
Oda & Kahvaltı
Ankara Çıkışlı
ENDÜLÜS & PORTEKİZ TURU
811.25 €
04 Ekim 2021 - 11 Ekim 2021 Oda & Kahvaltı
649 €
Son 7 Kişi
01 Kasım 2021 - 08 Kasım 2021 Oda & Kahvaltı
649 €
Son 7 Kişi
06 Aralık 2021 - 13 Aralık 2021 Oda & Kahvaltı
649 €
Son 7 Kişi
04 Ekim 2021 - 11 Ekim 2021 Oda & Kahvaltı 8-12 kişilik gruplar için geçerli fiyatlardır.
Grup Kontenjanı doludur.
629.53 €
01 Kasım 2021 - 08 Kasım 2021 Oda & Kahvaltı 8-12 kişilik gruplar için geçerli fiyatlardır.
Grup Kontenjanı doludur.
629.53 €
06 Aralık 2021 - 13 Aralık 2021 Oda & Kahvaltı 8-12 kişilik gruplar için geçerli fiyatlardır.
Grup Kontenjanı doludur.
629.53 €

Fiyat Hesaplama

MEGA PORTEKİZ & ENDÜLÜS TURU

 

GRANADA (1) - SEVİLLA (2) - LİZBON (2) - PORTO (2)

 

3* VEYA 4* OTELLERDE ODA & KAHVALTI DAHİL KONAKLAMA

 

TÜRK  HAVAYOLLARI TARİFELİ SEFERİ İLE

 

7 GECE 8 GÜN

 

KREDİ KARTLARINA 3 - 6 TAKSİT İMKANI

 • 1. Gün 04 Ekim Pazartesi
  İSTANBUL - MALAGA - GRANADA

  İstanbul Yeni Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinde uçuştan iki buçuk saat önce buluşuyoruz. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile gerçekleşecek Malaga uçuşumuzun ardından, havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüze geçiyor ve panoramik şehir turu ile programımıza başlıyoruz. Pablo Picasso’nun doğduğu Malaga şehir turumuzda göreceğimiz yerler arasında Paseo de Parque (Park Caddesi), Plaze de la Merced, Cervantes Tiyatrosu, Puerto Marina (Liman), La Alcazaba ve Gibralfaro Kalesi bulunmaktadır. Tur sonrası Granada’ya hareket ve varışımızın ardından panoramik şehir turu. Tarihi Granada sokaklarında Emevi ve Abbasi dönemlerinden kalma eserlerin arasında Grand Via, La Rambla Meydanı, Arap Çarşısı ve Belediye Meydanı görülecek yerler arasındadır. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Al Hambra Sarayı (sarayın müsaitlik durumuna göre) (harem girişi hariç) turuna katılabilirler. Bu turumuzda Arabesk mimarisi, havuz ve bahçeleri ile ünlü UNESCO Dünya Kültür Mirasları Listesi’nde yer alan Al Hambra Sarayı ziyaret edilecektir. Tur sonrası otele transfer. Geceleme otelimizde. Akşam dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Albaizin ve Sacromonte Yerel Mahalleler turuna katılabilirler. Al Hambra Sarayı’nın çevresine, Sierra Nevada dağının eteklerinde bulunan Albaicin bölgesinde unutulmaz bir çingene gösterisi izleyecek, gösteriden sonra Granada'nın bu en eski yerleşim yeri olan Sacromonte ve Albaicin bölgesini gezme ve Al Hambra Sarayı’nı gece ışıklandırılmış şekilde görme fırsatını yakalayacaksınız. Tur sonrası otelimize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.

   

  ALTERNATİF PROGRAMLAR

  Al Hambra Sarayı turu (harem girişi hariç) :  65 Euro

  Albaizin ve Sacromonte Yerel Mahalleler turu : 45 Euro
 • 2. Gün 05 Ekim Salı
  GRANADA - CORDOBA - SEVİLLA

  Güne otelde alacağımız kahvaltı ile başlıyoruz. Kahvaltının ardından Cordoba’ya hareket, varışımızın ardından panoramik şehir turu Cordoba; şaşırtıcı mimarisi, görkemli tarihi, beyaza boyalı duvarları ve dolambaçlı sokakları ile adeta bir harikalar diyarı, Güney İspanya’da Endülüs Bölgesinde yer alan Cordoba, 10. ve 11. Y.Y. da dünyanın en kalabalık şehirlerinden birisiydi. O dönemde Yahudilerin, Hristiyan ve Müslümanların barış içinde yaşadığı bu şehir, önemli filozof, bilim insanı ve sanatçılarının katkısı ile Avrupa’nın en önemli kültür merkezlerinden oldu. UNESCO Dünya Kültür Mirasları arasına giren Cordoba şehir turu sırasında Dünyanın 3. büyük cami/katedrali Kurtuba Cami - Mezquita, Alcazar Sarayı, Rönesans eseri Musevi Mahallesi göreceğimiz yerler arasında. Tur sonrası Sevilla’ya hareket ve varışımızın ardında Sevilla şehir turu. Göreceğimiz yerler arasında, İspanya Meydanı, Altın Kule, Paula Rahibeler Manastırı, havuzları ve bahçeleri ile ünlü Maria Luisa Parkı ile Santa Cruz Meydanı bulunmaktadır. Tur sonrası otelimize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.

 • 3. Gün 06 Ekim Çarşamba
  SEVİLLA

  Otelde alacağımız kahvaltı ile güne başlıyoruz. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Endülüs Beyaz Köyler (Pueblos Blancos) turuna katılabilirler. Jerez De La Frontera; atları ve flamenko müzikleriyle ünlü bu şehirde tarihin kokusunu içinize çekeceksiniz. Aynı zamanda dünya çapında beğeni toplayan tadımlık turların merkezi olan bu yeri görmenin mutluluğunu yaşayacaksınız. Arcos De La Frontera; Roma döneminde kurulmuş ve Kurtuba halifeliği döneminde Mağribi kalesine dönüştürülmüştür, labirent sokakları ile tipik beyaz Endülüs kasabasıdır. Görülecek yerler arasında Iglesia de Santa Maria de la Asuncion, Iglesia de San Pedro bulunmaktadır. Ronda; Emevilerin yarım adadan çekilirken İspanyollara en son teslim ettikleri kale olma özelliği taşımaktadır Bu nedenle hem İslam hem de Hristiyan dinlerinin etkisi altında kalmış, silinmeyen izlerle bezenmiş olarak göze çarpıyor. Kireç taşından dik bir yarığın iki tarafında büyük bir kayalığın üzerinde kurulmuş ve dünyanın en eski boğa güreşi arenasının bulunduğu tipik beyaz Endülüs köyüdür. Görülecek yerler arasında Casa Del Rey Moro, Palacio Mondragon, Puento Nuevo yer almaktadır. Turumuzun sonunda Sevilla'ya dönüş ve otelinize transfer. Akşamı eğlenceli bir ortamda geçirmek isteyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek Flamenko Gecesi (yemeksiz) turuna katılabilirler. Tur sonrası otelimize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.

   

  ALTERNATİF PROGRAMLAR

  Endülüs Beyaz Köyler (Pueblos Blancos) : 65 Euro

  Flamenko Gecesi  (Yemeksiz) :  55 Euro
 • 4. Gün 07 Ekim Perşembe
  SEVİLLA - EVORA - LİZBON

  Otelde alacağımız kahvaltı ile güne başlıyoruz. Kahvaltı sonrası Evora’ya hareket. Unesco dünya mirası kalıcı listesinde yer alan Evora’da Giraldo Meydanı, Nossa Senhora Kilisesi, Evora Katedrali, Evora Su Kemerleri, Roman Diana Tapınağı, Kemik Şapeli görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası Lizbon’a hareket ve varışımızın ardından panoramik Lizbon şehir turu; turumuzda; Rossio Meydanı, Belem Kulesi, Keşifler Anıtı, Markiz de Pompal Meydanı, Jeronimus Manastırı ve Santa Justa Asansörü görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.                                               

 • 5. Gün 08 Ekim Cuma
  LİZBON

  Otelde alacağımız kahvaltı ile güne başlıyoruz. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Atlantik Güzelleri turuna katılabilirler. Bir tepe üstüne kurulu tarihi şehir Sintra, eşsiz manzarasıyla Avrupa’nın en batı ucu Cabo da Roca, Atlantik kıyısındaki Cascais balıkçı kasabası ve Estoril görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele dönüş ve serbest zaman. Akşamı eğlenceli bir ortamda geçirmek isteyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Fado Gecesi turuna katılabilirler. Tur sonrası otelimize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.

   

  ALTERNATİF PROGRAMLAR

  Atlantik Güzelleri Turu : 65 Euro

  Fado Gecesi : 55 Euro
 • 6. Gün 09 Ekim Cumartesi
  LİZBON - OBİDOS - FATİMA - NAZARE - PORTO

  Otelde alacağımız kahvaltı ile güne başlıyoruz. Kahvaltının ardından yol üzerinde Obidos & Fatima & Nazare turumuzu gerçekleştiriyoruz iki katlı beyaz evleri ve sarmaşıklar ile sarılmış tarihi surları olan Obidos’u ziyaret ediyoruz. Portekiz’in kutsal mekânı olarak bilinen Fatima görülmeye değer sahiliyle, şirin bir balıkçı kasabası olan Nazare’yi ziyaret ediyoruz. Tur sonrası Porto’ya Hareket ve panoramik şehir turu. Bento stayonu, Sao Francisco Kilisesi, Borsa Sarayı, Porto Katedrali, Liberdade Meydanı, Batalha Meydanı, şehrin en eski ve tipik yerleşim merkezi Riberia bölgesi, Tore dos Clerigos Kulesi, şehrin en ünlü alışveriş caddesi Santa Catarina, Don Luis I.Köprüsü, Arrabida Köprüsü, şehrin yeni ve modern bölgesi olan Boa Vista görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.

 • 7. Gün 10 Ekim Pazar
  PORTO

  Güne otelde alacağımız kahvaltı ile başlıyoruz. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Aviero (tekne turu dahil) & Braga & Goimaraes turuna katılabilirler. Aviero; Portekiz’in Venedik’i olarak bilinen Aviero turunda şehrin içinden geçen kanallar, Aviero Nehri Köprüsü, Eski Tren Garı ve Aviero Katedrali görülecek yerler arasındadır. Braga; Portekiz’in 3. büyük şehri ve dini merkezi Braga’da, İsa Tepesi’ne ve Katedraline ev sahipliği yapan bu şehir Portekiz’in dini merkezidir. Portekiz’in tarihi şehri olan güzel küçük meydanlara ve dar sokaklara sahiptir. Goimaraes; X.yy‘da Portekiz Kralı tarafından kurulan bu şehir Portekiz’in doğduğu yerdir. 10.yy’dan beri kendine has yapısını korumuş dini bir başkent olmuş küçük şirin bir yer olan Goimaraes’de zamanın durduğunu hissedeceksiniz. Tur bitimi otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest saatler. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Porto Gece turuna katılabilirler. Tur sonrası otelimize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.

   

  ALTERNATİF PROGRAMLAR

  Aviero (tekne turu dahil) & Braga & Goimaraes turu :  55 Euro

  Porto Gece turu :  25 Euro
 • 8. Gün 11 Ekim Pazartesi
  PORTO - İSTANBUL

  Otelimizde alacağımız kahvaltı ile günümüze başladıktan sonra rehberimizin belirteceği saatte havalimanına transferimizi gerçekleştiriyoruz. Bagaj, bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul’a uçuşumuz gerçekleşiyor. İstanbul Yeni Havalimanı’na varışımızla birlikte turumuzun ve servislerimizin sonu.

   

  Ulaşım Detayı

  Gidiş : İstanbul Havalimanı -Türk Hava Yolları TK1305 - Uçuş Saati 08.20-12.05

  Dönüş : Porto Havalimanı -  Türk Hava Yolları TK1450 - Uçuş Saati 15.45-22.15

  * Kalkış ve varış saatleri yerel saatlerdir.
  * işareti olan uçuşlar, hareket tarihinden 1 sonraki takvim gününde varış noktasına ulaşır.
  * Konfirme edilen iç hat bağlantıları 24 saat içerisinde geçerli olan en uygun iç hat uçuş için geçerlidir.
  *  Gruplarda iç hat bağlantı fiyatları geçerli olmayabilir. Özel fiyatlarımızı sorunuz.

  BAĞLANTI ÜCRETLERİ - NET

  Şehirler

  Tek Yön

  Gidiş-Dönüş

  AYT/ESB/ADB

  30 Euro

  55 Euro

  Diğer Şehirler

  40 Euro

  75 Euro

   

  AVANTAJLI EKSTRA GEZİLER  

  375 Euro 325 Euro
  0-2 yaş ücretsiz ,3-10 yaş %50 indirimlidir.

  Atlantik Güzelleri (65 Euro) + Aviero (tekne turu dahil) & Braga & Goimaraes (55 Euro) + Flamenco Gecesi (55 Euro) + Endülüs Beyaz Köyler (65 Euro) + Al Hambra Sarayı Turu (65 Euro) + Albaizin ve Sacromonte yerel mahalleler Turu (45 Euro) + Porto Gece turu (25 Euro)

   

  Konaklama Detayı

  GRANADA (şehir dışı)
  4****Nevada Palace
  4****Luna de Granada
  3***BS Principe Felipe Hotel
   
  SEVILLA (şehir dışı) 
  3***Conguista Hotel
  3***Macia Villa Blanca
  4****Luna De Granada

  LIZBON (şehir dışı)
  3***Holiday Inn Express
  4****Real Oirea
  4****Ever Costa De Caparice
    
  PORTO (şehir dışı)
  4****Porto Black Tulip
  3***Holiday Inn Express
  3***Nave HotelDİKKAT: Tur sirküsü yayımlandığı 22 Eylül Çarşamba tarihinde geçerlidir. Aynı tura ait, daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar.
ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

-  Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul (IST)-Malaga (AGP) gidiş, Porto (OPO)-İstanbul (IST) dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti 

-  Havalimanı vergileri

-  3* & 4* otellerde 7 gece oda & kahvaltı konaklama

-  Alan-otel-alan transferleri

-  Özel otobüslerimiz ile tüm şehir transferleri

-  Panoramik Porto, Lizbon, Sevilla, Granada, Cordoba ve Malaga, Obidos, Nazare, Fatima, Evora şehir turları

-  Profesyonel Türkçe rehberlik ve asistanlık hizmetleri

-  Otel vergileri

-  Turist şehir vergileri

-  TURSAB mesleki sorumluluk sigortası

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

- ANKARA / IZMIR / ANTALYA / ADANA BAĞLANTI ÜCRETİ : 65 EUR 
 
   DİĞER TÜRKİYE BAĞLANTI ÜCRETİ : 115 EUR

- Vize ücreti, servis bedeli

- Seyahat sağlık sigortası

- Öğle ve akşam yemekleri

- Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları

- Yurt dışı çıkış harcı bedeli

- Müze ve ören yerleri girişleri

- Şoför tipleri 5 Euro / kişibaşı (isteğe bağlı)

Önemli Notlar;

     Tur Programımız minimum 40 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir.  Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kakışına 20 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur acenteniz aracılığı ile tarafınıza bildirilecektir.
 Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce acenteniz tarafından bildirilecektir.
 Fuar, kongre, konser, etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen km’lerden fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce acenteniz tarafından bilgi verilecektir.
 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan –yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.
 Tur programında dâhil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.
 Tur paketine dâhil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dâhil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine, girilmesine izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından Tur Firması sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkânlar dâhilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.
 Ekstra turlar, servis aldığımız yerel acente tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamakta veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.
 Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.
 Sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için alternatif bilgiler bulunduğu durumda konaklayacağınız otel(ler)i gezi hareketinden 48 saat önce öğrenebilirsiniz.
 Promosyon ve Erken Rezervasyon kampanyalı turlarımızda misafir tarafından iptal ve değişiklik yapılamaz.
 Tur Firması, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Tur Firması, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.

Vize Bilgileri

 •  T.C vatandaşları için vize uygulaması vardır. Vize başvurusu için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ile acentemizden “Vize İçin Gerekli Evraklar” listesinde belirtilen belgeler ile başvurulması gerekmektedir.
   T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.
   Yeşil pasaport sahipleri için vize uygulaması olmayıp, seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir.
   Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan Fly Express sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir.
   Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.
   18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz

Fiyat Türü Peşin
Single 1073.75 €
859 €
Double 811.25 €
649 €
Triple 811.25 €
649 €
0-2 Yaş 200.00 €
160 €
3-6 Yaş 748.75€
599 €
7-12 Yaş 748.75 €
599 €

Yorum yazılmamıştır.

Formu doldurun, satış temsilcimiz beirttiğiniz süre içinde sizi arasın. Zorunlu alanları (*) doldurmalısınız.