Whatsapp İle İletişime Geç
Whatsapp İle İletişime Geç
Şimdi Ara

2024 Kültür Turları ERKEN REZERVASYON BAŞLADI !  ESKİ FİYATLARLA DEVAM EDİYORUZ ! ACELE EDİN %50'YE VARAN İNDİRİM FIRSATLARI ! YENİ SEZON FİYATLARI YÜKLENMEDEN ALIN ! SON GÜN 15 TEMMUZ !

Bursa Çıkışlı Kısa Karadeniz Turları İçerisinde 3 Gece Konaklamalı Ekonomik Paket Program.Vakti Sınırlı Olan ve Ekonomik Osun Diyen Misafirlerimize Özel. Resmi ve Dini Bayram Dönemlerinde Ağırlıklı Olarak Düzenlediğimiz Ekonomik Karadeniz Turu Programıdır. Talebin Yüksek Olduğu Dönemlerde ve Grup Taleplerine Yönelik Olarak Ek Tarihler Açılabilmektedir. Sümela Manastırı, Hopa, Atatürk Köşkü, Ayder Yaylası, Amasya, Ferhat ile Şirin,Gelin Tülü Şelalesi Gidiş - Dönüş Özel Tur Otobüslerimiz ile Ulaşım fiyatlarımıza dahildir. Karadeniz Turu En İyi Rehberlerle Daha Güzel hale geliyor ve Konaklamalarımız Şehir Merkezi Otellerinde . Bölgenin Seçkin Otellerinde 3 Gece Yarım Pansiyon Konaklama. 3 Sabah Kahvaltısı ve 3 Akşam Yemeği Karadeniz Gezisi ücretine dahil. Zorunlu Ekstra Tur Yok.

50 İndirim
En Yakın Tarih 17 - 21 Temmuz
Sezon Fiyatı
19520 TL
Kampanyalı Fiyatı
9760 TL

'den itibaren

Erken Rezervasyon %50 İndirim! Vade Farksız 3-6 TAKSİT İmkanı! Nakit Ödemelerde %10 Ekstra İNDİRİM!
 • Yarım Pansiyon
 • 3 Gece 4 Gün
 • 3 Gece Konaklama
 • 3 Sabah Kahvaltısı
 • 3 Akşam Yemeği
 • Ulaşım Dahil

Bursa Çıkışlı Karadeniz Rüzgarı Batum Turları içerisinde 4 gecelik paket program. Ekonomik Karadeniz Turu Programlarımızdandır.Ankara ve Yakın Çevrelerinden Oldukça Yoğun Talep Gören Kısa ama Kapsamlı Karadeniz Turlarımızdandır.Kümbet Yalası,Boztepe,Atatürk Köşkü,Sümela Manastırı,Fırtına Deresi,Ayder Yaylası,Gelin Tülü Şelalesi,Uzungöl ve daha bir çok yeri Gidiş-Dönüş Özel Tur Otobüslerimiz ile Sağlanmaktadır.Karadeniz Turu En İyi Rehberlerle Daha Güzel hale geliyor ve Konaklama Şehir Merkezi Otellerindedir. Bölgenin seçkin otellerinde 4 Gece Yarım Pansiyon Konaklama.4 Sabah Kahvaltısı,4 Akşam Yemeği ev transfer ücretleri Karadeniz Gezisi Ücretine Dahil. Zorunlu Ekstra Tur Yok.

50 İndirim
En Yakın Tarih 16 - 21 Temmuz
Sezon Fiyatı
20520 TL
Kampanyalı Fiyatı
10260 TL

'den itibaren

Erken Rezervasyon %50 İndirim! Vade Farksız 3-6 TAKSİT İmkanı! Nakit Ödemelerde %10 Ekstra İNDİRİM!
 • Yarım Pansiyon
 • 5 Gece 6 Gün
 • Profesyonel Rehberlik
 • 4 Sabah Kahvaltısı
 • Batum Turu
 • 4 Akşam Yemeği

Bursa Çıkışlı Mavi Yeşil Karadeniz Batum Turları içerisinde 5 gecelik paket program. Ordu, Yason Burnu Boztepe, Giresun Adası, Atatürk Köşkü, Sümela Manastırı, Zigana, Hamsiköy, Ayder Yaylası, Gelin Tülü Şelalesi, Uzungöl, Lustra ve Karaster Yaylası, Çinçiva, Çamlıhemşin ve Batum. Gidiş - Dönüş Özel Tur Otobüslerimiz ile Ulaşım. Karadeniz Turu En İyi Rehberlerle Daha Güzel hale getiriyor, 1 Gece Ayder de Konaklama. 4 Gece Şehir Otellerinde Konaklama. Bölgenin Seçkin Otellerinde 5 gece yarım Pansiyon Konaklanacaktır. 5 Sabah Kahvaltısı ve 5 Akşam Yemeği Karadeniz Gezisi Ücretine Dahildir. Zorunlu Ekstra Tur Yok.

50 İndirim
En Yakın Tarih 22 - 28 Temmuz
Sezon Fiyatı
22520 TL
Kampanyalı Fiyatı
11260 TL

'den itibaren

Erken Rezervasyon %50 İndirim! Vade Farksız 3-6 TAKSİT İmkanı! Nakit Ödemelerde %10 Ekstra İNDİRİM!
 • Yarım Pansiyon
 • 6 Gece 7 Gün
 • 5 Gece Konaklama
 • 5 Sabah Kahvaltısı
 • 5 Akşam Yemeği
 • Batum Turu

Bursa Çıkışlı Karadeniz TurlarıBursa dan Karadeniz TurlarıBursa Çıkışlı Karadeniz Tiflis Batum Turları

Bursa Çıkışlı Karadeniz Turları

Bursa Çıkışlı Karadeniz Turları, Yeşil Bursa da yaşayan değerli misafirlerimize Karadeniz Turlarını anlatmak gerçekten bizler için zor olacak. Karadeniz Turları dendiğinde aklınıza ilk gelen elbette yemyeşil doğası olur. Karadeniz'in yemyeşil doğası dışında bir çok cazibesi var. Bir kültürdür Karadeniz diyebiliriz. Yaylaları, ilginç, samimi insanları, yaşam biçimleri, yemek kültürü, ilginç yapıları Karadeniz'in cazibesini arttıran faktörler. Bursa İnsanı Karadeniz'i bir başka seviyor. Benzer özellikleri olması Karadeniz'e çabuk adapte olmalarını sağlıyor. Örneğin yeşili az bir memleketten katılan misafirlerimizi oksijen çarpıyor ama Bursalılar hiç etkilenmmiyor. Peki Biz Bursa dan Karadenize ne tür turlar düzenliyoruz?
Bursa çıkışlı otobüslü karadeniz turları, Bursa çıkışlı uçaklı karadeniz turları, Bursa çıkışlı trenli karadeniz turları, Bursa Çıkışlı Uçaklı ve Doğu Ekspresi ile Kars Tiflis Batum Karadeniz Turları  yapıyoruz.(Kars Tiflis Batum Karadeniz Turunu Türkiye'nin 54 Şehrinden sadece biz yapmaktayız.Yoğun talep gören programlarımızdandır.)Karadeniz Turlarımız genel itibari ile Bursalı misafirlerimiz tarafından beğenilmekte ve memnuniyet oranıda oldukça yüksektir. Sizlerde mutlu misafirlerimiz arasında ki yerinizi alın. Lütfen bizimle iletişime geçin.

Bursa dan Karadeniz Turu Programlarımız Hakkında Kısa Bilgi:

Bursa dan Karadeniz Turu Programlarımız vakti sınırlı olabilecek misafirlerimizde göz önünde bulundurularak  minimum  4 gece olacak şekilde hazırlanmaktadır. Karadeniz 3 , 4 güne sığmaz biz  Karadeniz'i doya doya gezmek istiyorum diyen misafirlerimiz içinse   5 ve 6 gecelik programlar düzenliyoruz. Yarım Pansiyon ve Her şey dahil tur seçenekleri ile herkese ve her bütçeye uygun karadeniz turlarını sitemizde bulabilirsiniz. Otobüslü Karadeniz Turu, Uçaklı Karadeniz Turu, Her Şey Dahil Karadeniz Turu, Karadeniz Yaylaları Batum Turu ve Türkiye de bir ilk olmakla beraber Doğu Ekspresi ile Karadeniz Batum Turu, programlarımız mevcuttur. 

Bursa Çıkışlı Karadeniz Turları Ödeme ve İndirim Seçenekleri:

maxigezi.com internet sitemizdeki bütün turlar için şu andaki Erken Rezervasyon Döneminde satın alma işlemi gerçekleştiren tüm öisafirlerimize %20 İndirim uygulanır. Gezi duyuru ve reklamlarında ve sitemizde yayınlanan fiyatlar %20 İndirim uygulanmış ve Bütün Kredi Kartlarına Vade Farksız 6 Taksitli Fiyatlarıdır. Bunların dışında nakit ödeme yapmak isteyen misafirlerimi için tüm turlarımızda geçerli Nakit Ödeme Ekstra İndirimi Kampanyamız mevcuttur. Nakit Ödemelerde %10  Ekstra İndirim Uygulanır. 

Bursa Çıkışlı Karadeniz Turları Pandemi Önlemleri

Karadeniz Turları ve tüm turlarımızda, Dünyamızı ve Ülkemizi etkisi altına almış olan Covid - 19 Pandemisi nedeniyle değerli katılımcılarımızın sağlık ve güvenliği için bizde bir takım önlemler almaktayız. Kayıt esnasında Hes kodu ve Aşı bilgisi alınmaktadır. Otobüslerimiz ilk hareket noktasına gelmeden önce mutlaka dezenfekte edilmektedir. Turlarımıza  sınırlı sayıda katılımcı alınmaktadır. Turlarımızda maske ve mümkün olduğunca mesafe kuralına uyulmaktadır. Tüm iniş binişlerde kolonya ve dezenfektan ikram edilmektedir.  

Sosyal Medya Hesaplarımızdan Takip Ederek Avantaj ve İndirimlerimizden Haberdar Olun

Bursa Çıkışlı Karadedeniz Turlarımızdan haberdar olmak, avantajlı İNDİRİM KAMPANYALARIMIZDAN faydalanmak için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edin.
Sosyal medya hesaplarımızda dönemsel olarak çeşitli turlar ile ilgili olarak etkinlikler düzenlemekteyiz. Bu etkinliklerde, takipçilerimizden bizi etiketleyerek veya gönderilerimizi paylaşarak daha fazla kitlelere ulaşmamız konusunda çeşitli yardımlar istemekteyiz. Etkinlikler sonucu belirli ricalarımızı yerine getiren takipçilerimiz arasından bazen çekilişle bazen ricalarımızı yerine getiren tüm takipçilerimize hediyeler veya ekstra indirim veya avantajlar sunmaktayız. Eğer sizde hediye, indirim ve avantajlarımızdan faydalanmak isterseniz tek yapmanız gereken bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip etmek ve küçük ricalarımızı yerine getirmektir. Haydi sizde kazanmaya başlayın. Bizi Takip Edin!

maxigezi instagram sayfasımaxigezi facebook sayfası

 

Karadeniz Turları Site Yardım 

www.maxigezi.com sitemizin ana sayfasında logonun yanıdaki menülerden | mouse yardımı ile imleci Yurtiçi Turlar Kategorisinin üzerine getirin  açılır menüsünden | Karadeniz Turları kategori sayfasını seçin. Açılan sayfa Karadeniz Turları Kategori sayfasıdır. Sol menü 'HIZLI TUR ARA' menüsüdür. Sayfanın sağında kalan bölüm tur liste sayfasıdır. Bulunduğunuz şehirden hareketli gezi programını görüyorsanız 'TURU İNCELE' butonuna tıklayarak detay sayfasına ulaşırsınız. 

Başka bir şehirdeyseniz ve karşınıza ilk olarak Ankara Çıkışlı Turlar, Ankara Çıkışlı Karadeniz Turları  veya diğer ana şehirlerimiz olan İstanbul Çıkışlı Karadeniz Turları | İzmir Çıkışlı Karadeniz Turları | Bursa Çıkışlı Karadeniz Turları | Çanakkale Çıkışlı Karadeniz Turları geldiyse ve siz başka bir şehirdeyseniz bulunduğunuz şehirden çıkışlı Karadeniz turlarını seçmek için yukarıda kırmızı şehir seçme (Şehir Seçiniz) açılır menüsünden şehrinizi seçip direkt olarak sizin şehrinizden hareketli olan tüm Karadeniz Gezi Programlarını Görebilirsiniz. 

Turlara kolay erişim sağlamanın bir başka yoluda Anasayfa Navigatörüdür. Bazı Büyük Şehirlerden hareketli olan gezi kategorileri anasayfada doğrudan gösterilir. Şehir isimlerinin yazılı olduğu sekmelerden bulunduğunuz şehrin sayfasını seçerek aradığınız tur kategorisini tıklayabilir ve tur programlarını görebilirsiniz. Bulunduğunuz şehir yoksa Ana Sayfanın en alt kısmında bütün şehirlerden çıkışlı turlar kategorisinden şehrinizi seçerek, şehrinizden çıkışlı bütün tur kategorilerini görebilirsiniz. Aradığınız tur kategorisini buldunuz ve bulunduğunuz şehirden hareketli gezi programını görüyorsanız 'TURU İNCELE' butonuna tıklayarak detay sayfasına ulaşırsınız. 'TUR DETAY SAYFASI' tur resimleri ve yanında fiyat bilgileri yer alır. Hemen altında  'ONLİNE SATIN AL' butonu, butonun hemen altında 'GEZİ TARİHLERİ' yer alır. Tura katılacağınız tarihi seçerek turunuzun fiyat bilgilerini görebilirsiniz.Sayfanın alt kısmında da gezi programını göreceksiniz. Gezi  Programımızı dikkatlice okuduktan sonra alt kısımda gezi ücretine dahil olan ve olmayanlar bilgilerinide dikkatlice okuyun. Karar verdiyseniz üst kısımda  'ONLİNE SATIN AL' butonuna tıkladıktan sonra tura katılacak misafirlerin istenilen bilgilerini doldurarak en alttaki 'SATIN AL' butonuna tıklayın. Ödeme bilgilerinizi girdikten sonra rezervasyonunuzu tamamlayabilirsiniz.  Tur kayıt belgeleriniz size otomatik mail olarak iletilecektir. Mail gelmemiş ise lütfen diğer klasörünüzü kontrol edin. Hiç mail gelmemiş ise bizimle iletişime geçin. Şimdiden Keyifli Turlar Dileriz.