Whatsapp İle İletişime Geç
Whatsapp İle İletişime Geç
Şimdi Ara

Kurtalan Ekspresi ile Turlar

2024 Kültür Turları ERKEN REZERVASYON BAŞLADI !  ESKİ FİYATLARLA DEVAM EDİYORUZ ! ACELE EDİN %50'YE VARAN İNDİRİM FIRSATLARI ! YENİ SEZON FİYATLARI YÜKLENMEDEN ALIN ! SON GÜN 29 MAYIS !

Hızlı Tur Ara
SONUÇLARI FİLTRELE 3/3
Fiyat Aralığı
Konseptler

Makaleler

Tura Katılacağınız Şehri Seçiniz:

ANKARA ÇIKIŞLI KURTALAN EKSPRESİ İLE ŞANLIURFA MARDİN HASANKEYF TURU (3 GECE)

Ankara Çıkışlı GAP Turları içerisinde 1 gece trende 3 gece otelde konakladığımız Kurtalan Ekspresi İle GAP Turu programlarımızdandır. Ankara ve yakın illerimizden yoğun talep gören kapsamlı turlarımızdandır.  Hasan Keyf , Midyat , Göbeklitepe , Balıklıgöl , Nemrut Dağı , Arsemia , Halfeti , ZeugmaGAP Turu en iyi rehberlerle daha güzel. Konaklama Şehir Merkezi Otellerindedir. Bölgenin seçkin otellerinde 3 gece yarım pansiyon konaklama .3 sabah kahvaltısı - 2 akşam yemeği GAP Turu ücretine dahildir. Zorunlu Ekstra Tur Yok. Hepinizi bu eşsiz deneyime bekliyoruz .

50 İndirim
En Yakın Tarih 01 - 05 Haziran
Sezon Fiyatı
23390 TL

'den itibaren

Kampanyalı Fiyatı
11695 TL

'den itibaren

 • Yarım Pansiyon
 • 4 Gece 5 Gün
 • 3 Gece Konaklama
 • 3 Sabah Kahvaltısı
 • 2 Akşam Yemeği
 • Tren & Uçak Bileti

ANKARA ÇIKIŞLI KURTALAN EKSPRESİ İLE GAP TURU (4 GECE)

Ankara Çıkışlı GAP Turları içerisinde 1 gece tren 4 gece otelde konaklama alacağımız  Kurtalan Ekspresi İle GAP Turu programlarımızdandır. Ankara ve yakın illerimizden yoğun talep gören kapsamlı turlarımızdan olan.  Hasan Keyf , Midyat , Göbeklitepe , Balıklıgöl , Nemrut Dağı , Arsemia , Halfeti , Zeugma , Gaziantep Kalesi , Sabancı Camii , Taş Köprü ve bunun gibi daha birçok tarihi noktayı görebileceğiniz GAP Turu en iyi rehberlerle daha güzel. Konaklamalar Şehir Merkezi Otellerindedir. Bölgenin seçkin otellerinde 4 gece yarım pansiyon konaklama .4 sabah kahvaltısı - 3 akşam yemeği GAP Turu ücretine dahildir. Zorunlu Ekstra Tur Yok. Hepinizi bu eşsiz deneyime bekliyoruz .

50 İndirim
En Yakın Tarih 01 - 06 Haziran
Sezon Fiyatı
25390 TL

'den itibaren

Kampanyalı Fiyatı
12695 TL

'den itibaren

 • Yarım Pansiyon
 • 5 Gece 6 Gün
 • 6 Gece Konaklama
 • 5 Sabah Kahvaltısı
 • 4 Akşam Yemeği
 • Tren & Uçak Bileti

ANKARA ÇIKIŞLI KURTALAN EKSPRESİ İLE GAP TURU ( 5 GECE )

Ankara Çıkışlı Gap Turları içerisinde belkide en keyifli turlardan biri. Bu tur programı şuan için başka hiçbir yerde yok. Son yıllarda anahat trenleri ile yapılan turlara talep oldukça yoğun. Trenle bir geziye giden misafir, başka bir tren ile başka bir gezi arayışına başlıyor. Aynı trenli turu tekrar tekrar yapamayacağından farklı trenli turlar ve farklı bölgeler istiyor haklı olarak. Bizde misafirlerimizden gelen bu talepleri geri çevirmeyerek harika bir gezi programı hazırladık. Kurtalan Ekspresi ile Gap Turu. Kars veya Van'a 3 gecelik trenli turlarımız var ama biz Gap turunu nasıl üç güne sığdıralım. Bir yeri gezdirsek bir yer kalacak düşüncesi ile tren dahil 6 gece konaklamalı Trenli Gap Turu programız ile siz değerli gezi severlerin beğenisine sunduk. Çok beğeneceğiniz keyif alacağınız bir gezi olacak. Turumuz trenli olduğundan kontenjan sınırlıdır. Özellikle Eylül ve Ekim ayları çok uygun dönemler bu geziye katılmak için. Sizde Trenli Gap Turumuza katılmak istiyorsanız acele edin  Bizi arayın.

50 İndirim
En Yakın Tarih 31 Mayıs - 06 Haziran
Sezon Fiyatı
27390 TL

'den itibaren

Kampanyalı Fiyatı
13695 TL

'den itibaren

 • Yarım Pansiyon
 • 6 Gece 7 Gün
 • 6 Gece Konaklama
 • 5 Sabah Kahvaltısı
 • 4 Akşam Yemeği
 • Tren & Uçak Bileti

Kurtalan Ekspresi ile Turlar

Kurtalan Ekspresi ile GAP Turları: Güneydoğu'nun Kültür Dolu Serüveni

Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nin zengin tarih ve kültür hazinelerini keşfetmek için unutulmaz bir yolculuğa çıkmaya hazır mısınız? Kurtalan Ekspresi ile GAP Turları, tarihi ve doğal güzellikleriyle ünlü Diyarbakır, Mardin, Şanlıurfa, Adıyaman ve Gaziantep gibi şehirleri kapsayan muazzam bir serüven sunuyor. 

Diyarbakır: Tarih ve Lezzetin Başkenti

Diyarbakır, surlarıyla ünlü tarihi bir şehir. Diyarbakır Surları, Keçi Burcu, Mardin Kapı ve Urfa Kapı gibi önemli noktalar, bu şehirdeki geçmişi yansıtan muazzam yapıları içeriyor. Turunuzun ilk günü boyunca Ulu Camii, Hasanpaşa Hanı ve Arkeoloji Müzesi gibi zengin tarih ve kültür noktalarını ziyaret ederek Diyarbakır'ın büyüleyici atmosferini soluyacaksınız.

Mardin: Taşların Arasındaki Tarih

Mardin, tarihi ve mimarisiyle büyüleyen bir şehir. Hasankeyf, Zeynel Bey Türbesi, El Rızk Camisi ve Artuklu Hamamı gibi yerlerde, Mardin'in zengin tarihine tanıklık edeceksiniz. Aynı zamanda Midyat ve Deyrulzafaran Manastırı'nın mistik atmosferi sizi etkisi altına alacak.

Şanlıurfa: Göbeklitepe ve Balıklıgöl'ün Büyüsü

GAP Turları'nın vazgeçilmezi Şanlıurfa, tarihi ve doğal güzellikleriyle sizi büyüleyecek. Göbeklitepe, Harran, Gümrükhan ve Balıklıgöl gibi noktalar, bu şehrin derin tarihini ve mistik atmosferini yansıtıyor.

Adıyaman: Mitolojik Bir Yolculuk

Adıyaman, Antik Roma dönemine ait Nemrut Dağı ile ünlüdür. Kahta, Karakuş Tümülüsü, Arsemia ve Nemrut Dağı'nda gerçekleşecek olan tur, sizi mitolojik bir yolculuğa çıkaracak.

Gaziantep: Lezzetin Başkenti

Gaziantep, Zeugma Mozaik Müzesi, Gaziantep Kalesi, Sedefçiler Çarşısı, Almacı Pazarı ve Bakırcılar Çarşısı gibi yerleri içerir. Turunuz boyunca bu şehirdeki zengin mutfak kültürünü ve el sanatlarını keşfedecek, Tahmis Kahvesi'nin tarihi atmosferinde soluklanacaksınız.

Adana: Tarihi ve Modernliğin Buluştuğu Nokta

Turunuzun son durağı Adana, Taş Köprü, Sabancı Camii gibi tarihi ve mimari güzellikleri ile ön plana çıkıyor. Tur boyunca Adana'nın enerjik atmosferini, şehrin simgesi olan Taş Köprü'nün gölgesinde hissedeceksiniz.

Kurtalan Ekspresi ile GAP Turları, bu benzersiz destinasyonları bir araya getirerek unutulmaz bir seyahat deneyimi sunuyor. Tarihi zenginlikler, nefis lezzetler ve muazzam doğal güzelliklerle dolu bu tur, sizi büyüleyecek. Hemen bu eşsiz deneyimi yaşamak için rezervasyonunuzu yapın ve Güneydoğu'nun mistik atmosferini keşfedin!

GAP Bölgesinin Doğal Güzellikleri: Trenin Penceresinden İzlenen Manzaralar

Kurtalan Ekspresi ile yapılan tren yolculuğu, özellikle doğa severler için unutulmaz bir deneyim sunar. Bozkırın yeşil bitki örtüsü, nehir ve göletlerin yanı sıra yerel köylerin günlük yaşantısına tanıklık ederek, GAP bölgesinin benzersiz doğal güzelliklerini keşfetme şansını elde edersiniz.

Kurtalan Ekspresi ile GAP Turları Sizi Bekliyor

Tren yolculuğu, sadece bir yerden diğerine ulaşmanın ötesinde bir deneyim sunar. Kurtalan Ekspresi ile GAP Turları, bu eşsiz tren yolculuğunu, bölgenin zengin tarihini, kültürünü ve doğal güzelliklerini keşfetme fırsatıyla birleştiriyor. Yolculuk boyunca geçtiğiniz her kilometre, Anadolu'nun kalbinde unutulmaz bir serüvenin kapılarını aralıyor. Şimdi, trenin ritmiyle kendinizi kucaklamaya hazır mısınız? Kurtalan Ekspresi ile GAP Turları sizi bekliyor.


Kurtalan Ekspresi ile Turlar Son Dönemde Popüler Olan Tren Tur Rotalarından Bir Tanesidir. Kurtalan Ekspresi ile Bir Çok Alternatif Tur Rotası Oluşturulabilir. Kurtalan Ekspresi Ankara’dan Başlayıp Siirt Kurtalan İlçesine Kadar Gitmektedir. Bu Yolculuk Esnasında Kurtalan Ekspresi Ankara – Kayseri – Sivas – Malatya – Diyarbakır ve son olarak Kurtalan’a kadar gitmektedir. Bu Güzergahta yapılabilecek Kurtalan Ekspresi Turları Alternatif Programları Sitemizde Mevcuttur. Kurtalan Ekspresi Turları En Uygun Fiyatlarla Satışa Sunulur. Kesin Hareketli turlarımız sizleri bekliyor. Türkiye’nin Her Yerinden Kurtalan Ekspresi ile Turlarımıza Katılabilirsiniz. Erken Rezervasyon  Kurtalan Ekspresi Turları Fırsatlarını Kaçırmayın. Kurtalan Ekspresi Turları yılın her döneminde tercih edilebilir. Kurtalan Ekspresi Turlarında Kredi Kartlarına 6 Taksitle Ödeme İmkanı ve Tüm Kurtalan Ekspresi Turlarında Nakit Ödeme de Ekstra %10 İNDİRİM FIRSATI DEVAM ETMEKTEDİR. Yılın bazı dönemlerinde Kurtalan Ekspresi Turları %50'ye varan İndirim Fırsatları acentemiz tarafından sizlere sunulmaktadır. Kurtalan Ekspresi turları birbirinden güzel tur programlarıyla popüler olan tren rotalarından biridir. Kurtalan Ekspresi Turları Kurtalan Ekspresi Turları Avantajlarını Yakalamak İçin Bizi  Facebook ve Instagram Hesaplarımızdan Takip Edebilirsiniz. Diğer Turlarımızda da Olduğu Gibi  Uçaklı Gap Turlarımızda Açılan İlk Kontenjanlar Çok Cazip Fiyatlarla Satışa Sunulmaktadır. Uçaklı Gap Turları Fırsatlarından Haberdar Olmak İçin Üye Müşterimiz Olabilirsiniz. Böylelikle Uçaklı Gap Turları İndirim Fırsatları Sms, E - mail veya Broşür İle Sizlere Bildirilir. Uçaklı Gap Turlarında Sınırlı Kontenjan için Acele Edin.

Kurtalan Ekspresi Turu Fiyatları 

Kurtalan Ekspresi Turu Fiyatları Tarih ve Turumuza Katılacağınız Şehre Göre Değişmektedir. En Uygun Fiyatlarla Kurtalan Ekspresi Turuna Katılmak için Erken Rezervasyon Dönemlerini Takip Etmenizi ve Sezon Geçişlerindeki Fiyat Değişikliklerinden Etkilenmemek için Belirtilen İndirimli Kayıt Son Günlerinden Önce Kayıt Yaptırmanızı Öneririz.  Kurtalan Ekspresi Turlarına katılarak hayalini kurduğunuz yeri En Uygun Fiyatlara Görme Şansınız Olacak. Kurtalan Ekspresi Turlarına katılarak Stresten arınıp hayata küçük bir mola verebilirsiniz. Yeni yerler görmek, farklı insanlar tanımak ve unutulmaz hatıralar biriktirmek için Kurtalan Ekspresi ile Turlarımızı Tercih Edebilirsiniz. Kurtalan Ekspresi Turu Sezon Öncesi En Uygun Fiyatlara Sınırlı Kontenjan Açılarak Satışa Sunulur Ve Sonrasında Kurtalan Ekspresi Turu Fiyatları Kademeli Olarak Artış Gösterir.

Turlar listeleniyor...