Whatsapp İle İletişime Geç
Whatsapp İle İletişime Geç
Şimdi Ara

Uçaklı Kuzey Ege ve Çanakkale Turları

2024 Kültür Turları ERKEN REZERVASYON BAŞLADI !  ESKİ FİYATLARLA DEVAM EDİYORUZ ! ACELE EDİN %50'YE VARAN İNDİRİM FIRSATLARI ! YENİ SEZON FİYATLARI YÜKLENMEDEN ALIN ! SON GÜN 29 MAYIS !

Hızlı Tur Ara
SONUÇLARI FİLTRELE 2/2
Fiyat Aralığı
Konseptler

Makaleler

Tura Katılacağınız Şehri Seçiniz:

ANKARA ÇIKIŞLI UÇAKLI KUZEY EGE VE KAZDAĞLARI TURU (4 GECE)

Ankara Çıkışlı Uçaklı Kuzey Ege Ve Kazdağları Turu  içerisinde 4 gece otel konaklaması sunduğumuz turlarımızdandır. Fiyatlarımıza uçak gidiş-dönüş ulaşımı dahildir.İlk adresimiz Çanakkale şehitliğe giderek ülkemizin kahraman şehitlerini yad ediyoruz. Ardından Ege'nin otantik eşsiz doğasını ve güzelliklerini siz değerli misafirlerimizle görüyor,  aynı zamanda 4 sabah kahvaltısı, 4 akşam yemeği, yemekli ayvalık tekne turu, feribot geçiş üçretleri ve profesyonel rehberlik hizmetlerimizde ücretlerimize dahil ediyoruz. Eşsiz Ayvalık Tekne Turu ,Bozcaada, Cunda Adası ,Bergama, Alaçatı ve Çeşme'nin  doğasını bu tur ile görüyor ve unutulmaz hale geliyoruz.

50 İndirim
En Yakın Tarih 29 Mayıs - 02 Haziran
Sezon Fiyatı
24990 TL

'den itibaren

Kampanyalı Fiyatı
12495 TL

'den itibaren

 • Yarım Pansiyon
 • 4 Gece 5 Gün
 • 4 Gece Konaklama
 • 4 Sabah Kahvaltısı
 • 4 Akşam Yemeği
 • Profesyonel Rehberlik

ANKARA ÇIKIŞLI UÇAKLI KUZEY EGE VE KAZDAĞLARI TURU (5 GECE)

Ankara Çıkışlı Uçaklı Kuzey Ege Ve Kazdağları Turu  içerisinde 5 gece otel konaklaması sunduğumuz turlarımızdandır. Fiyatlarımıza uçak gidiş-dönüş ulaşım dahildir.İlk gün adresimiz Ecabat ve Gökçeada. Ardından Çanakkale Şehitliğe giderek ülkemizin kahraman şehitlerini yad ediyoruz.Sonrasında Ege'nin otandik eşsiz doğasını ve güzelliklerini siz değerli misafirlerimizle görüyor,  aynı zamanda 5 sabah kahvaltısı, 5 akşam yemeği, yemekli ayvalık tekne turu, feribot geçiş üçretleri ve  profesyonel rehberlik hizmetlerimizde ücretlerimize dahil ediyoruz.Eşsiz Akçay, Ayvalık Tekne Turu ,Bozcaada, Cunda Adası ,Bergama, Şeytan Sofrası, Alaçatı ve Çeşme'nin  doğasını bu tur ile görüyor ve unutulmaz hale geliyoruz.

50 İndirim
En Yakın Tarih 04 - 09 Haziran
Sezon Fiyatı
26990 TL

'den itibaren

Kampanyalı Fiyatı
13495 TL

'den itibaren

 • 5 Gece 6 Gün
 • 5 Gece Konaklama
 • 5 Sabah Kahvaltısı
 • 5 Akşam Yemeği
 • Profesyonel Rehberlik

Uçaklı Kuzey Ege ve Çanakkale Turları

Uçaklı Kuzey Ege ve Çanakkale Turları: Tarih ve Doğanın Büyüsüyle Dolu Bir Macera!

Uçaklı Kuzey Ege ve Çanakkale Turları, sadece bir tatil değil, aynı zamanda bir kültür ve doğa serüvenidir. Bu özel tur, 4 veya 5 gece konaklamalı seçenekleri ile sizleri unutulmaz destinasyonlara taşıyor. Uçaklı Kuzey Ege ve Çanakkale Turları, sadece destinasyonları değil, aynı zamanda yolculuğunuzun başından sonuna kadar geçen süreçte konfor ve huzurunuz için düşünülmüş bir tatil deneyimi sunar.

Gelibolu ve Çanakkale: Şehitliklerden Efsane Savaş Hikayelerine

Tura Gelibolu Tarihi Milli Parkı ile başlayarak, Çanakkale'nin savaşa tanıklık etmiş topraklarına adım atacaksınız. Şehitlik, Alçıtepe, Conk Bayırı ve Anzak Koyu gibi yerlerde tarihin dokusunu hissedecek, geçmişin kahramanlarını saygıyla anacaksınız.

Bozcaada ve Assos: Adanın Kalbinde Huzur ve Tarih

Uçakla gidilen turlarımızdan biri sizi Ege'nin incisi Bozcaada'ya götürüyor. Rum Evleri'nin arasında gezinirken adanın tarihini soluyacak, Assos'ta antik Akropolis kalıntıları arasında dolaşmanın keyfini çıkaracaksınız.

Cunda Adası ve Çeşme: Ege'nin Perileriyle Buluşma Zamanı

Cunda (Alibey) Adası'nda geçireceğiniz zaman, Taksiyarhis Kilisesi'nin eşsiz mimarisini ve Şeytan Sofrası'nın muazzam manzarasını keşfetmenin yanı sıra, tarihle iç içe geçmiş bir atmosferde unutulmaz anılar biriktirmenizi sağlayacak.

Turun devamında Bergama'da Asklepion ve antik Akropol'ü ziyaret ederken tarihe yolculuk yapacak, Foça'da ise tarihi evler ve mavi sular eşliğinde huzurlu anlar yaşayacaksınız. İzmir'in tarihi Kordon'u ve Çeşme'nin güzellikleriyle seyahatinizin zirvesine çıkacaksınız.

MaxiGezi.com, bu eşsiz rotayı sizlere sunarken aynı zamanda konforlu konaklamalar, uzman rehberler ve unutulmaz anılarla dolu bir tatil vaat ediyor. Çanakkale Turları, Kuzey Ege Turları ile ilgili detaylı bilgiler ve rezervasyon için acele edin!

Erken Rezervasyon Fırsatlarıyla Hayalinizdeki Tatil Sizi Bekliyor!

Maxigezi olarak, unutulmaz bir tatil deneyimi yaşamanız için erken rezervasyon fırsatlarımızı sizinle buluşturuyoruz. Uçaklı Kuzey Ege ve Çanakkale Turları ile keşfe çıkmak için şimdi rezervasyon yapın ve tatilinizi şimdiden planlayarak özel indirimlerden faydalanın!

Turlar listeleniyor...