Whatsapp İle İletişime Geç
Whatsapp İle İletişime Geç
Şimdi Ara

Kuzey Ege ve Çanakkale Turları

2024 Kültür Turları ERKEN REZERVASYON BAŞLADI !  ESKİ FİYATLARLA DEVAM EDİYORUZ ! ACELE EDİN %50'YE VARAN İNDİRİM FIRSATLARI ! YENİ SEZON FİYATLARI YÜKLENMEDEN ALIN ! SON GÜN 15 NİSAN ! 

Hızlı Tur Ara
SONUÇLARI FİLTRELE 6/6
Fiyat Aralığı
Konseptler

Makaleler

Tura Katılacağınız Şehri Seçiniz:

ANKARA ÇIKIŞLI AYVALIK İZMİR ÇEŞME TURU (2 GECE)

Ankara Çıkışlı Ayvalık İzmir Çeşme Turu  içerisinde 2 gece otel konaklaması sunduğumuz turlarımızdandır. Fiyatlarımıza lüks araçlarla gidiş-dönüş ulaşım dahildir. Ege'nin otantik eşsiz doğasını ve güzelliklerini siz değerli misafirlerimizle görüyor,  aynı zamanda 2 sabah kahvaltısı, 2 akşam yemeği, yemekli ayvalık tekne turu, feribot geçiş üçretleri ve  profesyonel rehberlik hizmetlerimizde ücretlerimize dahil ediyoruz. Eşsiz Ayvalık, Cunda Adası ve Çeşme'nin  doğasına bu tur ile görüyor ve hafta sonunuzu unutulmaz hale getiriyoruz..

50 İndirim
En Yakın Tarih 18 - 21 Nisan
Sezon Fiyatı
12990 TL

'den itibaren

Kampanyalı Fiyatı
6495 TL

'den itibaren

 • Yarım Pansiyon
 • 3 Gece 4 Gün
 • Lüks Araçlar İle Ulaşım
 • 2 Gece Otel Konaklaması
 • 2 Akşam Yemeği
 • Profesyonel Rehberlik

ANKARA ÇIKIŞLI -BOZCAADA-ASSOS -AYVALIK-KAZ DAĞLARI TURU (3 GECE)

Ankara Çıkışlı Bozcaada - Assos - Ayvalık - Kazdağları Turu  içerisinde 3 gece otel konaklaması sunduğumuz turlarımızdandır. Fiyatlarımıza lüks araçlarla gidiş-dönüş ulaşım dahildir. Ege'nin otandik eşsiz doğasını ve güzelliklerini siz değerli misafirlerimizle görüyor,  aynı zamanda 3 sabah kahvaltısı, 3 akşam yemeği, yemekli ayvalık tekne turu, feribot geçiş üçretleri ve  profesyonel rehberlik hizmetlerimizde ücretlerimize dahil ediyoruz. Eşsiz Ayvalık, Assos, Akşay, Cunda Adası, Bozcaada ve Çeşme'nin  doğasına bu tur ile görüyor ve unutulmaz hale getiriyoruz.

50 İndirim
En Yakın Tarih 17 - 21 Nisan
Sezon Fiyatı
15990 TL

'den itibaren

Kampanyalı Fiyatı
7995 TL

'den itibaren

 • Yarım Pansiyon
 • 4 Gece 5 Gün
 • 3 Gece Konaklama
 • 3 Sabah Kahvaltısı
 • 3 Akşam Yemeği
 • Profesyonel Rehberlik

ANKARA ÇIKIŞLI ÇANAKKALE GÖKÇEADA BOZCAADA ASSOS KAZDAĞLARI AYVALIK TURU

Ankara Çıkışlı Ege Turları kapsamında, Çanakkale Gökçeada Bozcaada Assos Kazdağları Ayvalık Turumuz toplamda 3 gece otel konaklamasıyla birlikte 4 gece 5 gün sürüyor. Bu büyülü yolculukta sizlerle birlikte Ege'nin muhteşem doğasını ve güzelliklerini keşfe çıkıyoruz. Eceabat, Gökçeada, Tepeköy, Zeytinli Köy, Gelibolu Milli Parkı, Şehitlik, Alçıtepe, Conkbayırı, Anzak Koyu, Çanakkale, Bozcaada, Liman, Rum Evleri, Tarihi Kilise, Rüzgar Gülleri, Assos, Behramkale, Akçay Yemekli Ayvalık Tekne Turu, Cunda Adası, Taksiyarhis Kilisesi, Şeytan Sofrası gibi etkinlik ve ören yeri ziyaretlerimizi gerçekleştiriyoruz. Toplamda 3 sabah kahvaltısı, 3 akşam yemeği ile birlikte bütün tranferleriniz de tur ücretine dahil olmaktadır. Sizleri bu büyüleyici yolculuğumuzda aramızda görmekten mutluluk duyacağız...

50 İndirim
En Yakın Tarih 15 - 19 Nisan
Sezon Fiyatı
15990 TL

'den itibaren

Kampanyalı Fiyatı
7995 TL

'den itibaren

 • Yarım Pansiyon
 • 4 Gece 5 Gün
 • 3 Gece Konaklama
 • 3 Sabah Kahvaltısı
 • 3 Akşam Yemeği
 • Profesyonel Rehberlik

ANKARA ÇIKIŞLI ÇANAKKALE GELİBOLU BOZCAADA VE KAZDAĞLARI TURU (4 GECE)

Ankara Çıkışlı Çanakkale Gelibolu Bozcaada Ve Kazdağları Turu  içerisinde 4 gece otel konaklaması sunduğumuz turlarımızdandır. Fiyatlarımıza lüks araçlarla gidiş-dönüş ulaşım dahildir. İlk adresimiz Çanakkale şehitliğe giderek ülkemizin kahraman şehitlerini yad ediyoruz. Ardından Ege'nin otandik eşsiz doğasını ve güzelliklerini siz değerli misafirlerimizle görüyor,  aynı zamanda 4 sabah kahvaltısı, 4 akşam yemeği, yemekli ayvalık tekne turu, feribot geçiş üçretleri ve  profesyonel rehberlik hizmetlerimizde ücretlerimize dahil ediyoruz. Eşsiz Ayvalık Tekne Turu ,Bozcaada, Cunda Adası ,Bergama, Alaçatı ve Çeşme'nin  doğasını bu tur ile görüyor ve unutulmaz hale geliyoruz.

50 İndirim
En Yakın Tarih 16 - 21 Nisan
Sezon Fiyatı
18990 TL

'den itibaren

Kampanyalı Fiyatı
9495 TL

'den itibaren

 • Yarım Pansiyon
 • 5 Gece 6 Gün
 • 4 Gece Konaklama
 • 4 Sabah Kahvaltısı
 • 4 Akşam Yemeği
 • Profesyonel Rehberlik

İSTANBUL ÇIKIŞLI KUZEY EGE VE KAZDAĞLARI TURU (5 GECE)

İstanbul Çıkışlı Kuzey Ege Ve Kazdağları Turu  içerisinde 5 gece otel konaklaması sunduğumuz turlarımızdandır. Fiyatlarımıza lüks araçlarla gidiş-dönüş ulaşım dahildir. İlk gün adresimiz Ecabat ve Gökçeada. Ardından Çanakkale Şehitliğe giderek ülkemizin kahraman şehitlerini yad ediyoruz. Sonrasında Ege'nin otandik eşsiz doğasını ve güzelliklerini siz değerli misafirlerimizle görüyor,  aynı zamanda 5 sabah kahvaltısı, 5 akşam yemeği, yemekli ayvalık tekne turu, feribot geçiş üçretleri ve  profesyonel rehberlik hizmetlerimizde ücretlerimize dahil ediyoruz. Eşsiz Akçay, Ayvalık Tekne Turu ,Bozcaada, Cunda Adası ,Bergama, Şeytan Sofrası, Alaçatı ve Çeşme'nin  doğasını bu tur ile görüyor ve unutulmaz hale geliyoruz.

50 İndirim
En Yakın Tarih 15 - 21 Nisan
Sezon Fiyatı
21990 TL

'den itibaren

Kampanyalı Fiyatı
10995 TL

'den itibaren

 • Yarım Pansiyon
 • 5 Gece 6 Gün
 • 5 Gece Konaklama
 • 5 Sabah Kahvaltısı
 • 5 Akşam Yemeği
 • Profesyonel Rehberlik

ANKARA ÇIKIŞLI KUZEY EGE VE KAZDAĞLARI TURU (5 GECE)

Ankara Çıkışlı Kuzey Ege Ve Kazdağları Turu  içerisinde 5 gece otel konaklaması sunduğumuz turlarımızdandır. Fiyatlarımıza lüks araçlarla gidiş-dönüş ulaşım dahildir. İlk gün adresimiz Ecabat ve Gökçeada. Ardından Çanakkale Şehitliğe giderek ülkemizin kahraman şehitlerini yad ediyoruz. Sonrasında Ege'nin otandik eşsiz doğasını ve güzelliklerini siz değerli misafirlerimizle görüyor,  aynı zamanda 6 sabah kahvaltısı, 5 akşam yemeği, yemekli ayvalık tekne turu, feribot geçiş üçretleri ve  profesyonel rehberlik hizmetlerimizde ücretlerimize dahil ediyoruz. Eşsiz Akçay, Ayvalık Tekne Turu ,Bozcaada, Cunda Adası ,Bergama, Şeytan Sofrası, Alaçatı ve Çeşme'nin  doğasını bu tur ile görüyor ve unutulmaz hale geliyoruz.

50 İndirim
En Yakın Tarih 15 - 21 Nisan
Sezon Fiyatı
21990 TL

'den itibaren

Kampanyalı Fiyatı
10995 TL

'den itibaren

 • Yarım Pansiyon
 • 6 Gece 7 Gün
 • 5 Gece Konaklama
 • 6 Sabah Kahvaltısı
 • 5 Akşam Yemeği
 • Profesyonel Rehberlik

Kuzey Ege ve Çanakkale TurlarıKuzey Ege ve Çanakkale Turları ile Heyecan Dolu Bir Serüven Başlıyor!

Tatil tutkunları için özel olarak tasarlanan Kuzey Ege ve Çanakkale turlarımızla, sizi unutulmaz bir keşif yolculuğuna davet ediyoruz. Bu turlarımız, 2, 3, 4 ve 5 gece konaklama seçenekleriyle sizlere tam anlamıyla özel bir tatil deneyimi sunuyor.

Keşfetmeye Hazır Mısınız?

Kuzey Ege Turları, İzmir'in tarihi zenginliklerinden Ayvalık'ın masalsı sokaklarına kadar uzanan bir keşif serüvenidir. Kuzey Ege'nin tarih kokan havasını soluyacak, Gelibolu Tarihi Milli Parkı'nda adeta bir zaman yolculuğuna çıkacaksınız. Bu tur, sadece manzaraları değil, aynı zamanda tarihi dokusuyla da büyüleyici anılar bırakacak.

Doğanın Kalbinde Gökçeada ve Bozcaada:

Gökçeada ve Bozcaada, bu tatilinize doğal bir dokunuş katacak. Gökçeada'nın sakin koylarında huzuru bulacak, Bozcaada'nın ünlü bağlarında şarap tadımı yaparak keyif dolu anlara şahit olacaksınız.

Çanakkale'nin Mistik Güzellikleri:

Çanakkale, tarihiyle büyüleyen bir şehir. Assos antik kenti, Bozcaada'nın hemen karşısında sizi karşılıyor. Burada antik kalıntıları keşfederken, Ayvalık'ın renkli sokakları ve deniz manzarasıyla büyüleneceksiniz.

Yöresel Lezzetler ve Aktiviteler:

Bu tatil sadece manzara ve tarihle sınırlı değil; aynı zamanda bölgesel lezzetleri ve eğlenceli aktiviteleri içeriyor. MaxiGezi ile birlikte Kuzey Ege'nin lezzet dolu mutfağını keşfedecek, yöresel lezzetleri deneyimleyeceksiniz.

Erken Rezervasyon Fırsatıyla Hayalinizdeki Tatili Şimdi Planlayın!

Sevgili MaxiGezi ailesi, erken rezervasyon fırsatlarıyla unutulmaz bir tatilin kapıları sizin için aralanıyor! Kuzey Ege ve Çanakkale turlarımızın keyfini çıkarmanın en avantajlı yolu şimdi rezervasyon yapmak.

Erken Rezervasyonla Kazançlı Bir Tatil:

Erken rezervasyon yaptırarak, hem favori tur programınızı garanti altına alabilir, hem de özel indirimlerden faydalanabilirsiniz. Kuzey Ege ve Çanakkale Turları arasından size en uygun olanı seçerek tatilinizi planlayabilirsiniz.

Keşfetmeye Hazır Olun:

Erken rezervasyon yaptırmak, sadece bütçenizi korumakla kalmaz, aynı zamanda sizin için özel hazırlanan tur programlarımızdan en iyi şekilde faydalanmanıza olanak tanır. Kuzey Ege'nin tarihi ve doğal güzelliklerini keşfetmek için şimdi harekete geçin.

Rezervasyon Yapın, İndirimleri Kaçırmayın:

Erken rezervasyon ile tatilinizi planlamak, hem hayalinizdeki tarihleri garantilemek hem de ekstra avantajlar elde etmek demektir. Sınırlı sayıdaki bu özel fırsatlardan ve Nakit ödemelerde yapılan %10 EKSTRA İNDİRİMDEN yararlanmak için www.maxigezi.com adresinden hemen rezervasyon yapabilirsiniz.

Hayalinizdeki tatil bir tık ötenizde! Erken rezervasyon fırsatını kaçırmayın, MaxiGezi ile keyifli bir tatilin tadını çıkarın!

Turlar listeleniyor...