Whatsapp İle İletişime Geç
Whatsapp İle İletişime Geç
Şimdi Ara

Batı Karadeniz Turları

2024 Kültür Turları ERKEN REZERVASYON BAŞLADI !  ESKİ FİYATLARLA DEVAM EDİYORUZ ! ACELE EDİN %50'YE VARAN İNDİRİM FIRSATLARI ! YENİ SEZON FİYATLARI YÜKLENMEDEN ALIN ! SON GÜN 15 NİSAN ! 

Hızlı Tur Ara
SONUÇLARI FİLTRELE 6/6
Fiyat Aralığı
Konseptler

Makaleler

Tura Katılacağınız Şehri Seçiniz:

ANKARA ÇIKIŞLI SAFRANBOLU SİNOP ERFELEK KASTAMONU TURU

Ankara Çıkışlı Safranbolu Sinop Erfelek Turu 2 Gece Konaklamalı Yarım Pansiyon olan Paket Programdır. Ankara Çıkışlı Safranbolu Sinop Erfelek Turu Hafta Sonlarını Değerlendirmek İsteyen Misafirlerimize Özel Düzenlediğimiz Programıdır. Hafta Boyunca Yaşamış Olduğunuz İş Stresinden Uzaklaşabilirsiniz. Ankara Çıkışlı Batı Karadeniz Turu Kapsamında Gezilecek Olan Yerler Safranbolu ve Sinop gezilecek bölgeler arasındadır. . Ayrıca Ankara Çıkışlı Batı Karadeniz Turu Kapsamında Konaklayacağımız Oteller Şehir Merkezinde ve Bölgenin En Seçkin Otelleridir. 2 Gece Yarım Pansiyon Otel Konaklaması, Gidiş - Dönüş Özel Tur Otobüslerimiz ile Ulaşım, Karabük Çıkışlı Batı Karadeniz Turumuzda Size Eşlik Edecek Bölgeye Hakim Profesyonel Turist Rehberi, 2 Sabah Kahvaltısı ve 2 Akşam Yemeği Tur Ücretine Dahildir.

50 İndirim
En Yakın Tarih 18 - 21 Nisan
Sezon Fiyatı
12990 TL

'den itibaren

Kampanyalı Fiyatı
6495 TL

'den itibaren

 • Yarım Pansiyon
 • 2 Gece 3 Gün
 • 2 Gece Konaklama
 • Profesyonel Rehberlik
 • Lüks Araçlar İle Ulaşım

DÜZCE ÇIKIŞLI ABANT YEDİGÖLLER VE BATI KARADENİZ TURU (3 GECE)

Düzce Çıkışlı Abant Yedigöller ve Batı Karadeniz Turu 3 Gece Konaklamalı Yarım Pansiyon olan Paket Programdır. Düzce Çıkışlı Batı Karadeniz Turu 3 Gecelik Program.Vakti Sınırlı Olan Misafirlerimize Özel Düzenlediğimiz Programıdır. Düzce Çıkışlı Batı Karadeniz Turu Kapsamında Gezilecek Olan Yerler Arasında Yedigöller, Safranbolu ve Sinop gezilecek bölgeler arasındadır. Düzce Çıkışlı Abant Yedigöller Batı Karadeniz Turu Kapsamında Konaklayacağımız Oteller Şehir Merkezinde ve Bölgenin En Seçkin Otelleridir. 3 Gece Yarım Pansiyon Otel Konaklaması, Gidiş - Dönüş Özel Tur Otobüslerimiz ile Ulaşım, Düzce Çıkışlı Batı Karadeniz Turumuzda Size Eşlik Edecek Bölgeye Hakim Profesyonel Tur Rehberi, 3 Sabah Kahvaltısı ve 3 Akşam Yemeği Tur Ücretine Dahildir.

50 İndirim
En Yakın Tarih 17 - 21 Nisan
Sezon Fiyatı
14990 TL

'den itibaren

Kampanyalı Fiyatı
7495 TL

'den itibaren

 • Yarım Pansiyon
 • 3 Gece 4 Gün
 • 3 Gece Konaklama
 • Profesyonel Rehberlik
 • Lüks Araçlar İle Ulaşım

İSTANBUL ÇIKIŞLI SAFRANBOLU SİNOP ERFELEK KASTAMONU TURU (2 GECE)

İstanbul Çıkışlı Haftasonu Turları kategorimizde yer alan Safranbolu - Sinop - Erfelek - Kastamonu Turu, sizleri haftasonunuzu geçirmek için Batı Karadeniz'in şirin ve güzel doğasına davet ediyor. Toplamda 2 gece otel konaklaması bulunduran turumuz boyunca, Safranbolu, Cinci Hanı, Hıdırlık Tepesi, Hükümet Konağı, Saat Kulesi, Kaymakamlar Konağı, Amasra, Amasra Kalesi, Fatih Camii, Bakacak Tepesi, İnebolu, Atatürk Evi, Sinop Cezaevi, Şehitler Çeşmesi, Arkeoloji Müzesi, Erfelek Şelalesi, Kastamonu gibi bölgenin tarihi miraslarını ve doğal güzelliklerini ziyaret ediyoruz. Profesyonel rehberlik hizmeti, gidiş - dönüş transferler, 2 sabah kahvaltısı ve 2 akşam yemeği de siz değerli misafirlerimize özel tur ücretine dahil olarak sunuluyor. Sizleri bu güzel serüvenimize bekliyoruz...

50 İndirim
En Yakın Tarih 18 - 21 Nisan
Sezon Fiyatı
14990 TL

'den itibaren

Kampanyalı Fiyatı
7495 TL

'den itibaren

 • Yarım Pansiyon
 • 2 Gece 3 Gün
 • 2 Gece Konaklama
 • Profesyonel Rehberlik
 • Lüks Araçlar İle Ulaşım

ANKARA ÇIKIŞLI ABANT YEDİGÖLLER VE BATI KARADENİZ TURU

Ankara Çıkışlı Abant Yedigöller ve Batı Karadeniz Turu 4 Gece Otel Konaklamalı Yarım Pansiyon olan Paket Programdır. Ankara Çıkışlı Batı Karadeniz Turu Kapsamında gezilecek olan yerler arasında Şile – Ağva – Yedigöller – Safranbolu ve Sinop gezilecek bölgeler arasındadır. Ankara Çıkışlı Batı Karadeniz Turu Kapsamında Konaklayacağımız Oteller Şehir Merkezinde ve Bölgenin En Seçkin Otelleridir. 4 Gece Yarım Pansiyon Otel Konaklaması, Gidiş - Dönüş Özel Tur Otobüslerimiz ile Ulaşım, Ankara Çıkışlı Batı Karadeniz Turumuzda Size Eşlik Edecek Bölgeye Hakim Profesyonel Turist Rehberi, 4 Sabah Kahvaltısı ve 4 Akşam Yemeği Tur Ücretine Dahildir.

50 İndirim
En Yakın Tarih 16 - 21 Nisan
Sezon Fiyatı
16990 TL

'den itibaren

Kampanyalı Fiyatı
8495 TL

'den itibaren

 • Yarım Pansiyon
 • 5 Gece 6 Gün
 • Ağva Tekne Turu
 • 4 Gece Konaklama
 • Profesyonel Rehberlik
 • Lüks Araçlar İle Ulaşım

İSTANBUL ÇIKIŞLI ABANT YEDİGÖLLER VE BATI KARADENİZ TURU (3 GECE)

İstanbul Çıkışlı Abant Yedigöller ve Batı Karadeniz Turu 3 Gece Konaklamalı Yarım Pansiyon olan Paket Programdır. İstanbul Çıkışlı Batı Karadeniz Turu 3 Gecelik Program.Vakti Sınırlı Olan Misafirlerimize Özel Düzenlediğimiz Programıdır. İstanbul Çıkışlı Batı Karadeniz Turu Kapsamında Gezilecek Olan Yerler Arasında Yedigöller, Safranbolu ve Sinop gezilecek bölgeler arasındadır. İstanbul Çıkışlı Abant Yedigöller Batı Karadeniz Turu Kapsamında Konaklayacağımız Oteller Şehir Merkezinde ve Bölgenin En Seçkin Otelleridir. 3 Gece Yarım Pansiyon Otel Konaklaması, Gidiş - Dönüş Özel Tur Otobüslerimiz ile Ulaşım, İstanbul Çıkışlı Batı Karadeniz Turumuzda Size Eşlik Edecek Bölgeye Hakim Profesyonel Tur Rehberi, 3 Sabah Kahvaltısı ve 3 Akşam Yemeği Tur Ücretine Dahildir.

50 İndirim
En Yakın Tarih 17 - 21 Nisan
Sezon Fiyatı
16990 TL

'den itibaren

Kampanyalı Fiyatı
8495 TL

'den itibaren

 • Yarım Pansiyon
 • 3 Gece 4 Gün
 • 3 Sabah Kahvaltısı
 • 3 Gece Konaklama
 • Profesyonel Rehberlik
 • Lüks Araçlar İle Ulaşım

İSTANBUL ÇIKIŞLI ABANT YEDİGÖLLER VE BATI KARADENİZ TURU

İstanbul Çıkışlı Abant Yedigöller ve Batı Karadeniz Turu içerisinde Şile, Ağva, Yedigöller, Safranbolu, Amasra, Sinop, Kastamonu Gezilecek Bölgeler Arasındadır. İstanbul Çıkışlı Batı Karadeniz Turu Kapsamında Konaklayacağımız Oteller Şehir Merkezinde ve Bölgenin En Seçkin Otelleridir. 4 Gece Yarım Pansiyon Otel Konaklaması,  Özel Tur Araçlarımız ile Ulaşım, İstanbul Çıkışlı Abant Yedigöller ve Batı Karadeniz Turumuzda Size Eşlik Edecek Bölgeye Hakim Profesyonel Turist Rehberi, 4 Sabah Kahvaltısı ve 4 Akşam Yemeği Tur Ücretine Dahildir.

50 İndirim
En Yakın Tarih 16 - 21 Nisan
Sezon Fiyatı
18990 TL

'den itibaren

Kampanyalı Fiyatı
9495 TL

'den itibaren

 • Yarım Pansiyon
 • 4 Gece 5 Gün
 • Ağva Tekne Turu
 • 4 Gece Konaklama
 • Profesyonel Rehberlik
 • Lüks Araçlar İle Ulaşım

Batı Karadeniz Turları

Batı Karadeniz Turu: Doğanın İhtişamında Bir Keşif Yolculuğu"

Batı Karadeniz, tarihi zenginlikleri, doğal güzellikleri ve kültürel mirasıyla Türkiye'nin en gözde turistik bölgelerinden biridir. Bu tur kapsamında keşfedilecek destinasyonlar arasında Erfelek Şelalesi, İnebolu, Sinop, Safranbolu, Amasra, Düzce, Şile, Ağva ve Akçakoca gibi muazzam yerler bulunmaktadır.

Erfelek Şelalesi ve Kastamonuabana: Doğanın Şaheserleri

Batı Karadeniz Turu'nun ilk durağı olan Erfelek Şelalesi, eşsiz doğal güzelliğiyle adeta büyüleyici bir tablo sunmaktadır. Ardından, tarihi ve kültürel zenginlikleriyle ünlü Kastamonuabana kasabasına yapılan ziyaret, tarih kokan sokakları ve eski evleriyle unutulmaz bir deneyim sunacaktır.

Sinop: Tarihi ve Denizin Buluştuğu Nokta

Batı Karadeniz Turu'nun ilgi çekici duraklarından biri de tarihi Sinop şehridir. Sinop Cezaevi, Şehitler Çeşmesi ve Arkeoloji Müzesi gibi önemli noktaları keşfetmek, geçmişin izlerini takip etmek için harika bir fırsattır.

Safranbolu: Osmanlı'nın İzlerini Taşıyan Şehir

Safranbolu, tarihi atmosferiyle ünlüdür. Cinci Hani, Hıdırlık Tepesi, Hükümet Konağı, Saat Kulesi ve Kaymakamlar Konağı gibi Osmanlı mimarisinin örneklerini görmek için bu şehri ziyaret etmek bir ayrıcalıktır.

Amasra: Denizle Buluşan Tarih

Amasra, muazzam kalesi ve tarihi dokusuyla dikkat çeker. Amasra Kalesi, Fatih Camii ve Bakacak Tepesi gibi noktalar, bu küçük kasabanın büyük tarihini ziyaretçilere anlatır.

Düzce, Abant ve Yedigöller: Doğal Cennetler

Batı Karadeniz Turu'nun doğal güzellikleri arasında yer alan Düzce, Abant ve Yedigöller, göl manzaraları, yeşil ormanları ve temiz havasıyla huzurlu bir kaçış sunar.

Şile, Ağva ve Akçakoca: Denizle İç İçe Keyif

Batı Karadeniz Turu'nun son durağı, Şile, Ağva ve Akçakoca'dır. Şile'nin plajları, Ağva'nın doğal güzellikleri ve Akçakoca'nın tarihi zenginlikleri, turu unutulmaz kılar.

Bu muhteşem tur, doğa ve tarih severler için unutulmaz anılar biriktirmenin harika bir fırsatıdır. Batı Karadeniz'in gizli hazinelerini keşfetmek için bu turu kaçırmayın!


Batı Karadeniz Turları 

Batı Karadeniz Turları En Uygun Fiyatlarla Her Hafta Kesin Hareketlidir. Doğal güzelliklerle dolu cennet Ülkemizin en güzel bölgelerinden biridir Batı Karadeniz. Batı Karadeniz Turları Uygun Fiyatlarla Satışa Sunulur. Kesin Hareketli Batı Karadeniz turlarımız sizleri bekliyor. Türkiye’nin Her yerinden Batı Karadeniz Turlarımıza Katılabilirsiniz. Erken Rezervasyon Batı Karadeniz Tur Fırsatlarını Kaçırmayın. Batı Karadeniz Turlarında Kredi Kartlarına 6 Taksitle Ödeme İmkanı ve Tüm Doğu Anadolu turlarında Nakit Ödeme de Ekstra %10 İNDİRİM FIRSATI DEVAM ETMEKTEDİR. Yılın bazı dönemlerinde Batı Karadeniz Turu %50'ye varan İndirim Fırsatları acentemiz tarafından sizlere sunulmaktadır. Batı Karadeniz Turları Avantajlarını Yakalamak İçin Bizi Facebook ve Instagram Hesaplarımızdan Takip Edebilirsiniz. Diğer Turlarımızda da Olduğu Gibi  Batı Karadeniz Turlarımızda Açılan İlk Kontenjanlar Çok Cazip Fiyatlarla Satışa Sunulmaktadır. Batı Karadeniz Tur Fırsatlarından Haberdar Olmak İçin Üye Müşterimiz Olabilirsiniz. Böylelikle Batı Karadeniz Turları İndirim Fırsatları Sms, E - mail veya Broşür İle Sizlere Bildirilir. Batı Karadeniz Turlarında Sınırlı Kontenjan için Acele Edin.

Batı Karadeniz Turu Fiyatları 

Batı Karadeniz Turu Fiyatları Tarih ve Turumuza Katılacağınız Şehre Göre Değişmektedir. En Uygun Fiyatlarla Batı Karadeniz Turuna Katılmak için Erken Rezervasyon Dönemlerini Takip Etmenizi ve Sezon Geçişlerindeki Fiyat Değişikliklerinden Etkilenmemek için Belirtilen İndirimli Kayıt Son Günlerinden Önce Kayıt Yaptırmanızı Öneririz.  Batı Karadeniz Turlarına katılarak hayalini kurduğunuz yeri En Uygun Fiyatlara Görme Şansınız Olacak. Batı Karadeniz Turlarına katılarak. Batı Karadeniz Turu Sezon Öncesi En Uygun Fiyatlara Sınırlı Kontenjan Açılarak Satışa Sunulur Ve Sonrasında Batı Karadeniz Turu Fiyatları Kademeli Olarak Artış Gösterir.
 

Turlar listeleniyor...