Whatsapp İle İletişime Geç
Whatsapp İle İletişime Geç

Ankara Çıkışlı Karadeniz Turları arasında Ankara Esenboğa Havalimanından Ordu Giresun Havalimanına direk uçuş olan tarihlere göre gerçekleştirilen 3 gecelik kısa ama kapsamlı bir programdır. Vakiti sınırlı olan misafirlerimiz için Ankara Çıkışlı Uçaklı Karadeniz Turu Progamımız en uygun tur programımızdır.Ankara Çıkışlı Uçaklı Karadeniz Turumuz da diğer tur programlarımız gibi Nisan Ayının başlarından Ekim Ayı sonlarına kadar gerçekleştirilmektedir. Boztepe - Giresun Kalesi - Giresun Adası - Ayder Yaylası - Gelintülü Şelalesi - Uzungöl - Batum - Akçaabat - Ünye - Bandırma Vapuru - İlk Adım Anıtı göreceğimiz yerler arasındadır.3 gece bölgenin seçkin Otellerinde konaklama, Yarım Pansiyon, Profesyonel Rehberlik, Tam Gün Batum Turu gezi ücretine dahildir.

50 İndirim
6390.00 TL 3195 TL
En Yakın Tarih 07 - 10 Temmuz
Erken Rezervasyon %50 İndirim! Vade Farksız 3-6 TAKSİT İmkanı! Nakit Ödemelerde %10 Ekstra İNDİRİM!
 • Yarım Pansiyon
 • 3 Gece 4 Gün
 • 3 Gece Konaklama
 • 3 Sabah Kahvaltısı
 • 3 Akşam Yemeği
 • Batum Turu

Ankara Çıkışlı Uçaklı Karadeniz Turları içerisinde aynı otobüslü Karadeniz turlarında da olduğu gibi 5 gecelik Her Şey Dahil Uçaklı Karadeniz Turu programımız var. 5 gece 6 günlük programımızda yine Karadeniz'in bir birinden güzel yaylaları, akarsuları, dereleri ve vadilerini geziyoruz. Uzman Rehberimiz eşliğinde İstanbul, Ankara, İzmir, Adana gibi Büyük Şehirlerimizden direk uçuşla Ordu'ya uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz. Tur aracımız ve bölgeye hakim konusunda uzman rehberlerimiz tarafından Ordu Giresun Havalimanın dan karşılanıyorsunuz. Karadeniz'in hırçın manzarası eşliğinde Ordu Boztepe'ye çıkıyoruz. Harika bir manzara burada sizleri bekliyor. Bu muhteşem manzara eşliğinde dileyen misafirlerimiz kuymak, turşu kavurma, gibi yöresel lezzetler eşliğinde kahvaltılarını alabilirer. Kahvaltının ardından Batuma kadar uzanan Giresun, Trabzon, Rize ve Artvin'i kapsayan gezimize başlıyoruz. Gezimizin bundan sonraki kısmında artık Her Şey Dahil!

50 İndirim
10190.00 TL 5095 TL
En Yakın Tarih 10 - 14 Temmuz
Erken Rezervasyon %50 İndirim! Vade Farksız 3-6 TAKSİT İmkanı! Nakit Ödemelerde %10 Ekstra İNDİRİM!
 • Herşey Dahil
 • 4 Gece 5 Gün
 • 4 Gece Konaklama
 • 4 Sabah Kahvaltısı
 • 4 Akşam Yemeği
 • 4 Öğle Yemeği

Ankara Çıkışlı Uçaklı Karadeniz  Turları

Ankara Çıkışlı Uçaklı Kardeniz Turları Ankaradan Her Hafta Kesin Hareketli Uçaklı Karadeniz Turları Karadeniz Turu Fırsatlarını Kaçırmayın!

Uçaklı Karadeniz Turları Ankara dan uzun senelerden beri gerçekleştirdiğimiz misafirlerimizden her mevsim yoğun ilgi gören tur paketlerimizdir. Ankara Esenboğa Havalimanından - Ordu Giresun veya Trabzon Havalimanına Ankaradan direkt uçuş ile gerçekleştirdiğimiz turlarımızda gidilen bölgeye göre çeşitli paket programlarımız mevcuttur. Konaklama gün sayısı da yine gidilecek bölgeye göre belirlenmektedir. Minimum 3 gecelik paketler halinde gerçekleştirilen uçaklı karadeniz turları farklı alternatif destinasyonlar ile birleştirilerek gün ve gece sayısı arttırılmakta Karadeniz turları turlarına çeşitlilik kazandırılmaya çalışılmaktadır. Karadeniz bölgesine paralel giden doğu anadolu bölgesinin ve Gürcistanın merak edilen birbirinden güzel gezilecek yerleri uçaklı karadeniz turları paketlerimize aklenen Karadeniz Turu ile birlikte görebileceğiniz yerler içerisindedir.  4 gecelik uçaklı Karadeniz turu, 5 gecelik uçaklı Karadeniz turu ve 6 gecelik uçaklı Karadeniz turu programlarımız ile değerli katılımcılarımıza yoğun iş temposu ve mücadele arasında ayırdıkları zaman da Karadeniz gezilerinden mutlu dönmeleri için gerekli tüm çalışmaları yapıyoruz.  Bölgenin mümkün olan en seçkin otellerinde konaklatarak yine deneyimli rehberler ile gezi için ayırdıkları zaman içerisinde fayda sağlayabilecek dolu dolu programlar hazırlamaya gayret gösteriyoruz. Değerli katılımcılarımıza ise sadece gezmek kalıyor. Merak eden misafirlerimiz için otobüsle çevreyi izleyerek seyahat etmek istiyorum diyen misafirlerimize otobüslü Karadeniz turları için linki ekliyorum. Buradan Diğer Karadeniz Turları sayfamıza gidebilirsiniz.  

Ankara Çıkışlı Uçaklı Karadeniz Turları ve Fiyatları

Ankara çıkışlı uçaklı Karadeniz Turları Programlarımızda fiyatı etkileyen en önemli faktör sizlerinde tahmin edebileceğimiz gibi uçak bileti fiyatları. Özellikle pandemiz sonrasında uçuşların azalması sonucu uçak bileti fiyatları yükselirken hava yolu yolcu taşımacılığı sektöründe bir belirsizlik meydana geldi. Normalleşme sonrası ilk dönemlerinde daha önce en yüksek sınıflarda bile görmediğimiz fiyatlarla ekonomik uçak biletleri classları görmeye başladık. Bu durum uçaklı Karadeniz turlarına olan talebi biraz düşürse de daha sonrasında uçak biletleri fiyatlarının da normalleşmesi ile uçuş sayıları ve talep te artmaya başladı. Özellikle 2022 yılı Karadeniz Turu dönemlerinde uçuşların tamamen normalleşeceğini ve fiyatların eski seviyelerinin biraz üzerinde seyredeceğini tahmin ediyoruz. Uçaklı Karadeniz Turları dört mevsim gerçekleştirebilecek turlar olduğundan katılmayı tercih ettiğiniz döneme görede fiyatlar farklılık gösterebilmektedir. Turizm ve genel ticaretin temel ilkelerinden olan arz talep dengesi kuralı geziler içinde geçerlidir ve talebin yüksek olduğu dönemlerde fiyatlar yüksek orta ve düşük olduğu dönemlerde de yine talep doğrultusunda fiyatlar oluşmaktadır. Eğer sizler de ucuz Karadeniz turları misafirlerimiz arasındaki yerinizi almak istiyorsanız.Uygun dönemleri takip ederek turlarımıza katılabilirsiniz. Eğer bize soracak olursanız Karadeniz Turlarını en uygun satın alabileceğiniz dönemler nisan, mayıs,eylül ve ekim aylarıdır.  Ankara Çıkışlı Uçaklı Karadeniz Turları fırsatlarımızdan yararlanmak istiyorsanız bizi takip rtmeye devam edin.