Whatsapp İle İletişime Geç
Whatsapp İle İletişime Geç
Şimdi Ara

Ankara Çıkışlı Uçaklı  Karadeniz Turu içerisinde Ordu, Giresun, Trabzon, Tam Gün Batum Turu Dahil Olan Paket Programlardır. Ankara Çıkışlı  Karadeniz Turu Bölgenin en güzel yaylaları olan Huser Yaylası, Perşembe Yaylası, Ayder Yaylası ve Lustra Karester Yaylasını Kapsamaktadır. 4 Gece Otel Konaklamalıdır. Ankara Çıkışlı Uçaklı Karadeniz Turu  Direkt Uçuş ile Düzenlenmektedir. Dönüşümüz de  Direkt Uçuş ile Olmaktadır. Ayrıca Ankara Çıkışlı Uçaklı Karadeniz Turu Kapsamında Konaklayacağımız Oteller Şehir Merkezinde ve Bölgenin En Seçkin Otelleridir. 4 Gece Yarım Pansiyon Otel Konaklaması, Gidiş - Dönüş Uçak Biletleri, Bölgede Özel Tur Otobüslerimiz ile Ulaşım, Ankara Çıkışlı Uçaklı  Karadeniz Turumuzda Size Eşlik Edecek Bölgeye Hakim Profesyonel Tur Rehberi, 4 Sabah Kahvaltısı, 4 Akşam Yemeği Tur Ücretine Dahildir.

50 İndirim
En Yakın Tarih 28 Mayıs - 01 Haziran
Sezon Fiyatı
24990 TL
Kampanyalı Fiyatı
12495 TL

'den itibaren

Erken Rezervasyon %50 İndirim! Vade Farksız 3-6 TAKSİT İmkanı! Nakit Ödemelerde %10 Ekstra İNDİRİM!
 • Yarım Pansiyon
 • 4 Gece 5 Gün
 • 4 Gece Konaklama
 • 4 Sabah Kahvaltısı
 • 4 Akşam Yemeği
 • Profesyonel Rehberlik

Ankara Çıkışlı Karadeniz Turları içerisinde Kars Tiflis Batum ve Karadenizi Kapsayan Uçaklı Karadeniz Turmuzdur. 1 Gece Tiflis de Olmak Üzere Toplam 5 Gece Konaklamalıdır. Kars Ani Harabeleri, Çıldır Gölü, Tiflis, Batum, Borçka, Karagöl, Klaskur Deresi, Fırtına Deresi, Çat Vadisi Çamlıhemşin, Ayder Yaylası, Uzungöl, Lustra ve Karaster Yaylaları, Sürmene, Atatürk Köşkü Gezimiz Sırasında Göreceğimiz Yerler Arasındadır. Uçak ile Gidiş Dönüş Ulaşım, 5 Gece Otel Konaklaması, Tüm Çevre Gezileri Transferleri, Profesyonel Rehberlik Hizmeti Gezi Ücretine Dahildir. Zorunlu Ekstra Tur Yoktur. 

50 İndirim
En Yakın Tarih 27 Mayıs - 01 Haziran
Sezon Fiyatı
27190 TL
Kampanyalı Fiyatı
13595 TL

'den itibaren

Erken Rezervasyon %50 İndirim! Vade Farksız 3-6 TAKSİT İmkanı! Nakit Ödemelerde %10 Ekstra İNDİRİM!
 • Yarım Pansiyon
 • 5 Gece 6 Gün
 • 5 Gece Konaklama
 • 4 Sabah Kahvaltısı
 • 4 Akşam Yemeği
 • Tiflis Konaklama

Ankara Çıkışlı Uçaklı Her Şey Dahil Karadeniz Turu içerisinde Ordu, Giresun, Trabzon, Tam Gün Batum Turu Dahil Olan Paket Programlardır. Ankara Çıkışlı Uçaklı Her Şey Dahil Karadeniz Turu Bölgenin en güzel yaylaları olan Huser Yaylası, Perşembe Yaylası, Ayder Yaylası ve Lustra Karester Yaylasını Kapsamaktadır. 4 Gece Otel Konaklamalıdır. Ankara Çıkışlı Uçaklı Karadeniz Turu Ankara – Ordu Arası Direkt Uçuş ile Düzenlenmektedir. Dönüşümüz Trabzon' dan Ankara' ya Direkt Uçuş ile Olmaktadır. Ayrıca Ankara Çıkışlı Uçaklı Karadeniz Turu Kapsamında Konaklayacağımız Oteller Şehir Merkezinde ve Bölgenin En Seçkin Otelleridir. 4 Gece Yarım Pansiyon Otel Konaklaması, Gidiş - Dönüş Uçak Biletleri, Bölgede Özel Tur Otobüslerimiz ile Ulaşım, Ankara Çıkışlı Uçaklı Her Şey Dahil Karadeniz Turumuzda Size Eşlik Edecek Bölgeye Hakim Profesyonel Turist Rehberi, 5 Sabah Kahvaltısı, 4 Öğle Yemeği ve 4 Akşam Yemeği Tur Ücretine Dahildir.

50 İndirim
En Yakın Tarih 28 Mayıs - 01 Haziran
Sezon Fiyatı
30990 TL
Kampanyalı Fiyatı
15495 TL

'den itibaren

Erken Rezervasyon %50 İndirim! Vade Farksız 3-6 TAKSİT İmkanı! Nakit Ödemelerde %10 Ekstra İNDİRİM!
 • Her Şey Dahil
 • 4 Gece 5 Gün
 • 4 Gece Konaklama
 • 5 Sabah Kahvaltısı
 • 4 Akşam Yemeği
 • 4 Öğle Yemeği

Ankara Çıkışlı Uçaklı Şavşat Macahel Artvin Yaylaları Turu içerisinde Rize , Macahel , Artvin , Naçadirev Gölü , Maral Şelalesi , Çamlıca , Cehennem Kanyonu Dahil Olan Paket Programlardır. Ankara Çıkışlı Uçaklı Şavşat Macahel Artvin Yaylaları Turu Bölgenin en güzel yaylaları olan Lodivake Yaylası , Fındık Yaylası , Çuripira Yaylası , Sakoryan Yaylasını Kapsamaktadır. 6 Gece Otel Konaklamalıdır. Ankara Çıkışlı Uçaklı Şavşat Macahel Artvin Yaylaları Turu Ankara – Rize Arası Direkt Uçuş ile Düzenlenmektedir. Dönüşümüz Rize' dan Ankara' ya Direkt Uçuş ile Olmaktadır. Ayrıca Ankara Çıkışlı Uçaklı Şavşat Macahel Artvin Yaylaları Turu  Kapsamında Konaklayacağımız Oteller Şehir Merkezinde ve Bölgenin En Seçkin Otelleridir. 6 Gece Yarım Pansiyon Otel Konaklaması, Gidiş - Dönüş Uçak Biletleri, Bölgede Özel Tur Otobüslerimiz ile Ulaşım, Ankara Çıkışlı Uçaklı Şavşat Macahel Artvin Yaylaları Turu Size Eşlik Edecek Bölgeye Hakim Profesyonel Turist Rehberi, 6 Sabah Kahvaltısı, 6 Öğle Yemeği ve 6 Akşam Yemeği Tur Ücretine Dahildir.

50 İndirim
En Yakın Tarih 01 - 07 Haziran
Sezon Fiyatı
42490 TL
Kampanyalı Fiyatı
21245 TL

'den itibaren

Erken Rezervasyon %50 İndirim! Vade Farksız 3-6 TAKSİT İmkanı! Nakit Ödemelerde %10 Ekstra İNDİRİM!
 • Tam Pansiyon
 • 6 Gece 7 Gün
 • 6 Gece Konaklama
 • 6 Sabah Kahvaltısı
 • 6 Öğlen Yemeği
 • 6 Akşam Yemeği

Ankara Çıkışlı Uçaklı Karadeniz  Turları

Ankara Çıkışlı Uçaklı Kardeniz Turları Ankaradan Her Hafta Kesin Hareketli Uçaklı Karadeniz Turları Karadeniz Turu Fırsatlarını Kaçırmayın!

Uçaklı Karadeniz Turları Ankara dan uzun senelerden beri gerçekleştirdiğimiz misafirlerimizden her mevsim yoğun ilgi gören tur paketlerimizdir. Ankara Esenboğa Havalimanından - Ordu Giresun veya Trabzon Havalimanına Ankaradan direkt uçuş ile gerçekleştirdiğimiz turlarımızda gidilen bölgeye göre çeşitli paket programlarımız mevcuttur. Konaklama gün sayısı da yine gidilecek bölgeye göre belirlenmektedir. Minimum 3 gecelik paketler halinde gerçekleştirilen uçaklı karadeniz turları farklı alternatif destinasyonlar ile birleştirilerek gün ve gece sayısı arttırılmakta Karadeniz turları turlarına çeşitlilik kazandırılmaya çalışılmaktadır. Karadeniz bölgesine paralel giden doğu anadolu bölgesinin ve Gürcistanın merak edilen birbirinden güzel gezilecek yerleri uçaklı karadeniz turları paketlerimize aklenen Karadeniz Turu ile birlikte görebileceğiniz yerler içerisindedir.  4 gecelik uçaklı Karadeniz turu, 5 gecelik uçaklı Karadeniz turu ve 6 gecelik uçaklı Karadeniz turu programlarımız ile değerli katılımcılarımıza yoğun iş temposu ve mücadele arasında ayırdıkları zaman da Karadeniz gezilerinden mutlu dönmeleri için gerekli tüm çalışmaları yapıyoruz.  Bölgenin mümkün olan en seçkin otellerinde konaklatarak yine deneyimli rehberler ile gezi için ayırdıkları zaman içerisinde fayda sağlayabilecek dolu dolu programlar hazırlamaya gayret gösteriyoruz. Değerli katılımcılarımıza ise sadece gezmek kalıyor. Merak eden misafirlerimiz için otobüsle çevreyi izleyerek seyahat etmek istiyorum diyen misafirlerimize otobüslü Karadeniz turları için linki ekliyorum. Buradan Diğer Karadeniz Turları sayfamıza gidebilirsiniz.  

Ankara Çıkışlı Uçaklı Karadeniz Turları ve Fiyatları

Ankara çıkışlı uçaklı Karadeniz Turları Programlarımızda fiyatı etkileyen en önemli faktör sizlerinde tahmin edebileceğimiz gibi uçak bileti fiyatları. Özellikle pandemiz sonrasında uçuşların azalması sonucu uçak bileti fiyatları yükselirken hava yolu yolcu taşımacılığı sektöründe bir belirsizlik meydana geldi. Normalleşme sonrası ilk dönemlerinde daha önce en yüksek sınıflarda bile görmediğimiz fiyatlarla ekonomik uçak biletleri classları görmeye başladık. Bu durum uçaklı Karadeniz turlarına olan talebi biraz düşürse de daha sonrasında uçak biletleri fiyatlarının da normalleşmesi ile uçuş sayıları ve talep te artmaya başladı. Özellikle 2022 yılı Karadeniz Turu dönemlerinde uçuşların tamamen normalleşeceğini ve fiyatların eski seviyelerinin biraz üzerinde seyredeceğini tahmin ediyoruz. Uçaklı Karadeniz Turları dört mevsim gerçekleştirebilecek turlar olduğundan katılmayı tercih ettiğiniz döneme görede fiyatlar farklılık gösterebilmektedir. Turizm ve genel ticaretin temel ilkelerinden olan arz talep dengesi kuralı geziler içinde geçerlidir ve talebin yüksek olduğu dönemlerde fiyatlar yüksek orta ve düşük olduğu dönemlerde de yine talep doğrultusunda fiyatlar oluşmaktadır. Eğer sizler de ucuz Karadeniz turları misafirlerimiz arasındaki yerinizi almak istiyorsanız.Uygun dönemleri takip ederek turlarımıza katılabilirsiniz. Eğer bize soracak olursanız Karadeniz Turlarını en uygun satın alabileceğiniz dönemler nisan, mayıs,eylül ve ekim aylarıdır.  Ankara Çıkışlı Uçaklı Karadeniz Turları fırsatlarımızdan yararlanmak istiyorsanız bizi takip rtmeye devam edin.