Whatsapp İle İletişime Geç
Whatsapp İle İletişime Geç
Şimdi Ara

İstanbul Çıkışlı GAP Turları içerisinde 4 gece otelde konaklama alacağımız GAP Turu programlarımızdandır. İstanbul ve yakın illerimizden yoğun talep gören kapsamlı turlarımızdan olan. HasanKeyf, Midyat, Göbeklitepe, Balıklıgöl, Nemrut Dağı, Arsemia, Halfeti, Zeugma, Gaziantep Kalesi, Bakırcılar Çarşısı, Taş Köprü ve bunun gibi daha birçok tarihi noktayı görebileceğiniz GAP Turu en iyi rehberlerle daha güzel. Konaklamalar Şehir Merkezi Otellerindedir. Bölgenin seçkin otellerinde 4 gece yarım pansiyon konaklama .4 sabah kahvaltısı - 3 akşam yemeği İstanbul çıkışlı GAP Turu ücretine dahildir. Zorunlu Ekstra Tur Yok. Hepinizi bu eşsiz deneyime bekliyoruz .

50 İndirim
En Yakın Tarih 25 - 30 Mayıs
Sezon Fiyatı
21990 TL
Kampanyalı Fiyatı
10995 TL

'den itibaren

Erken Rezervasyon %50 İndirim! Vade Farksız 3-6 TAKSİT İmkanı! Nakit Ödemelerde %10 Ekstra İNDİRİM!
 • Yarım Pansiyon
 • 5 Gece 6 Gün
 • 4 Gece Konaklama
 • 4 Sabah Kahvaltısı
 • 3 Akşam Yemeği
 • Profesyonel Rehberlik

İstanbul Çıkışlı Gap Turları içerisinde bizi takip eden bütün misafirlerimizin katılmayı isteyecekleri harika bir Gap Turu programı İstanbul Çıkışlı Gün Batımı Gap Turu. 5 Gece bölgenin seçkin otellerinde konaklama yapacağımız Gap Turu Paketimiz içinde Bölgenini popüler yerlerini göreceğiz. Şanlıurfa Balıklıgöl, Harran, Göbeklitepe, Halfeti, Halfeti de Tekne Turu, Mardin Tarihi Medreseler, Manastırlar, Eski Mardin Evleri, Midyat, Batman Hasankeyf, Adıyaman Nemrut Dağı, Diyarbakır Surları, Mardin Kapı, Urfa Kapı, Diyarbakır Ulu Cami, Gaziantep Zeugma Mozaik Müzesi, Gaziantep Rumkale gibi yerleri içeren zengin Güneydoğu gezisidir. Otobüs ile gerçekleştireceğimiz Gap Turumuz da tüm çevre gezileri gezi ücretine dahil müze ve ören yerleri giriş ücretleri ekstradır. Turumuz içerisinde Urfa Sıra Gecesi turu için otelden transfer hizmeti ücretsiz Sıra Gecesi Eğlencesi ekstra ücretlidir.

50 İndirim
En Yakın Tarih 24 - 30 Mayıs
Sezon Fiyatı
22990 TL
Kampanyalı Fiyatı
11495 TL

'den itibaren

Erken Rezervasyon %50 İndirim! Vade Farksız 3-6 TAKSİT İmkanı! Nakit Ödemelerde %10 Ekstra İNDİRİM!
 • Yarım Pansiyon
 • 6 Gece 7 Gün
 • 5 Gece Konaklama
 • 5 Sabah Kahvaltısı
 • 4 Akşam Yemeği
 • Lüks Araçlarla Ulaşım

İstanbul Çıkışlı Gap Turları 

İstanbul Çıkışlı Gap Turları İstanbullu misafirlerimizin özellikle ilkbahar ve sonbahar aylarında yoğun bir şekilde tercih ettiği tur programlarımızdır. Gap Turu deyince akla ilk gelen kültürler coğrafyası, gizemli geçmişi ile medeniyetler beşiği olarak bilinen Güneydoğu Anadolu Bölgesini daha bir ilgi çekici kılıyor. Gap Bölgesini Kültür Turları ile gezmek bölge halkının yaşam şeklini yerinde incelemek tarihi şahsiyetler ve tarihte yaşamış insanlardan kalan kalıntıları en net şekilde inceleyebilecekleri bölgemizdir. Ülkemizdeki nadir yerlerden olduğu için her yıl talep ve katılım artmakta ve gidenlerin henüz bu zevki tadamayanlara anlatması ile uzun yıllar boyunca da cazibesini koruyacağı biz turizmciler tarafından ön görülmektedir. Bölge halkının turizmin önemini kavradığı ve aslında ne kadar değerli topraklar üzerinde yaşadıklarını anlaması bölgeye gelen yerli ve yabancı gezginlere karşı davranışlarını olumlu yönde etkilemiş durumdadır. Misafirperver ve güleryüzlü yaklaşımları ile belki de ülkemizdeki en görülmesi gereken insan manzaraları Güney Doğu Anadolu Bölgesindedir. Bölge halkı misafirlerini okadar benimser ve sahiplenirki yaşadığınız şehirlerde göremediğiniz veya göremeyeceğiniz davranışları bu insanlardan görebilir ve hayranlığınızı gizleyemezsiniz. Onlar bunu hissettikçe de size yaklaşımları daha yakın ve benimseyen bir hal alır. Tabi ki bölgede çok fazla sayıda  gezilecek ve görülecek yer var ama inanınki olmasaydı bile halkı size yinede bölgeyi sevdirmeye yeterli olacaktı. Gap turları ile bölgeye misafir olduğunuzda rehberlerinizin sizleri götüreceği restoranlar, kahvehaneler kendilerinin sıcak karşılandığı ve ilgiyi yakından görmenizi istedikleri yerler olacak. Daha çok anlatacaklarımız var Gap Turları hakkında ama şimdilik bukadar. Yazılarımızın devamı için lütfen bizi takip etmeye devam edin.