Whatsapp İle İletişime Geç
Whatsapp İle İletişime Geç

Ankara Çıkışlı Gap Turları arasında vazgeçilmezlerimizden biri olan Uçaklı Şanlıurfa Mardin Hasankeyf Turu. Gezimiz sadece Urfa Mardin ve Batman'ı kapsamaktaydı. Mardin eski taş evlerinin, eski taş mimarisini en güzel yansıtan medrese ve manastırlarının, Urfa Harran, Göbeklitepe, Halfeti, Batman Hasankeyf gibi yerlerin gezildiği bu programımızda Ankara Esenboğa Havalimanından Mardin Havalimanına uçakla seyahat ediyoruz. Rehberimiz Ankara dan grubumuz ile birlikte geliyor veya bölgede sizleri karşılıyor olacak. 3 gecelik kısa ve ekonomik gap turu programımız da 3 gece bölgenin seçkin otellerinde konaklıyor ve 4 gün harika yerler geziyoruz. 4 gün boyunca bu gizemli toprakları keşfetmeye ve anılarınıza yenilerini eklemek istiyorsanız. Yapmanız gereken tek şey bizlerle iletişime geçmek. Acele edin Uçaklı Gap Turu fırsatlarını kaçırmayın.  

20 İndirim
2368.75 TL 1895.00 TL
En Yakın Tarih 30 Ekim - 02 Kasım
Erken Rezervasyon %20 İndirim! Vade Farksız 3-6 TAKSİT İmkanı! Nakit Ödemelerde %10 Ekstra İNDİRİM!
 • Yarım Pansiyon
 • 3 Gece 4 Gün
 • 3 Gece Konaklama
 • 3 Sabah Kahvaltısı
 • 3 Akşam Yemeği
 • Profesyonel Rehberlik
20 İndirim
2931.25 TL 2345.00 TL
En Yakın Tarih 25 - 30 Eylül
Erken Rezervasyon %20 İndirim! Vade Farksız 3-6 TAKSİT İmkanı! Nakit Ödemelerde %10 Ekstra İNDİRİM!
 • Yarım Pansiyon
 • 5 Gece 6 Gün
 • 5 Gece Konaklama
 • 5 Sabah Kahvaltısı
 • 4 Akşam Yemeği
 • Gidiş Dönüş Uçak
20 İndirim
3118.75 TL 2495.00 TL
En Yakın Tarih 27 Eylül - 03 Ekim
Erken Rezervasyon %20 İndirim! Vade Farksız 3-6 TAKSİT İmkanı! Nakit Ödemelerde %10 Ekstra İNDİRİM!
 • Yarım Pansiyon
 • 6 Gece 7 Gün
 • 6 Gece Konaklama
 • Gidiş & Dönüş Uçak Bileti
 • Nemrut Dağı Transferi
 • Profesyonel Rehberlik

Ankara Çıkışlı Uçaklı Gap Turları 

Ankara Çıkışlı Uçaklı Gap Turları En Uygun Fiyatlarla Her Hafta Kesin Hareketli Ankara dan Uçaklı Güneydoğu Turları - Uçaklı Gap Turu Fırsatlarını Kaçırmayın!

Küçük bir tanıtım başlığından sonra Ankara Çıkışlı Uçaklı Gap Turları hakkında biraz bilgi verelim. Ankara dan Uçaklı Gap Turları 3 gece, 4 gece, 5 gece ve 6 gecelik programlar halinde internet sitemizde, istediğiniz her dönemde bulabileceğiniz Gap Turlarımızdandır. Zaman Sıkıntısı olan misafirlerimize  3 Gecelik Ankara dan Uçaklı Şanlıurfa Mardin Hasankeyf  Turu, biraz daha kapsamlı ama ekonomik olsun diyenlere 4 gecelik Ankara Çıkışlı Uçaklı Gap Turu, doya doya gezmek istiyorum diyenlere 5 gecelik Ankara Çıkışlı Uçaklı Gap Günbatımı Gap Turu ve Uçaklı Gap Turları içerisinde en kapsamlı olan programımız aynı anda doğu anadolu bölgesini de görebileceğiniz 6 gecelik Ankara Çıkışlı Uçaklı Gap Doğu Anadolu Turumuz mevcuttur. 

Ankara Çıkışlı Uçaklı Gap Turları - Hangi Aylarda Gidilmeli?

Ankara Çıkışlı Uçaklı Gap Turları dört mevsim, oniki ay boyunca gerçekleştirdiğimiz ama özellikle ilkbahar ve sonbahar aylarında yoğun talep gören Gap Turları Programlarımızdandır. Yaz aylarında  aşırı sıcakların bazı rahatsızlıkları olan ve sıcağı sevmeyen kişiler için olumsuz bir durum yaratacağını göz önünde bulundurarak Gap Turu için  Mart - Nisan - Mayıs ve Eylül - Ekim - Kasım Aylarını düşünmelerini öneririz. Sıcağı seven rahatsızlık hissi duymayan gezginler içinse yaz aylarında da Gap Turu gerçekleştirebileceklerini belirtmek isteriz. İlkbahar, yaz, sonbahar aylarında Gap Bölgesi ziyaretçilerine birbirinden farklı yönlerini gösteriyor ve her mevsim apayrı manzaralar sunuyor. Kış aylarına gelecek olursak; şu ana kadar yazımızda bahsetmedik çünkü kışın Gap Turları bizim için ayrı bir önem taşıyor. Kar manzaralarını seven, kış seyahatlerine ilgi duyan ve birde tren seyahati isteyen bir gezginseniz. Kış ayları için harika Trenli Gap Turlarımız sizleri bekliyor.  

Ankara Çıkışlı Uçaklı Gap Turlarında Nereleri Görebileceksiniz? 

Ankara Çışkışlı Uçaklı Gap Turlarına katılacaksınız ve nereleri göreceğinizi merak ediyorsanız şimdilik sadece başlıklar halinde siz değerli okuyucularımıza nereleri göreceğiniz hakkında genel kısaca bilgi verelim. Yazımızın devamında Gap Turları Gezilecek Yerler konusuna detaylı bir şekilde değineceğiz. Gap Bölgesin de mutlaka gezmeniz gereken yerler arasında önceliğimiz son yıllarda oldukça popüler olan Şanlıurfa Göbeklitepe. Göbeklitepe'ye keşfedildiği ve ziyarete açıldığı günden beri bütün Gap Turu programlarımızda yer vermekteyiz.  Şanlıurfa Balıklıgöl, Şanlıurfa Harran, Şanlıurfa Halfeti, Halfeti de yapacağınız tekne turu sırasında Gaziantep'in Nizip İlçesi sınırlarında bulunan Tarihi Rumkale, Mardin Midyat, Mardin Tarihi Taş Evleri, Mardin Tarihi Taş Kilise, Manastır ve Medreseleri, Batman da bulunan ve geçtiğimiz yıllarda baraj kapaklarının açılmasıyla sular altında kalan Hasankeyf, Gaziantep Zeugma Mozaik Müzesi, olmazsa olmaz Adıyaman Nemrut Dağı Gap Gezileri içerisinde mutlaka görmemiz gereken ve göreceğimiz yerlerdir.