Whatsapp İle İletişime Geç
Whatsapp İle İletişime Geç
Şimdi Ara

2024 Kültür Turları ERKEN REZERVASYON BAŞLADI !  ESKİ FİYATLARLA DEVAM EDİYORUZ ! ACELE EDİN %50'YE VARAN İNDİRİM FIRSATLARI ! YENİ SEZON FİYATLARI YÜKLENMEDEN ALIN ! SON GÜN 29 MAYIS !

Ankara Çıkışlı GAP Turları içerisinde 3 gece otelde konaklama alacağımız GAP Turu programlarımızdandır. Ankara ve yakın illerimizden yoğun talep gören kapsamlı turlarımızdan olan.  Hasan Keyf , Midyat , Göbeklitepe , Balıklıgöl , Nemrut Dağı , Arsemia , Halfeti , Zeugma ve bunun gibi daha birçok tarihi noktayı görebileceğiniz GAP Turu en iyi rehberlerle daha güzel. Konaklamalar Şehir Merkezi Otellerindedir. Bölgenin seçkin otellerinde 3 gece yarım pansiyon konaklama .3 sabah kahvaltısı - 2 akşam yemeği GAP Turu ücretine dahildir. Zorunlu Ekstra Tur Yok. Hepinizi bu eşsiz deneyime bekliyoruz .

50 İndirim
En Yakın Tarih 01 - 05 Haziran
Sezon Fiyatı
16990 TL
Kampanyalı Fiyatı
8495 TL

'den itibaren

Erken Rezervasyon %50 İndirim! Vade Farksız 3-6 TAKSİT İmkanı! Nakit Ödemelerde %10 Ekstra İNDİRİM!
 • Yarım Pansiyon
 • 4 Gece 5 Gün
 • 3 Gece Konaklama
 • 3 Sabah Kahvaltısı
 • 2 Akşam Yemeği
 • Profesyonel Rehberlik

Ankara Çıkışlı GAP Turları içerisinde 4 gece otelde konaklama alacağımız GAP Turu programlarımızdandır. Ankara ve yakın illerimizden yoğun talep gören kapsamlı turlarımızdan olan.  HasanKeyf , Midyat , Göbeklitepe , Balıklıgöl , Nemrut Dağı , Arsemia , Halfeti , Zeugma , Gaziantep Kalesi , Bakırcılar Çarşısı , Taş Köprü , Sabanci Camii ve bunun gibi daha birçok tarihi noktayı görebileceğiniz GAP Turu en iyi rehberlerle daha güzel. Konaklamalar Şehir Merkezi Otellerindedir. Bölgenin seçkin otellerinde 4 gece yarım pansiyon konaklama .4 sabah kahvaltısı - 3 akşam yemeği GAP Turu ücretine dahildir. Zorunlu Ekstra Tur Yok. Hepinizi bu eşsiz deneyime bekliyoruz .

50 İndirim
En Yakın Tarih 01 - 06 Haziran
Sezon Fiyatı
18990 TL
Kampanyalı Fiyatı
9495 TL

'den itibaren

Erken Rezervasyon %50 İndirim! Vade Farksız 3-6 TAKSİT İmkanı! Nakit Ödemelerde %10 Ekstra İNDİRİM!
 • Yarım Pansiyon
 • 5 Gece 6 Gün
 • 4 Gece Konaklama
 • 4 Sabah Kahvaltısı
 • 3 Akşam Yemeği
 • Profesyonel Rehberlik

Ankara Çıkışlı Gap Turları içerisinde 5 gecelik en çok tercih edilen Gap Turu Programlarımızdandır. Bölgenin en seçkin otellerinde 5 gece yarım pansiyon (sabah kahvaltıları ve akşam yemekleri dahil) konaklamaktayız. Bölgeyi çok iyi bilen ve bazıları bölge insanı olan rehberlerimiz ile Gap Turları oldukça güzel geçmekte ve misafirlerimizden çok olumlu geri dönüşler almaktayız. Gap Turu Programımız kesinlikle Klasik Gap Turu Programlarından farklı özenle hazırlanmış ve tümüyle katılımcılarımızın konforlu ve akıcı bir şekilde bölgeyi gezmeleri için tasarlanmıştır. KEÇİ BURCU – MARDİN KAPI – URFA KAPI – ULU CAMİİ – HASANPAŞA HANI - HASANKEYF - DEYRULZAFARAN MANASTIRI -GÖBEKLİTEPE - HARRAN - BALIKLIGÖL -NEMRUT DAĞI - HALFETİ - RUMKALE - ZEUGMA Gap Turu programımız süresince gezeceğimiz başlıca yerlerdir. Gap Turu Fırsatları kaçırmamak için lütfen Erken Rezervasyon dönemlerini takip edin. Yeterli katılımı erken sağlamamızın sizlere daha kaliteli hizmet verebilmemize yardımcı olacağını unutmayın.

50 İndirim
En Yakın Tarih 31 Mayıs - 06 Haziran
Sezon Fiyatı
20990 TL
Kampanyalı Fiyatı
10495 TL

'den itibaren

Erken Rezervasyon %50 İndirim! Vade Farksız 3-6 TAKSİT İmkanı! Nakit Ödemelerde %10 Ekstra İNDİRİM!
 • Yarım Pansiyon
 • 6 Gece 7 Gün
 • 5 Gece Konaklama
 • 5 Sabah Kahvaltısı
 • 4 Akşam Yemeği
 • Profesyonel Rehberlik

Ankara Çıkışlı Gap Turları

Ankara Çıkışlı Gap Turları En Uygun Fiyatlarla Her Hafta Kesin Hareketli Ankara Çıkışlı Güneydoğu Turları Ankara Çıkışlı Gap Turu Fırsatlarını Kaçırmayın.

Ankara Çıkışlı Gap Turları tanıtım spotumuzda da bahsettiğimiz gibi en uygun fiyatlarla  Ankara dan her hafta otobüs, uçak ve trenle gerçekleştirdiğimiz Güneydoğu gezi Programlarıdır. Gap turlarımıza katılabilecek tüm misafirlerimizi düşünerek her bütçeye ve herkese göre hazırladığımız paketler mevcuttur. Son dönemlerde Gap turu talepleri artarken katılımcıların bölgeden beklentileri de yükseldi. Güneydoğu Anadolu turları içerisinde kullandığımız resimler, gezilecek yerlerin anlatımları insanların Güneydoğu gezilerine olan taleplerini ve beklentilerini çeşitlendirirken kısıtlı zaman zarfı içerisinde daha fazla popüler destinasyon gezdirme çabası bizleri de bir hayli zorlar hale geldi.  Tabi ki şikayetçi değiliz işimizi severek yapıyor ve katılımcılarımızın beklentilerini karşılayabilmek için gerekli tüm çabayı gösteriyoruz. İşin zor kısmı aslında bazı tur şirketlerinin bölgeyi bilmeden kısıtlı zaman içerisine yetiştirilemeyecek tüm yerleri eklemesi. Güneydoğu Bölgesinde tarihi, kültürel ve doğal güzelliklere sahip gezilecek çok fazla yer olduğu doğru ama şunu unutmamamız gerekir ki, bölge hiçte haritadan bakıldığı gibi değil. Zaman ayarlamasını iyi yapabilmek, gezilen bir yerde geçirilen süre ile diğer yere giderken geçireceğimiz süre içerisinde oluşabilecek katılımcı ihtiyaç ve gereksinimlerini dahi hesaplayarak Gap turları organize etmek gerçekten uzmanlık işi. Sıkça yaşadığımız bir sorundan bahsederken aslında son dönemler de sıkça sorulan ' Kendi Aracımız ile Gap turu' yapabilirmiyiz sorusunu da bu vesile ile  yanıtlamış olduk. Keyif almazsınız, Doya doya ve belirlediğiniz sürelerde gezemezsiniz. Gelelim Ankara Çıkışlı Gap Turları hakkında merak edilen esas konulara.

Gap Turları Hangi Dönemler de Tercih Edilmelidir?

En çok sorulan sorulardan biri de 'Gap Turları hangi dönemler de tercih edilmelidir?' Gap turları yılın oniki ayı yapılabilir. Kışın karlı ve soğuk gezilecek yerler arası ulaşım biraz zorlayabilir ama özellikle kış aylarını tercih eden misafirlerimiz de var. Yazın da aşırı sıcaklar gezinizi olumsuz etkileyebilir ama tur yapılamayacak bir durum oluşturmuyor. Yaz aylarında Gap turlarını tercih eden oldukça fazla sayıda misafirlerimiz mevcut. İlkbahar ve Sonbahar ayları Gap turu isteyen misafirlerimiz için en ideal dönem.

Gap Turu Paketleri Kaç Günlük?

Ankara'nın turistik gezi yapılacak olan bölgelere yakın olması sebebiyle bir çok yere çeşitli konaklama alternatifleriyle turlar yapılabilmektedir. Ankara dan Gap turları en düşük konaklama olan 2 gecelik Gap turu ile haftasonu boşluğunuzu değerlendirebilirsiniz. Gap Bölgesine gezi ile gitmek isteyen misafirlerimiz aynı zamanda hem vakitten hem nakitten tasarruf etmek istiyorlarsa iki gecelik butik Gap turumuz kendileri için ideal bir program. Kısa ve ekonomik Gap turu diyebiliriz.  Ankara Çıkışlı Butik Şanlıurfa Gaziantep Turu iki gecelik olmasına rağmen kapsamlı bir programdır. Yine zaman ve ekonomisini düşünen misafirlerimiz için 3 gecelik olan gezi paketimiz Şanlıurfa Mardin Hasankeyf Turu. 3 gecelik bu programımız da Şanlıurfa Mardin ve Batma'nın gezilecek yerlerini geziyoruz. Halfeti tekne turumuz sırasında Gaziantep'in Nizip ilçesi sınırlarına geçerek Tarihi Rumkale'yi görüyoruz.

Ankara Çıkışlı Gap Turları ve Fiyatları

Ankara Çıkışlı Gap Turları özellikle Bahar Aylarında Ankara dan en çok tercih edilen turlardır. Gap Turları fiyatlarını etkileyen çeşitli faktörler vardır. Ülkemizin ekonomik durumu göz önüne alındaığında şu anki Gap turları fiyatları aslında olması gereken seviyelerde değil. Seyahat acentaları hem katılım sayısını arttırmak hemde her bütçeden katılımcı çekebilmek için kendi kar marjlarından fedakarlık etmektedir.Tur organize etmek ve yeterli katılımcı sağlamak turu hareket ettirmek gerçekten çok zor bir iştir. MaxiGezi olarak bizde misafirlerimizin ekonomisini düşünerek elimizden geldiğince ekonomik Gap turu paketleri hazırlamaya çalışıyoruz. Paket programlarımızda konaklanan gece sayısı, gezilecek gün sayısı gibi faktörler tur fiyatlarını etkilemektedir. Gezi için kullanılacak araçlar, dahil olan veya olmayan hizmetler yine tur fiyatlarını etkilerken bazı programlarımızda opsiyonel olarak tercih edilmekte ve aslında katılımcı kendi gezi ücretini kendisi belirlemektedir. En uygun Gap turu paketimiz 2 gecelik olan Şanlıurfa - Gaziantep programımızdır. 745 TL olan Ankara Çıkışlı Gap Turumuz güzergah üzeri olan illerden yolcu almakta Ankaraya yakın illerde olan misafilreimizinde katılabilecekleri bit tur seçeneğidir. Nakit ödeme indirimleri tüm turlarımız için geçerli olduğu gibi bu turumuzda da nakit ödeme yapacak olan misafirlerimize %10 İndirim uygulanır.