Whatsapp İle İletişime Geç
Whatsapp İle İletişime Geç
Şimdi Ara

2024 Kültür Turları ERKEN REZERVASYON BAŞLADI !  ESKİ FİYATLARLA DEVAM EDİYORUZ ! ACELE EDİN %50'YE VARAN İNDİRİM FIRSATLARI ! YENİ SEZON FİYATLARI YÜKLENMEDEN ALIN ! SON GÜN 29 MAYIS !

İstanbul çıkışlı Gap Turları içerisinde 3 gece otelde konaklama alacağımız GAP Turu programlarımızdandır. Yoğun talep gören kapsamlı turlarımızdan olan Hasan Keyf , Midyat , Göbeklitepe , Balıklıgöl , Nemrut Dağı , Arsemia , Halfeti , Zeugma ve bunun gibi daha birçok tarihi noktayı görebileceğiniz GAP Turu en iyi rehberlerle daha güzel. Konaklamalar Şehir Merkezi Konaklamalar Şehir Merkezi Otellerindedir. Bölgenin seçkin otellerinde 3 gece yarım pansiyon konaklama .3 sabah kahvaltısı - 2 akşam yemeği GAP Turu ücretine dahildir. Zorunlu Ekstra Tur Yok. Gidiş dönüş uçak biletleri ücrete dahildir. Hepinizi bu eşsiz deneyime bekliyoruz .

50 İndirim
En Yakın Tarih 02 - 05 Haziran
Sezon Fiyatı
21990 TL
Kampanyalı Fiyatı
10995 TL

'den itibaren

Erken Rezervasyon %50 İndirim! Vade Farksız 3-6 TAKSİT İmkanı! Nakit Ödemelerde %10 Ekstra İNDİRİM!
 • Yarım Pansiyon
 • 3 Gece 4 Gün
 • 3 Gece Konaklama
 • 3 Sabah Kahvaltısı
 • 3 Akşam Yemeği
 • Profesyonel Rehberlik

İstanbul Çıkışlı GAP Turları içerisinde 5 gece otelde konakladığımız GAP Turu programlarımızdandır. İstanbul ve yakın illerimizden yoğun talep gören kapsamlı turlarımızdandır. Diyarbakır Surları, Mardin Kapı, Ulu Camii, HasanKeyf, Midyat, Göbeklitepe, Balıklıgöl, Nemrut Dağı, Arsemia, Halfeti,Zeugma, Gaziantep Kalesi, Bakırcılar Çarşısı, Taş Köprü. GAP Turu en iyi rehberlerle daha güzel. Konaklama Şehir Merkezi Otellerindedir. Bölgenin seçkin otellerinde 5 gece yarım pansiyon konaklama .5 sabah kahvaltısı - 4 akşam yemeği , gidiş-dönüş uçak bileti İstanbul Çıkışlı GAP Turu ücretine dahildir. Zorunlu Ekstra Tur Yok. Hepinizi bu eşsiz deneyime bekliyoruz.

50 İndirim
En Yakın Tarih 01 - 06 Haziran
Sezon Fiyatı
28990 TL
Kampanyalı Fiyatı
14495 TL

'den itibaren

Erken Rezervasyon %50 İndirim! Vade Farksız 3-6 TAKSİT İmkanı! Nakit Ödemelerde %10 Ekstra İNDİRİM!
 • Yarım Pansiyon
 • 5 Gece 6 Gün
 • 5 Gece Konaklama
 • 5 Sabah Kahvaltısı
 • 4 Akşam Yemeği
 • Gidiş Dönüş Uçak

İstanbul Çıkışlı Uçaklı Gap Turları 

İstanbul Çıkışlı Uçaklı Gap Turları En Uygun Fiyatlarla Her Hafta Kesin Hareketli İstanbul dan Uçaklı Güneydoğu Turları - Uçaklı Gap Turu Fırsatlarını Kaçırmayın

Yukarıda tanıtım metnimizde de belirttiğimiz gibi İstanbul Çıkışlı Uçaklı Gap Turlarını İstanbul dan her hafta olacak şekilde gerçekleştirmekteyiz. İstanbul dan her bölgeye olduğu gibi Gap Bölgesi Şehirlerine de hemen hemen her gün direk uçuşlar bulmak mümkün. Birden çok havayolu şirketinin bölgeye direk seferler açması nedeniyle fiyatlarda diğer şehirlere göre zaman zaman daha uygun olabilmektedir. Uçaklı Gap Turları başka şehirlerden kısıtlı gün ve imkanlarla gerçekleştirilirken İstanbul için bu durum biraz farklı. Gap Turları satış dönemlerinde sıkça karşılaştığımız misafirlerimizin özel taleplerinin oluşu, Gün kısaltmak istemeleri, tarih uyuşmazlığı veya bir an önce geziye katılmak istemeleri gibi durumlarda neredeyse kişiye özel programlar oluşturabiliyor ve bölgede mevcut gezmekte olan gap turumuza bile her hangi bir şehirden İstanbullu misafirlerimizi dahil edebiliyoruz. Yani bir bakıma İstanbullular için Kişiye Özel Gap Turu satabiliyoruz. Bu durum İstanbullu misafirlerimizin ilgilerini İstanbul Çıkışlı Uçaklı Gap Turlarına Yöneltmektedir. Misafirlerimiz mutlu biz mutlu oluyoruz bu durumda.

İstanbul Çıkışlı Uçaklı Gap Turları Hakkında Detaylı Bilgi

İstanbul Çıkışlı Uçaklı Gap Turlarımız hakkında bilgi vermeye başlamadan önce şunu hatırlatmak isteriz ki burada yazdığımız yazılar genel bilgilendirmedir ve zaman zaman blog yazısı gibi zaman zaman ise turlarımız hakkında kısa bilgiler içermektedir. Uçaklı Gap Turları hakkında bütün şehirlerden tüm Gap Turu programları hakkında genel bilgilendirme açıklamaları yapılmaktadır. Turlarımıza katılmadan önce bu yazıları okumanızı tavsiye ederiz. Şimdi gelelim İstanbul dan Uçaklı Gap Turlarımıza. Zaman problemi yaşayan misafirlerimiz için 3 gecelik İstanbul Çıkışlı Uçaklı Şanlıurfa Mardin Hasankeyf Turu mevcuttur. İstanbul Havalimanı veya Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan direk uçuş ile buluşma noktamız ve Mini Gap Turumuzun başlangıç şehri olan Mardin'e gidiyoruz. Rehberimiz ve Tur aracımız katılımcılarını Mardin Havalimanın dan alarak gezimizi başlatıyor. Bu gezimiz de Şanlıurfa Mardin ve Batman'ın en güzel gezilecek tarihi, kültürel ve doğal yerlerini gezecek ve bu gezimize doyamayacaksınız.

Bir diğer Uçaklı Gap Turu Programımız olan İstanbul Çıkışlı Uçaklı Günbatımı Gap Turu.  Bu programımız da değerli katılımcılarımızı Gap Bölgesi'nin seçkin otellerinde 5 gece ağırlıyoruz. 3 Gecelik Uçaklı Gap Turu Programımıza göre daha kapsamlı olan bu programımızda ilaveten Diyarbakır, Adıyaman, Gaziantep ve Adana'nın en gözde gezilecek yerlerini geziyoruz.Örnek olarak sıralamak gerekirse Gaziantep Zeugma Mozaik Müzesi, Adıyaman Nemrut Dağı, Diyarbakır Surları, Diyarbakır Ulucami gezeceğimiz yerler arasında. 5 Gecelik Uçaklı Gap Turu Programımız Diyarbakır da başlayıp Adana da bitiyor. Programımız uzman rehberlerimiz tarafından en rahat gezilebilecek şekilde oluşturulmuştur. Gezi Programımızın farklılıklarını lütfen dikkatlice inceleyiniz ve karar verme aşamasında mutlaka bizimle iletişime geçiniz. Çünkü bazen misafirlerimiz başka programlar ile kıyasladıklarında farklılıkları tespit edemeyebiliyorlar. Biz MaxiGezi Ailesi olarak Uçaklı Gap Günbatımı Gap Turu Programımıza çok güveniyoruz ve şu ana kadar turlarımızda bizi tercih eden misafirlerimizin memnuniyetlerinden de ne kadar güzel bir gezi rotası çizdiğimizi daha net anlayabiliyoruz.

Bir başka Uçaklı Gap Turu Programımız İstanbul Çıkışlı Uçaklı Gap Doğu Anadolu Turu. Bu programımızda ikisi bir arada diyebiliriz. Birbirine yakın bölgeler oluşu ve son yıllarda Doğu Anadolu Bölgesine de talebin artması bizi böyle bir Gap Turu Programı hazırlamaya sevk etti. Güney Doğu Anadolu ve Doğu Anadolu Bölgelerine ayrı ayrı zaman ayırmak istemiyorsanız ikisini bir seferde gezmeniz mümkün. Tabi Gezilecek yerleri biraz sıkıştırdık, ama yinede bu tur için ayıracağımız zaman içinde en güzel yerleri gezeceğimiz hakkında hiç bir şüpheniz olmasın. Gezimiz toplam 6 gece konaklamalıdır. Bölgenin en seçkin otellerinde 6 gece yarım pansiyon konaklayacağız. Sabah Kahvaltıları ve akşam yemekleri gezi ücretlerine dahildir. Gaziantep, Şanlıurfa, Adıyaman, Diyarbakır, Mardin, Van, Iğdır, Ağrı, Kars, Erzurum , Ani Harabeleri, Hasankeyf, Midyat, Mardin, Nemrut Dağı, Akdamar Adası, Balıklıgöl, Harrran, Halfeti, Göbeklitepe, Muradiye Şelalesi,   Kasımiye Medresesi, Dara Antik Kenti, İshakpaşa Sarayı, Yakutiye Medresesi, Üç Kümbetler bu gezimizde gezeceğimiz yerler arasında.