Whatsapp İle İletişime Geç
Whatsapp İle İletişime Geç
Şimdi Ara

İstanbul  Çıkışlı Balkan Turları kategorimizde yer alan Vizesiz Balkan Turu, siz değerli misafirlerimize Balkanlar'ın eşsiz tarihini 5 gece otel konaklaması ile birlikte sunuyor. Turumuz boyunca toplamda tam 7 ülke, 12 şehir ve 4 başkent ziyaret ediyor olacağız. Ayrıca Folklorik Dans ve Müzik Eşliğinde Makedon ve Boşnak Gece Eğlencesi de ücrete dahil. Güzergahımız boyunca Üsküp, Ohrid, Tiran, İşkodra, Trebinje, Poçiteli, Blagaj, Mostar, Saraybosna, Belgrad gibi Balkanlar'ın en gözde merkezlerini ziyaret ediyor olacağız. Profesyonel rehberlik hizmeti ile birlikte toplamda 5 sabah kahvaltısı ve 5 akşam yemeği de tur ücretine dahil olarak sizlere sunuluyor. Sizleri bu muhteşem yolculuğa bekliyoruz...

50 İndirim
En Yakın Tarih 24 - 29 Haziran
Sezon Fiyatı
1090 €
Kampanyalı Fiyatı
545 €

'den itibaren

Erken Rezervasyon %50 İndirim! Vade Farksız 3-6 TAKSİT İmkanı! Nakit Ödemelerde %10 Ekstra İNDİRİM!
 • Yarım Pansiyon
 • 5 Gece 6 Gün
 • 5 Sabah Kahvaltısı
 • 5 Akşam Yemeği
 • Ekstra Şehir Gezileri, Makedon ve Boşnak Gecesi Dahil
 • Profesyonel Rehberlik

İstanbul Çıkışlı Balkan Turları kategorimizde yer alan Vizesiz Balkan Turu, siz değerli misafirlerimize Balkanlar'ın eşsiz tarihini 6 gece otel konaklaması ile birlikte sunuyor. Turumuz boyunca toplamda tam 7 ülke, 13 şehir ve 5 başkent ziyaret ediyor olacağız. Ayrıca Folklorik Dans ve Müzik Eşliğinde Makedon ve Boşnak Gece Eğlencesi de ücrete dahil. Güzergahımız boyunca Üsküp, Kosova, Priştine, Ohrid, Tiran, İşkodra, Trebinje, Poçiteli, Blagaj, Mostar, Saraybosna, Belgrad gibi Balkanlar'ın en gözde merkezlerini ziyaret ediyor olacağız. Profesyonel rehberlik hizmeti ile birlikte toplamda 6 sabah kahvaltısı ve 6 akşam yemeği de tur ücretine dahil olarak sizlere sunuluyor. Sizleri bu muhteşem yolculuğa bekliyoruz...

50 İndirim
En Yakın Tarih 23 - 29 Haziran
Sezon Fiyatı
1190 €
Kampanyalı Fiyatı
595 €

'den itibaren

Erken Rezervasyon %50 İndirim! Vade Farksız 3-6 TAKSİT İmkanı! Nakit Ödemelerde %10 Ekstra İNDİRİM!
 • Yarım Pansiyon
 • 6 Gece 7 Gün
 • 6 Sabah Kahvaltısı
 • 6 Akşam Yemeği
 • 6 Gece Yarım Pansiyon Konaklama
 • Ekstra Şehir Gezileri, Makedon ve Boşnak Gecesi Dahil

İstanbul Çıkışlı Vizesiz Uçaklı Balkan Turları

Keşfetmenin Vakti Geldi: İstanbul Çıkışlı Vizesiz Balkan Turu!

Birbirinden renkli ve tarih dolu destinasyonları keşfetmek istiyorsanız, İstanbul Çıkışlı Vizesiz Balkan Turu tam size göre! Pegasus ve Türk Hava Yolları'nın tarifeli seferleriyle gerçekleşen bu eşsiz tur, size 7 ülkenin kapılarını aralayacak. Makedonya, Kosova, Arnavutluk, Karadağ, Hırvatistan, Bosna-Hersek ve Sırbistan'ın gizemli sokaklarına adım atın!

Yola Çıkış: İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı

Bir başlangıç noktasından daha iyi bir yer düşünülemezdi! İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'nda buluşuyoruz ve hemen ardından Priştine'ye doğru bir yolculuğa çıkıyoruz. Bu an itibariyle, mükemmel bir Balkan macerasının başladığını hissetmeye başlıyorsunuz.

Üsküp: Tarih ve Modernite Buluşuyor

Üsküp, turun başlangıç noktası ve aynı zamanda tarihiyle modernliği harmanlayan bir şehir. Eski Tren Garı, Taş Köprü ve Osmanlı döneminden kalma Eski Şehir Çarşı, sizi tarihi bir yolculuğa çıkaracak. Geceyi Üsküp'te geçiriyoruz, bu sıcak şehrin gizemini çözmek için daha fazla vaktimiz olacak.

Belgrad: Boğaziçi'nin Doğu Yakası mı?

Panaromik bir Belgrad turuyla başlıyoruz. Kale Meydanı, Askeri Müze, İstanbul Kapı ve Saborna Kilisesi gibi önemli noktaları geziyoruz. Öğle yemeği sonrasında tekne turu opsiyonu sizi şehri su üzerinden keşfetmeye davet ediyor. Belgrad'ın nehir manzarası, sizi büyüleyecek cinsten!

Saraybosna: Doğunun İncisi

Bosna-Hersek'in başkenti Saraybosna, tarihle iç içe geçmiş sokaklarıyla sizi karşılıyor. Baş Çarşı, Gazi Hüsrev Bey Camisi ve Latin Köprüsü gibi önemli yerleri ziyaret ediyoruz. Akşam, otelimizdeki Boşnak gecesi ile renkleniyor. Folklorik danslar ve eşsiz bir atmosfer, geceyi unutulmaz kılıyor.

Mostar ve Blagaj: Efsanevi Güzellikler

Mostar'da tarihi köprü, Koski Mehmet Paşa Camisi ve Blagaj Derviş Tekkesi gibi göz kamaştırıcı yerleri ziyaret ediyoruz. Tarihi dokusunu koruyan Poçitel'i gezerek, Osmanlı'nın izlerini takip ediyoruz. Geceyi Trebinje'deki otelimizde geçiriyoruz.

Kotor ve Budva: Adriyatik'te Bir Mola

Adriyatik'in incisi Kotor'u keşfediyoruz ve muazzam sahilleriyle ünlü Budva'ya geçiyoruz. StariGrad ve kaledeki yürüyüş turumuzun ardından, Budva'nın renkli gece hayatını keşfetmek üzere serbest zamanımız olacak.

Ohrid ve Tiran: Makedonya ve Arnavutluk'un İncileri

Ohrid'in tarihi zenginliklerini keşfetmek ve Makedon gece eğlencesine katılmak için serbest zamanımız olacak. Ardından, Tiran'ı ziyaret ediyoruz ve şehir turumuzda Osmanlı'nın izlerini takip ediyoruz.

Priştine ve Prizren: Balkanların Kalbinde Son Duraklar

Kosova'nın başkenti Priştine ve tarihi Prizren'i keşfettikten sonra, İstanbul'a doğru dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Balkanların büyüsünden ayrılırken, valizlerimiz unutulmaz anılarla dolu olacak.

Balkan turu, size tarih, kültür ve eğlencenin harika bir karışımını sunuyor. İstanbul Çıkışlı Vizesiz Balkan Turu, keşfetmeye doyamayacağınız bir macera vaat ediyor! Siz de bu renkli rüyaya ortak olun!