Whatsapp İle İletişime Geç
Whatsapp İle İletişime Geç
Şimdi Ara

BURSA ÇIKIŞLI DOĞU EKSPRESİ İLE KARS TİFLİS BATUM KARADENİZ TURU (6 GECE 7 GÜN)

2024 Kültür Turları ERKEN REZERVASYON BAŞLADI !  ESKİ FİYATLARLA DEVAM EDİYORUZ ! ACELE EDİN %50'YE VARAN İNDİRİM FIRSATLARI ! YENİ SEZON FİYATLARI YÜKLENMEDEN ALIN ! SON GÜN 15 TEMMUZ !

Tur Bilgileri
21 - 27 Temmuz
Yarım Pansiyon
Bursa Çıkışlı

BURSA ÇIKIŞLI DOĞU EKSPRESİ İLE KARS TİFLİS BATUM KARADENİZ TURU (6 GECE 7 GÜN)

Sezon Fiyatı
Kampanyalı Fiyatı
Vade Farksız 3-6 Taksit İmkanı!

Tarihler bulunuyor...

Fiyat Hesapla

Yetişkin

BURSA ÇIKIŞLI DOĞU EKSPRESİ İLE KARS TİFLİS BATUM TURU (6 GECE 7 GÜN)

6 GECE 7 GÜN (1 GECE TREN - 5 GECE OTEL KONAKLAMASI)

TİFLİS & BATUM KONAKLAMASI DAHİL ! 

AYDER YAYLASI - HUSER YAYLASI 

YARIM PANSİYON

BU PROGRAM BAŞKA YERDE YOK! KAYIT İÇİN ACELE EDİNİZ!

KREDİ KARTLARINA VADE FARKSIZ 3 - 6 TAKSİT İMKANI

Bursa Çıkışlı Doğu Ekspresi ile Karadeniz Turları içerisinde en kapsamlı , içinde Tiflis Konaklaması olan programlarımızdan birisidir. Gidiş Doğu Ekspresi , Dönüş Uçak iledir. Profesonel rehberlik hizmetleri ile Ani Harabeleri, Çıldır Gölü, Kars Şehir Merkezi Eski Rus Yapıları gezilerini yaptıktan sonra Tiflis'e geçiyor ve Tiflis de 1 Gece Konaklıyoruz. Tiflis gezimizi tamamladıktan sonra karayolu ile Batum'a geçerek Tam Gün Batum Turumuzu tamamlıyoruz. Ardından  3 gece Karadeniz otellerinde konaklıyor ve zengin içerikli Karadeniz Gezi Programımızı Tamamlıyoruz. 1 Gece Tren Konaklaması, 2 Gece Kars Otelimizde Konaklama, 1 Gece Tiflis ve 3 Gecede Karadeniz Bölgesinde Konaklama Yapıyoruz. Toplam 7 Gece Konaklama ile en uzun gecelemeli Karadeniz turlarımızdan biridir. Tren bileti, 6 Gece Bölge Otellerinde Konaklama, Profesyonel Rehberlik, Tüm Çevre Gezileri Gezi Ücretine dahildir.

 • 1. Gün 21 Temmuz Pazar
  Buluşma ve Hareket

   

  Siz değerli misafirlerimizin Bursa'dan Ankara'ya transferini gerçekleştirdikten sonra saat 17:15'de Ankara  tren garında buluşma. Yolcularımız 11410 sefer sayılı Doğu Ekspresi'nin yataklı vagondaki kompartımanlarına yerleşme. Dileyen misafirlerimiz trenin restoran kısmından faydalanabilirler. Yaklaşık 20 saat  sürecek yolculuğumuz 17:55'de başlayacak. Güzel doğa görüntüleri eşliğinde Anadolu içlerinde yol alacaksınız. 

  Not : Trende yaklaşık 24 – 26 saat geçireceğiniz için yanınızda mutlaka yemek ihtiyaçlarınızı karşılayacak kadar yiyecek içecek bulundurmanızı öneririz. 

  Not: Trende kuşetli kompartmanda tek kişi konaklama gerçekleştirimemektedir. Minimum 2 maksimum 4 kişi konaklayabilir. 

   

  Akşam yemeği : Trende alınacaktır. Ekstradır.
  Konaklama : Doğu Ekspresi kuşetli vagonlarda gerçekleştirilecektir. 

 • 2. Gün 22 Temmuz Pazartesi
  DOĞU EKSPRESİ İLE SİVAS ERZİNCAN ERZURUM ÜZERİNDEN KARS'A VARIŞ - OTELE YERLŞEME

   

  Dileyen misafirlerimiz sabah kahvaltısı için trenin restaurant kısmından faydalanabilir. Gün boyu sürecek tren yolcuğunda muhteşem manzaraları fotoğraflıyor restoranımıza çay-kahve keyfi yapıyoruz. Dileyenlerle Erzurum’da trene sipariş edip afiyetle yiyoruz… Manzaralar eşliğinde Kars’a varışımızda bizi bekleyen aracımızla otelimize transfer oluyoruz. Konaklama otelimizde. 
   

  Kahvaltı: Ekstra olup dileyenler tren restoranından faydalanabilirler.
  Öğle yemeği: Ekstra olup dileyenler tren restoranından faydalanabilirler.
  Akşam Yemeği: Ekstradır..
  Konaklama: Konaklama Kars’daki otelimizde.

 • 3. Gün 23 Temmuz Salı
  ÇILDIR GÖLÜ –TÜRKGÖZÜ SINIR KAPISI - AHISKA - RABATİ KALESİ - BORJOMİ – TİFLİS – ÖZGÜRLÜK MEYDANI – GÜRCÜ ANA HEYKELİ – JARDAN CADDESİ

   

  Sabah otelimizde alacağımız erken kahvaltı sonrasında otelimizden ayrılıyor ve Tiflis’e doğru hareket ediyoruz. İlk olarak Çıldır Gölünü panoromik olarak görüp Gürcistan’a geçiş yapacağımız Türkgözü Sınır Kapısı’na hareket ediyoruz. Gürcistan'a giriş işlemlerini tamamladıktan sonra aslen 9. yüzyılda Lomsia Kalesi adıyla inşa edilen, daha sonra Osmanlılar tarafından tamamen yeniden inşa edilen Ahıska (Rabati) Kalesi’ne gidiyoruz. Rabati Kalesini fotoğrafladıktan sonra panoramik olarak Borjomi’yi görüyor. Tiflis’e hareket ediyoruz. Tiflis’e varışımızla birlikte Vakhtang Gargosali Heykeli, Kurucu David Heykeli, Rahibe Nino Heykeli ve Özgürlük Meydanını görüyoruz. Ardından Türklerin, Azerilerin, Ermenilerin ve Gürcülerin bir arada olduğu Jardan Caddesine geçiyoruz. Burada Kura Nehrinin etrafında tarihi rengârenk Tiflis evlerini, Osmanlı Dönemi Mescidi, Hamamı (eski sülfür banyosu) gördükten sonra serbest zaman veriyoruz. Ardından Gürcü Ana Heykeli Tepesi’ne çıkıyoruz. Otelimize hareket. Otele yerleşiyoruz. Konaklama Tiflis’deki otelimizde. Dileyen misafirlerimiz  gürcü gecesine katılabilirler (ekstra) veya Tiflis merkezde gece turu gerçekleştirebilirsiniz. 
   
  Not: Sınır kapısı geçişlerinde Türk lirasını Gürcistan para birimi olan Lari’ye çevirmenizi öneririz. 
       

  Kahvaltı: Otelimizde açık büfe olarak alınacak olup tur ücretine dahildir.
  Öğle Yemeği: Ekstradır. Gürcü yemekleri önerilir. 
  Akşam Yemeği: Tiflis’te yöresel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz. (Ekstra)
  Konaklama : Tiflis’deki otelimizde. 
  Ekstra : Dileyen misafirlerimiz Gürcü gecesine katılabilirler. 


  GÜRCİSTAN BATUM İLE İLGİLİ ÖNEMLİ AÇIKLAMA; Türkiye ile Gürcistan devletleri arasında yapılan anlaşma gereği T.C vatandaşları Gürcistan'a T.C kimlik numarası bulunan YENİ TİP nüfus cüzdanı ile geçiş yapabilmektedir. Ailesi ile birlikte (anne ve babanın aynı anda) seyahat etmeyecek olan 18 yaş altı konuklarımızın Gürcistan'a geçişleri için yanında olmayan anne veya babanın noterden onaylı muvafakatnamesi gerekmektedir. Bebekler ve çocuklar dahil kimliklerde fotoğraf olması zorunludur. Tura çıkmadan evvel lütfen nüfus idaresine başvurarak çocuklarınızın nüfus cüzdanlarını fotoğraflı hale getiriniz. Sınırdan geçiş; yoğunluğa göre 1-3 saat sürebilmektedir. Sınır geçişi yaya olarak yapılmaktadır. Sınır geçişlerinde her yolcu yanında bulundurduğu eşyadan kendisi sorumludur. Bu nedenle oluşabilecek olumsuzluklardan acentemiz sorumlu tutulamaz. (Kullanılan raporlu ilaçlar varsa, raporun yanınızda bulunması gerekir, aksi halde kutu ilaç taşımak ve sınırdan geçirmek yasaktır.)

 • 4. Gün 24 Temmuz Çarşamba
  SAMEBA KATEDRALİ –GONİO KALESİ - MEDEA HEYKELİ – AVRUPA MEYDANI - TİYATRO BİNASI - BATUM LİMANI – MERYEM ANA KATEDRALİ - ALİ NİNO HEYKELİ

   

  Değerli misafirlerimiz, sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında, ilk olarak Kafkasların en büyük, Ortadoğunun 3. büyük katedrali olan Sameba Katedralini görüyoruz ardından Batum'a hareket ediyoruz. Gürcistan / Acara bölgesine geçiyoruz. Hz. İsa’nın On İki Havarisinden biri olan St. Mathias`in mezarının da bulunduğu Roma döneminden kalan ve en son Osmanlılar döneminde kullanılan Gonio (Apsaros Kalesi'ni)  (Panoramik) görüyoruz. Batum şehir merkezine doğru devam ederken Bayburt'tan doğup Batum sınırlarına kadar kendine keskin çizgiler oluşturan Çoruh Nehri'ni ve üzerindeki eski Gonio Köprüsü'nü göreceğiz. Bir sonraki durağımız, Tarihi Meryem Ana Katedral Kilisesi'ni, Tarihi Orta Camii, Tiyatro Binasını, Medea Heykeli'ni, Batum Limanı'nı ve yeni oluşturulan yüzüyle Avrupa Meydanı’nı göreceğiz. Batum Bulvarı'nda gezinti yaptıktan sonra alışveriş için serbest zaman vereceğiz. Ardından Ali ve Nino heykelini görüp otelimize hareket. Konaklama Batum’daki otelimizde. 


  Sabah Kahvaltısı: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.
  Öğle Yemeği: Batum’da yöresel menü alabilirsiniz. Ekstradır.
  Akşam Yemeği: Ekstradır. 
  Konaklama : Batum'daki otelimizde. 

 • 5. Gün 25 Temmuz Perşembe
  FIRTINA VADİSİ – ÇAMLIHEMŞİN – ŞENYUVA KÖPRÜSÜ – ZİLKALE – PALOVİT ŞELALESİ - AYDER YAYLASI – GELİNTÜLÜ ŞELALESİ – HUSER YAYLASI

   

  Sabah otelde alacağımız kahvaltı sonrası  Sarp Sınır kapısından çıkış işlemlerimizi gerçekleştirip Fırtına Vadisine hareket ediyoruz. Fırtına vadisine varışımızla birlikte dileyen misafirlerimiz Fırtına Deresinde RAFTING yapabilirler.(ekstra)  7`den 70`e herkesin rahatlıkla katılacağı bir parkurdur.7 km uzunluğundaki parkurda, 15`in üzerinde rapid bulunmakta ve katılımcıları muhteşem manzaralarla büyülemektedir. 6 kişilik botlar ile her botta bir adet profesyonel rafting rehberi mevcuttur. Botlarda can yeleği, kask, dizlik ve özel sigorta mevcuttur.  Dileyen misafirlerimiz son dönemin gözde aktivitelerinden ziplineda yapabilirler. (ekstra)  Ardından Birçok diziye ve filme doğal set olan mekânlardaki gezimize Çamlıhemşin`de bizleri bekleyen minibüslerimizle başlıyoruz.(ekstra) Fırtına Vadisi içindeki önemli Vadilerden Çat Vadisine giriyoruz ve Ortan Köyünden geçerek "Sevdaluk" dizisinin çekimlerinin de gerçekleştiği eski ismi Çinçiva günümüzde Şenyuva olarak bilinen köye geldiğimizde bölgenin en eski ve kemer açıklığı en geniş olan Taş Köprüsünde fotoğraf molası veriyoruz. Ülkemizin en yaşlı konaklarını görerek yapacağımız yolculuğumuzun son durağı tarihi ticaret yolunu korumak için Vadiye en hâkim noktalardan birine kurulmuş olan Zil Kale`yi ziyaret ediyoruz. Ardından Palovit şelalesini görüp Çamlıhemşin’e hareket ediyoruz. Ardından minibüsümüzle bulut denizi ile bizleri kendisine hayran bırakan Huser yaylasına hareket ediyoruz. (ekstra)  Huser yaylasında fotoğraf çekimi ve serbest zaman sonrası Ayder’e hareket. 1350 metre yükseklikte çam ormanlarıyla kaplı Ayder Yaylası`na gitmek üzere yola çıkıyoruz. Varışımızla birlikte Gelintülü şelalesini fotoğraflıyoruz. Ayder Yaylasında vereceğimiz serbest zamanda keyifli bir yürüyüş yapabilirsiniz. Gezilerimiz sonrasında otelimize yerleşme.  Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.


  Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir.
  Öğle Yemeği: Fırtına Vadisinde menü olarak alınacaktır. (Ekstra)
  Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir.
  Konaklama : Ayder'deki otelimizde. 
   

 • 6. Gün 26 Temmuz Cuma
  RİZE BEZİ – UZUNGÖL – LUSTRA KARESTER YAYLASI – TRABZON

   

  Değerli misafirlerimiz, sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında,  Rize bezinin dokunduğu atölyelere ziyaret. Alışveriş için serbest zaman. Rize gezilerimizi tamamladıktan sonra Kartpostallarda görebileceğiniz Uzungöl’e hareket ediyoruz. Uzungöl’de gezimize minibüslerimize binerek devam ediyoruz.(ekstra) Yüksek Kaçkar Yaylaları programımız kapsamında, Karaster – Lustra – Yaylaönü Yaylalarını görmek üzere yola çıkıyoruz. Yol güzergâhımız üzerinde birçok yayla daha görme şansınız olacaktır. Karaster – Lustra- Yayla önünde vereceğimiz molalarda fotoğraflar çekebilir birçok güzelliği aynı anda görebilirsiniz. Havanın sisli olması durumunda ise Demirkapı ve Haldizen Yayla gezileri gerçekleştirilecektir. Yüksek yayla gezilerimiz sonrasında Uzungöl’e geri dönüyoruz. Uzungöl’ü doyasıya yaşamanız ve öğle yemeğinizi almanız için sizlere yeteri kadar bol serbest vakit veriyoruz. Serbest vakit sonrasında, Uzungöl’den keyifli bir şekilde ayrılıp, Trabzondaki otelimize hareket. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.


  Sabah Kahvaltısı: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.
  Öğle Yemeği: Uzungöl’deki restaurantları tercih edebilirsiniz. (ekstra)
  Akşam Yemeği: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.
  Konaklama : Trabzon'daki otelimizde. 

 • 7. Gün 27 Temmuz Cumartesi
  SÜRMENE – TRABZON - AYASOFYA – TELKARİ – AYASOFYA KÖŞKÜ – BURSA

   

  Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Sürmene’ de bulunan Çay Fabrikamıza gidiyoruz. Burada Çayın dalından koparılıp bardaklarımıza gelişine dek izlediği süreci yerinde öğreniyoruz. Dileyenler Hediyelik Çay alışverişini bu noktada yapabilirler. Çay fabrikası ziyaretimiz sonrasında ise yine Sürmene denince ilk akla gelen unsurlardan olan Sürmene Bıçağı Atölyesi’ne gidiyoruz. Sürmene Bıçağı hakkında da bilgilendikten ve alışverişimizi yaptıktan sonra, Trabzon’a hareket. 13.yy da I. Manuel Komnenos zamanında yapılmış, 1572 yılında camiye çevrilmiş, 1964 tarihinde müzeye çevrilmiş Pontus Devletinin önemli eserlerinden biri olan Ayasofya Müzesini geziyoruz. Trabzon merkezde küçük bir gezinti yapıyoruz bu gezintide Trabzon’a has olan Telkari Sanatının örneklerini görebileceğimiz ve satın alabileceğimiz Telkari Atölyesi ve Mağazası gezintinin ardından Soğuksu Mevkiine doğru yola çıkıyoruz, burada bizi bir 20.yy şaheseri olan Atatürk Köşkü karşılıyor. Ulu Önder bu köşkü 1924 ve 1930 yıllarında iki kez ziyaret etmiş, 1937 yılında burada kalarak vasiyetinin bir kısmını da bu köşkte yazmıştır. Köşk’ün mimarisi ve bahçesi sizleri büyüleyecek cinsten. Gezilerimiz sonrasında akşam Trabzon havalimanına transfer ve bilet bagaj işlemleri sonrasında İstanbul'a uçuşumuz gerçekleşiyor. Bursa'ya transferinizi sağladıktan sonra siz değerli misafirlerimizle bir başka programımızda görüşmek üzere vedalaşıyoruz..
   

  Sabah Kahvaltısı: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.
  Öğle Yemeği: Trabzon’daki restaurantlarımızdan birini tercih edebilirsiniz. (ekstra)DİKKAT: Tur sirküsü yayımlandığı 15 Temmuz Pazartesi tarihinde geçerlidir. Aynı tura ait, daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar.
ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

- Bursa - Ankara - İstanbul - Bursa Transferi
- Lüks Araçlar ile Ulaşım 
- Doğu Ekspresi Ankara - Kars Tren Bileti (Kuşetli Vagon )
- Dönüş Uçak Bileti
- Otellerde 3 Gece Yarım Pansiyon, 2 Gece Oda Kahvaltı Konaklama
- Açık Büfe 5 Sabah Kahvaltısı
- 3 Akşam Yemeği 
- Milli Park Giriş Ücretleri
- Batum Turu
- Tiflis Turu
- Programda Belirtilen Tüm Çevre Gezileri
- Profesyonel Rehberlik Hizmetleri
- Zorunlu Seyahat Sigortası 
 

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

- Tüm Müze ve ören yeri giriş ücretleri
- Yurtdışı çıkış harcı 
- Tüm öğle yemekleri 
- Son gün öğle ve akşam yemekleri
- Programda belirtilmeyen diğer hizmetler ve ekstra turlar
- Tüm şahsi harcamalar

Önemli Notlar;

GENEL ŞARTLAR ve NOTLAR '' LÜTFEN OKUYUNUZ ''

1-) Turlarımız, tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 10-17 kişide minibüs ile, 18-31 kişide midibus, 32-50 kişide lüks otobüslerimiz ile yapılacaktır. Turlarımızın, yeterli sayıya ulaşamaması ve iptal olması durumunda (min.15 kişi); konaklamalı turlarda ve günübirlik turlarda minimum 1 gün önceden haber verilir.
2-) Maxigezi, gerekli gördüğü durumlarda; tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar ve programlarda belirtilen geziler belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.
3-) Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle yolların kapalı olması durumunda gezi ya da turlar yapılamaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Maxigezi sorumlu tutulamaz.
4-) Program içerisinde verilecek serbest zaman, mola ve öğle yemeği süreleri rehberlerimiz tarafından belirlenir.
5-) Maxigezi, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Konaklama yapılan şehirlerde ulusal düzeyde kongre, fuar, ulusal bayram veya tatil dönemi olması durumunda konaklamalar çevre şehirlerde/ilçelerde yapılabilir.
6-) Üç kişilik odalarda 3.yatak uygulaması olup, 3.yatak standart yataklardan küçüktür. Çocuk indirimi sadece iki (2) yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir.
7-) Tur sırasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan Maxigezi sorumlu değildir.
8-) Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Maxigezi sorumlu tutulamaz.
9-) Tur iptallerinde ücret iadeleri; misafirlere ödeme şekillerine göre yapılır. Nakit veya havale olarak yapılan ödemeler misafirlere nakit veya havale olarak iade edilir. Kredi kartı olarak yapılan ödemeler misafirlerin işlem yapılan kredi kartına iade edilir.
10-) Belirtilen şartlar ve notlar paket tur sözleşmesinin ayrılmaz bir parçasıdır. Misafirlerimiz bu şartları kabul ederek turu satın almışlardır. Kesin kayıt esnasında; tur rezervasyon formu ve paket tur sözleşmesinin dikkatlice okunmasını tavsiye ederiz.

 


*İptal ve iade talepleriniz için, iptal-iade formunu doldurmanız gerekmektedir. WhatsApp hattımızdan veya 4444394 numaralı telefonlardan üzerinden gelen iptal ve iade talepleri dikkate alınmamaktadır.

*İptal ve iade form süreciniz hakkında 4444394 numaralı telefon üzerinden Gönül Hanım veya Gizem Hanım ile görüşerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Tarih İki Kişilik Odada Kişi Başı Tek Kişi Ek Yatak (Üçüncü Kişi) 0-2 Yaş 3-6 Yaş 7-12 Yaş

Fiyatlar hesaplanıyor...

İptal Formu

Erken Rezervasyon İptal ve İade Sigortası

Maxigezi, Erken Rezervasyon İptal ve İade Sigorta uygulaması ile misafirlerine, her koşulda rezervasyonlarını iptal etme hakkı sunmaktadır. Bu uygulama ile rezervasyon başlangıcından 5 gün (120 saat) öncesine kadar rezervasyon iptal etmek mümkün olacaktır.

İptal sigortasından yararlanmak için, iptal sigortası taleplerinin kayıt esnasında ya da en geç tur hareketinden 30 gün öncesine kadar kayıt işlemlerine dahil edilmesi gerekmektedir.

Erken Rezervasyon İptal ve İade Sigorta koşulları ise şöyledir;

 • * YURTDIŞI TURLARDA, eğer kişi iptal sigortası yaptırmış ise tur tarihinden 15 gün öncesine kadar;
 • * YURTİÇİ TURLARDA ise iptal sigortası yaptırması halinde tur tarihinden 5 gün öncesine kadar sebep belirtmeksizin iptal gerçekleştirebilir.
 • * İptal işlemlerinde, kayıt sırasında ödenen sigorta bedeli düşülerek iade süreci başlatılır. İade işleminde, sigorta ücreti iade edilmez.
 • * İptal sigortası alan misafirlerin iptal iade süreçleri, iadenin sigorta tarafından onaylanması akabinde tamamlanır.
 • * İptal sigortası alan misafirler iptal talebinde bulunduğunda eğer tren veya uçak bileti gibi bir biletleme işlemi yapılmışsa bu biletlerin kesintileri yapılarak tur ücreti iade edilir.


ÖNEMLİ: İptal ve iade talepleriniz için Tur Rezervasyon İptal Formunu doldurmanız gerekmektedir. WhatsApp hattımızdan veya 4444394 numaralı telefonlar üzerinden gelen sözlü iptal ve iade talepleri dikkate alınmamaktadır.


İptal ve iade form süreciniz hakkında 4444394 numaralı telefon üzerinden Gönül Hanım veya Gizem Hanım ile görüşerek detaylı bilgi alabilirsiniz.YURTİÇİ TURLARDA İPTAL SİGORTA ÜCRETİ
 • KİŞİ BAŞI : 350 TL


YURTDIŞI TURLARDA İPTAL SİGORTA ÜCRETİ
 • KİŞİ BAŞI : 25 EURO
Formu doldurun, satış temsilcimiz belirttiğiniz süre içinde sizi arasın. Zorunlu alanları (*) doldurmalısınız.