Whatsapp İle İletişime Geç
Whatsapp İle İletişime Geç
Tur Bilgileri
02 - 08 Ekim
Yarım Pansiyon
Kırklareli Çıkışlı
KIRKLARELİ ÇIKIŞLI FAS TURU (VİZESİZ)
968.75 €
02 Ekim 2020 - 08 Ekim 2020 Yarım Pansiyon
775 €
Son 6 Kişi
23 Ekim 2020 - 29 Ekim 2020 Yarım Pansiyon
775 €
Son 6 Kişi
13 Kasım 2020 - 19 Kasım 2020 Yarım Pansiyon
729 €
Son 6 Kişi
09 Nisan 2021 - 15 Nisan 2021 Yarım Pansiyon
729 €
Son 6 Kişi
02 Ekim 2020 - 08 Ekim 2020 Yarım Pansiyon 8-12 kişilik gruplar için geçerli fiyatlardır.
Grup Kontenjanı doludur.
759.5 €
23 Ekim 2020 - 29 Ekim 2020 Yarım Pansiyon 8-12 kişilik gruplar için geçerli fiyatlardır.
Grup Kontenjanı doludur.
759.5 €
13 Kasım 2020 - 19 Kasım 2020 Yarım Pansiyon 8-12 kişilik gruplar için geçerli fiyatlardır.
Grup Kontenjanı doludur.
714.42 €
09 Nisan 2021 - 15 Nisan 2021 Yarım Pansiyon 8-12 kişilik gruplar için geçerli fiyatlardır.
Grup Kontenjanı doludur.
714.42 €

Fiyat Hesaplama

FAS TURU

Beyaz Casablanca, Kızıl Marrakech, Mavi Şafşavan

CASABLANCA (1) – RABAT – MEKNES – FES (3) – MARRAKECH (2)

Pegasus Hava Yolları ile 6 Gece

*** 5 Akşam Yemeği Dahil!! ***

*** Vizesiz ***

YOL ÜZERİ EKSTRA TUR BULUNMAMAKTADIR !

 • 1. Gün 02 Ekim Cuma
  KIRKLARELİ - İSTANBUL – CASABLANCA

  Kırklareli'nden İstanbul'a transferimizi gerçekleştiriyoruz.İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Dış hatlar gidiş terminali Pegasus Hava Yolları kontuarında check-in işlemlerinin yapılmasının ardından. Pegasus Hava Yolları’nın PC 651 sefer sayılı uçuşu ile 19.55’de Kazablanka’ya hareket. (Pasaport kontrol ve bilet/bagaj işlemlerinizi zamanında bitirebilmek için uçuşunuzdan üç saat önce havalimanında hazır bulunmanız önerilir.) Yerel saat 23:20’de Kazablanka’ya varış. Varışımızın ardından alanda bekleyen özel otobüsümüz ile otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest saatler.  

 • 2. Gün 03 Ekim Cumartesi
  CASABLANCA – RABAT – MEKNES – FES

  Kahvaltının ardından odaların boşaltılması ve Kazablanka şehir turumuz için hareket. Kazablanka Şehir Turunda; Dünyanın 3. büyük Camii’si Hassan II Camii, Muhammed V meydanı, Hobus semti, Atlas okyanusu kenarında yer alan Corniche göreceğimiz yerler arasında. Tur sonrası Rabat’a doğru yola çıkıyoruz. Varışımıza istinaden yapacağımız Rabat Şehir Turunda; Hassan Kulesi, Muhammed V Anıt mezarı, Kraliyet sarayı, Udaya Kalesi ve Sale Şehri göreceğimiz yerler arasında. Ardından Meknes’e doğru yola çıkıyoruz. Meknes Şehir Turunda 17.yy’da Molla İsmail tarafından kurulan ve yaklaşık 40 km lik surlarla çevrili olan Meknes’te, Bob Mansour şehir kapısı ve El Hedim meydanı görülecektir. Tur bitimi Fes’deki otelimize transfer, oda anahtarlarının alınması ardından akşam yemeği ve geceleme Fes’teki otelimizde. Dinlenmek üzere serbest saatler.

 • 3. Gün 04 Ekim Pazar
  FES

  Kahvaltı sonrası tam gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek ‘’Yer Gök Mavi Şehir Şafşavan’’ turu. (60 Euro). Rif dağlarının eteklerine kurulmuş olan bu şehir, fotoğrafçılara ender güzellikte fotoğraflar çekme imkânı sunmaktadır. Ayrıca daracık geçitlere açılan merdivenli sokakları, o sokaklar üzerine sıralanan otantik evleri, o evlerin ortasına gizlenmiş küçücük avluları ve o avlulara açılan el işçiliğinin en güzel örneğine bu kasabada şahit olabilirsiniz. Turumuzun ardından Fes'deki otelimize dönüş ve serbest zaman. Geceleme ve akşam yemeği otelimizde.

 • 4. Gün 05 Ekim Pazartesi
  FES

  Kahvaltı sonrası Fes şehir turu için hareket. Medina (Eski Şehir) turuna başlıyoruz. Eski Karaounie Üniversitesi, Nejarine Meydanı, Fas’a özel takıların, bakır ve süs eşyalarının satıldığı, zanaatkârlar çarsısı gezilecek, Fes Irmağı yakınlarında kurulmuş olup bugün aynı tekniklerle derilerin işlendiği tarihi meydan görülecek yerler arasında. Tur sonrası otelimize transfer. Akşam yemeği ve geceleme Fes’deki otelimizde. Dinlenmek üzere serbest saatler.

 • 5. Gün 06 Ekim Salı
  FES – MARRAKECH

  Kahvaltının ardından odaların boşaltılması ve Atlas Dağlarının muhteşem manzaraları eşliğinde Marakeş’e gitmek üzere hareket ediyoruz. Marakeş’e varışımızla beraber Marakeş panoramik şehir turumuzu gerçekleştireceğiz. Moresk Mimari’sinin 800 yıllık örneklerinden Koutoubia Minaresi, Souklar ve Mucizeler Avlusu olarak adlandırılan Jma El Fna şehir meydanı göreceğimiz yerler arasında. Turumuzun ardından Marakeş’teki otelimize transfer. Akşam yemeği ve geceleme Marakeş’teki otelimizde.

 • 6. Gün 07 Ekim Çarşamba
  MARRAKECH

  Kahvaltının ardından tam gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek ‘’Essaouira’’ turu. (55 Euro). Fas’ın Argan ağaçlarının en yoğun olduğu bu bölgede ilk olarak Argan Yağı Kooperatifi ziyaret ediyor ve Argan Yağı hakkında bilgiler alıyoruz. Ardından Atlas okyanusu kıyısında yer alan Essaouira şehrine ulaşıyoruz. Bize eski Bodrum’u anımsatan, dünyaca ünlü eski Portekiz şehri. Unesco tarafından ‘’Dünya Mirası’’ olarak ilan edilen şehir, Atlas okyanusu kıyısında bir balıkçı limanı, sanat ve kültürün iç içe geçtiği bir sahil kasabası. Şehrin kalesi, balıkçı limanı ve eski Roma kentlerinden uyarlanarak inşa edilen Medina gezilecek yerler arasında. Gezmeye doyamayacağınız daracık labirent sokakları arasında şehri keşfedebilir ve keyifli alışverişler yapabilirsiniz. Gezimizin ardından otelimize transfer ve serbest zaman. Akşam arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek ‘’Akşam Yemekli Chez Ali Show’’ turu. (60 Euro) Dünyaca ünlü ve sadece Fas’a özgü Chez Ali gösterilerini izleyerek akşam yemeğinizi alabilirsiniz. Bin bir gece masallarını andıran Chez Ali Show’da Müzisyenler, şarkıcılar, süvariler Fas çadırları altında, masalsı bir akşam yemeği eşliğinde muhteşem gösteriler sunulmaktadır. Turumuzun ardından Marakeş’teki otelimize dönüş. Dinlenmek üzere serbest saatler.

  Not : (Chez Ali turuna katılmayan misafirler akşam yemeğini otelde alabilirler.)

 • 7. Gün 08 Ekim Perşembe
  MARRAKECH – CASABLANCA – İSTANBUL - KIRKLARELİ

  Kahvaltının ardından odaların boşaltılması ve tam gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek ‘’Öğle yemekli Atlas Dağları turu‘’ (75 Euro). 4X4 ler ile muhteşem manzaralı pistleri, berberi köyleri, coğrafi yapıyı keşfedebileceğiz. Ourika vadisi Lalla Takerkust gölü kenarında mola vererek öğle yemeği alıyoruz. Gezimizden sonra Kazablanka Havalimanına transfer. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Pegasus Hava yollarının PC 652 sefer sayılı uçuşu ile 00:05’de İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 06.45’de varışımızın ardından İstanbul'dan Kırklareli'ne transferimizi gerçekleştiriyoruz. Kırklareli'ne varış ve turumuzun sonu.

   

  ** Fas otel standartları T.C. otel standartlarının altındadır.


 

 

 DİKKAT: Tur sirküsü yayımlandığı 14 Ağustos Cuma tarihinde geçerlidir. Aynı tura ait, daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar.
ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

—  Kırklareli'nden İstanbul'a gidiş dönüş transfer,

—  Pegasus Hava Yolları ile İstanbul Saw– Kazablanka // Kazablanka – İstanbul Saw arası uçak bileti,

—  Havalimanı vergileri,

— 4* Otellerde 6 Gece YARIM PANSIYON konaklama ( 6 tane açık büfe sabah kahvaltısı (kahvaltıda çay ve kahve dahil) /  

5 tane açık büfe akşam yemeği)

—   Alan/otel/alan transferleri,

—   Özel otobüslerimiz ile tüm şehir transferleri,  

—   Casablanca, Rabat, Meknes, Fes, Marakeş panoramik şehir turları,

—   Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri,

—   Turist Şehir vergileri

—   TURSAB zorunlu mesleki sorumluluk sigortası

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

—   Seyahat Sağlık Sigortası (15 Euro),

—   Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları,

—   Yemekler ile birlikte alınacak tüm içecekler

—   Yurt dışı çıkış harcı bedeli,  

—   Müze ve ören yerleri girişleri,  

—   İsteğe bağlı şoför bahşişleri (kişi başı 5 Euro)

Önemli Notlar;

*Ekstra turlar minimum 20 kişinin katılımı ile gerçekleşmektedir. 20 Kişinin altında katılım durumunda tur fiyatlarında değişiklik söz konusu olabilir. Yeterli katılımcı olmadığı takdirde oluşabilecek fiyat farkları sayılar elde edildikten sonra, tur öncesi rehberimiz tarafından bilgilendirilir.

*Rehberimiz, turlarımızın içeriğine bağlı kalarak, katılımcı sayısına, müze ve ören yerinin kapalı olma durumuna göre şehir turu ve/veya ekstra turların günlerinde değişiklik yapabilir. Bu durum uçuş saatlerinde oluşabilecek değişiklikler karşısında da geçerlidir.

*Panoramik şehir turları müze ve ören yerleri girişleri içermemekte olup, şehir hakkında genel bilgi vermek amaçlıdır.

*Triple odalarda (3 kişilik oda: dbl yatak + ekstra yatak) 3. yatak ek yatak veya sofa bed olup, standart yataklardan daha küçüktür.

*Triple odalar (3 kişilik) müsaitliğe bağlı olarak verilmektedir. Müsaitlik olduğu takdirde 3 kişilik oda rezervasyonu yapılır. Triple odalar ek yatak sebebi ile daha küçüktür.

*Çocuk indirimi 2 yetişkin ile aynı odada konaklama yapıldığı takdirde geçerlidir.

*Otellerde genellikle check-in saati 14:00 (bazı ülkelerde 15:00’tir), check-out saati 10:00’dur. (bazı ülkelerde 09:00’dur)

*Programlarımız için otellerden grup rezervasyonları yapılmaktadır. Grup kahvaltılarının içeriği münferit kahvaltıların içeriğinden farklı olabilir.  Gidilen ülkelerdeki otellerde alınacak olan kahvaltıların içeriği Türk kahvaltısı değildir. Grup kahvaltıları genelde continental kahvaltı olarak ayrı salonda verilmektedir.  Continental kahvaltı temel olarak çay ya da kahve, marmelat ve kruvasandan oluşup, ülkeye göre değişiklikler göstermektedir.

*Türkiye çıkışlı uçakların genelinde valiz ağırlığı 20 Kg.’dır. Bu ağırlık uçak firması ve gidilecek ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Gidilecek ülkede iç hat uçuşları bulunuyorsa, bu iç hat uçuşlarda valiz ağırlığı 15 Kg’a düşebilmektedir. Fazla bagaj ağırlık / fiyat kuralları havayolları tarafından belirlenmekte olup, Acentanın sorumluluğunda değildir.

*Kayıt esnasında pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarası alınması gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak bileti iptal veya değişikliklerinin ceza bedeli misafirlere yansıtılır.

*Pasaportların seyahat tarihinin bitimi baz alınarak minimum 6 ay geçerliliği olması gerekmektedir. 6 aydan az süreyle seyahat eden misafirlerimiz, ülke pasaport polisleri tarafından ülkeye alınmama durumu ile karşılaşabilir. Bu gibi durumlarda sorumluluk pasaport sahibine aittir.

*Cep telefonlarınızı yurtdışında kullanabilmek için Türkiye’den ayrılmadan önce, telefonunuzun yurtdışına açık olup olmadığını gsm operatörünüzden kontrol etmeniz tavsiye edilir.

*Programlarda belirtilen uçuş saatleri havayolları tarafından bildirilen saatlerdir. Özel seferlerle düzenlenen turlarımızda uçak saatleri 48 saat öncesine kadar değişiklik gösterebilir. Acenta havayolu ile misafir arasında aracı konumundadır. Havayolundan kaynaklı gecikme, iptal, havaalanı ve havayolu değişikliği, kapasite üzerinde satış yapılması, hizmet aksamaları vb. gibi durumlardan Acenta hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

*Programlarda verilen yol mesafeleri harita bazlıdır. Trafik, hava şartları, gidilen ülkenin coğrafi konumu, yol çalışmaları ve şartları gibi durumlarda yolculuk süreleri uzayabilir.

*Tur programında Rehberler hava ve yol şartlarına bağlı olarak , programda belirtilen heryeri göstermek şartı ile program akışında değişilik yapabilirler.

* Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır.Tur tarihine 30 günden az kalması durumunda %30 ceza , 20 gün ve daha az kalması durumunda %100 ceza uygulanır.Katılımcı iptal talebi ile birlikte sunulan Türkiye'de ki mercilerden alınan hastane raporu,iş yeri izin belgeleri v.b evraklar , Türkiye dışındaki konaklayacakları otel ve alacakları hizmetlerin iptalinde maalesef kabul görmemektedir.

*Tur Programımız minumum 25 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir.  Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kakışına 10 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur Maxi gezi tarafından bildirilecektir.

*Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 2 Gün önce acenta tarafından bildirilecektir.

Fiyat Türü Peşin
Single 1331.25 €
1065 €
Double 968.75 €
775 €
Triple 968.75 €
775 €
0-2 Yaş 387.50 €
310 €
3-6 Yaş 968.75€
775 €
7-12 Yaş 968.75 €
775 €

Yorum yazılmamıştır.

Formu doldurun, satış temsilcimiz beirttiğiniz süre içinde sizi arasın. Zorunlu alanları (*) doldurmalısınız.