Whatsapp İle İletişime Geç
Whatsapp İle İletişime Geç
Şimdi Ara

İSTANBUL ÇIKIŞLI DOĞU EKSPRESİ İLE KEMALİYE TUNCELİ MUNZUR VADİSİ HARPUT TURU

Tur Bilgileri
02 - 05 Haziran
Yarım Pansiyon
İstanbul Çıkışlı

İSTANBUL ÇIKIŞLI DOĞU EKSPRESİ İLE KEMALİYE TUNCELİ MUNZUR VADİSİ HARPUT TURU

Sezon Fiyatı
Kampanyalı Fiyatı
Vade Farksız 3-6 Taksit İmkanı!

Tarihler bulunuyor...

Fiyat Hesapla

Yetişkin

İSTANBUL ÇIKIŞLI DOĞU EKSPRESİ İLE TUNCELİ MUNZUR VADİSİ HARPUT TURU

3 GECE 4 GÜN (1 GECE TREN - 2 GECE OTEL KONAKLAMASI)

YARIM PANSİYON KONAKLAMA

TREN & UÇAK BİLETİ DAHİL ! 

KREDİ KARTLARINA VADE FARKSIZ 3 - 6 TAKSİT İMKANI

İstanbul Çıkışlı Trenli Doğu Anadolu Turları içerisinde 1 gece tren, 2 gece otel konaklaması sunduğumuz turlarımızdandır. Ulaşıma gidiş tren ve dönüş uçak biletleri ve şehirlerarası transferler dahildir. Eşsiz doğasıyla ve tarihiyle Tunceli ve Elazığ şehirlerimizin yanı sıra, İliç, Kemaliye, Karanlık Kanyon, Lökhane, Harput Kalesi, Ovacık, Munzur Vadisi, Çifte Minareli Medrese ve Yakutiye Medresesi gibi tarihi güzelliklere tanıklık ediyoruz. Profesyonel rehberlik hizmetimizle birlikte, aynı zamanda 2 sabah kahvaltısı ve 2 akşam yemeği tur ücretine dahil olarak sunuluyor. Doğu Anadolu doğasına Doğu Ekspresi ile otantik olarak tanıklık edebileceğiniz bu turumuza, sizleri bekliyoruz.

 • 1. Gün 02 Haziran Pazar
  BULUŞMA VE HAREKET

  İstanbul - Ankara transferlerinizi gerçekleştirdikten sonra siz değerli misafirlerimizle saat 17:15'de Ankara tren garında buluşma. Yolcularımızla 11410 sefer sayılı Doğu Ekspresi'nin kuşetli vagondaki kompartımanlarına yerleşme. Dileyen misafirlerimiz trenin restoran kısmından faydalanabilirler. Restaurantta çay kahve simit poğaça tarzı aparatif ürünler bulabilirsiniz. Yaklaşık 16 saat sürecek yolculuğumuz 17.55’de başlayacak. Güzel doğa görüntüleri eşliğinde Anadolu içlerinde yol alacaksınız. Restaurant kısmında yemek seçenekleri çok fazla olmadığı için tren için yanınızda yemek ihtiyaçlarınızı karşılayacak ürünler bulundurmanızı öneririz. 


  Akşam Yemeği: Ekstra olup dileyenler tren restoranından faydalanabilirler
  Konaklama: Doğu Ekspresinde bize ayrılmış kuşetli vagonlarda

 • 2. Gün 03 Haziran Pazartesi
  İLİÇ - KEMALİYE – KARANLIK KANYON – TAŞ YOL – APÇAĞA - MANİ YOLU –LÖKHANE - ELAZIĞ

   

  Sabah saatlerinde İliç’e varış. İliç istasyonunda trenden ayrılıyoruz. Varışımızla birlikte kahvaltı alacağımız restaurantımıza hareket ediyoruz. (ekstra) Kahvaltı sonrası Kemaliye gezimize başlıyoruz. Kemaliye gezimize minibüslerle devam ediyoruz. (ekstra)  Kemaliye’de ilk durağımız Taş yol olacak.  Karanlık kanyon olacak. Karanlık Kanyon ve Fırat Nehri’nin dağları delerek oluşturduğu yer yer 800 metrenin üzerine çıkan, sarp ve dik yamaçların kıyısı boyunca uzanan bu yol sizleri hayrete düşürecek. Kanyonda yapacağımız tekne turu ve taş yol gezimiz sonrasında  Kemaliye merkezde Kapı Tokmağı Yapım atölyelerini göreceğimiz gezimiz sonrasında ‘gurbet’ kelimesini yazıya dökmüş kadınların gurbette çalışmaya giden sevdikleri için yazdıkları manilerin sergilendiği Mani Yoluna gidiyoruz.  Ardından oldukça keyifli bir yer olan Taş Dibi mahallesinde yer alan Lökhane’ye gidiyoruz. Lög/Lök yapımını öğrenip bilgilendikten sonra Apçağa’ya hareket.  Ahmet Kutsi Tecer’in ünlü “Orda Bir Köy Var Uzakta” şiirinin yazıldığı Apçağa yerleşim yerini ziyaret ediyoruz. Ardından Elazığ’a hareket. Konaklama Elazığ’daki otelimizde. 


  Sabah kahvaltısı : Kemaliye’de alınacaktır. Ekstradır. 
  Öğle yemeği : Rehberinizin önereceği restaurantları tercih edebilirsiniz. Ekstradır. 
  Akşam yemeği: Otelimizde alınacaktır. Tur ücretine dahildir. 
  Konaklama : Windyhill Hotel, Akar Otel vb. 

 • 3. Gün 04 Haziran Salı
  ELAZIĞ- HARPUT KALESİ - PERTEK – MUNZUR GÖZELERİ – OVACIK – MUNZUR VADİSİ – ERZİNCAN

   

  Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Harput kalesini görüp fotoğraflıyoruz. Elazığ’da Ala Mescidi, Kurşunlu Camiini ve Eski Hamamı gezdikten sonra  Pertek’e hareket.  Keban Baraj Gölü kenarında bulunan Pertek’te; şehir merkezinde baraj suları altında kalmaktan Orta Doğu Teknik Üniversitesi Restorasyon Bölümü tarafından taşları numaralandırılmak suretiyle kurtarılan Sungur Bey Camii ve Çelebi Ağa Camilerini görüyoruz. Pertek’ten feribotumuza binerek Murat Irmağı’nın kıyısındaki bir tepenin üzerinde inşa edilen ve yine bölgenin Keban Baraj Gölü suları altında kalması sonucu bugün bir ada üzerinde yer alan Pertek Kalesi’ni seyrederek kısa süreli bir yolculuk yapıyoruz.  Ardından Munzur Gözeleri'ne doğru yola çıkıyoruz. Hem gözeleri hem de Munzur Baba ziyaretgahını da görüp Ovacık’a hareket ediyoruz. Doğu Anadolu Bölgesi’nin Tunceli sınırları içerisinde yer alan 1971 yılında milli park ilan edilmiş hektarı 42.674 olan Munzur Vadisi Milli Parkı'na geçiyoruz. Tunceli il merkezinden yaklaşık 8 kilometre sonra başlamakta ve Ovacık ilçesi ile Tunceli arasında kalan Munzur Vadisi; endemik bitki türleri, hayvan türleri ile zengin bir flora ve fauna'ya sahiptir. Vadi içerisinde ilk olarak bölgenin önemli ziyaret noktalarından olan Ana Fatma ziyaretgahında duruyoruz. Ardından Erzincan’a hareket ediyoruz. Erzincan yolu üzerinde Girlevik şelalesini görüp Erzincan’a varış.  Konaklama Erzincan’daki otelimizde. 


  Sabah Kahvaltısı : Otelimizde alınacak olup tur ücretine dahildir.
  Öğle yemeği : Restaurantta alınacaktır. Ekstradır.
  Akşam yemeği : Otelimizde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.
  Konaklama: Mazlum Konak Hotel, Grand Simay Otel vb. 

 • 4. Gün 05 Haziran Çarşamba
  ERZURUM – YAKUTİYE MEDRESESİ - ÇİFTE MİNARELİ MEDRESE – İSTANBUL

   

  Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Erzurum’a hareket. Erzurum Kongre Binasını, Üç Kümbetleri, Çifte Minareli ve Yakutiye Medresesini görüyoruz. Ardından Erzurum'a özgü ünlü Oltu taşının işlendiği Taş Han’ın görüyor ve alışveriş imkânı sunduktan sonra Erzurum havalimanına hareket. Bilet ve bagaj işlemleri sonrası İstanbul'a varış. Ve gezimizin sonu.

  Kahvaltı: Otelimizde alınacaktır. Tur ücretine dahildir. 
  Öğle Yemeği: Ekstradır. Erzurum’da Cağ kebabı önerilir.DİKKAT: Tur sirküsü yayımlandığı 28 Mayıs Salı tarihinde geçerlidir. Aynı tura ait, daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar.
ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

İstanbul - Ankara - Transferi
Gidiş tren – Dönüş Uçak bileti
Lüks Araçlar ile Ulaşım
1 Gece tren konaklaması (kuşetli vagon)
2 Gece Otel konaklaması
2 Sabah Kahvaltısı
2 Akşam Yemeği
Profesyonel Rehberlik Hizmeti
Zorunlu Seyahat Sigortası

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

        
Trendeki tüm harcamalar 
Tüm öğle yemekleri
Programda belirtilen ekstra turlar 
Kişisel Harcamalar
Müze Ören yeri giriş ücretleri

Önemli Notlar;

GENEL ŞARTLAR ve NOTLAR '' LÜTFEN OKUYUNUZ ''

1-) Turlarımız, tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 10-17 kişide minibüs ile, 18-31 kişide midibus, 32-50 kişide lüks otobüslerimiz ile yapılacaktır. Turlarımızın, yeterli sayıya ulaşamaması ve iptal olması durumunda (min.15 kişi); konaklamalı turlarda ve günübirlik turlarda minimum 1 gün önceden haber verilir.
2-) Maxigezi, gerekli gördüğü durumlarda; tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar ve programlarda belirtilen geziler belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.
3-) Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle yolların kapalı olması durumunda gezi ya da turlar yapılamaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Maxigezi sorumlu tutulamaz.
4-) Program içerisinde verilecek serbest zaman, mola ve öğle yemeği süreleri rehberlerimiz tarafından belirlenir.
5-) Maxigezi, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Konaklama yapılan şehirlerde ulusal düzeyde kongre, fuar, ulusal bayram veya tatil dönemi olması durumunda konaklamalar çevre şehirlerde/ilçelerde yapılabilir.
6-) Üç kişilik odalarda 3.yatak uygulaması olup, 3.yatak standart yataklardan küçüktür. Çocuk indirimi sadece iki (2) yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir.
7-) Tur sırasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan Maxigezi sorumlu değildir.
8-) Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Maxigezi sorumlu tutulamaz.
9-) Tur iptallerinde ücret iadeleri; misafirlere ödeme şekillerine göre yapılır. Nakit veya havale olarak yapılan ödemeler misafirlere nakit veya havale olarak iade edilir. Kredi kartı olarak yapılan ödemeler misafirlerin işlem yapılan kredi kartına iade edilir.
10-) Belirtilen şartlar ve notlar paket tur sözleşmesinin ayrılmaz bir parçasıdır. Misafirlerimiz bu şartları kabul ederek turu satın almışlardır. Kesin kayıt esnasında; tur rezervasyon formu ve paket tur sözleşmesinin dikkatlice okunmasını tavsiye ederiz.

 


*İptal ve iade talepleriniz için, iptal-iade formunu doldurmanız gerekmektedir. WhatsApp hattımızdan veya 4444394 numaralı telefonlardan üzerinden gelen iptal ve iade talepleri dikkate alınmamaktadır.

*İptal ve iade form süreciniz hakkında 4444394 numaralı telefon üzerinden #145 numaralı dahiliyi tuşlayarak Nurten Hanım veya Gizem Hanım ile görüşerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Tarih İki Kişilik Odada Kişi Başı Tek Kişi Ek Yatak (Üçüncü Kişi) 0-2 Yaş 3-6 Yaş 7-12 Yaş

Fiyatlar hesaplanıyor...Erken Rezervasyon İptal ve İade Sigortası

Maxigezi, Erken Rezervasyon İptal ve İade Sigorta uygulaması ile misafirlerine, her koşulda rezervasyonlarını cezasız iptal etme hakkı sunmaktadır. Bu uygulama ile rezervasyon başlangıcından 72 saat öncesine kadar rezervasyon iptal etmek mümkün olacaktır.

İptal sigortasından yararlanmak için, iptal sigortası taleplerinin kayıt esnasında ya da en geç tur hareketinden 20 gün öncesine kadar kayıt işlemlerine dahil edilmesi gerekmektedir.

Erken Rezervasyon İptal ve İade Sigorta koşulları ise şöyledir;

 • * YURTDIŞI TURLARDA, eğer kişi iptal sigortası (iptal sigorta ücreti ve iptal süreleri gezi programlarına göre değişiklik gösterebilir.) yaptırmış ise tur tarihinden 15 gün öncesine kadar;
 • * YURTİÇİ TURLARDA ise iptal sigortası yaptırması halinde tur tarihinden 3 gün öncesine kadar sebep belirtmeksizin iptal gerçekleştirebilir.
 • * İptal işlemlerinde, kayıt sırasında ödenen sigorta bedeli düşülerek iade süreci başlatılır. İade işleminde, sigorta ücreti iade edilmez.
 • * İptal sigortası alan misafirlerin iptal iade süreçleri, iadenin sigorta tarafından onaylanması akabinde tamamlanır..


İptal ve iade talepleriniz için, iptal-iade formunu doldurmanız gerekmektedir. WhatsApp hattımızdan veya 4444394 numaralı telefonlardan üzerinden gelen iptal ve iade talepleri dikkate alınmamaktadır.


İptal ve iade form süreciniz hakkında 4444394 numaralı telefon üzerinden #145 numaralı dahiliyi tuşlayarak Nurten Hanım veya Gizem Hanım ile görüşerek detaylı bilgi alabilirsiniz.OTOBÜSLÜ TURLARDA İPTAL SİGORTA ÜCRETLERİ
 • 15 – 10 GÜN ARASI KİŞİ BAŞI : 100,-TL
 • 10 – 7 GÜN ARASI KİŞİ BAŞI : 200,-TL
 • 7 GÜN – 72 SAAT (3 GÜN) ARASI KİŞİ BAŞI : 300,-TL


UÇAKLI VE TRENLİ TURLARDA İPTAL SİGORTA ÜCRETLERİ
 • 15 – 10 GÜN ARASI KİŞİ BAŞI : 250,-TL
 • 10 – 7 GÜN ARASI KİŞİ BAŞI : 350,-TL
 • 7 GÜN – 72 SAAT (3 GÜN) ARASI KİŞİ BAŞI : 450,-TL


YURTDIŞI TURLARDA İPTAL SİGORTA ÜCRETLERİ
 • 30 – 20 GÜN ARASI KİŞİ BAŞI : 15,EURO
 • 20 - 15 GÜN ARASI KİŞİ BAŞI : 25,EURO
Formu doldurun, satış temsilcimiz belirttiğiniz süre içinde sizi arasın. Zorunlu alanları (*) doldurmalısınız.