Whatsapp İle İletişime Geç
Whatsapp İle İletişime Geç
Şimdi Ara

DENİZLİ ÇIKIŞLI DOĞU EKSPRESİ İLE VAN KARS ERZURUM TURU ( UÇAK GİDİŞ – TREN DÖNÜŞ)

2024 Kültür Turları ERKEN REZERVASYON BAŞLADI !  ESKİ FİYATLARLA DEVAM EDİYORUZ ! ACELE EDİN %50'YE VARAN İNDİRİM FIRSATLARI ! YENİ SEZON FİYATLARI YÜKLENMEDEN ALIN ! SON GÜN 15 TEMMUZ !

Tur Bilgileri
16 - 21 Temmuz
Yarım Pansiyon
Denizli Çıkışlı

DENİZLİ ÇIKIŞLI DOĞU EKSPRESİ İLE VAN KARS ERZURUM TURU ( UÇAK GİDİŞ – TREN DÖNÜŞ)

34318.00 TL
TURDAŞ Fiyatı
34318.00 TL
Vade Farksız 3-6 Taksit İmkanı!

Tarihler bulunuyor...

Fiyat Hesapla

Yetişkin

DENİZLİ ÇIKIŞLI DOĞU EKSPRESİ İLE VAN KARS ERZURUM TURU

( UÇAK GİDİŞ – TREN DÖNÜŞ)
 

5 GECE 6 GÜN (4 GECE OTEL – 1 GECE TREN KONAKLAMASI)
 

YARIM PANSİYON


      TREN & UÇAK BİLETİ DAHİL ! 

 

 

 

KREDİ KARTLARINA VADE FARKSIZ 3 - 6 TAKSİT İMKANI

Nakit Ödemelerde %10 Ekstra İNDİRİM!

Denizli Çıkışlı Doğu Ekspresi Turu kapsamında olan bu turumuz, Van, Kars ve Erzurum gibi Doğu Anadolu doğasını size en iyi şekilde sunacak şehirlerimizi de kapsamaktadır. Ayrıca tur ücretlerimize THY uçak biletleri ve tren biletleri, şehirlerarası transfer de dahildir. 4 gece otel 1 gece de tren konaklama imkanı sağlanmaktadır. Hoşap Kalesi, Halime Hatun Türbesi, Tuşpa Antik Kenti, Muradiye Şelalesi, Doğubeyazıt, İshakpaşa Sarayı, Ani Harabeleri, Çıldır Gölü, Kafkas Gecesi, Sarıkamış, Şehitlik Anıtı, Yakutiye Medresesi, Çifte Minareli Medrese gibi kültürel ve tarihi lokasyonların yanı sıra aktiviteleri de sizlere sunuyoruz. Profesyonel rehberlik hizmetinin yanı sıra 4 sabah kahvaltısı 4 akşam yemeği de tur ücretine dahildir. Sizleri de Doğu Anadolu doğasını ve tarihini hissedeceğiniz bu turumuza bekliyoruz. 

 • 1. Gün 16 Temmuz Salı
  BULUŞMA HAREKET - HOŞAP KALESİ – HALİME HATUN TÜRBESİ – AKDAMAR ADASI – TUŞPA ANTİK KENTİ – KEDİ EVİ – SAVAT İŞÇİLİĞİ

   

  Denizli - İzmir transferi şehirlerarası otobüsler ile sağlanacaktır. 

  Siz değerli misafirlerimizle İzmir Adnan Menderes havalimanında saat 10:00’da buluşup bilet ve bagaj işlemlerinizi gerçekleştirdikten sonra 12:00’da hareket edecek uçağımıza yerleşerek  14:10’da Van’a varış.(Uçuş saatleri hava şartları veya havayolu kaynaklı değişiklik gösterebilir.) Van’a varışımız sonrası bizi bekleyen aracımıza yerleşerek meşhur Van kahvaltısı için restaurantımıza hareket. (ekstra). Kahvaltı sonrası Van’ın en güzel kalelerinden biri olan Hoşap Kalesi'ni Gevaş ilçesinde ki Halime Hatun Türbesini görüp, göl kıyısındaki restoranımızda öğle yemeğimizi yiyoruz. Dileyen konuklarımız burada Van Gölü’ne has inci kefalini tadabilirler. Yemek sonrasında Akdamar’a keyifli bir tekne yolculuğu yapıyoruz. (ekstra) Dış yüzeyindeki İncil ve Tevrat konulu kabartmaları ile dikkat çeken Akdamar Kilisesi’ni gezip, adada bir gezinti yapıyoruz. Tekne ile Gevaş’a dönüş. Eski Van şehrini ve burada bulunan Tuşba Antik Kenti’ni geziyoruz. Ardından Van’a hareket. Meşhur Van kedi evini görüp ardından gümüş işçiliği olan savat sanatını izliyoruz sonrasında alışveriş imkanı. Ardından otelimize hareket. Akşam yemeği ve konaklama Van'daki otelimizde.
   

  Sabah Kahvaltısı : Restaurantta alınacaktır. Ekstradır.
  Öğle Yemeği : Restaurantta alınacaktır. Ekstradır
  Akşam Yemeği : Otelimizde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.
  Konaklama : Van Life Otel – Rönesans Life Otel vb.

   

 • 2. Gün 17 Temmuz Çarşamba
  MURADİYE ŞELALESİ –DOĞUBEYAZIT - İSHAKPAŞA SARAYI – KARS  Otelde yapacağımız kahvaltı sonrasında Doğubayazıt - Çaldıran yolunu takip ederek Muradiye Şelalesi'ne gideceğiz. Şelalenin fotoğraflanması ve serbest zaman. Ardından birçok efsaneye konu olmuş Ağrı Dağı manzarası eşliğinde İshakpaşa Sarayı'na gidiyoruz. İshakpaşa Sarayı'nı rehberimiz ile gezerken muhteşem taş işçiliğine hayran kalacaksınız. Gezimizi tamamladıktan sonra öğle yemeği molası vereceğiz. Kars' a haraket. Kars’a varışımız sonrası otelimize hareket ediyoruz. Konaklama  Kars’taki otelimizde.  Sabah Kahvaltısı : Otelimizde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.
  Öğle Yemeği : Restaurantta alınacaktır. Ekstradır
  Akşam Yemeği : Otelimizde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.
  Konaklama : Kars Park Otel – Kars Kale Otel vb.

   

 • 3. Gün 18 Temmuz Perşembe
  ANİ HARABELERİ – ÇILDIR GÖLÜ – ŞEHİR TURU - KAFKAS GECESİ  Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısı sonrası Ani harabelerine hareket ediyoruz. Ermenistan sınırımızı çizen Arpaçay’ının dibinde bulunan;  Ermeni ve Selçuklu kültürüne ait anıtsal yapılarıyla ünlü kentte; Katedrali, Surp Kirkor ve Surp Pirgiç (Keveli Kilise) Kiliselerini, Menücehr Camini ve Kervan sarayı’nı geziyoruz. Ardından Çıldır Gölü' ne hareket ediyoruz. Yolumuz üzerinde bulunan peynirleri ile ünlü Malakan ve Yalınçay köylerini panaromik olarak görüyoruz. Gerçek üstü izlenimi veren bu durağımızda yaklaşık 2000 metredeki buz tutmuş Çıldır Gölü’nde dileyen misafirlerimiz kızak turu yapabilirler. (ekstra) Kızakla kayan, cirit oynayan, ata binen ve balık tutan insanları fotoğrafladıktan sonra Kars şehir merkezine hareket. Kars merkezde Kars Kalesi, Taş Köprü, Kars Müzesi ve Alexander Nevski Kilisesi(Fethiye Cami)’nin rehberimiz eşliğinde gezilmesi akabinde Karsın geniş ve planlı sokaklarında yürüyerek yapacağımız gezimizde Rus dönemi taş yapılarından Vali Konağı, PTT Binası, Ortodoks Kilisesi (Merkez Cami), Demir Köprü, İsmet Paşa İlköğretim Okulu, Hekim Evi (Opera Binası), Fevzi Paşa İlköğretim Okulu’nu panoramik olarak görüp fotoğrafladıktan sonra otelimize hareket ederek yerleşiyoruz. Akşam yemeği sonrasında dileyenlerle Kafkas gecesine katılıyoruz. Konaklama  Kars’da ki otelimizde.


  Sabah Kahvaltısı : Otelimizde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.
  Öğle Yemeği : Restaurantta alınacaktır. Ekstradır
  Akşam Yemeği : Otelimizde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.
  Konaklama : Kars Park Otel – Kars Kale Otel vb.

   

 • 4. Gün 19 Temmuz Cuma
  SARIKAMIŞ - ŞEHİTLİK ANITI - YAKUTİYE MEDRESESİ - ÇİFTE MİNARELİ MEDRESE – ERZURUM  Sabah otelde alacağımız kahvaltı sonrasında otelden çıkış işlemlerimizi yapıyor ve Sarıkamış’a hareket ediyoruz. Sarıkamış Şehitleri Anıtı ziyaretimizi yaptıktan sonra Kayak Merkezine gidiyor ve burada bir süre serbest zaman veriyoruz. Dileyenler telesiyej ile 1. zirveye doğru çıkabilir ve sıcak bir şeyler içebilirler. Serbest zaman sonrasında Erzurum’a hareket ediyoruz. Yolumuz üzerinde Çobandede Köprüsü’nü ziyaret edeceğiz. Erzurum’da ilk durağımız meşhur Cağ Kebabı olacak. Öğle yemeğimizden sonra Yakutiye Medresesi ile Erzurum gezimize başlıyoruz. Ardından Üç Kümbetler, Çifte Minareli Medrese ve Ulu Cami ziyaretimizi yapacağız. Bu ziyaretlerimizin ardından otantik Erzurum Evinde çay ve kahve molası veriyoruz. Günümüzü meşhur oltu taşı ve bu taştan yapılma eserleri görüp alışveriş yapabileceğimiz Taş Han ziyaretimiz sonrası otelimize hareket. Konaklama Erzurum’daki otelimizde.  Sabah Kahvaltısı : Otelimizde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.
  Öğle Yemeği : Restaurantta alınacaktır. Ekstradır
  Akşam Yemeği : Otelimizde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.
  Konaklama : Bora Park Otel vb.

   

 • 5. Gün 20 Temmuz Cumartesi
  ERZURUM - TREN GARI TRANSFER  Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası tren garına hareket ediyoruz. Saat 12:05’de Erzurum’dan hareket edecek olan Doğu Ekspresi'nin kuşetli vagondaki kompartımanlarına yerleşme. Dileyen misafirlerimiz trenin restoran kısmından faydalanabilirler. Yolculuğumuz yaklaşık 22 saat sürecek. Geceyi trende geçiriyoruz.


  Sabah Kahvaltısı : Otelimizde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.
  Öğle Yemeği : Trenin restaurant kısmından faydalanabilirsiniz.
  Akşam Yemeği : Trenin restaurant kısmından faydalanabilirsiniz.

  Konaklama Doğu Ekpsresi Kuşetli Kompartmanda

   

 • 6. Gün 21 Temmuz Pazar
  ANKARA’YA VARIŞ - TRANSFER  Saat 10:00 civarı Ankara tren garına varış ardından Denizli'ye transfer  ve gezimizin sonu. Denizli transferi şehirlerarası otobüsler ile sağlanacaktır. DİKKAT: Tur sirküsü yayımlandığı 15 Temmuz Pazartesi tarihinde geçerlidir. Aynı tura ait, daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar.
ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

- Midibüs veya minibüs ile ulaşım
- Gidiş Uçak Bileti
- Doğu Ekspresi Kuşetli Vagon Bileti
- Denizli - İzmir / Ankara - Denizli transferi 

- 4 Gece otel konaklaması
- 4 Sabah kahvaltısı
- 4 Akşam yemeği
- Seyahat sağlık sigortası
- Rehberlik hizmetleri

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

- 1. Gün sabah kahvaltısı
- Akdamar Adası Tekne Ücreti

- Öğle yemekleri
- Kafkas Gecesi

- Müze ve ören yeri giriş ücretleri
- Yemeklerde alınan tüm içecekler

Önemli Notlar;

GENEL ŞARTLAR ve NOTLAR '' LÜTFEN OKUYUNUZ ''

1-) Turlarımız, tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 10-17 kişide minibüs ile, 18-31 kişide midibus, 32-50 kişide lüks otobüslerimiz ile yapılacaktır. Turlarımızın, yeterli sayıya ulaşamaması ve iptal olması durumunda (min.15 kişi); konaklamalı turlarda ve günübirlik turlarda minimum 1 gün önceden haber verilir.
2-) Maxigezi, gerekli gördüğü durumlarda; tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar ve programlarda belirtilen geziler belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.
3-) Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle yolların kapalı olması durumunda gezi ya da turlar yapılamaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Maxigezi sorumlu tutulamaz.
4-) Program içerisinde verilecek serbest zaman, mola ve öğle yemeği süreleri rehberlerimiz tarafından belirlenir.
5-) Maxigezi, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Konaklama yapılan şehirlerde ulusal düzeyde kongre, fuar, ulusal bayram veya tatil dönemi olması durumunda konaklamalar çevre şehirlerde/ilçelerde yapılabilir.
6-) Üç kişilik odalarda 3.yatak uygulaması olup, 3.yatak standart yataklardan küçüktür. Çocuk indirimi sadece iki (2) yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir.
7-) Tur sırasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan Maxigezi sorumlu değildir.
8-) Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Maxigezi sorumlu tutulamaz.
9-) Tur iptallerinde ücret iadeleri; misafirlere ödeme şekillerine göre yapılır. Nakit veya havale olarak yapılan ödemeler misafirlere nakit veya havale olarak iade edilir. Kredi kartı olarak yapılan ödemeler misafirlerin işlem yapılan kredi kartına iade edilir.
10-) Belirtilen şartlar ve notlar paket tur sözleşmesinin ayrılmaz bir parçasıdır. Misafirlerimiz bu şartları kabul ederek turu satın almışlardır. Kesin kayıt esnasında; tur rezervasyon formu ve paket tur sözleşmesinin dikkatlice okunmasını tavsiye ederiz.

 


*İptal ve iade talepleriniz için, iptal-iade formunu doldurmanız gerekmektedir. WhatsApp hattımızdan veya 4444394 numaralı telefonlardan üzerinden gelen iptal ve iade talepleri dikkate alınmamaktadır.

*İptal ve iade form süreciniz hakkında 4444394 numaralı telefon üzerinden Gönül Hanım veya Gizem Hanım ile görüşerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Tarih İki Kişilik Odada Kişi Başı Tek Kişi Ek Yatak (Üçüncü Kişi) 0-2 Yaş 3-6 Yaş 7-12 Yaş

Fiyatlar hesaplanıyor...

İptal Formu

Erken Rezervasyon İptal ve İade Sigortası

Maxigezi, Erken Rezervasyon İptal ve İade Sigorta uygulaması ile misafirlerine, her koşulda rezervasyonlarını iptal etme hakkı sunmaktadır. Bu uygulama ile rezervasyon başlangıcından 5 gün (120 saat) öncesine kadar rezervasyon iptal etmek mümkün olacaktır.

İptal sigortasından yararlanmak için, iptal sigortası taleplerinin kayıt esnasında ya da en geç tur hareketinden 30 gün öncesine kadar kayıt işlemlerine dahil edilmesi gerekmektedir.

Erken Rezervasyon İptal ve İade Sigorta koşulları ise şöyledir;

 • * YURTDIŞI TURLARDA, eğer kişi iptal sigortası yaptırmış ise tur tarihinden 15 gün öncesine kadar;
 • * YURTİÇİ TURLARDA ise iptal sigortası yaptırması halinde tur tarihinden 5 gün öncesine kadar sebep belirtmeksizin iptal gerçekleştirebilir.
 • * İptal işlemlerinde, kayıt sırasında ödenen sigorta bedeli düşülerek iade süreci başlatılır. İade işleminde, sigorta ücreti iade edilmez.
 • * İptal sigortası alan misafirlerin iptal iade süreçleri, iadenin sigorta tarafından onaylanması akabinde tamamlanır.
 • * İptal sigortası alan misafirler iptal talebinde bulunduğunda eğer tren veya uçak bileti gibi bir biletleme işlemi yapılmışsa bu biletlerin kesintileri yapılarak tur ücreti iade edilir.


ÖNEMLİ: İptal ve iade talepleriniz için Tur Rezervasyon İptal Formunu doldurmanız gerekmektedir. WhatsApp hattımızdan veya 4444394 numaralı telefonlar üzerinden gelen sözlü iptal ve iade talepleri dikkate alınmamaktadır.


İptal ve iade form süreciniz hakkında 4444394 numaralı telefon üzerinden Gönül Hanım veya Gizem Hanım ile görüşerek detaylı bilgi alabilirsiniz.YURTİÇİ TURLARDA İPTAL SİGORTA ÜCRETİ
 • KİŞİ BAŞI : 350 TL


YURTDIŞI TURLARDA İPTAL SİGORTA ÜCRETİ
 • KİŞİ BAŞI : 25 EURO
Formu doldurun, satış temsilcimiz belirttiğiniz süre içinde sizi arasın. Zorunlu alanları (*) doldurmalısınız.