Whatsapp İle İletişime Geç
Whatsapp İle İletişime Geç

 

ERKEN REZERVASYON ŞİMDİ AL, SONRA ÖDE! SON GÜN 9 AĞUSTOS!

Tur Bilgileri
09 - 16 Ekim
Oda & Kahvaltı
İzmir Çıkışlı
İZMİR ÇIKIŞLI KÜBA TURU (THY İLE)
1748.75 €
09 Ekim 2021 - 16 Ekim 2021 Oda & Kahvaltı
1399 €
Son 7 Kişi
06 Kasım 2021 - 13 Kasım 2021 Oda & Kahvaltı
1399 €
Son 7 Kişi
04 Aralık 2021 - 11 Aralık 2021 Oda & Kahvaltı
1399 €
Son 7 Kişi
09 Ekim 2021 - 16 Ekim 2021 Oda & Kahvaltı 8-12 kişilik gruplar için geçerli fiyatlardır.
Grup Kontenjanı doludur.
1357.03 €
06 Kasım 2021 - 13 Kasım 2021 Oda & Kahvaltı 8-12 kişilik gruplar için geçerli fiyatlardır.
Grup Kontenjanı doludur.
1357.03 €
04 Aralık 2021 - 11 Aralık 2021 Oda & Kahvaltı 8-12 kişilik gruplar için geçerli fiyatlardır.
Grup Kontenjanı doludur.
1357.03 €

Fiyat Hesaplama

KÜBA TURU

VARADERO (2) – HAVANA (5)

HAVANA’DA ŞEHİR TURUNDA ÖĞLE YEMEĞİ DÂHİL

 

THY Tarifeli Seferleri ile 7 Gece …

 

TÜM TÜRKİYE’DEN ve KIBRIS’DAN İÇ HAT BAĞLANTI İMKANI!    

 

 • 1. Gün 09 Ekim Cumartesi
  İstanbul - Havana

  İstanbul Yeni Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinde uçuştan iki buçuk saat önce buluşuyoruz Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Türk Havayolları tarifeli seferi ile Havana’ya gerçekleşecek uçuşumuzun ardından havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüze geçiyor ve panoramik şehir turuyla programımıza başlıyoruz. Gezimiz esnasında UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan Havana Eski Kenti, Malecon Bulvarı, Devrim Meydanı, Miramar ve kenti kuşbakışı olarak izleyebileceğiniz Morro Kalesi’ni göreceğiz. Öğle yemeğimizi almak için yerel restorana transfer. Ardından Havana’yı gönlünüzce keşfetmek için serbest zaman. Tur sonrası otelimize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.

 • 2. Gün 10 Ekim Pazar
  Havana

  Otelde alacağımız kahvaltı ile güne başlıyoruz. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Benzersiz Havana turumuza katılabilirler. Bu turumuza 1958 yılının sonunda Küba devrimine kadar Amerika’dan ithal edilmiş, daha sonra konulan ambargoya istinaden bir daha ülkeye sokulma şansı olmayan ve günümüzde de aktif olarak kullanılmakta olan Eski Amerika arabaları ile başlıyoruz. Bu renkli araçlar ile Küba sokaklarında yapacağımız kısa bir gezi sonrası Küba’nın Picassos’u olarak da bilinen Jose Fuster’in, yaşadığı dönem boyunca dekore ettiği resimler, seramikler ve çizimler yoluyla dekore edip açık hava sergisine dönüşen mahallesini göreceğiz. Bu gezinin ardından ismini Fernando Hamel’den alan modern sanatçıların merkezi olan hamel sokağını göreceğiz. Ardından Havana’yı tepeden görebileceğimiz Küba’nın efsanevi kahramanı Che Guevara’nın evini ziyaret edeceğiz. Öğle yemeğimizi yerel restoranda ekstra alıyoruz. Yemek sonrası turumuza Havana’nın en keyifli caddelerinden birisi olan Prado caddesine geçiyoruz. Batista rejimi döneminde saray olarak kullanılmış devrim sonrasında da halkın hizmetine müze olarak açılan Devrim Müzesini gezeceğiz. Küba’nın en büyük müzesi olan Devrim Müzesinde, Küba bağımsızlık savaşı ve Küba Devrimi dönemlerinden kalma silahları, tanları ve eşyaları görebileceğiz. Akşam saatlerinde otelimize geri dönüyoruz. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Cabaret Parisien Show turumuza katılarak muhteşem dans gösterilerini izleyebilirler. Tur sonrası otelimize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.

  ALTERNATİF PROGRAMLAR

  Benzersiz Havana Turu :  85 €

  Parisien Show Turu :  70 €
 • 3. Gün 11 Ekim Pazartesi
  Havana

  Otelde alacağımız kahvaltı ile güne başlıyoruz. . Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Pinr Del Rio & Vinales turumuza katılabilirler. UNESCO Dünya Mirası listesinde bulunan ve dünyaca ünlü Küba purolarının tütünlerinin yetiştiği Vinales Vadisi’ne hareket ediyoruz. Yaklaşık 3 saat sürecek yolculuğumuzun ardından Vinales Şehir merkezini, tütün tarlalarını, yerel tütün çiftliğini ziyaret ediyoruz. Turumuzun devamında vadinin ortasında bulunan restoranda öğle yemeğimizi alıyoruz. Daha sonra Pinar del Rio’ya hareket ederek Küba purolarının resmi olarak üretildiği fabrikalarda puro yapımını ve kültürünü yakından tanıyacağız. Dileyen misafirlerimiz burada orijinal Küba purolarını satın alabilirler. Günün sonunda Vinales Vadisi’nin tamamına hakim bir manzaraya sahip tepede içeceklerimizi yudumladıktan sonra Havana'ya geri dönüyoruz. Tur bitiminde otelinize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.

  ALTERNATİF PROGRAM

  Pinr Del Rio & Vinales Turu : 100 €

 • 4. Gün 12 Ekim Salı
  Havana

  Otelde alacağımız kahvaltı ile güne başlıyoruz. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Hemingway turumuza katılabilirler. Havana’ya yirmi dakika uzaklıktaki küçük bir Küba balıkçı köyü olan ve yazarın ünlü romanı “İhtiyar Balıkçı ve Deniz”i yazdığı, öğle yemeklerini yediği Cojimar köyüne gideceğiz. ‘’Çanlar Kimin İçin Çalıyor‘’ romanından kazandığı para ile aldığı ve bugün Hemingway Müzesi olarak kullanılan muhteşem La Vigia çiftliğindeki evi La Finca’yı gezeceğiz. Ardından öğle yemeği için yerel restorana transfer. Akşam saatlerinde otelimize geri dönüyoruz. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Habana Cafe Akşam Yemeği turumuza katılabilirler. Tur bitiminde otelinize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.

  ALTERNATİF PROGRAMLAR

  Hemingway Turu : 60 €

  Habana Cafe Akşam Yemeği Turu : 65 €
 • 5. Gün 13 Ekim Çarşamba
  Havana (Trinidad veya Santa Clara Ekstra Tur)

  Otelde alacağımız kahvaltı ile güne başlıyoruz. Havana’nın tadını çıkarmanız için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan 1 gece konaklamalı Santa Clara & Trinidad & Cienfuegos turumuza katılabilirler. Turumuza öncelikle Cienfuegostan başlıyoruz. Burada tarihi Thomas Terry Tiyatrosu ve harika manzarası De Vale Sarayı görüldükten sonra öğle yemeğimizi alıyoruz ve Trinidad’a devam ediyoruz. Konaklamamızı Trinidad’da gerçekleştireceğiz. 6. gün kahvaltı sonrasında UNESCO Dünya Mirası Listesi’ndeki Trinidad kentini yürüyerek daha yakından keşfedeceğiz. Trinidad’a has limon suyu, bal ve Küba rom’unun karışımı Canchanchara ikramı. Ardından Che’yi efsaneleştiren Santa Clara kasabasına doğru yola çıkıyoruz. 1689 yılında kurulan ve Küba Devrimi’nde önemli bir yer tutan şehre varışımızda, Ernesto Che Guevara’nın anıtı, mezarı ve Silahlı Tren Müzesi ziyaret noktalarımız. Santa Clara’yı keşfimizin ardından Varadero’ya doğru yolculuğumuz başlıyor. Tur bitiminde otelinize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.

  ALTERNATİF PROGRAM

  Santa Clara & Trinidad & Cienfuegos Turu : 155 €

 • 6. Gün 14 Ekim Perşembe
  Havana - Varadero

  Otelde alacağımız kahvaltı ile güne başlıyoruz. Trinidad ekstra turuna katılmayan misafirlerimiz ile Varadero’ya doğru yola çıkıyoruz. Varışta Varadero'nun güzel denizinin ve plajlarının keyfini çıkarmak için serbest zaman. Tur bitiminde otelinize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.

 • 7. Gün 15 Ekim Cuma
  Varadero

  Otelde alacağımız kahvaltı ile güne başlıyoruz. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Katamaran turumuza katılabilirler. Turumuzda Cayo Blanco adasına gidiyoruz. Burada deniz ve güneşin tadını beyaz kumların üzerinde palmiye ağaçlarının gölgesinde çıkartıyoruz. Öğle yemeğimizi deniz ürünlerinden oluşan (ıstakoz,karides vb) muhteşem bir açık büfeden alıyoruz. Gün boyunca ücretsiz içecek ikramımız olacaktır. Yunuslarla yaklaşık 15 dakikalık interaktif bir karşılaşma, unutulmaz bir gezi ve mercan bariyerinde yüzme deneyiminin tadını çıkarabilirsiniz. Tur bitiminde otelinize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.

  ALTERNATİF PROGRAM

  Katamaran Turu : 120 €

 • 8. Gün 16 Ekim Cumartesi
  Havana - İstanbul

  Otelimizden erken havalimanına transferimizi gerçekleştiriyoruz. Bagaj, bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul’a uçuşumuz gerçekleşiyor. İstanbul Yeni Havalimanı’na varışımızla birlikte turumuzun ve servislerimizin sonu.

   

  Konaklama Detayı

  HAVANA
  4****Memories Miramar Hotel

  VARADERO
  4****Labranda Hotel

   

  Ulaşım Detayı

  Gidiş: İstanbul Yeni Havalimanı - Küba Türk Hava Yolları Seferi ile Uçuş Saati: 02.05 - 07.05

  Gidiş: Küba - İstanbul Yeni Havalimanı Türk Hava Yolları Seferi ile Uçuş Saati: 08.35 - 08.35*

  Kalkış ve varış saatleri yerel saatlerdir.
  * işareti olan uçuşlar, hareket tarihinden 1 sonraki takvim gününde varış noktasına ulaşır.


  İç hat bağlantı farkı
   ADB / AYT / ESB için kişibaşı tek yön 30 Euro, gidiş dönüş 55 Euro
   Diğer şehirler için kişibaşı tek yön 40 Euro, gidiş dönüş 75 Euro
   ECN Kıbrıs için kişibaşı tek yön 55 Euro, gidiş dönüş 100 Euro


  * İç hat bağlantılar için sınırlı kontenjan bulunmakta olup, müsaitlik alınması gerekmektedir.
  * Bağlantı veren şehirlerin teyit edilmesi gerekmektedir.
  * Konfirme edilen iç hat bağlantıları 24 saat içerisinde geçerli olan en uygun iç hat uçuş için geçerlidir.
  * Gruplarda iç hat bağlantı fiyatları geçerli olmayabilir. Özel fiyatlarımızı sorunuz.DİKKAT: Tur sirküsü yayımlandığı 29 Temmuz Perşembe tarihinde geçerlidir. Aynı tura ait, daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar.
ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

— Türk Hava yolları ile İstanbul(IST) – Havana (HAV) – İstanbul (IST) parkurunda uçak bileti,

— Havalimanı vergileri,

— 7 gece 4* otellerde oda & kahvaltı konaklama,

— Alan/otel/alan transferleri,

— Özel otobüslerimiz ile tüm şehir transferleri,

— Havana panoramik şehir turu,

— İlk gün öğle yemeği,

— Profesyonel Türkçe yerel rehberlik hizmetleri,

— Otel vergileri,

— Turist şehir vergileri,

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

-  Vize ücreti ve servis bedeli (70 Euro),

-  Zorunlu sigorta ücreti (30 Euro / 65 yaş ve üzeri 60 Euro),

-  Öğle ve akşam yemekleri,

-  Her türlü kişisel harcamalar, Ekstra Turlar ve otel ekstraları,

-  Yurt dışı çıkış harcı bedeli,

-  Müze ve ören yerleri girişleri,

- Şoför tipleri 5 Euro (isteğe bağlı).

Önemli Notlar;

- Tur Programımız minimum 30 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kakışına 20 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur acenteniz aracılığı ile tarafınıza bildirilecektir.

- Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce acenteniz tarafından bildirilecektir.

- Fuar, kongre, konser, etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen km’lerden fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce acenteniz tarafından bilgi verilecektir.

- 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan –yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.

- Tur programında dahil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.

- Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine, girilmesine izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından Tur Firması sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.

- Ekstra turlar, servis aldığımız yerel acente tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamakta veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir. Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.

- Sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için alternatif bilgiler bulunduğu durumda konaklayacağınız otel(ler)i gezi hareketinden 48 saat önce öğrenebilirsiniz.

- Tur Firması, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Tur Firması, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.

Vize Bilgileri

 • T.C vatandaşları için vize uygulaması vardır. Vize başvurusu için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 9 ay geçerli pasaport ile acentemizden “Vize İçin Gerekli Evraklar” listesinde belirtilen belgeler ile başvurulması gerekmektedir.
  * T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.
  * Yeşil pasaport sahipleri için vize uygulaması olmayıp, seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir.
  * Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan Fly Express sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir.
  * Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.
  * 18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz.

Fiyat Türü Peşin
Single 2098.75 €
1679 €
Double 1748.75 €
1399 €
Triple 1748.75 €
1399 €
0-2 Yaş 248.75 €
199 €
3-6 Yaş 1748.75€
1399 €
7-12 Yaş 1748.75 €
1399 €

Yorum yazılmamıştır.

Formu doldurun, satış temsilcimiz beirttiğiniz süre içinde sizi arasın. Zorunlu alanları (*) doldurmalısınız.