Whatsapp İle İletişime Geç
Whatsapp İle İletişime Geç
Şimdi Ara

ÇANAKKALE ÇIKIŞLI UÇAKLI DOĞU ANADOLU TURU (3 GECE )

2024 Kültür Turları ERKEN REZERVASYON BAŞLADI !  ESKİ FİYATLARLA DEVAM EDİYORUZ ! ACELE EDİN %50'YE VARAN İNDİRİM FIRSATLARI ! YENİ SEZON FİYATLARI YÜKLENMEDEN ALIN ! SON GÜN 15 TEMMUZ !

Tur Kodu: 1059937
Tur Bilgileri
18 - 21 Temmuz
Yarım Pansiyon
Çanakkale Çıkışlı

ÇANAKKALE ÇIKIŞLI UÇAKLI DOĞU ANADOLU TURU (3 GECE )

Sezon Fiyatı
Kampanyalı Fiyatı
Vade Farksız 3-6 Taksit İmkanı!

Tarihler bulunuyor...

Fiyat Hesapla

Yetişkin

ÇANAKKALE ÇIKIŞLI UÇAKLI DOĞU ANADOLU TURU 

3 GECE 4 GÜN (3 GECE OTEL KONAKLAMASI)

YARIM PANSİYON KONAKLAMA

GİDİŞ - DÖNÜŞ UÇAK BİLETİ DAHİL ! 

KREDİ KARTLARINA VADE FARKSIZ 3 - 6 TAKSİT İMKANI

 • 1. Gün 18 Temmuz Perşembe
  ANİ HARABELERİ – DOĞUBEYAZIT – İSHAKPAŞA SARAYI – MURADİYE ŞELALESİ – VAN  Siz değerli misafirlerimiz ile Çanakale - İstanbul transferimizi gerçekleştirdikten sonra sabah erken saatlerde İstanbul Sabiha Gökçen havalimanında buluşuyoruz. Bilet ve bagaj işlemleri sonrası Kars’a hareket edecek uçağımıza yerleşiyor ve Kars’a ulaşıyoruz. Havalimanında bizi bekleyen aracımıza yerleşerek Ani harabelerine hareket ediyoruz. Ermenistan sınırımızı çizen Arpaçay’ının dibinde bulunan;  Ermeni ve Selçuklu kültürüne ait anıtsal yapılarıyla ünlü kentte; Katedrali, Surp Kirkor ve Surp Pirgiç (Keveli Kilise) Kiliselerini, Menücehr Camini ve Kervansarayı’nı geziyoruz. Ardından Doğubeyazıt’a hareket. Doğubeyazıt’ta 99 yıllık yapım süreci ve muhteşem manzarası bulunan İshakpaşa sarayına varış. 116 odalı sarayda türbe, cami, surlar, iç ve dış avlular, divan ve harem salonları, koğuşlar bulunur. İshakpaşa sarayını gezip gördükten sonra Muradiye şelalesine hareket ediyoruz. Adını Bağdat seferine çıkan Sultan IV. Murat'tan alır. Şelalenin yüksekliği 18 m'dir. Sadece şelalenin güzelliği değil, çevresinde oluşan bitki örtüsüde ilgimizi çekecek. Ardından Van’a hareket. Konaklama Van’daki otelimizde. 

  ;
  Öğle Yemeği: Restaurantta alınacaktır. Ekstradır.  
  Akşam Yemeği: Otelimizde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.
  Konaklama : Van Life Otel, Rönesans Life Otel vb. 

   

 • 2. Gün 19 Temmuz Cuma
  AKDAMAR ADASI – TUŞBA ANTİK KENTİ – KEDİ EVİ – AHLAT SELÇUKLU MEZARLIĞI – NEMRUT KRATER GÖLÜ – TATVAN – BİTLİS  Sabah otelde alacağımız kahvaltı sonrasında, otelimizden ayrılıyoruz. Gevaş'a hareket ediyoruz. Burada bineceğimiz teknemiz ile Van Gölü’nün içerisinde bulunan Akdamar Adası’na (Ekstra) hareket ediyoruz. Akdamar Adası’nda bulunan ve taş işçiliğiyle ünlü Akdamar Kilisesi ve çevresi bu noktadaki gezi güzergâhlarımız olacaklar. Göl kenarında geçireceğimiz hoş vakitler sonrasında Müze gezimizin bitiminde bölgenin en önemli ve en sevimli canlılarından olan Van Kedilerini görebileceğimiz Kedi Evi’ne gidiyoruz. Bu şirin dostlarımızla çekeceğimiz güzel fotoların ardından bölgeye has gümüş ve telkâri işlemelerin yer aldığı mağazımıza ulaşıyoruz. Gümüşe en güzel süsü veren Van savatlı gümüş işçiliği hakkında bilgiler aldıktan sonra Ahlat’a hareket. Ahlat’ta Selçuklu Mezarlığı ve Mezar Taşları, Ulu Kümbet, Emir Bayındır Camii ve Kümbetini görüp  Bir dünya harikası olan ve Türkiye’nin en büyük krater gölünün bulunduğu Nemrut Dağı’na (Hava ve yol durumu müsait ise) hareket ediyoruz (Ekstra). Nemrut Dağı’nın zirvesine vardığımızda bir yandan Van Gölü’nün o uçsuz bucaksız muhteşem manzarası, diğer bir yanda ise Nemrut Dağı Krater Gölü’nün büyüleyici görüntüsü sizleri çok etkileyecek cinsten. Gezimiz sonrası Bitlis’e hareket. Konaklama Bitlis’deki otelimizde. 


  Kahvaltı: Otelimizde alınacaktır. Tur ücretine dahildir. 
  Öğle Yemeği: Restaurantta alınacaktır. Ekstradır.  
  Akşam Yemeği: Otelimizde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.
  Konaklama : Grand Yüksel otel, Yeşilırmak Deluxe Otel vb.

   

 • 3. Gün 20 Temmuz Cumartesi
  İHLASİYE MEDRESESİ – SOLHAN YÜZEN ADALAR – ELAZIĞ – MALATYA  Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Bitlis`te, 1216 yılında Selçuklular tarafından yapılan İhlasiye Medresesi, Şerefiye Cami, hamamı ve tarihi çarşıyı geziyor ve ardından Muş’a hareket. Tarihi Murat köprüsünün görülmesi sonrası Solhan’a hareket ediyoruz. Solhan’da Yüzen Adaları göreceğiz. Yüzen adalar yörede yaşayan halk tarafından keşfedilmiştir. Tamamen doğal yollarla oluşmuştur. Fotoğraf çekimlerimizi gerçekleştirdikten sonra Malatya’ya hareket ediyoruz. Konaklama Malatya’daki otelimizde gerçekleştirilecektir. 


  Kahvaltı: Otelimizde alınacaktır. Tur ücretine dahildir. 
  Öğle Yemeği: Restaurantta alınacaktır. Ekstradır.  
  Akşam Yemeği: Otelimizde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.
  Konaklama : Aksaç Otel, Pırlanta Otel vb.

   

 • 4. Gün 21 Temmuz Pazar
  ARSLANTEPE HÖYÜĞÜ – BATTALGAZİ - ULU CAMİİ - ÇANAKKALE  Malatya şehir turumuzda ilk durağımız (Battalgazi) Eski Malatya’ya hareket Battalgazi’de göreceğimiz yerler arasında Silahtar Mustafa Paşa Kervansarayı, Toptaş Camii, Battalgazi Ulu Cami, Kanlı Kümbet, Sütlü Minare Cami, Poyraz Konağı, Roma surları, Kırk Kardeşler Şehitliği ziyaret ettik den sonra Malatya merkeze hareket. Öğle yemeği için restaurantımıza hareket. Öğle sonrasında Başkonaklar Etnografya Müzesi, Hacı Yusuf Taş camii ziyaret ediyoruz. Ardından havalimanına transfer. Transfer sonrası İstanbul'a varış. Sonrasında Çanakkale'ye transfer. Ve gezimizin sonu.


  Kahvaltı: Otelimizde alınacaktır. Tur ücretine dahildir. 
  Öğle Yemeği: Restaurantta alınacaktır. Ekstradır.  DİKKAT: Tur sirküsü yayımlandığı 14 Temmuz Pazar tarihinde geçerlidir. Aynı tura ait, daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar.
ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

Çanakkale - İstanbul - Çanakkale Transferi 
Gidiş – Dönüş Uçak Bileti

Bölgede Lüks Araçlar ile Ulaşım
3 Gece Otel konaklaması
3 Sabah Kahvaltısı
3 Akşam Yemeği
Profesyonel Rehberlik Hizmeti
Zorunlu Seyahat Sigortası

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Tüm öğle yemekleri
Programda belirtilen ekstra turlar
Kişisel Harcamalar
Müze Ören yeri giriş ücretleri

Önemli Notlar;

GENEL ŞARTLAR ve NOTLAR '' LÜTFEN OKUYUNUZ ''

1-) Turlarımız, tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 10-17 kişide minibüs ile, 18-31 kişide midibus, 32-50 kişide lüks otobüslerimiz ile yapılacaktır. Turlarımızın, yeterli sayıya ulaşamaması ve iptal olması durumunda (min.15 kişi); konaklamalı turlarda ve günübirlik turlarda minimum 1 gün önceden haber verilir.
2-) Maxigezi, gerekli gördüğü durumlarda; tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar ve programlarda belirtilen geziler belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.
3-) Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle yolların kapalı olması durumunda gezi ya da turlar yapılamaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Maxigezi sorumlu tutulamaz.
4-) Program içerisinde verilecek serbest zaman, mola ve öğle yemeği süreleri rehberlerimiz tarafından belirlenir. 
5-) Maxigezi, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Konaklama yapılan şehirlerde ulusal düzeyde kongre, fuar, ulusal bayram veya tatil dönemi olması durumunda konaklamalar çevre şehirlerde/ilçelerde yapılabilir. 
6-) Üç kişilik odalarda 3.yatak uygulaması olup, 3.yatak standart yataklardan küçüktür. Çocuk indirimi sadece iki (2) yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir.
7-) Tur sırasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan Maxigezi sorumlu değildir.
8-) Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Maxigezi sorumlu tutulamaz.
9-) Tur iptallerinde ücret iadeleri; misafirlere ödeme şekillerine göre yapılır. Nakit veya havale olarak yapılan ödemeler misafirlere nakit veya havale olarak iade edilir. Kredi kartı olarak yapılan ödemeler misafirlerin işlem yapılan kredi kartına iade edilir.
10-) Belirtilen şartlar ve notlar paket tur sözleşmesinin ayrılmaz bir parçasıdır. Misafirlerimiz bu şartları kabul ederek turu satın almışlardır. Kesin kayıt esnasında; tur rezervasyon formu ve paket tur sözleşmesinin dikkatlice okunmasını tavsiye ederiz.

 


*İptal ve iade talepleriniz için, iptal-iade formunu doldurmanız gerekmektedir. WhatsApp hattımızdan veya 4444394 numaralı telefonlardan üzerinden gelen iptal ve iade talepleri dikkate alınmamaktadır.

*İptal ve iade form süreciniz hakkında 4444394 numaralı telefon üzerinden Gönül Hanım veya Gizem Hanım ile görüşerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Tarih İki Kişilik Odada Kişi Başı Tek Kişi Ek Yatak (Üçüncü Kişi) 0-2 Yaş 3-6 Yaş 7-12 Yaş

Fiyatlar hesaplanıyor...

İptal Formu

Erken Rezervasyon İptal ve İade Sigortası

Maxigezi, Erken Rezervasyon İptal ve İade Sigorta uygulaması ile misafirlerine, her koşulda rezervasyonlarını iptal etme hakkı sunmaktadır. Bu uygulama ile rezervasyon başlangıcından 5 gün (120 saat) öncesine kadar rezervasyon iptal etmek mümkün olacaktır.

İptal sigortasından yararlanmak için, iptal sigortası taleplerinin kayıt esnasında ya da en geç tur hareketinden 30 gün öncesine kadar kayıt işlemlerine dahil edilmesi gerekmektedir.

Erken Rezervasyon İptal ve İade Sigorta koşulları ise şöyledir;

 • * YURTDIŞI TURLARDA, eğer kişi iptal sigortası yaptırmış ise tur tarihinden 15 gün öncesine kadar;
 • * YURTİÇİ TURLARDA ise iptal sigortası yaptırması halinde tur tarihinden 5 gün öncesine kadar sebep belirtmeksizin iptal gerçekleştirebilir.
 • * İptal işlemlerinde, kayıt sırasında ödenen sigorta bedeli düşülerek iade süreci başlatılır. İade işleminde, sigorta ücreti iade edilmez.
 • * İptal sigortası alan misafirlerin iptal iade süreçleri, iadenin sigorta tarafından onaylanması akabinde tamamlanır.
 • * İptal sigortası alan misafirler iptal talebinde bulunduğunda eğer tren veya uçak bileti gibi bir biletleme işlemi yapılmışsa bu biletlerin kesintileri yapılarak tur ücreti iade edilir.


ÖNEMLİ: İptal ve iade talepleriniz için Tur Rezervasyon İptal Formunu doldurmanız gerekmektedir. WhatsApp hattımızdan veya 4444394 numaralı telefonlar üzerinden gelen sözlü iptal ve iade talepleri dikkate alınmamaktadır.


İptal ve iade form süreciniz hakkında 4444394 numaralı telefon üzerinden Gönül Hanım veya Gizem Hanım ile görüşerek detaylı bilgi alabilirsiniz.YURTİÇİ TURLARDA İPTAL SİGORTA ÜCRETİ
 • KİŞİ BAŞI : 350 TL


YURTDIŞI TURLARDA İPTAL SİGORTA ÜCRETİ
 • KİŞİ BAŞI : 25 EURO
Formu doldurun, satış temsilcimiz belirttiğiniz süre içinde sizi arasın. Zorunlu alanları (*) doldurmalısınız.