Whatsapp İle İletişime Geç
Whatsapp İle İletişime Geç
Şimdi Ara

Kısa Karadeniz Turları

2024 Kültür Turları ERKEN REZERVASYON BAŞLADI !  ESKİ FİYATLARLA DEVAM EDİYORUZ ! ACELE EDİN %50'YE VARAN İNDİRİM FIRSATLARI ! YENİ SEZON FİYATLARI YÜKLENMEDEN ALIN ! SON GÜN 15 NİSAN ! 

Hızlı Tur Ara
SONUÇLARI FİLTRELE 2/2
Fiyat Aralığı
Konseptler

Makaleler

Tura Katılacağınız Şehri Seçiniz:

ANKARA ÇIKIŞLI KISA KARADENİZ BATUM TURU (3 GECE)

Ankara Çıkışlı Karadeniz Turları İçerisinde 3 Gece Konaklamalı Ekonomik Paket Program.Vakti Sınırlı Olan ve Ekonomik Osun Diyen Misafirlerimize Özel. Resmi ve Dini Bayram Dönemlerinde Ağırlıklı Olarak Düzenlediğimiz Ekonomik Karadeniz Turu Programıdır. Talebin Yüksek Olduğu Dönemlerde ve Grup Taleplerine Yönelik Olarak Ek Tarihler Açılabilmektedir. Boztepe, Giresun Adası, Atatürk Köşkü, Ayder Yaylası, Gelin Tülü Şelalesi, Uzungöl ve Batum. Gidiş - Dönüş Özel Tur Otobüslerimiz ile Ulaşım. Karadeniz Turu En İyi Rehberlerle Daha Güzel. Konaklama Şehir Merkezi Otellerinde. Bölgenin Seçkin Otellerinde 3 Gece Yarım Pansiyon Konaklama. 3 Sabah Kahvaltısı ve 3 Akşam Yemeği Karadeniz Gezisi ücretine dahil. Tam Gün Batum Turu dahil. Zorunlu Ekstra Tur Yok.

50 İndirim
En Yakın Tarih 17 - 21 Nisan
Sezon Fiyatı
14990 TL

'den itibaren

Kampanyalı Fiyatı
7495 TL

'den itibaren

 • Yarım Pansiyon
 • 4 Gece 5 Gün
 • 3 Gece Konaklama
 • 3 Sabah Kahvaltısı
 • 3 Akşam Yemeği
 • Ulaşım Dahil

ANKARA ÇIKIŞLI HERŞEY DAHİL KISA KARADENİZ BATUM TURU (3 GECE)

Ankara Çıkışlı Her Şey Dahil Karadeniz Turu  İçerisinde 3 Gece Konaklamalı Her Şey Dahil Paket Program. Vakti Sınırlı Olan Misafirlerimize Özel Düzenlediğimiz Her Şey Karadeniz Turu Programıdır. Ankara Çıkışlı Her Şey Dahil Kısa Karadeniz Turu kapsamında gezilecek olan yerler arasında bölgenin en güzel yaylaları mevcuttur. Ankara Çıkışlı Kısa Karadeniz Turu içerisinde Ayder Yaylası, Huser Yaylası, Lustra ve Karester Yaylası gezip görülecek yaylalar arasındadır. Ayrıca  Atatürk Köşkü, Gelin Tülü Şelalesi, Uzungöl ve Tam Gün Batum Turu dahildir. Gidiş - Dönüş Özel Tur Otobüslerimiz ile Ulaşım. Karadeniz Turu En İyi Rehberlerle Daha Güzel. Konaklama Şehir Merkezi Otellerinde. Bölgenin Seçkin Otellerinde 3 Gece Konaklama. 3 Sabah Kahvaltısı 3 Öğle Yemeği ve 3 Akşam Yemeği Karadeniz Gezisi ücretine dahil. Tam Gün Batum Turu dahil. Zorunlu Ekstra Tur Yok.

50 İndirim
En Yakın Tarih 17 - 21 Nisan
Sezon Fiyatı
20990 TL

'den itibaren

Kampanyalı Fiyatı
10495 TL

'den itibaren

 • Her Şey Dahil
 • 3 Gece 4 Gün
 • 3 Gece Konaklama
 • 3 Sabah Kahvaltısı
 • 3 Akşam Yemeği
 • 3 Öğle Yemeği

Kısa Karadeniz Turları

Keşif Dolu Kısa Karadeniz Turu: Doğanın ve Tarihin Büyüsüne Yolculuk

Kısa Karadeniz Turu, Doğa ve Tarih, Keşif, Uygun Fiyatlı Tatil

Eşsiz güzellikleri ve tarihi zenginlikleriyle dikkat çeken "Kısa Karadeniz Turu", doğaseverlere ve tarih meraklılarına özel bir yolculuk vadediyor. Bu benzersiz tur, sadece 4 gece ve 5 gün süren, 3 gece konaklamayla dolu bir maceradır.

Doğa Harikalarını Keşfedin: Ayder Yaylası, Huser Yaylası, Lustra Karester Yaylası

Kısa Karadeniz Turu, doğanın kucakladığı Ayder Yaylası, Huser Yaylası ve Lustra Karester Yaylası gibi benzersiz destinasyonları içermektedir. Bu yüksek yaylalarda, bulutların üzerinde dolaşacak, temiz havanın ve doğanın tadını çıkaracaksınız.

Tarihi İzler: Sümela Manastırı, Ayasofya, Atatürk Köşkü

Turu zenginleştiren tarih kokan duraklar arasında Sümela Manastırı, Ayasofya ve Atatürk Köşkü bulunmaktadır. Bu noktalarda geçmişin izlerini takip edecek ve tarihle iç içe bir deneyim yaşayacaksınız.

Batum'un Büyüsüne Kapılın: Gürcistan'ın Güzellikleri

Kısa Karadeniz Turu, sınırları aşarak Batum'a da uzanıyor. Gürcistan'ın bu güzel şehrinde, Piazza Meydanı, Medea Heykeli ve Gonio Kalesi gibi önemli noktaları ziyaret ederek farklı bir kültürü keşfetme fırsatı sunuyor.

Uzungöl ve Çamlıhemşin: Tabiatın Cömertliğiyle Buluşun

Turun bir diğer önemli durağı Uzungöl ve Çamlıhemşin, muazzam gölleri, yaylaları ve şelaleleriyle doğa severlerin ilgisini çekiyor. Bu bölgelerde doğanın cömertliğiyle buluşacak ve nefes kesen manzaralara şahit olacaksınız.

Özel İmkanlarla Konforlu Ulaşım: Özel Tur Otobüsleri ve Uzman Rehberler

Kısa Karadeniz Turu, konforlu ve özel tur otobüsleri ile sağlanan rahat ulaşımıyla öne çıkıyor. Ayrıca, her anınızı keyifli kılacak uzman rehberler eşliğinde gerçekleşen gezilerle unutulmaz bir tatil deneyimi sunuyor.

Uygun Fiyatlarla Unutulmaz Anılar: Ekonomik Paket Program

Bu özel tur, sınırlı vakte sahip ve ekonomik bir seyahat arayan misafirler için tasarlanan ekonomik paket programı ile dikkat çekiyor. Yarım pansiyon konaklama ve uygun fiyatlarla unutulmaz anılar biriktirmenin kapılarını aralıyor.

Rezervasyon Yaptırın, Doğanın ve Tarihin Büyüsüne Kapılın!

Kısa Karadeniz Turu ile eşsiz bir tatil deneyimine adım atmak için hemen rezervasyon yaptırın. Doğanın ve tarihin büyüsüne kapılacağınız bu unutulmaz yolculuk için yerinizi şimdi ayırtın!

Turlar listeleniyor...