Whatsapp İle İletişime Geç
Whatsapp İle İletişime Geç
Tur Bilgileri
17 - 22 Ağustos
Yarım Pansiyon
İstanbul Çıkışlı
İSTANBUL ÇIKIŞLI UÇAKLI KARS TİFLİS BATUM KARADENİZ TURU
2743.75 TL
Vade Farksız 3-6 Taksit İmkanı!
17 Ağustos 2020 - 22 Ağustos 2020 Yarım Pansiyon
2195 TL
+7 Kişi
21 Ağustos 2020 - 26 Ağustos 2020 Yarım Pansiyon
2195 TL
+7 Kişi
31 Ağustos 2020 - 05 Ağustos 2020 Yarım Pansiyon
2195 TL
+7 Kişi
04 Eylül 2020 - 09 Eylül 2020 Yarım Pansiyon
2195 TL
+7 Kişi
14 Eylül 2020 - 19 Eylül 2020 Yarım Pansiyon
2195 TL
+7 Kişi
06 Nisan 2021 - 11 Nisan 2021 Yarım Pansiyon
2195 TL
+7 Kişi
17 Ağustos 2020 - 22 Ağustos 2020 Yarım Pansiyon 8-12 kişilik gruplar için geçerli fiyatlardır.
2129.15 TL
8+ Kişi
21 Ağustos 2020 - 26 Ağustos 2020 Yarım Pansiyon 8-12 kişilik gruplar için geçerli fiyatlardır.
2129.15 TL
8+ Kişi
31 Ağustos 2020 - 05 Ağustos 2020 Yarım Pansiyon 8-12 kişilik gruplar için geçerli fiyatlardır.
2129.15 TL
8+ Kişi
04 Eylül 2020 - 09 Eylül 2020 Yarım Pansiyon 8-12 kişilik gruplar için geçerli fiyatlardır.
2129.15 TL
8+ Kişi
14 Eylül 2020 - 19 Eylül 2020 Yarım Pansiyon 8-12 kişilik gruplar için geçerli fiyatlardır.
2129.15 TL
8+ Kişi
06 Nisan 2021 - 11 Nisan 2021 Yarım Pansiyon 8-12 kişilik gruplar için geçerli fiyatlardır.
2129.15 TL
8+ Kişi

Fiyat Hesaplama

İSTANBUL ÇIKIŞLI UÇAKLI TİFLİS BATUM KARADENİZ TURU

 

5 GECE 6 GÜN (5 GECE OTEL KONAKLAMASI)

 

YARIM PANSİYON

 

1 GECE TİFLİS' TE KONAKLAMA İMKANI

 

TAM GÜN BATUM TURU

 

 

KREDİ KARTLARINA VADE FARKSIZ 3 - 6 TAKSİT İMKANI

Nakit Ödemelerde %10 Ekstra İNDİRİM!

 • 1. Gün 17 Ağustos Pazartesi
  Buluşma - Ani Harabeleri - Çıldır Gölü - Âşıklar Atışması - Azeri Kültürü

   

  Değerli Misafirlerimiz; Saat 10:30’da Sabiha Gökçen Havalimanında buluşarak Anadolu jet TK 7300 seferi 11:50 de hareket edecek olan Anadolu Jet Havayolları ile Kars' a hareket edecek olan uçağımıza biniş işlemlerimizi sonlandırıyor ve Kars' a hareket ediyoruz. Kars Havaalanında bizi bekleyen transfer aracımız ile buluşuyoruz. Ani Harabeleri’ne hareket ediyoruz. Ermenistan sınırımızı çizen Arpaçay’ının dibinde bulunan; Ermeni ve Selçuklu kültürüne ait anıtsal yapılarıyla ünlü kentte; Katedrali, Surp Kirkor ve Surp Pirgiç (Keveli Kilise) Kiliselerini, Menücehr Camini ve Kervan sarayı’nı geziyoruz. Çıldır Gölü’ne hareket ediyoruz. Yolumuz üzerinde bulunan peynirleri ile ünlü Malakan ve Yalınçay köylerini panaromik olarak görüyoruz. Çıldır Gölü’nün fotoğraflanması ve öğle yemeği için serbest zaman. Akşam yemeği ve konaklama Kars’ taki otelimizde. Dileyen misafirlerimiz Kafkas Gecesine katılabilirler. (ekstra)

   

  Kahvaltı: Ekstradır.

  Öğle yemeği: Yöresel menü (ekstra)

  Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup, dileyen misafirler Kafkas Gecesine katılabilirler. (Ekstra)

   

 • 2. Gün 18 Ağustos Salı
  Tiflis - Sameba Katedrali – David Heykeli - Rahibe Nino Heykeli - Gürcü Ana Heykeli - Jardan Caddesi - Osmanlı Hamam - Kura

   

  Değerli misafirlerimiz, sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında, Posof Türkgözü Sınır Kapısına ulaşıp çıkış işlemlerimizi yaptıktan sonra Gürcistan’a giriş yapıyor ve Tiflis’e doğru yol almaya başlıyoruz. Kars platolarından doğan Kura Nehri eşliğinde Tiflis’e doğru ilerlerken, önce Abhazya Türklerinin yoğun yaşadığı Akhaltsikhe şehrine,  oradan da Bakü – Tiflis - Ceyhan Boru Hattı projesinin kilit noktalarından birisi olan ve Orta Çağ kaleleriyle dolu tabiat harikası olan Borjomi’ye ulaşıyoruz. Buralarda alacağımız panoramik fotoğrafların ardından Tiflis’e ulaşıyor ve Tiflis gezimize başlıyoruz. İlk olarak Kafkasların en büyük, Ortadoğunun 3. büyük katedrali olan Sameba Katedralini görüyoruz. Vereceğimiz öğle yemeği molası sonrasında, Tiflis’e ismini veren Vakhtang Gargosali Heykeli, Kurucu David Heykeli, Rahibe Nino Heykeli ve Özgürlük Meydanını görüyoruz. Ardından Türklerin, Azerilerin, Ermenilerin ve Gürcülerin bir arada olduğu Jardan Caddesine geçiyoruz. Burada Kura Nehrinin etrafında tarihi rengârenk Tiflis evlerini, Osmanlı Dönemi Mescidi, Hamamı (eski sülfür banyosu) gördükten sonra serbest zaman veriyoruz. Gürcü Ana Heykeli Tepesi’ne çıkıyoruz. Buradan kentin en büyük 2. Kilisesi olan Borhami Kilisesi’ni ve Tiflis’i fotoğrafladıktan sonra 2008 yılındaki Gürcü – Rus savaşından sonra yıkılıp yeniden inşa edilmiş, Stalin’in de doğduğu Gori’den Gürcistan’ın Başkenti Tiflis’e (Tibilisi) ulaşıyoruz. Gürcü yemeklerinden oluşan özel bir menü ile Gürcü gecesi sizleri bekliyor. (Ekstra)

   

  Kahvaltı: Otelde alınacaktır.

  Öğle yemeği: Yöresel menü (ekstra)

  Akşam Yemeği: Ekstradır. Dileyen misafirlerimiz Gürcü Gecesi’ ne katılabilirler.

  Konaklama: Konaklama Tiflis’ teki otelimizde.

   

 • 3. Gün 19 Ağustos Çarşamba
  Batum Turu - Gonio (Apsaros) Kalesi - Çoruh Nehri - Botanik Bahçesi - Tiyatro Binası - Medea Heykeli - Batum Limanı - Meryem Ana Katedrali - Orta Camii - Ermeni Kilisesi - Sarp Sınır Kapısı - Rize

   

  Değerli misafirlerimiz, sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında,  Batum'a hareket ediyoruz. Sarp Sınır Kapısında giriş işlemlerimizi tamamladıktan sonra Gürcistan / Acara bölgesine geçiyoruz. Hz. İsa’nın On İki Havarisinden biri olan St. Mathias`in mezarının da bulunduğu Roma döneminden kalan ve en son Osmanlılar döneminde kullanılan Gonio (Apsaros Kalesi'ni) (Panoramik) görüyoruz. Batum şehir merkezine doğru devam ederken Bayburt'tan doğup Batum sınırlarına kadar kendine keskin çizgiler oluşturan Çoruh Nehri'ni ve üzerindeki eski Gonio Köprüsü'nü göreceğiz. Bir sonraki durağımız, eski bulvar yanındaki Küçük Botanik Bahçesi olacaktır. Karadeniz’e özgü çok sayıda ağaç ve bitki türünü gördükten sonra tekrar şehir merkezine dönerek kent merkezini gezmeye başlıyoruz. Burada; Tarihi Meryem Ana Katedral Kilisesi'ni, Tarihi Orta Camii, Tiyatro Binasını, Medea Heykeli'ni, Batum Limanı'nı ve yeni oluşturulan yüzüyle Avrupa Meydanı’nı göreceğiz. Batum Bulvarı'nda gezinti yaptıktan sonra alışveriş için serbest zaman vereceğiz. Ardından Sarp Sınır Kapısı'ndan çıkış işlemlerini yapıp, otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Rize’deki otelimizde.
   

  Sabah Kahvaltısı: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.
   

  Öğle Yemeği: Haçapuri, Çoban Kavurma, Armut Suyu (Ekstra)
   

  Akşam Yemeği: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.

   

 • 4. Gün 20 Ağustos Perşembe
  Borçka - Karagöl - Klaskur Deresi - Artvin Şehir Turu - Atatürk Heykeli - Fırtına Deresi - Çat Vadisi - Çamlıhemşin - Rafting - Kalegon - Ayder Yaylası

   

  Değerli misafirlerimiz, sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında, Klaskur Vadisi’ne giriyoruz. Buradan farklı yaşam alanlarını içinde barındıran ve doğal güzelliğini korumuş, el değmemiş bir ekosisteme sahip Gürcistan sınırındaki Borçka’ya ulaşıyoruz. Artvin'in ilçesi Borçka'ya vardığımızda minibüslerimize transfer olarak muhteşem ekosisteme sahip Karagöl’e ulaşıyoruz. Denizden yüksekliği 1500 metrede bulunan ve 19.yy da bir heyelan sonucu Klaskur Deresi’nin önünün kapanmasıyla oluşmuş bir doğa harikası Karagöl’de göl kenarında çayınızı yudumlarken güzel manzaranın tadına doyamayacaksınız. Karagöl ve etrafı geçtiğimiz yıllarda ise Benim İçin Üzülme dizisine de ev sahipliği yapmıştı. Bölgeyi gezdikten sonra otobüsümüze geri dönüp Karadeniz’in ve belki de Türkiye’nin en ilginç şehri Artvin’e ulaşıyoruz. Artvin şehir merkezi turumuzu yapıyoruz. Burada Dünyadaki Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’E ait en büyük heykeli panoramik olarak gördükten sonra yolumuzu Rize’ye doğru çeviriyoruz. Adını duyunca bile heyecanlandığımız Fırtına Vadisi’ne giriş yapıyoruz. Ve burada ilk olarak Fırtına Deresi’nin yanında öğle yemeği için mola veriyoruz. Öğle yemeğinde yöresel lezzetler olan Muhlama, Laz Böreği, Kara Lahana Sarması, Kırmızı Benekli Alabalığının tadına bakıyoruz. Keyifli öğle yemeğinin ardından dileyen misafirlerimiz Fırtına Deresinde yaklaşık 1,5 saat süren hafif bir parkurda Rafting ( Ekstra Kişi Başı 60 TL) yapabilir veya Zilkale, Çat Vadisi ve Palovit Şelalesi Turu’ na katılabilirler. ( Ekstra Kişi Başı 50 TL).

   

  Sabah Kahvaltısı: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.
   

  Öğle Yemeği: Pınar Alabalık Tesisleri: Kırmızı Benekli Alabalık, Muhlama, Laz Böreği (Ekstra)
   

  Akşam Yemeği: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.

   

 • 5. Gün 21 Ağustos Cuma
  Rize Kalesi - Botanik Bahçe - Rize Bezi - Uzungöl - Lustra Karaster Yaylaları

   

  Değerli misafirlerimiz, sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında, Rize şehir merkezine varıyoruz.  Rize merkezde yapacağımız kısa bir turun ardından Rize’yi bir de kuşbakışı seyretmek ve Rize Çayını tatmak için Rize Botanik Parkına veya Rize Kalesine çıkıyoruz. Botanik Bahçe ya da Kale gezimizin ardından, tarihin eski çağlarından beri Rize’de hanımların elleriyle dokuduğu, günümüzde ise modern üretime sahip Rize Bezi Atölyesi’ni ziyaret ediyoruz. Rize gezilerimizi tamamladıktan sonra Karadeniz’in kart postallarına malzeme olan Uzungöl’e hareket ediyoruz. Uzungöl’de gezimize minibüslerimize binerek devam ediyoruz. Yüksek Kaçkar Yaylaları programımız kapsamında, Karaster – Lustra – Yaylaönü Yaylalarını görmek üzere yola çıkıyoruz. Yol güzergâhımız üzerinde birçok yayla daha görme şansınız olacaktır. Karaster – Lustra- Yayla önünde vereceğimiz molalarda fotoğraflar çekebilir birçok güzelliği aynı anda görebilirsiniz. Havanın sisli olması durumunda ise Demirkapı ve Haldizen Yayla gezileri gerçekleştirilecektir. Yüksek yayla gezilerimiz sonrasında Uzungöl’e geri dönüyoruz. Uzungöl’ü doyasıya yaşamanız ve öğle yemeğinizi almanız için sizlere yeteri kadar bol serbest vakit veriyoruz. Serbest vakit sonrasında, Uzungöl’den keyifli bir şekilde ayrılıp, Trabzondaki otelimize hareket. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

   

  Sabah Kahvaltısı: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.
   

  Öğle Yemeği: Trabzon’daki restaurantlarımızdan birini tercih edebilirsiniz. (ekstra)
   

  Akşam Yemeği: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.

   

 • 6. Gün 22 Ağustos Cumartesi
  Sürmene - Trabzon - Ayasofya Müzesi - Atatürk Köşkü - Telkari Atölyesi - Maçka

   

  Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Sürmene’ de bulunan Çay Fabrikamıza gidiyoruz. Burada Çayın dalından koparılıp bardaklarımıza gelişine dek izlediği süreci yerinde öğreniyoruz. Gıda Mühendisinden alacağımız bilgiler sonrasında dileyenler Hediyelik Çay alışverişini bu noktada yapabilirler. Çay fabrikası ziyaretimiz sonrasında ise yine Sürmene denince ilk akla gelen unsurlardan olan Sürmene Bıçağı Atölyesi’ne gidiyoruz. Sürmene Bıçağı hakkında da bilgilendikten ve alışverişimizi yaptıktan sonra, Türk Sivil Mimarisinin bölgedeki önemli örneklerinden olan Memişağa Konağı’nı geziyoruz ve burada yöresel bal, peynir, tereyağı vb. yöresel doğal ürünlerin alışverişi için serbest zaman veriyoruz.  Türk ve Rum mimarisinin bu ortak şaheserinde çekeceğimiz muhteşem fotoğrafların ardından Trabzon’a doğru yolculuğumuza başlıyoruz. Karadeniz’in en gelişmiş kenti olan Trabzon’a varıyoruz. 13.yy da I. Manuel Komnenos zamanında yapılmış, 1572 yılında camiye çevrilmiş, 1964 tarihinde müzeye çevrilmiş Pontus Devletinin önemli eserlerinden biri olan Ayasofya Müzesini geziyoruz. Trabzon merkezde küçük bir gezinti yapıyoruz bu gezintide Trabzon’a has olan Telkari Sanatının örneklerini görebileceğimiz ve satın alabileceğimiz Telkari Atölyesi ve Mağazası gezintinin ardından Soğuksu Mevkiine doğru yola çıkıyoruz, burada bizi bir 20.yy şaheseri olan Atatürk Köşkü karşılıyor. Ulu Önder bu köşkü 1924 ve 1930 yıllarında iki kez ziyaret etmiş, 1937 yılında burada kalarak vasiyetinin bir kısmını da bu köşkte yazmıştır. Köşk’ün mimarisi ve bahçesi sizleri büyüleyecek cinsten. Gezilerimiz sonrasında akşam Trabzon havalimanına transfer ve bilet bagaj işlemleri sonrasında İstanbul' a uçuşumuz gerçekleşiyor. Siz değerli misafirlerimizle bir başka programımızda görüşmek üzere vedalaşıyoruz..

   

  Sabah Kahvaltısı: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.
   

  Öğle Yemeği: Ekstradır.
   

  Akşam Yemeği: Ekstradır.

   DİKKAT: Tur sirküsü yayımlandığı 14 Ağustos Cuma tarihinde geçerlidir. Aynı tura ait, daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar.
ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

 

- Gidiş - Dönüş Uçak Bileti

- Otellerde 4 Gece Yarım Pansiyon, 1 Gece Oda Kahvaltı Konaklama

- Açık Büfe 5 Sabah Kahvaltısı

- Açık Büfe veya Yöresel Yemeklerden Oluşan 4 Akşam Yemeği

- Lüks Araçlar ile Ulaşım 

- Milli Park Giriş Ücretleri

- Batum Turu

- Tiflis Turu

- Programda Belirtilen Tüm Çevre Gezileri

- Profesyonel Rehberlik Hizmetleri

- 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 

- Tüm Müze ve ören yeri giriş ücretleri

- Yurtdışı çıkış harcı (50 TL)

- Öğle yemeği 

- Son gün öğle ve akşam yemekleri

- Programda belirtilmeyen diğer hizmetler ve ekstra turlar

- Tüm şahsi harcamalar

Önemli Notlar;
Fiyat Türü Peşin
Single 3118.75 TL
2495 TL
Double 2743.75 TL
2195 TL
Triple 2681.25 TL
2145 TL
0-2 Yaş 187.50 TL
150 TL
3-6 Yaş 1593.75TL
1275 TL
7-12 Yaş 1868.75 TL
1495 TL

Yorum yazılmamıştır.

Formu doldurun, satış temsilcimiz beirttiğiniz süre içinde sizi arasın. Zorunlu alanları (*) doldurmalısınız.