Whatsapp İle İletişime Geç
Whatsapp İle İletişime Geç

2022 Kültür Turları ERKEN REZERVASYON FIRSATLARI Devam Ediyor! %50' ye Varan İNDİRİM! En Ucuz Fiyatlar Sadece 4-6 Koltuk için Geçerlidir. Fırsatları Kaçırmayın! SON GÜN 30 EYLÜL! Kayıt için Acele Edin! 

Tur Bilgileri
05 - 09 Ekim
Yarım Pansiyon
Erzincan Çıkışlı
ERZİNCAN ÇIKIŞLI UÇAKLI ABANT YEDİGÖLLER VE BATI KARADENİZ TURU
12857.00 TL
Vade Farksız 3-6 Taksit İmkanı!
05 Ekim 2022 - 09 Ekim 2022 Yarım Pansiyon
6428.5 TL
12 Ekim 2022 - 16 Ekim 2022 Yarım Pansiyon
6428.5 TL
19 Ekim 2022 - 23 Ekim 2022 Yarım Pansiyon
6428.5 TL
26 Ekim 2022 - 30 Ekim 2022 Yarım Pansiyon
6428.5 TL
05 Ekim 2022 - 09 Ekim 2022 Yarım Pansiyon 8-12 kişilik gruplar için geçerli fiyatlardır.
6235.645 TL
8+ Kişi
12 Ekim 2022 - 16 Ekim 2022 Yarım Pansiyon 8-12 kişilik gruplar için geçerli fiyatlardır.
6235.645 TL
8+ Kişi
19 Ekim 2022 - 23 Ekim 2022 Yarım Pansiyon 8-12 kişilik gruplar için geçerli fiyatlardır.
6235.645 TL
8+ Kişi
26 Ekim 2022 - 30 Ekim 2022 Yarım Pansiyon 8-12 kişilik gruplar için geçerli fiyatlardır.
Grup Kontenjanı doludur.
6235.645 TL
Farklı İllerden Turlar
Turumuza Katılabileceğiniz Diğer Şehirler

ERZİNCAN ÇIKIŞLI UÇAKLI ABANT YEDİGÖLLER VE BATI KARADENİZ TURU

4 GECE 5 GÜN 

YARIM PANSİYON

GİDİŞ – DÖNÜŞ UÇAK BİLETİ DAHİL !

 

KREDİ KARTLARINA VADE FARKSIZ 3 - 6 TAKSİT İMKANI

Nakit Ödemelerde %10 Ekstra İNDİRİM!

 • 1. Gün 05 Ekim Çarşamba
  İSTANBUL – ŞİLE – AĞVA – AKÇAKOCA – DÜZCE  Sabah saatlerinde Erzincan'dan İstanbul Sabiha Gökçen havalimanına gerçekleşecek uçuşumuz sonrası  bizi bekleyen aracımıza yerleşip programımıza başlıyoruz.  İlk durağımız Şile olacak. Şile’de; Ağlayan Kaya Plajı’ndan Karadeniz’i izledikten sonra Şile Feneri’ni dıştan görüp, Maşatlık Parkı'ndan limanı fotoğraflıyoruz. Ardından Ağva’ya hareket. İki nehrin arasında kurulmuş olan bu güzel belde muhteşem doğa görüntüleri ile son yılların cazibe merkezlerinden biri haline geldi. Hava koşulları uygun olduğu takdirde Göksu Çayı’nda keyifli bir tekne yolculuğu yapıyoruz. Tekne turumuzdan sonra Yeşil Çay kenarında öğle yemeği için  vereceğimiz serbest zamandan sonra Akçakoca’ya hareket ediyoruz. Akçakoca’da Akçakoca Bey’in heykeli, Ceneviz Kalesi, Akçakoca Evleri’nin gezilmesi sonrası Düzce’ye hareket. Konaklama ve akşam yemeği Düzce’deki otelimizde.   Sabah kahvaltısı : Ekstra’dır. Rehberimizin önereceği restaurantları tercih edebilirsiniz.
  Öğle yemeği : Ekstradır. Rehberimizin önereceği restaurantları tercih edebilirsiniz.
  Akşam yemeği: Otelimizde alınacak olup tur ücretine dahildir. 

   

 • 2. Gün 06 Ekim Perşembe
  DÜZCE – ABANT – YEDİGÖLLER – SAFRANBOLU  Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Bolu’da ilk durağımız Abant gölü olacak. Abanta varışımızla dileyen misafirlerimiz faytonla göl etrafında gezi yapabilirler. Ardından yedigöllere hareket. Bati Karadeniz bölgesinin en zengin bitki örtüsüne sahip olan, ayrıca tabii yaşam alani olan Yedigöller bölgesine ulaşıyoruz. Doğa ile baş başa kalabileceğiniz, her köşesi ayrı bir heyecan yaratacak, Nazlı, Sazlı, Derin, Serin, Büyük, Küçük, Kuru olarak isimlendirilmiş gölleri görebileceğimiz bir doğa yürüyüşüne çıkıyoruz. Birçok farklı türde ağaç ve birbirinden güzel manzaralarda fotoğraf imkanı sunan Yedigöller gezimizde orman içi patikalardan yapacağımız yürüyüş sonrası Mangalda Sucuk, Köfte, Ekmek partisi yapacağımız restorana geçiyoruz.(EKSTRA) Öğle yemeklerimiz sonrası vereceğimiz serbest zamanda tertemiz havası ve kuş sesleri eşliğinde, doğanın tarif olmayacak güzellikteki bu görsel şöleni daha fazla yaşama imkanı buluyoruz. Yedigöller bölgesinde geçireceğimiz bu keyifli zaman sonrasında rehberinizin belirteceği saatte buluşup aracımıza yerleşiyoruz. Daha sonra Safranbolu’ya hareket. Konaklama Safranbolu’daki otelimizde.   Sabah kahvaltısı : Otelimizde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.
  Öğle yemeği : Ekstradır. Rehberimizin önereceği restaurantları tercih edebilirsiniz.
  Akşam yemeği: Otelimizde alınacak olup tur ücretine dahildir. 

   

 • 3. Gün 07 Ekim Cuma
  SAFRANBOLU – CİNCİ HANI – HIDIRLIK TEPESİ – HÜKÜMET KONAĞI – SAAT KULESİ – KAYMAKAMLAR KONAĞI - AMASRA - AMASRA KALESİ – FATİH CAMİİ – BAKACAK TEPESİ  Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Safranbolu'yu en güzel görebildiğimiz 3 seyir terasından bir tanesi olan eski Dadybra kalesinin bulunduğu tepeye çıkıyoruz. Buradan Rum ve Türk Mahallelerinin panamorik seyri ve alınan genel bilgi sonrasında Safranbolu'nun nostaljik Arnavut kaldırımlı sokaklarında tarihi yapıları tek tek gezmeye başlıyoruz. Hükümet Konağı, Saat Kulesi, Köprülü Mehmet Paşa Camii ve avlusundaki güneş saati, bir müze ev olan Kaymakamlar Evi, Cinci Hanı ve hamamı, barok stilinin küçük örneklerinden biri olan İzzet Mehmet Paşa Camii, Akçasu Kanyonu, aynı işi yapan esnafların toplu halde bulundukları yer anlamına gelen Arasta çarşısı ve tarihi köy kahvehanesi, demirciler çarşısı, bakırcılar çarşısı, semerciler çarşısı gezileri sonrasında meşhur Safranbolu lokum alışverişlerimizide tamamlayıp Amasra’ya hareket Fatih Sultan Mehmet'in ''Lala, Lala Çeşm-i Cihan (Dünya'nın göz bebeği) dedikleri bu mu ola'' sözleri ile ün kazanan güzel Amasra'ya ulaşıyoruz. Öğle yemeğimizi deniz kenarında bulunan balık restaurantında sınırsız balık ve Amasra'ya özgü salatası ile alıyoruz.(ekstra) Yemek sonrasında Amasra'yı gezmeye başlıyoruz. Cenevizliler döneminden kalma Amasra Kalesi, Bizans döneminden kalma, kiliseden çevrilme Fatih Cami ve Kale Mescidi, Boztepe, Çekiciler Çarşısı (Ağaç işleri), gezilerinden sonra Bartın’a hareket. Konaklama Bartın’daki otelimizde.  Sabah kahvaltısı : Otelimizde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.
  Öğle yemeği : Ekstradır. Rehberimizin önereceği restaurantları tercih edebilirsiniz.
  Akşam yemeği: Otelimizde alınacak olup tur ücretine dahildir. 

   

 • 4. Gün 08 Ekim Cumartesi
  ABANA – İNEBOLU – ATATÜRK EVİ – SİNOP CEZAEVİ – ŞEHİTLER ÇEŞMESİ – ARKEOLOJİ MÜZESİ  Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Abana’ya hareket. Panoramik şehir turu sonrasında istiklal madalyalı tek ilçemiz olan İnebolu’ya geliyoruz. İnebolu’da Atatürk evi, Türk Ocağı ve Şerife Bacı anıtının görülmesinden sonra Sinop’a hareket ediyoruz. Sinop Cezaevini, Sinop Kalesini, Şehitler Çeşmesini, Ulu Camini ve Arkeoloji Müzeleri’ni  geziyoruz. Buradan otelimize hareket ediyoruz.


  Sabah kahvaltısı : Otelimizde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.
  Öğle yemeği : Ekstradır. Rehberimizin önereceği restaurantları tercih edebilirsiniz.
  Akşam yemeği: Otelimizde alınacak olup tur ücretine dahildir. 

   

 • 5. Gün 09 Ekim Pazar
  ERFELEK ŞELALESİ – KASTAMONU – ANKARA – ERZİNCAN  Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Tatlıca Takım Şelaleleri’ne hareket. Kayın ormanları içinde yapraklı bitkilerin çoğunlukta olduğu, üzerinde 28 şelalenin bulunduğu bu kanyon içindeki şelalelerin yürüyerek gezilmesinden sonra Kastamonu üzerinden Ankara’ya varış. Havalimanına transferimiz sonrası Erzincan'a gerçekleşecek uçuşumuz için bilet ve bagaj işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Ardından Erzincan'a hareket ve gezimizin sonu.   Sabah kahvaltısı : Otelimizde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.
  Öğle yemeği : Ekstradır. Rehberimizin önereceği restaurantları tercih edebilirsiniz.


   DİKKAT: Tur sirküsü yayımlandığı 29 Eylül Perşembe tarihinde geçerlidir. Aynı tura ait, daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar.
ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

Gidiş – Dönüş Uçak Bileti
Lüks araçlar ile ulaşım
4 Gece otel konaklaması
4 Sabah Kahvaltısı
4 Akşam yemeği
Ağva Tekne Turu 
Profesyonel Rehberlik hizmeti 
Seyahat Sağlık Sigortası 

 

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

İlk gün sabah kahvaltısı
Tüm öğle yemekleri
Son gün Akşam yemeği 
Müze ve ören yeri giriş ücretleri

 

Önemli Notlar;
Fiyat Türü Peşin
Single 15197.00 TL
7598.5 TL
Double 12857.00 TL
6428.5 TL
Triple 12597.00 TL
6298.5 TL
0-2 Yaş 2587.00 TL
1293.5 TL
3-6 Yaş 7527.00TL
3763.5 TL
7-12 Yaş 9737.00 TL
4868.5 TL

Yorum yazılmamıştır.

Formu doldurun, satış temsilcimiz beirttiğiniz süre içinde sizi arasın. Zorunlu alanları (*) doldurmalısınız.