Whatsapp İle İletişime Geç
Whatsapp İle İletişime Geç
Şimdi Ara

ÇORUM ÇIKIŞLI VİZESİZ UÇAKLI BALKAN TURU (5 GECE)

2024 Kültür Turları ERKEN REZERVASYON BAŞLADI !  ESKİ FİYATLARLA DEVAM EDİYORUZ ! ACELE EDİN %50'YE VARAN İNDİRİM FIRSATLARI ! YENİ SEZON FİYATLARI YÜKLENMEDEN ALIN ! SON GÜN 15 TEMMUZ !

Tur Bilgileri
15 - 20 Temmuz
Yarım Pansiyon
Çorum Çıkışlı

ÇORUM ÇIKIŞLI VİZESİZ UÇAKLI BALKAN TURU (5 GECE)

Sezon Fiyatı
Kampanyalı Fiyatı
Vade Farksız 3-6 Taksit İmkanı!

Tarihler bulunuyor...

Fiyat Hesapla

Yetişkin

ÇORUM ÇIKIŞLI VİZESİZ UÇAKLI BALKAN TURU

 

PEGASUS VE TÜRK HAVA YOLLARI TARİFELİ SEFERİ İLE
 
7 ÜLKE / 12 ŞEHİR / 4 BAŞKENT

MAKEDONYA - KOSOVA - ARNAVUTLUK - KARADAĞ - HIRVATİSTAN - BOSNA HERSEK - SIRBİSTAN  
 

5 GECE 6 GÜN / 5 GECE YARIM PANSİYON KONAKLAMA
 
Üsküp (1) - İşkodra veya Ulcinj (1) - Trebinje (1) Saraybosna (1) - Belgrad (1)  
 
 
 Kosova Turu – Kotor Turu – Poçiteli Turu – Blagaj Turu DAHİL !!!!

Folklorik Dans Ve Müzik Eşliğinde Makedon Gece Eğlencesi ve Boşnak Gece Eğlencesi DAHİL !!!

 

KREDİ KARTLARINA 3 - 9 TAKSİT İMKANI

KREDİ KARTLARINA VADE FARKSIZ 3 - 6 TAKSİT İMKANI

Çorum Çıkışlı Balkan Turları kategorimizde yer alan Vizesiz Balkan Turu, siz değerli misafirlerimize Balkanlar'ın eşsiz tarihini 5 gece otel konaklaması ile birlikte sunuyor. Turumuz boyunca toplamda tam 7 ülke, 12 şehir ve 4 başkent ziyaret ediyor olacağız. Ayrıca Folklorik Dans ve Müzik Eşliğinde Makedon ve Boşnak Gece Eğlencesi de ücrete dahil. Güzergahımız boyunca Üsküp, Priştine, Ohrid, Tiran, İşkodra, Trebinje, Poçiteli, Blagaj, Mostar, Saraybosna, Belgrad gibi Balkanlar'ın en gözde merkezlerini ziyaret ediyor olacağız. Profesyonel rehberlik hizmeti ile birlikte toplamda 5 sabah kahvaltısı ve 5 akşam yemeği de tur ücretine dahil olarak sizlere sunuluyor. Sizleri bu muhteşem yolculuğa bekliyoruz...

 • 1. Gün 15 Temmuz Pazartesi
  ÇORUM - İSTANBUL - ÜSKÜP - BELGRAD

  Çorum - Ankara transferinizin ardından

  Siz değerli misafirlerimizin Ankara - İstanbul Sabiha Gökçen transferinizi sağladıktan sonra Havayolları' nın saat 07:25 uçuşu ile Üsküp' e hareket ediyoruz. Yerel saat ile 08:55 de Üsküp'e varış Bizi havaalanında bekleyen özel otobüsümüzle Üsküp merkeze doğru hareket ediyoruz. Varışımız sonrası kahvaltı için serbest zaman veriyoruz. .

  Belgrad’ta panaromik şehir turumuzda; Kale Meydanı, Askeri Müze, İstanbul Kapı, Saat Kulesi, Damat Ali Paşa Türbesi, Zindan Kapı, Leopoldov Kapı, Sokullu Mehmet Paşa Çeşmesi, Stefan Lazerevic Anıtı, Nebojsa Kulesi, Saborna Kilisesi, Cumhuriyet Meydanı, Terazi Meydanı ve Taş Meydan görülecek yerler arasındadır. Öğle yemeği için verdiğimiz serbest zamanın ardından (Ekstra)  Belgrad'ta Tekne Turu’na çıkıyoruz (Ekstra). Tekne turumuzun sonrası Belgrad’daki otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Belgrad’taki otelimizde

  Sabah Kahvaltısı : Otelde açık büfe olarak alınacak olup tur ücretine dahildir.
  Öğle Yemeği : Serbest zamanda ekstra alınacaktır.
  Akşam Yemeği : Otelimizde alınacak olup (set menü), tur ücretine dahildir. 
  Konaklama : Otel Sumadija / Hotel Theater / Hotel Majdan vb – Belgrad (3* veya 4*)
  Para Birimleri : Sırbistan - Dinar ( Ortalama Kur 1 Euro : 117 Dinar )

 • 2. Gün 16 Temmuz Salı
  BELGRAD - SARAYBOSNA

   

  Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Bosna-Hersek’in başkenti Saraybosna’ya hareket ediyoruz.. Saraybosna Şehir turumuzda; Avusturya-Macaristan İmparatorluğu ve Osmanlı idaresi altında kaldığı dönemlerde yapılan tarihi binalarla çevrili caddeleri, Baş Çarşı, Kurşunlu Medresesi, Gazi Hüsrev Bey Camisi, Kütüphane, Saat kulesi, Katolik Katedrali, Fatih Sultan Mehmet’e hediye Edilen Hünkar (Fatihova) Camisi’ni, I. Dünya Savaşı’nın başlamasına neden olan suikastın yapıldığı tarihi Latin Köprüsü, Şehrin Koruyucusu Sönmeyen Ateş Anıtı, Pazar Yeri Şehitliği, Osmanlı Kalesi ve Beyaz Tabyanın panoramik olarak görülmesi. Öğle yemeği molası için serbest zaman veriyoruz.(Ekstra) Bosna’nın kurucusu Aliye İzzet Begoviç Anıt Mezarı ve Kovaçi Şehitliği’nin gezilmesi ardından otele yerleşme. . Akşam otelimizde alacağımız yemekte folklorik dans gösterisi ve müzik eşliğinde Boşnak Gece eğlencesini gerçekleştiriyoruz. Konaklama ve akşam yemeği Saraybosna’daki otelimizde. 

  Sabah Kahvaltısı : Otelde açık büfe olarak alınacak olup tur ücretine dahildir.
  Öğle Yemeği : Serbest zamanda ekstra alınacaktır.
  Akşam Yemeği : Otelimizde alınacak olup (set menü), tur ücretine dahildir.  (müzik eşiliğinde folklorik dans gösterili Boşnak eğlencesi tur ücretine dahildir.) 
  Konaklama : Hotel Terme İlidza  / Hotel Exclusive / BM International Hotel vb – Saraybosna (3* veya 4*)
  Para Birimleri : Bosna Hersek - Konvertibl Marka (Ortalama Kur 1 Euro : 1.96 KM)

 • 3. Gün 17 Temmuz Çarşamba
  MOSTAR - BLAGAJ - POÇİTELİ - TREBİNYE

   

  Otelimizde alacağımız erken kahvaltı sonrası Mostar’a hareket. Mostar şehrinde tarihi Mostar Köprüsü, Tarihi köşkü, Koski Mehmet Paşa Camisi’nden Mostar’ı seyir ve Karagöz Camisi‘ni ziyaret edip  Blagaj Turu için hareket ediyoruz. Blagaj Bölgesini 1446 yılında hakimiyetine alan Osmanlı Ordularının arasında bulunan tarafından yapılan ve Bosna’nın ilk tekkesi olan Blagaj Derviş Tekkesi’ni geziyoruz. Turumuzun ardından bir sonraki durağımız Poçiteli. Tarihi dokusuyla korunan ve Türk Köyü olarak bilinen Poçitel`i ziyaret ederek 16.yy.da Osmanlı tarafından yapılan eserleri görüyoruz. Gezi sonrası  Trebinye’deki otelimize doğru hareket ediyoruz. Konaklama ve Akşam Yemegi Trebinye’deki otelimizde.

  NOT: İsteyen misafirlerimizle ekstra olarak akşam vakti düzenleyeceğimiz DUBROVNİK AKŞAM TURU için Dubrovnik’e doğru yolumuza devam edeceğiz (Ekstra - Kişi Başı : 55 eur) (Not : Ekstra turumuza katılmayacak misafirlerimiz için Tribinye’de serbest zaman verilecektir.) Uzun yıllar Vendik etkisinde kaldığı için İtalyan üslubu mimarisi ve şehir dokusuyla bünyesinde muhteşem bir tarih-doğa sentezini barındıran Dubrovnik’e varış. Eski şehir Meydanı, Şehrin kule ve surları, Aziz Sahour ve Blasius Kilisesi, Knez Köşkü, ünlü şair Gundulic’in Heykeli, tarihi çeşme ve su sarnıcı, 14. yüzyıldan kalma Franciscan Katedrali, Rector Sarayı gezilerimizin ardından konaklayacağımız Trebinye’deki otelimize doğru hareket ediyoruz. Konaklama ve Akşam Yemegi Trebinye’deki otelimizde.)

  (*** NOT : Dubrovnik gezimize, geçerli hırvatistan veya schengen vizesi olan ile yeşil pasaportlu misafirlerimiz katılabilir.)

  Sabah Kahvaltısı : Otelde açık büfe olarak alınacak olup tur ücretine dahildir.
  Öğle Yemeği : Serbest zamanda ekstra alınacaktır.
  Akşam Yemeği : Otelimizde alınacak olup (set menü), tur ücretine dahildir.  
  Konaklama : Hotel Bellevue vb. / Hotel Leotar vb. / Hotel Adria vb – Trebinje (3* veya 4*)
  Para Birimleri :  Hırvatistan - Euro  / Bosna Hersek - Konvertibl Marka ( Ortalama Kur 1 Euro : 1.96 KM )

 • 4. Gün 18 Temmuz Perşembe
  KOTOR - BUDVA - BAR - İŞKODRA - TİRAN

   

  Otelimizde alacağımız erken kahvaltı Kotor ‘ a hareket ediyoruz. Burada Eski Şehir-Kalede yürüyerek yapacağımız turda bu şirin beldeyi tanıyacaksınız. Sonrasında durağımız muhteşem sahilleri, çok renkli gece hayatı ile Balkanlar'ın en ünlü tatil merkezlerinden Budva. Burada yapacağımız yürüyüş turunda StariGrad (eski şehir merkezi) ve kaleyi gezeceğiz. Budvanın tadını doyasıya çıkarabilmeniz için serbest zaman. Ardından zamanında balıkçıların yerleşim alanı olan bir adanın kamulaştırılması ve sonrasında Singapurlu bir multi-milyardere satılması ile turizme kazandırılan muhteşem St. Stefanı panoramik olarak tepeden görebileceğiniz bir mola ve otelimize hareket. Geceleme ve Akşam yemeği Tiran’ daki otelimizde.

  Sabah Kahvaltısı : Otelde açık büfe olarak alınacak olup tur ücretine dahildir.
  Öğle Yemeği : serbest zamanda ekstra alınacaktır.
  Akşam Yemeği : Otelimizde (set menü) alınacak olup, tur ücretine dahildir.
  Konaklama : Arc Hotel Tirana, Bristol Hotel Tirana (3* veya 4*)
  Para Birimleri :  / Arnavutluk - Lek 

   

 • 5. Gün 19 Temmuz Cuma
  TİRAN - OHRİD - KALKANDELEN - ÜSKÜP

   

  Otelimizde alacağımız erken kahvaltı ardından Tiran şehir gezimizi gerçekleştiriyoruz. Ardından Ohrid`e hareket. Varışa istinaden, Osmanlının Balkanlardaki önemli üslerinden biri olmuş tarihi Ohrid şehrini tanıtan bir tur gerçekleştireceğiz. Turumuz esnasında Kiril Alfabesini geliştirmiş olduklarına inanılan, 9. yüzyıl Bizans keşişleri Aziz Kirillos ve Metodios Anıtı, Aya Sofya Kilisesi, Roma döneminden kalma Antik Tiyatro, Samoil Kalesi, St. Klement Manastırı ve St Pantelejmon Kilisesi, Sinan Çelebi Türbesi, Çınar Meydanı, Türk Çarşısı, Halveti Tekkesi, Yeni çarşı, Ohrid Pazarı ve Ohrid gölü göreceğiz. Akşam otelimizde alacağımız yemekte folklorik dans gösterisi ve müzik eşliğinde Makedon Gece eğlencesini gerçekleştiriyoruz. Geceleme ve akşam yemeği Üsküp’te otelimizde.

  Sabah Kahvaltısı : Otelde açık büfe olarak alınacak olup tur ücretine dahildir.
  Öğle Yemeği : Serbest zamanda ekstra alınacaktır.
  Akşam Yemeği : Otelimizde alınacak olup (set menü), tur ücretine dahildir. 
  Konaklama : Victoria Hotel / Belle Vue / New Star hotel / Hotel Hamburg Slika vb – Üsküp (3* veya 4*)
  Para Birimleri : Makedonya - Denar ( Ortalama Kur 1 Euro : 62 Denar )

 • 6. Gün 20 Temmuz Cumartesi
  ÜSKÜP - DÖNÜŞ

   

  Sabah kahvaltımızın ardından gezimize başlıyoruz.  Üsküp’te gezilecek yerler arasında; Eski Tren Garı, Üsküp doğumlu Rahibe Teresa'nın anıtı ve evi, Taş Köprü, Kale, Osmanlı döneminden kalma Eski Şehir Çarşı ve Osmanlı'nın Balkanlar'daki en güzel mimari mirasları arasında yer alan Mustafa Paşa, Sultan Murad ve Gazi İsa Bey Camileri, Davud Paşa Hamamı, Kapan, Sulu ve Kurşunlu Hanlar bulunmaktadır. Gezimiz ardından Üsküp havalimanına gidiyoruz. Havaalanına varışınızın sonrasında bilet ve gümrük işlemlerimizi tamamlayıp, havayollarının saat 19:10 uçuşu ile İstanbul’a hareket ediyorsunuz. Yerel saatle 21:40’ da Sabiha Gökçen Havaalanı’na varış. Çorum transferinizin ardından başka bir MAXİGEZİ organizasyonunda buluşmak üzere turumuzu tamamlıyoruz...

  Sabah Kahvaltısı : Otelde açık büfe olarak alınacak olup tur ücretine dahildir.
  Öğle Yemeği : ekstradır.
  Para Birimleri : Sırbistan - Dinar ( Ortalama Kur 1 Euro: 115 Dinar ) 


  (NOT 1 : Uçak saatleri, uçak firması, uçuş parkurları ve tarihleri dönemsel olarak ve sezon geçişlerinde değişiklik arz edebilir.) 

 

 DİKKAT: Tur sirküsü yayımlandığı 15 Temmuz Pazartesi tarihinde geçerlidir. Aynı tura ait, daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar.
ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER


- Ankara - İstanbul Uçak Bileti
- Pegasus Havayolları ile İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı – Üsküp gidiş / THY ile Belgrad - İstanbul Yeni Havaalanı dönüş ekonomik uçak bileti
- Havalimanı Vergileri
- Programda Belirtilen Tüm şehirlerarası Transferler
- 3* veya 4* Otellerde 5 gece Yarım Pansiyon Konaklama
- Sabah Kahvaltısı (5) 
- Akşam Yemekleri (5) 
- Programda Belirtilen Tüm Şehir Turları (Priştine - Prizren - Ohrid - Tiran   Kotor -Trebinye - Poçitel - Blagay – Mostar - Saraybosna - Belgrad)
- Tüm Otel Vergileri 
- Şehir Giriş Ücretleri
- Kosova (Priştine ve Prizren) Turu
- Poçiteli Turu
- Blagaj Ekstra Turu
- Kotor Turu
- Makedon Gece Eğlencesi
- Boşnak Gece Eğlencesi
- Tüm otoban, otopark ve check-point giderleri
- Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmeti

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER


- Tüm Öğle Yemekleri 
- 1.Gün uçak içindeki Kahvaltı 
- Son gün Akşam Yemeği 
- Yemeklerde Alınan İçecekler
- Otelde alınacak içecek ve tüm ekstralar
- Tüm Şahsi Harcamalar
- Bahşişler ( Rehber, Şoför, Otel Personeli vb. )
- Müze, Saraylar ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
- Ekstra Gece Eğlenceleri 
- Dubrovnik Akşam Turu ( kişi başı 55 Euro)
- Tekne turları (Ohrid tekne turu 20 eur ve Belgrad tekne turu 20 eur) 
- Yurtdışı Çıkış Harcı 
- Vize İşlem Ücreti (kişi başı: 185 euro) (Yeşil Pasaportlular vizeden muaftır)
- Bölgede otobüslü grupla buluşmalı programda, Selanik Havaalanın’dan Selanik’teki otele gidiş ücreti.
- Seyahat Sağlık Sigortası (60 yaş üstü kişiler için 15 eur sürprim uygulanır.)
- Programda belirtilmeyen geziler, turlar ve diğer hizmetler vs..

Önemli Notlar;

- Katılım gösteren misafirlerimizde DUBROVNİK AKŞAM TURU için mutlaka geçerli Multi (Çok Girişli) Schengen vizesi bulundurma zorunluluğu vardır. ( Yeşil Pasaport sahipleri vizeden muaftırlar.)

- Tur esnasında programda bulunan tüm ülkelerde alışveriş ve harcama yapılabilmesi için, Euro bulundurmamız yeterlidir.Yerel para birimi kullanılan bölgelerde Rehber para çevrilmesi konusunda yardımcı olacaktır.

- Gezi süresince rahat yürüyüş ayakkabısı veya spor ayakkabı tercih edilmelidir. Gece için yanınıza hırka v.b bir kıyafet bulundurmanızda fayda vardır.

- Turlarımızda günlük olarak koltuk planlamasında rotasyon (koltuk değişimi) uygulaması yapılmakta olup, sabit koltuk ve ön koltuk garantisi verilmez.Koltuk değişimleri araç rehberi tarafından organize edilir.

- Yurtdışından Türkiye’ye giriş yaparken eşya (alkol - sigara vb.) getirebilmek için en az 3 gün konaklama zorunluluğu vardır.

- Yurtdışından Türkiye’ye giriş yaparken free shop alışveriş limiti : Sigara: 3 karton , Alkollü İçecekler: 1 litre Alkollü içki (%22’den fazla alkol içeren alkollü içkiler, şarap ve şampanya hariç) , Alkollü İçecekler: 2 litre Alkollü içki (%22’den az alkol içeren alkollü içkiler, şarap ve şampanya dahil) , Parfüm: 600 ml , Makyaj veya Cilt Bakım Ürünleri: 5 adet , Çikolata ve Şekerleme: 2 kg ,Kahve: 1 kg ,Çay: 1 kg . Alışveriş limitleri sınır kapılarında değişiklik gösterebilir, gümrük görevlilerinin bildireceği limitlere uyulması rica olunur.Gümrük limitlerinin değişikliklerinden acentamız sorumlu tutulamaz.

- Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal veya tur tarihini değiştirme hakkı vardır. Tur tarihine 30 günden az kalması durumunda %50 ceza , 20 gün ve daha az kalması durumunda %100 ceza uygulanır. Katılımcı iptal talebi ile birlikte sunulan Türkiye'deki mercilerden alınan hastane raporu, iş yeri izin belgeleri v.b evraklar , Türkiye dışındaki konaklayacakları otel ve alacakları hizmetlerin iptalinde maalesef kabul görmemektedir.

-Tur Programımız minumum 25 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir.  Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kakışına 10 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur Maxi gezi tarafından bildirilecektir.

-Seyahat esnasında karayolu ile geçiş yapılan gümrük kapılarında bekleme süresi standartları aşabilir, bu bekleme sürelerinden kaynaklı yaşanan olumsuzluklardan acenta sorumlu tutulamaz.

-Havayolundan kaynaklı saat değişikliklerinde aktarmalı olan iç hat uçuşlarında İlgili Havayollarının  bağlantı uçuşu vermemesi durumunda varsa başka havayolları ile yoksa uzun süreli bekleme uçuşları o da yoksa transfer karayolu ile yapılabilir. Turu satın alan müşteriler bu durumu kabul etmiş sayılır ve bu durumdan acente sorumlu tutulamaz.

- Uçaklı turlara katılan kişiler için yapılması gereken Check-in ve boarding işlemleri kişisel işlemler olup, misafir tarafından uçuş öncesinde havalimanlarında ilgili havayolu kontuarlarında yada on-line olarak havayolu firmalarının internet sitelerinden yapılması zorunludur.

- Tura katılım için acenta tarafından bildirilen saatlerde belirtilen havaalanında hazır bulunmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptırmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptıran ancak uçağa binmeyen kişilerin uçuşu gerçekleştirememelerinden Maxigezi sorumlu değildir. Uçağı kaçıran kişilerin tura dahil olmaları için gerekli olacak gidiş-dönüş yeni uçak biletleri ve gidilecek bölgedeki transferlerine dair oluşacak tüm masraflar kendilerine aittir.

-Turlarımızda Kullanılan araç tipleri kişi sayılarına göre aşağıdaki şekilde sınıflandırılır. Her turumuzda bulunan kişi sayısına göre aşağıda bulunan araç tipleri tayin edilir.
Otobüsler: (25 - 46 Kişi Sayılarında Kullanılır)  *Mercedes Travego/Tourismo   *NEOPLAN Cityliner/Tourliner -*Temsa Safir/Maraton *Man Fortuna vb..
Midibusler: (17 - 24 Kişi Sayılarında Kullanılır) *Isuzu Turkuaz , *Otokar Mega vb..
Minibusler: (16’ya kadar Kişi Sayılarında Kullanılır) *Vw Volt , *Mercedes Sprinter vb..

-Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce acenteniz tarafından bildirilecektir.

-Fuar, kongre, konser, etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen km’lerden fazla mesafede kullanılabilir. 

-3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan –yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.

-Tur programında dâhil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.

-Tur paketine dâhil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dâhil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine, girilmesine izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından Acentamız/operatör firmamız sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkânlar dâhilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir. Genel olarak, tur programı rehberin uygun gördüğü durumlarda değiştirilebilir.

-Ekstra turlar, servis aldığımız yerel acente tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamakta veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.

-Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.

-Promosyon ve Erken Rezervasyon kampanyalı turlarımızda misafir tarafından iptal ve değişiklik yapılamaz.

-Acentamız/operatör firmamız, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler ile biniş-iniş parkurları değişebilir. Acentamız/operatör firmamız, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır. 

-Tüm misafirler, yukarıda belirtilen maddeleri kabul ederek turun satışını gerçekleştirmiş sayılır.


*İptal ve iade talepleriniz için, iptal-iade formunu doldurmanız gerekmektedir. WhatsApp hattımızdan veya 4444394 numaralı telefonlardan üzerinden gelen iptal ve iade talepleri dikkate alınmamaktadır.

*İptal ve iade form süreciniz hakkında 4444394 numaralı telefon üzerinden Gönül Hanım veya Gizem Hanım ile görüşerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Tarih İki Kişilik Odada Kişi Başı Tek Kişi Ek Yatak (Üçüncü Kişi) 0-2 Yaş 3-6 Yaş 7-12 Yaş

Fiyatlar hesaplanıyor...

İptal Formu

Erken Rezervasyon İptal ve İade Sigortası

Maxigezi, Erken Rezervasyon İptal ve İade Sigorta uygulaması ile misafirlerine, her koşulda rezervasyonlarını iptal etme hakkı sunmaktadır. Bu uygulama ile rezervasyon başlangıcından 5 gün (120 saat) öncesine kadar rezervasyon iptal etmek mümkün olacaktır.

İptal sigortasından yararlanmak için, iptal sigortası taleplerinin kayıt esnasında ya da en geç tur hareketinden 30 gün öncesine kadar kayıt işlemlerine dahil edilmesi gerekmektedir.

Erken Rezervasyon İptal ve İade Sigorta koşulları ise şöyledir;

 • * YURTDIŞI TURLARDA, eğer kişi iptal sigortası yaptırmış ise tur tarihinden 15 gün öncesine kadar;
 • * YURTİÇİ TURLARDA ise iptal sigortası yaptırması halinde tur tarihinden 5 gün öncesine kadar sebep belirtmeksizin iptal gerçekleştirebilir.
 • * İptal işlemlerinde, kayıt sırasında ödenen sigorta bedeli düşülerek iade süreci başlatılır. İade işleminde, sigorta ücreti iade edilmez.
 • * İptal sigortası alan misafirlerin iptal iade süreçleri, iadenin sigorta tarafından onaylanması akabinde tamamlanır.
 • * İptal sigortası alan misafirler iptal talebinde bulunduğunda eğer tren veya uçak bileti gibi bir biletleme işlemi yapılmışsa bu biletlerin kesintileri yapılarak tur ücreti iade edilir.


ÖNEMLİ: İptal ve iade talepleriniz için Tur Rezervasyon İptal Formunu doldurmanız gerekmektedir. WhatsApp hattımızdan veya 4444394 numaralı telefonlar üzerinden gelen sözlü iptal ve iade talepleri dikkate alınmamaktadır.


İptal ve iade form süreciniz hakkında 4444394 numaralı telefon üzerinden Gönül Hanım veya Gizem Hanım ile görüşerek detaylı bilgi alabilirsiniz.YURTİÇİ TURLARDA İPTAL SİGORTA ÜCRETİ
 • KİŞİ BAŞI : 350 TL


YURTDIŞI TURLARDA İPTAL SİGORTA ÜCRETİ
 • KİŞİ BAŞI : 25 EURO
Formu doldurun, satış temsilcimiz belirttiğiniz süre içinde sizi arasın. Zorunlu alanları (*) doldurmalısınız.