Whatsapp İle İletişime Geç
Whatsapp İle İletişime Geç
Şimdi Ara

BARTIN ÇIKIŞLI ÇANAKKALE GÖKÇEADA BOZCAADA ASSOS KAZDAĞLARI AYVALIK TURU

2024 Kültür Turları ERKEN REZERVASYON BAŞLADI !  ESKİ FİYATLARLA DEVAM EDİYORUZ ! ACELE EDİN %50'YE VARAN İNDİRİM FIRSATLARI ! YENİ SEZON FİYATLARI YÜKLENMEDEN ALIN ! SON GÜN 15 TEMMUZ !

Tur Bilgileri
15 - 19 Temmuz
Yarım Pansiyon
Bartın Çıkışlı

BARTIN ÇIKIŞLI ÇANAKKALE GÖKÇEADA BOZCAADA ASSOS KAZDAĞLARI AYVALIK TURU

Sezon Fiyatı
Kampanyalı Fiyatı
Vade Farksız 3-6 Taksit İmkanı!

Tarihler bulunuyor...

Fiyat Hesapla

Yetişkin

ÇANAKKALE GÖKÇEADA BOZCAADA ASSOS KAZDAĞLARI AYVALIK TURU

4 GECE 5 GÜN (3 GECE OTEL KONAKLAMASI)

YARIM PANSİYON KONAKLAMA

YEMEKLİ CUNDA ADASI TEKNE TURU DAHİL !

KREDİ KARTLARINA VADE FARKSIZ 3 - 6 TAKSİT İMKANI

Bartın Çıkışlı Ege Turları kapsamında, Çanakkale Gökçeada Bozcaada Assos Kazdağları Ayvalık Turumuz toplamda 3 gece otel konaklamasıyla birlikte 4 gece 5 gün sürüyor. Bu büyülü yolculukta sizlerle birlikte Ege'nin muhteşem doğasını ve güzelliklerini keşfe çıkıyoruz. Eceabat, Gökçeada, Tepeköy, Zeytinli Köy, Gelibolu Milli Parkı, Şehitlik, Alçıtepe, Conkbayırı, Anzak Koyu, Çanakkale, Bozcaada, Liman, Rum Evleri, Tarihi Kilise, Rüzgar Gülleri, Assos, Behramkale, Akçay Yemekli Ayvalık Tekne Turu, Cunda Adası, Taksiyarhis Kilisesi, Şeytan Sofrası gibi etkinlik ve ören yeri ziyaretlerimizi gerçekleştiriyoruz. Toplamda 3 sabah kahvaltısı, 3 akşam yemeği ile birlikte bütün tranferleriniz de tur ücretine dahil olmaktadır. Sizleri bu büyüleyici yolculuğumuzda aramızda görmekten mutluluk duyacağız...

 • 1. Gün 15 Temmuz Pazartesi
  Buluşma ve Hareket

   

  Değerli misafirlerimiz, gece saat 21:00’de Milli Piyango İdaresi önünden hareket ediyoruz.

  Diğer duraklarımız;

  -21:10 Milli Kütüphane

  -21:15 Armada Önü

  -21:20 Kentpark AVM Önü (otobüs durakları)

  -21:35 Ümitköy Köprüsü

  -21:45 Mesa Koru Karşısı (Anse çarşısı önü)

   

 • 2. Gün 16 Temmuz Salı
  Gelibolu Tarihi Milli Parkı - Şehitlik - Alçıtepe - Conk Bayırı - Anzak Koyu

   

  Sabah yolda alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında rehberimiz eşliğinde feribot ile Gelibolu Yarımadasına geçiyoruz ve panoramik olarak göreceğimiz ilk yer 1461- 1462 yıllarında Fatih Sultan Mehmet Han tarafından İstanbul’un fethi sonrasında başta İstanbul’ un daha sonra Çanakkale Boğazının güvenliği için bölgede bir nevi gümrük ve güvenlik kapısı olarak boğazın en dar yerine kurulmuş olan Kilitbahir Kalesi olacak. Rehberimizden Kilitbahir ve Çimenlik Kaleleri ve Çanakkale Boğazı hakkında vereceği bilgileri dinledikten sonra turumuza devam ediyor ve yine panoramik olarak Gelibolu Yarımadası içindeki en büyük tabya olan Namazgâh Tabyasını ardından Rumeli Hamidiye Tabyasını görerek Çanakkale Muharebeleri kahramanlarından Seyit Onbaşı diye tanıdığımız kahramanımızın görev aldığı Rumeli Mecidiye Tabyası’na ulaşıyoruz. Ardından Ezineli Yahya Çavuş Anıtı, Şehitler Abidesi, Seddülbahir, Morto Koyu gezilerimizi takiben Alçıtepe Köyünde öğle yemeği molası. Yemek sonrasında Kanlı Sırt, 57.Alay Şehitliği, Conk Bayırı, Anzak Koyu, Kabatepe ve Eceabatın gezilmesi ardından feribot ile Çanakkale merkeze geçiyoruz. Nusret Mayın Gemisi ve Aynalı Çarşı gezilerimizden sonra otelimize dönüş. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

  Sabah Kahvaltısı : Otelimizde alınacak olup, tur ücretine dahildir.

  Öğle yemeği : Restaurantta alınacaktır. Ekstradır.

  Akşam yemeği : Otelimizde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.

  Konaklama : Oytun Park Otel , Zileli Otel vb. 

 • 3. Gün 17 Temmuz Çarşamba
  Eceabat – Gökçeada – Tepeköy – Zeytinli Köyü

   

  Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından bizi bekleyen aracımıza yerleşerek Eceabat' a hareket. Buradan Gökçeada' ya keyifli bir deniz yolculuğu sonrasında, kelimelerle anlatmanın mümkün olmadığı ancak yaşanarak ulaşılabilir bir güzellik olan Gökçeada’ya varıyoruz. Bizi bekleyen minibüslerle Rum köylerini gezmeye başlıyoruz. Önce, Rum Köylerinden en yüksekte olanı ve 15 Ağustos’ta Meryem Ana Yortusunun gerçekleştiği Tepeköyü rehberimiz eşliğinde geziyor ve muhteşem manzaraları çekmek üzere fotoğraf molası veriyoruz. Ayrıca Tepeköy mevkiindeki 625 yıllık Çınar ağacını arkamıza alıp denize doğru yürüdüğümüzde önce tüm ihtişamıyla Semadirek Adası, sonra yeşil bir vadi ve uçsuz bucaksız Ege Denizi beliriyor. Yeşil ve maviden oluşan etkileyici bu tablo gibi manzarayı izleyerek, burada bulunmanın keyfini yaşıyoruz. Daha sonra Gökçeada merkezine gidiyoruz. Merkez’de zeytin ürünleri, adaya özgü organik ürünler ve hediyelik eşya alışverişleri için serbest zaman alıyoruz. Bu esnada besi hayvanlarından elde edilen organik  lezzetler ile öğle yemeğimizi de alma şansımız olacak… Buradan hareketle etrafı çok sayıda zeytin ağacı ile çevrili ve dibek kahvesi ve sütlü tatlıları ile ünlü ZEYTİNLİ KÖYÜNÜ ziyaret ediyoruz. Zeytinli Köyü’nü takiben  kafeleri, balık restoranlarıyla  Ada’nın akşamları en hareketli noktası olan, KALEKÖY Limanını da panoramik gördükten sonra,  istemeyerekte olsa bu güzel Ada’ya veda ediyoruz. Feribot ile KABATEPE Limanına ulaşarak ECEABAT’tan  tekrar ÇANAKKALE’ye ulaşıyoruz. Konaklama Çanakkale’deki otelimizde. 

  Sabah kahvaltısı : Otelimizde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.

  Öğle Yemeği: Restaurantta alınacaktır. Ekstradır.

  Akşam yemeği: Otelimizde alınacaktır. Tur ücretine dahildir

  Konaklama: Oytun Park Otel , Zileli Otel vb.

 • 4. Gün 18 Temmuz Perşembe
  Çanakkale - Bozcaada - Liman - Rum Evleri - Tarihi Kilise - Rüzgar Gülleri - Yüzme Molası - Assos - Behramkale - Akçay

   

  Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından, Bozcaada’ya gitmek üzere yola çıkıyoruz. EZİNE GEYİKLİ YÜKYERİ feribot iskelesinden, mitolojik efsanelerde adı sıkça geçen Bozcaada’ya ulaşıyoruz. Adanın en görkemli yapısı olan Kale turumuza başlıyoruz. KALE gezimiz esnasında, rehberimizden hem ada ile ilgili, hem de kale ile ilgili, anlatacağı bilgileri aldıktan sonra, öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz. İsteyenler balık menüsünden, öğle yemeğini  Bozcaada Limanı’nda veya Bozcaada’nın merkezindeki ara sokaklarda aperatif olarak alabilirler. Mübadele yıllarına kadar Rumlar ve Türklerin yüzlerce yıldır barış içinde yaşadığı Bozcaada’da, şimdi bir elin parmakları kadar Rumlar kalmış, kültürlerin kaynaştığı; rum mimarisi evleri, Tarihi kilisesi’ni görüyor ve sokaklarında keyifli yürüyüşler yapıyoruz. İsteyen konuklarımızla da, minibüslerle Bozcaada’nın Plajlarını, Koylarını, Rüzgar Güllerini, Üzüm Bağlarını görmeye gidiyoruz. Bozcaada’nın bu güzellikleri sizleri derinden etkileyecek…Feribot saatine göre gezimizi tamamlıyor ve tekrar Geyikli limanına geçerek, Behramkale için yola çıkıyoruz. Kekik kokan sokaklarından yürüyerek Assos Antik Kenti akropolüne çıkıyoruz. Athena Tapınağı basamaklarında dinlenip Midilli Adası manzarasını izliyoruz.
  Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Dileyenler misafirlerimiz ile ücrete dahil Akçay Kordon gezintisi yapıyoruz.

  Kahvaltı: Otelimizde alınacak olup tur ücretine dahildir. 

  Öğle yemeği: Yöresel yemekler tercih edebilirsiniz. Ekstradır.

  Akşam Yemeği: Otelimizde alınacak olup tur ücretine dahildir.

  Konaklama : Entur Termal Otel, Adramis Termal Otel vb.

   

 • 5. Gün 19 Temmuz Cuma
  Yemekli Ayvalık Tekne Turu - Cunda(Alibey) Adası - Taksiyarhis Kilisesi - Şeytan Sofrası - Ankara

   

  Kahvaltımızın ardından Ayvalık’a doğru yola çıkıyoruz. Ayvalık merkezden teknemize biniyoruz. Zengin su altı fauna ve florasına sahip Ayvalık’ın berrak sularında çevresini sarmalayan irili ufaklı bir çok adasını göreceğimiz tekne turumuza başlıyoruz. Üç farklı koyda yüzme molası veriyoruz. Tekneyle yaptığımız keyifli turun sonrasında, Cunda Adasına varıyoruz. Cunda adasında verilen serbest zamanda birbirinden güzel oymalarla süslenmiş balkon ayakları ve üzerindeki bitkisel motiflerle geçmişin izlerini taşıyan tarihi evler arasında dolaşabilir, Rahmi Koç Vakfı tarafından koleksiyon değerine sahip oyuncakların ve eşyaların sergilendiği müzeye çevrilen Taksiyarhis Kilisesi’ni ziyaret edebilirler. Kısa yürüyüşün ardından neoklasik mimari örneği, taş ustalığı görülmeye değer Taş Kahve’de sakızlı kahvelerimizi yudumlayıp, Girit göçmeni Saki’nin yerinde dondurma eşliğinde lokma yiyebiliriz. Cunda’daki keyifli ziyaretimizin ardından rüzgara karşı duran yel değirmenlerini arkamızda bırakıp adayı Ayvalık’a bağlayan 1964 yılında inşa edilmiş, Türkiye’nin ilk boğaz köprüsünden geçerek dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Bergama yol güzergahımızda Şeytan Sofrası'na uğrayarak şeytanın ayak izini görüp fotoğraf molası verdikten sonra Ankara' ya haraket.

  Ankara' ya varışımızın ardından bir başka organizasyonda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

  Kahvaltı: Otelimizde alınacak olup tur ücretine dahildir. 

  Öğle yemeği: Teknede alınacak olup tur ücretine dahildir. 

   DİKKAT: Tur sirküsü yayımlandığı 15 Temmuz Pazartesi tarihinde geçerlidir. Aynı tura ait, daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar.
ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

-Lüks araçlar ile ulaşım

-3 Gece YP konaklama

-3 Sabah kahvaltısı

-3 Akşam yemeği

-Gökçeada Bozcaada Çanakkale feribot geçiş ücretleri

-Tüm transferler

-Seyahat güvence poliçesi

-Profesyonel rehberlik hizmetleri

-Seyahat esnasında sıcak soğuk ikramlar

-Programda belirtilen tüm çevre gezileri 

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

-Öğle Yemekleri

-Müze Ören yeri giriş ücretleri

-Yemeklerde alınan içecekler

-Tüm şahsi harcamalar

 

Önemli Notlar;

GENEL ŞARTLAR ve NOTLAR '' LÜTFEN OKUYUNUZ ''

1-) Turlarımız, tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 10-17 kişide minibüs ile, 18-31 kişide midibus, 32-50 kişide lüks otobüslerimiz ile yapılacaktır. Turlarımızın, yeterli sayıya ulaşamaması ve iptal olması durumunda (min.15 kişi); konaklamalı turlarda ve günübirlik turlarda minimum 1 gün önceden haber verilir.
2-) Maxigezi, gerekli gördüğü durumlarda; tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar ve programlarda belirtilen geziler belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.
3-) Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle yolların kapalı olması durumunda gezi ya da turlar yapılamaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Maxigezi sorumlu tutulamaz.
4-) Program içerisinde verilecek serbest zaman, mola ve öğle yemeği süreleri rehberlerimiz tarafından belirlenir.
5-) Maxigezi, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Konaklama yapılan şehirlerde ulusal düzeyde kongre, fuar, ulusal bayram veya tatil dönemi olması durumunda konaklamalar çevre şehirlerde/ilçelerde yapılabilir.
6-) Üç kişilik odalarda 3.yatak uygulaması olup, 3.yatak standart yataklardan küçüktür. Çocuk indirimi sadece iki (2) yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir.
7-) Tur sırasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan Maxigezi sorumlu değildir.
8-) Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Maxigezi sorumlu tutulamaz.
9-) Tur iptallerinde ücret iadeleri; misafirlere ödeme şekillerine göre yapılır. Nakit veya havale olarak yapılan ödemeler misafirlere nakit veya havale olarak iade edilir. Kredi kartı olarak yapılan ödemeler misafirlerin işlem yapılan kredi kartına iade edilir.
10-) Belirtilen şartlar ve notlar paket tur sözleşmesinin ayrılmaz bir parçasıdır. Misafirlerimiz bu şartları kabul ederek turu satın almışlardır. Kesin kayıt esnasında; tur rezervasyon formu ve paket tur sözleşmesinin dikkatlice okunmasını tavsiye ederiz.

 


*İptal ve iade talepleriniz için, iptal-iade formunu doldurmanız gerekmektedir. WhatsApp hattımızdan veya 4444394 numaralı telefonlardan üzerinden gelen iptal ve iade talepleri dikkate alınmamaktadır.

*İptal ve iade form süreciniz hakkında 4444394 numaralı telefon üzerinden Gönül Hanım veya Gizem Hanım ile görüşerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Tarih İki Kişilik Odada Kişi Başı Tek Kişi Ek Yatak (Üçüncü Kişi) 0-2 Yaş 3-6 Yaş 7-12 Yaş

Fiyatlar hesaplanıyor...

İptal Formu

Erken Rezervasyon İptal ve İade Sigortası

Maxigezi, Erken Rezervasyon İptal ve İade Sigorta uygulaması ile misafirlerine, her koşulda rezervasyonlarını iptal etme hakkı sunmaktadır. Bu uygulama ile rezervasyon başlangıcından 5 gün (120 saat) öncesine kadar rezervasyon iptal etmek mümkün olacaktır.

İptal sigortasından yararlanmak için, iptal sigortası taleplerinin kayıt esnasında ya da en geç tur hareketinden 30 gün öncesine kadar kayıt işlemlerine dahil edilmesi gerekmektedir.

Erken Rezervasyon İptal ve İade Sigorta koşulları ise şöyledir;

 • * YURTDIŞI TURLARDA, eğer kişi iptal sigortası yaptırmış ise tur tarihinden 15 gün öncesine kadar;
 • * YURTİÇİ TURLARDA ise iptal sigortası yaptırması halinde tur tarihinden 5 gün öncesine kadar sebep belirtmeksizin iptal gerçekleştirebilir.
 • * İptal işlemlerinde, kayıt sırasında ödenen sigorta bedeli düşülerek iade süreci başlatılır. İade işleminde, sigorta ücreti iade edilmez.
 • * İptal sigortası alan misafirlerin iptal iade süreçleri, iadenin sigorta tarafından onaylanması akabinde tamamlanır.
 • * İptal sigortası alan misafirler iptal talebinde bulunduğunda eğer tren veya uçak bileti gibi bir biletleme işlemi yapılmışsa bu biletlerin kesintileri yapılarak tur ücreti iade edilir.


ÖNEMLİ: İptal ve iade talepleriniz için Tur Rezervasyon İptal Formunu doldurmanız gerekmektedir. WhatsApp hattımızdan veya 4444394 numaralı telefonlar üzerinden gelen sözlü iptal ve iade talepleri dikkate alınmamaktadır.


İptal ve iade form süreciniz hakkında 4444394 numaralı telefon üzerinden Gönül Hanım veya Gizem Hanım ile görüşerek detaylı bilgi alabilirsiniz.YURTİÇİ TURLARDA İPTAL SİGORTA ÜCRETİ
 • KİŞİ BAŞI : 350 TL


YURTDIŞI TURLARDA İPTAL SİGORTA ÜCRETİ
 • KİŞİ BAŞI : 25 EURO
Formu doldurun, satış temsilcimiz belirttiğiniz süre içinde sizi arasın. Zorunlu alanları (*) doldurmalısınız.