Whatsapp İle İletişime Geç
Whatsapp İle İletişime Geç
Tur Bilgileri
29 Aralık - 01 Ocak
Oda & Kahvaltı
Tekirdağ Çıkışlı
TEKİRDAĞ ÇIKIŞLI AMSTERDAM TURU
498.75 €
29 Aralık 2021 - 01 Ocak 2022 Oda & Kahvaltı
399 €
Son 7 Kişi
30 Aralık 2021 - 02 Ocak 2022 Oda & Kahvaltı
399 €
Son 7 Kişi
29 Aralık 2021 - 01 Ocak 2022 Oda & Kahvaltı 8-12 kişilik gruplar için geçerli fiyatlardır.
Grup Kontenjanı doludur.
387.03 €
30 Aralık 2021 - 02 Ocak 2022 Oda & Kahvaltı 8-12 kişilik gruplar için geçerli fiyatlardır.
Grup Kontenjanı doludur.
387.03 €

Fiyat Hesaplama

AMSTERDAM TURU

3 GECE 4 GÜN

Pegasus Hava Yolları Tarifeli Seferi ile…

 • 1. Gün 29 Aralık Çarşamba
  İSTANBUL – AMSTERDAM

  İstanbul Yeni Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinde uçuştan iki buçuk saat önce buluşuyoruz. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile Amsterdam’a gerçekleşecek uçuşumuzun ardından, havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüze geçiyoruz. Panoramik şehir turu ile Amsterdam programımız başlıyor. Turumuzda Dam Meydanı, Leidseplein, Rembrandtplein, Kraliyet Sarayı görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi serbest zaman ve ardından otelinize transfer. Konaklama otelimizde.

 • 2. Gün 30 Aralık Perşembe
  AMSTERDAM

  Otelde alacağımız kahvaltı ile güne başlıyoruz. Arzu misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek Brugge turuna katılabilirler. Brugge turumuzda Dantel ve goblenleri ile ünlü bu şirin ortaçağ kentinin pazar yeri ve panoramik olarak Belfry Kulesini ve de Brugge Şehri'nin enfes manzarasını görme fırsatı bulacaksınız. Tur sonrası otelimize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.

   

  ALTERNATİF PROGRAM

  Brugge Turu : 100 Euro

 • 3. Gün 31 Aralık Cuma
  AMSTERDAM

  Otelde alacağımız kahvaltı ile güne başlıyoruz. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek Marken & Volendam ve Hollanda Trio turu. Turumuzda; eski balıkçı kasabası olan Volendam’ da tarihi evler ve limanları gezip daha sonra küçük bir ada olan Marken’i ziyaret ediyoruz. Hollanda Trio turumuzda ise; Rotterdam, Delft, Den Haag göreceğimiz yerler arasında. Tur sonrası otelimize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.

   

  ALTERNATİF PROGRAM

  Marken & Volendam ve Hollanda Trio Turu :  100 Euro

 • 4. Gün 01 Ocak Cumartesi
  AMSTERDAM – İSTANBUL

  Otelimizde alacağımız kahvaltı ile günümüze başladıktan sonra uçak saatine bağlı olarak alışveriş ve gezme imkânı. Ardından rehberimizin belirteceği saatte havalimanına transferimizi gerçekleştiriyoruz. Bagaj, bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul’a uçuşumuz gerçekleşiyor. İstanbul Yeni Havalimanı’na varışımızla birlikte turumuzun ve servislerimizin sonu.

   

  OTEL İSİMLERİ (şehir dışı)

  3* Ibis Schipol Amsterdam  /  3* Campanile Amersfoort  /  3* Best Western Almere vb...

   

  ULAŞIM DETAYLARI

  *** 03 - 06 HAZİRAN 2021 TARİHLİ TURUMUZ PEGASUS HAVAYOLLARI İLE GERÇEKLEŞTİRİLECEK OLUP, İSTANBUL SABİHA GÖKÇEN HAVAALANI GİDİŞ DÖNÜŞTÜR.

  PC1251 SAW-AMS 08:40-11:30

  PC1254 AMS-SAW 16.20-20.55

  ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  *** 20-23 TEMMUZ 2021 VE 29 ARALIK 2021-01 OCAK 2022 TARİHLİ TURLARIMIZ TÜRK HAVAYOLLARI İLE GERÇEKLEŞTİRİLECEK OLUP, İSTANBUL YENİ HAVAALANI GİDİŞ DÖNÜŞTÜR.

  İstanbul Havalimanı - Amsterdam TK1957 - 11.45 - 13.35

  Amsterdam - İstanbul Havalimanı TK7769 - 15.05 - 20.30

  ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  *** 30 ARALIK 2021-02 OCAK 2022 TARİHLİ TURUMUZ TÜRK HAVAYOLLARI İLE GERÇEKLEŞTİRİLECEK OLUP, İSTANBUL SABİHA GÖKÇEN HAVAALANI GİDİŞ DÖNÜŞTÜR.

  Sabiha Gökçen Havalimanı - Amsterdam TK7768 - 10.50 - 12.35

  Amsterdam - Sabiha Gökçen Havalimanı TK7769 - 13.35 - 19.00

   

  NOTLAR : 

  * Uçuşların kalkış ve varış saatleri, yerel saatlerdir.
  * İç hat bağlantı farkı
    - ADB / AYT / ESB için kişibaşı tek yön 25 Euro, gidiş dönüş 50 Euro
    - Diğer şehirler için kişibaşı tek yön 35 Euro, gidiş dönüş 70 Euro
    - ECN Kıbrıs için kişibaşı tek yön 45 Euro, gidiş dönüş 90 Euro
  * İç hat bağlantılar için sınırlı kontenjan bulunmakta olup, müsaitlik alınması gerekmektedir.
  * Bağlantı veren şehirlerin teyit edilmesi gerekmektedir.
  * Konfirme edilen iç hat bağlantıları 24 saat içerisinde geçerli olan en uygun iç hat uçuş için  geçerlidir.
  * Gruplarda iç hat bağlantı fiyatları geçerli olmayabilir. Özel fiyatlarımızı sorunuz.DİKKAT: Tur sirküsü yayımlandığı 27 Ekim Çarşamba tarihinde geçerlidir. Aynı tura ait, daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar.
ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

- Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul (IST)-Amsterdam (AMS) gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti 

- Havalimanı vergileri

- 3*otelde 3 gece oda & kahvaltı konaklama

- Alan-otel-alan transferleri

- Panoramik Amsterdam şehir turu

- Profesyonel çe rehberlik ve asistanlık hizmetleri

- Otel vergileri

- Turist şehir vergileri

- TURSAB mesleki sorumluluk sigortası

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

- Tekirdağ'dan İstanbul'a gidiş dönüş ulaşım,

- Vize ücreti, servis bedeli

- Seyahat sağlık sigortası

- Öğle ve akşam yemekleri

- Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları

- Yurt dışı çıkış harcı bedeli

- Müze ve ören yerleri girişleri,

- Şoför tipleri 5 Euro / kişibaşı (isteğe bağlı)

Önemli Notlar;

* Tur Programımız minimum 25 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir.  Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kakışına 20 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur acenteniz aracılığı ile tarafınıza bildirilecektir.
* Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce acenteniz tarafından bildirilecektir.
* Fuar, kongre, konser, etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen km’lerden fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce acenteniz tarafından bilgi verilecektir.
* 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan –yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.
* Tur programında dâhil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.
* Tur paketine dâhil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dâhil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine, girilmesine izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından Tur Firması sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkânlar dâhilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.
* Ekstra turlar, servis aldığımız yerel acente tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamakta veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.
* Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.
* Sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için alternatif bilgiler bulunduğu durumda konaklayacağınız otel(ler)i gezi hareketinden 48 saat önce öğrenebilirsiniz.
* Promosyon ve Erken Rezervasyon kampanyalı turlarımızda misafir tarafından iptal ve değişiklik yapılamaz.
* Tur Firması, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Tur Firması, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.

Vize Bilgileri

 • * T.C vatandaşları için vize uygulaması vardır. Vize başvurusu için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ile acentemizden “Vize İçin Gerekli Evraklar” listesinde belirtilen belgeler ile başvurulması gerekmektedir.
  * T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.
  * Yeşil pasaport sahipleri için vize uygulaması olmayıp, seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir.
  * Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan Tur Firması sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir.
  * Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.
  * 18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz

Fiyat Türü Peşin
Single 686.25 €
549 €
Double 498.75 €
399 €
Triple 498.75 €
399 €
0-2 Yaş 436.25 €
349 €
3-6 Yaş 436.25€
349 €
7-12 Yaş 436.25 €
349 €

Yorum yazılmamıştır.

Formu doldurun, satış temsilcimiz beirttiğiniz süre içinde sizi arasın. Zorunlu alanları (*) doldurmalısınız.