Whatsapp İle İletişime Geç
Whatsapp İle İletişime Geç
Tur Bilgileri
24 Temmuz - 03 Haziran
Oda & Kahvaltı
Sakarya Çıkışlı
SAKARYA ÇIKIŞLI SİNGAPUR & VİETNAM & KAMBOÇYA & PHUKET TURU
2061.25 €
24 Temmuz 2020 - 03 Haziran 2020 Oda & Kahvaltı
1649 €

Fiyat Hesaplama

SİNGAPUR & VİETNAM & KAMBOÇYA & PHUKET

SİNGAPUR (1) & SAİGON (2) & HANOİ (2) & SİEM REAP (2) & PHUKET (3)

Türk Hava Yolları Tarifeli Seferi ile

10 Gece

TÜM TÜRKİYE’DEN ve KIBRIS’TAN İÇ HAT BAĞLANTI İMKANI!***

( Singapur Gidiş – Phuket Dönüş )

 • 1. Gün 24 Temmuz Cuma
  İstanbul - Singapur

   

  İstanbul Yeni Havalimanı Dış Hatlar Terminali Türk Havayolları Kontuarı önünde saat 22.30‘da hazır bulunulması. (Uçuş tarihinden 1 Gün önceki akşam) Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Türk Havayolları’na ait TK 54 sefer sayılı uçuşu ile saat 02.00’de Singapur’a hareket. Geceleme uçakta.

 • 2. Gün 25 Temmuz Cumartesi
  Singapur

   

  Rahat ve güvenli uçuşumuzun ardından yerel saat ile 17.50’de Singapur’a varış. Pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından özel otobüsümüz ile Singapur’u tanımanız için hazırlanan panoramik şehir turunu yapacağız. Singapur şehir turumuzda; Singapur Nehri, Meclis-Opera-Mahkeme binaları ve Merlion anıtı göreceğimiz yerler arasında. Tur sonrası otelinize transfer ve serbest zaman.

 • 3. Gün 26 Temmuz Pazar
  Singapur - Saigon

   

  Kahvaltının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek ‘’Sentosa Adası’’ turuna katilabilierler ( 90 Euro ). Sentosa Singapur’luların haftasonlarını değerlendirdikleri Singapur’un en büyük adası. Otobüsümüzle Faber tepesine geldikten sonra teleferikle adaya güzel manzara eşliğinde geçiyoruz. Ada üzerinde önce Singapur’un tarihinin anlatıldığı mumya müzesini gezeceğiz. Daha sonra devasa okyanus balıklarını, köpek balıklarını ve daha pek çok okyanus canlısını yürüyen bant üzerinde camın arkasından izleyebileceğiniz büyük akvaryumu gezecegiz . Tur bitiminde Singapur Havalimanina transfer. Yerel havayollari Saigon’a ( Ho Chi Min ) ucus. Vize ve valiz islemlerimizin ardindan otelinize transfer ve serbest zaman.

 • 4. Gün 27 Temmuz Pazartesi
  Saigon

   

  Sabah kahvaltısının Kahvaltının ardından özel aracımız ile panoramik olarak düzenleyeceğimiz şehir turumuz için otelimizden hareket edyoruz. Eski ismi ile Saigon olarak bilinen, Vietnamın en büyük ve aynı zamanda ekonomik, kültürel başkenti konumundaki Ho Chi Minh şehir turumuz sırasında Uzlaşma Sarayı, Fransız Koloni döneminden kalma tarihi Notre-Dame Katedrali, Posta Binası göreceğimiz yerler arasındadır. Tur bitimi Ben Tanh pazarında alışveriş için serbest zamanımız olacak. Öğleden sonra  Arzu eden misafirlerimiz Cu Chi Tünelleri Gezimize katilabilirler ( 40 Euro ) . Yakın tarihimizin en etkileyici olaylarından, birçok filme konu olmuş, Vietnam ile ABD arasında yapılan savaş esnasında Vietnam savunucularının yer altına yaklaşık 200 km uzunluğunda yaptıkları Cu Chi tünellerini, Amerika ile savaşın yaşandığı dönemde kullanılan savaş araç ve malzemelerinden örnekleri görme imkânımız olacak. Tur bitiminde otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman.

 • 5. Gün 28 Temmuz Salı
  Saigon - Hanoi

   

  Sabah erken saatte alınacak kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz Mekong Turuna katilabilirler ( 60 Euro ). Turumuzda ilk durağımız Ben Luc bölgesinde bulunan Cao Dai Tapınağı. 1919 yılında oluşturulan byeni bir din olan Caosinizm'e adanan bu tapınak, 1933 - 1955 yılları arasında inşa edilmiştir. Tapınak ziyareti sonrasında özel teknemiz ile birlikte Mekong Irmağına yolculuğumuz başlıyor. Tekne turumuzda ilk olarak Thoi Son adası ziyaretimiz olacaktır. Bu ada Vietnamın Meyve Sepeti olarak adlandırılmaktadır. Bu adada birbirinden ilginç tropikal meyveleri tatma imkanınız olacaktır. Ada ziyareti sonrasında yerel bir köy yolu üzerinde 15 dakikalık atla yürüyüş imkanımız olacaktır. Bu yürüyüş sonunda Chuong Duong Meyve Bahçelerine ulaşacağız. Bu bölgede hem tropikal meyveler hem de Vietnam’ın güzel yeşil çayını yerel Vietnam müziği eşliğinde tatma imkanımız olacak. Öğle yemeğini lokal bir restauranda alacağız. Tur bitiminde Ho Chi Minh havalimanina hareket.  Yerel havayollari ile Hanoi’ye ucus. Pasaport ve valiz islemlerimizin ardindan otelinize transfer ve serbest zaman.

 • 6. Gün 29 Temmuz Çarşamba
  Hanoi

   

  Sabah kahvaltın ardından serbest zaman. Arzu misafirlerimiz ekstra olarak UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan Halong Bay Turuna katılabilirler ( 90 Euro ). Keyifli bir tekne turunda dünyanın en muhteşem doğal güzelliklerinden biri kabul edilen bu körfezi keşfedeceğiz. Adacıklar ve mağaralar etrafında gezimizi gerçekleştiriyoruz. Öğle yemeğimizi teknede aliyoruz. Tur bitiminde otelimize geri donus ve serbest zaman.

 • 7. Gün 30 Temmuz Perşembe
  Hanoi - Siem Reap

   

  Sabah kahvaltının ardından panoromik şehir turumuz icin otelimizden hareket, Ho Chi Minh Mozalesi, Başkanlık Sarayı, Vietnam’ın ilk üniversitesi olan Literatür Tapınağı ve Single Pillar Pagodası görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde Hanoi Havalimanina hareket. Yerel havayollari ile Siem Reap’e ucus. Vize ve valiz islemlerimizin ardindan otelinize transfer ve serbest zaman.

 • 8. Gün 31 Temmuz Cuma
  Siem Reap

   

  Kahvaltımızın ardından tam günlük “ Angkor Wat “ tapınaklar turu için otelimizden hareket ediyoruz. UNESCO Dünya Kültür Mirasları Listesi’nde yer alan, dünyanın en büyük tapınağı olan Angkor Wat’ı ve Kimer başkenti Angkor Thom’u ziyaret ediyoruz. 81 hektarlık bir araziye kurulmuş olan tapınak kompleksi Pekin'deki Emperyal Palas'tan dahi daha büyüktür.  Ayırt edici 5 kulesi Kamboçya Bayrağında yer almaktadır. Sanat tarihçilerine göre Khmer sanatı ve mimarisinin en iyi örneği olan bu baş yapıttaki kuleler; Meru'nın 5 tepesini sembolize etmektedir. Çevreleyen duvar dünyanın sonundaki dağları, duvarın ardındaki hendek de ötesindeki okyanusları sembolize eder. Alacağımız öğle yemeğinin ardından bölgedeki en güzel tapınaklardan biri olan Ta Prohm’u geziyoruz. Angelina Jolie’nin oynadığı Tomb Raider filmlerinde de kullanılan tapınak, keşfedildiği zamandan beri hiçbir restorasyon geçirmemiş olmasıyla meşhur. Bu gizemli tapınak içinde büyüyen ağaçlarla eşsiz bir görsel şölen oluşturuyor. Ogleden sonra arzu eden misafirlerimiz Tonle Sap Turuna katilabilirler ( 35 Euro ) Siem Reap’in 10 km yer alan Chong Khenas “ Tonle Sap “ guneydogu Asya’nin en buyuk goludur . Devasa Tonle Sap Gölünün üzerinde yüzen okullar, restoranlar, hastaneler ve daha nice binadan oluşan eşi benzeri bulunmayan bir yerleşim yeri olan Tonle Sap’da insanların suyun üzerinde geçen hayatlarına tanıklık edeceğiz. Tur sonrası otelinize transfer ve serbest zaman. Geceleme otelinizde.

 • 9. Gün 01 Ağustos Cumartesi
  Sieam Reap - Phuket

   

  Kahvaltının ardından odaların boşaltılması ve havalimanına transfer. Rahat ve güvenli uçuşumuzun ardından yerel saat ile Phuket’e varış. Pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından özel otobüsümüz ile otelimize hareket. Akşam arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek akşam yemekli Phuket Fantasea turuna katilabilirler. ( 65 Euro ). Şov öncesi akşam yemeğimizi açık büfe olarak aldıktan sonra gösterinin yapıldığı tiyatro kısmına geçiyoruz. Las Vegas stili bu muhteşem gösteride; 4 boyutlu efektler, havada bale, akrobasi, özel efektler, fil gösterisi ve Tay kültürünün masalsı bir dilde ışık ve sahne dekorlarıyla anlatımını büyülü bir atmosferde izliyoruz. Her yaştan ziyaretçileri büyüleyen bu gösteride çok güzel bir gece geçireceğinizden eminiz.  Tur sonrası otelinize transfer ve serbest zaman. Geceleme otelinizde.

 • 10. Gün 02 Ağustos Pazar
  Phuket

   

  Kahvaltının ardından arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek tam günlük Phi Phi Adası turuna katilabilirler ( 70 Euro ). Sürat teknelerimizle Phuket’in yakınındaki iki cennet mercan adasından ilki Phi Phi Don’a hızlı bir şekilde ulaşım. Palmiye ağaçları ile bezenmiş kumsalı ve tertemiz turkuaz rengi deniziyle Hollywood yıldızı Leonardo Di Caprio’nun “The Beach” filminin bazı bölümlerinin çekildiği “Maya Bay”’de denize girme ve güneşlenme imkanı. İkinci sırada Phi Phi Ley’e uğruyoruz. Burada Viking Mağarası’nı ziyaret ediyoruz. Öğle yemeğimiz Phi Phi Adası’nda. Akşam yine sürat teknelerimizle otelimize dönüş. Geceleme otelinizde.

 • 11. Gün 03 Ağustos Pazartesi
  Phuket

   

  Kahvaltının ardından arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek James Bond Adası turuna katilabilierler. ( 70 Euro ). Gezi teknemizle hızlı bir şekilde ilk durağımız bir çok belgesele konu olmuş Panak ve Hong adaları olacak. Özel kanolarımız ile yapacağımız bu gezi sırasında, koy ve mağaralar arasında mutheşem doğa manzarlarına şahit olacağınız bir mecara sizleri bekliyor. Açık büfe olarak teknemizde alacağımız öğle yemeğinin ardından bir sonraki durağımız James Bond “Altın tabancalı adam” bölümünün çekildiği James Bond Adası. Bu adadaki meşhur kayayı ve sahili görüyoruz, adadaki Müslüman köylulerden alışveriş yapabilmek ve bol bol fotoğraf çektirmek icin serbest zaman. James Bond adasından sonraki en son durağımız snorkel yapabileceğimiz, yüzüp sahilinde güneşlenip dinlenebileceğimiz Lawa adası veya Naka Adası olacaktır. Tur sonrası otelinize transfer ve serbest zaman. Geceleme otelinizde

 • 12. Gün 04 Ağustos Salı
  Phuket - İstanbul

   

  Kahvaltının ardından odaların bosaltılması ve havalimanina hareket. Pasaport ve check in işlemlerinin ardından Türk Hava yollarının TK 173 sefer sayılı uçuş ile saat 11:35‘de İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 18.45’te İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

   

  VİZE İŞLEMLERİ

   

  VİETNAM

  Vietnam vizesi için C1 Belgesi alınması gerekmektedir. Acentenizden 75 USD ücret karşılığı bu belgeyi temin edebilirsiniz. C1 Belgesine ek olarak kapıda 45 USD ödeme yaparak vizeler kapı vizesi olarak alınacaktır. Kapıda; 2 adet resim(arka fonu beyaz, 3.5x4.5 boyutlarında) bulundurulması zorunludur.

   

  KAMBOÇYA

  Kapı vizesi olarak alınmaktadır. Ülkeye girişte 30 Dolar olarak ödenmektedir.

   

  Avantajlı Paket Ekstra Geziler 1: 520 Euro yerine 480 Euro (Tur esnasında lokal acente yetkilisine ödenir)

  Sentosa Adası, Cu Chi Tunelleri, Mekong Delta Turu , Halong Bay Gezisi , Tonle Sap Gezisi ,  Phi Phi Adası , James Bond Adası Turu , Phuket Fantasea Show

   

  Otel İsimleri

  Singapur :        Elizabeth Hotel  (4*) vb.

  Saigon : Saign Bay Hotel  (4*) vb

  Hanoi :        Kuretaka Inn  (4*) vb

  Siem Reap :          Sokha Palace (4*) vb.

  Phuket :           New Square Patong Hotel (4*) vb.DİKKAT: Tur sirküsü yayımlandığı 02 Haziran Salı tarihinde geçerlidir. Aynı tura ait, daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar.
ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

 

— Türk Hava Yolları ile İstanbul – Singapur  / Phuket – İstanbul parkurunda ekonomik sınıfı uçak bileti,

— Belirtilen otel kategorilerinde oda kahvaltı bazında konaklama,

— Yerel Hava Yolları ile Singapur – Ho Chi Minh parkurunda ekonomik sınıf uçuşları (Bagaj 20 kg)

— Yerel Hava Yolları ile Ho Chi Minh – Hanoi parkurunda ekonomik sınıf uçuşları (Bagaj 20 kg)

— Yerel Hava Yolları ile Hanoi – Siem Reap parkurunda ekonomik sınıf uçuşları (Bagaj 20 kg)

— Yerel Hava Yolları ile Siem Reap – Phuket parkurunda ekonomik sınıf uçuşları (Bagaj 20 kg)

— Tüm havaalanı – otel – havaalanı transferleri

— Singapur, Saigon, Hanoi,  Siem Reap,  panoramik şehir turlari,

— Profesyonel türkçe rehberlik hizmetleri

—Türsab Zorunlu Mesleki Sigortası

— Havalimanı Vergileri

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 

— Seyahat sigortası (25 Euro)

— Programda dahil olarak belirtilmeyen öğle ve akşam yemekleri  

— Yurtdışı çıkış harcı bedeli

— Kambocya Vizesi

— Vietnam Vizesi

Önemli Notlar;
Fiyat Türü Peşin
Single 2873.75 €
2299 €
Double 2061.25 €
1649 €
Triple 2061.25 €
1649 €
0-2 Yaş Ücretsiz
3-6 Yaş 1998.75€
1599 €
7-12 Yaş 1998.75 €
1599 €

Yorum yazılmamıştır.

Formu doldurun, satış temsilcimiz beirttiğiniz süre içinde sizi arasın. Zorunlu alanları (*) doldurmalısınız.