Whatsapp İle İletişime Geç
Whatsapp İle İletişime Geç

2022 Kültür Turları ERKEN REZERVASYON FIRSATLARI Devam Ediyor! %50' ye Varan İNDİRİM! En Ucuz Fiyatlar Sadece 4-6 Koltuk için Geçerlidir. Fırsatları Kaçırmayın! SON GÜN 30 EYLÜL! Kayıt için Acele Edin! 

Tur Bilgileri
05 - 09 Ekim
Yarım Pansiyon
Osmaniye Çıkışlı
OSMANİYE ÇIKIŞLI UÇAKLI İSTANBUL SARAYLAR ÇANAKKALE BURSA TURU
13306.00 TL
Vade Farksız 3-6 Taksit İmkanı!
05 Ekim 2022 - 09 Ekim 2022 Yarım Pansiyon
6653 TL
12 Ekim 2022 - 16 Ekim 2022 Yarım Pansiyon
6653 TL
05 Ekim 2022 - 09 Ekim 2022 Yarım Pansiyon 8-12 kişilik gruplar için geçerli fiyatlardır.
Grup Kontenjanı doludur.
6453.41 TL
12 Ekim 2022 - 16 Ekim 2022 Yarım Pansiyon 8-12 kişilik gruplar için geçerli fiyatlardır.
Grup Kontenjanı doludur.
6453.41 TL
Farklı İllerden Turlar
Turumuza Katılabileceğiniz Diğer Şehirler

OSMANİYE ÇIKIŞLI UÇAKLI İSTANBUL SARAYLAR ÇANAKKALE BURSA TURU

 

4 GECE 5 GÜN

 

YARIM PANSİYON

 

GİDİŞ DÖNÜŞ UÇAK BİLETİ DAHİL !
BOĞAZ'DA TEKNE TURU DAHİL !

KREDİ KARTLARINA VADE FARKSIZ 3 - 6 TAKSİT İMKANI

Nakit Ödemelerde %10 Ekstra İNDİRİM!

 • 1. Gün 05 Ekim Çarşamba
  İSTANBUL – BOĞAZ‘DA TEKNE TURU – TOPKAPI SARAYI – AYASOFYA – SULTAN AHMET CAMİİ  Siz değerli misafirlerimizle Hatay havalimanında buluşmamız sonrası İstanbul Sabiha Gökçen havalimanına uçuşumuz gerçekleşiyor. Ardından turumuza başlıyoruz. İlk olarak muhteşem İstanbul Boğazı’nda yaklaşık 1 saat sürecek tekne turumuzu gerçekleştiriyoruz. Ardından Osmanlı İmparatorluğu’nun 600 yıllık tarihinde 400 yıl boyunca devletin idare merkezi olarak kullanılan ve Osmanlı padişahlarının yaşadığı Topkapı Sarayı’nı ziyaret ediyoruz. Saray gezimiz sonrası öğle yemeği alacağımız restaurantımıza hareket. Yemek sonrası Sultan Ahmet Camii , Ayasofya müzesi ve camiini görüo konaklayacağımız otelimize hareket ediyoruz.


  Öğle Yemeği: Restaurantta alınacaktır. Ekstradır.
  Akşam yemeği : Otelimizde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.

   

 • 2. Gün 06 Ekim Perşembe
  ÇANAKKALE – BOZCAADA – LİMAN – RUM EVLERİ – TARİHİ KİLİSE – RÜZGAR GÜLLERİ – YÜZME MOLASI  Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından, Bozcaada’ya gitmek üzere yola çıkıyoruz. EZİNE GEYİKLİ YÜKYERİ feribot iskelesinden, mitolojik efsanelerde adı sıkça geçen Bozcaada’ya ulaşıyoruz. Adanın en görkemli yapısı olan Kale turumuza başlıyoruz. KALE gezimiz esnasında, rehberimizden hem ada ile ilgili, hem de kale ile ilgili, anlatacağı bilgileri aldıktan sonra, öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz. İsteyenler balık menüsünden, öğle yemeğini  Bozcaada Limanı’nda veya Bozcaada’nın merkezindeki ara sokaklarda aperatif olarak alabilirler. Mübadele yıllarına kadar Rumlar ve Türklerin yüzlerce yıldır barış içinde yaşadığı Bozcaada’da, şimdi bir elin parmakları kadar Rumlar kalmış, kültürlerin kaynaştığı; rum mimarisi evleri, Tarihi kilisesi’ni görüyor ve sokaklarında keyifli yürüyüşler yapıyoruz. İsteyen konuklarımızla da, minibüslerle Bozcaada’nın Plajlarını,  Koylarını, Rüzgar Güllerini, Üzüm Bağlarını görmeye gidiyoruz. Bozcaada’nın bu güzellikleri sizleri derinden etkileyecek…Feribot saatine göre gezimizi tamamlıyor ve tekrar Geyikli limanına geçerek, Çanakkale’ye hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.


  Sabah kahvaltısı : Otelimizde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.
  Öğle Yemeği: Restaurantta alınacaktır. Ekstradır.
  Akşam yemeği : Otelimizde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.

   

 • 3. Gün 07 Ekim Cuma
  GELİBOLU TARİHİ MİLLİ PARKI - ŞEHİTLİK - ALÇITEPE - CONK BAYIRI - ANZAK KOYU  Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında rehberimiz eşliğinde feribot ile Gelibolu Yarımadasına geçiyoruz ve panoramik olarak göreceğimiz ilk yer 1461- 1462 yıllarında Fatih Sultan Mehmet Han tarafından İstanbul’un fethi sonrasında başta İstanbul’ un daha sonra Çanakkale Boğazının güvenliği için bölgede bir nevi gümrük ve güvenlik kapısı olarak boğazın en dar yerine kurulmuş olan Kilitbahir Kalesi olacak. Rehberimizden Kilitbahir ve Çimenlik Kaleleri ve Çanakkale Boğazı hakkında vereceği bilgileri dinledikten sonra turumuza devam ediyor ve yine panoramik olarak Gelibolu Yarımadası içindeki en büyük tabya olan Namazgâh Tabyasını ardından Rumeli Hamidiye Tabyasını görerek Çanakkale Muharebeleri kahramanlarından Seyit Onbaşı diye tanıdığımız kahramanımızın görev aldığı Rumeli Mecidiye Tabyası’na ulaşıyoruz. Ardından Ezineli Yahya Çavuş Anıtı, Şehitler Abidesi, Seddülbahir, Morto Koyu gezilerimizi takiben Alçıtepe Köyünde öğle yemeği molası. Yemek sonrasında Kanlı Sırt, 57.Alay Şehitliği, Conk Bayırı, Anzak Koyu, Kabatepe ve Eceabatın gezilmesi ardından feribot ile Çanakkale merkeze geçiyoruz. Nusret Mayın Gemisi ve Aynalı Çarşı gezilerimizden sonra otelimize dönüş. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

   

  Sabah Kahvaltısı : Otelimizde alınacak olup, tur ücretine dahildir.

  Öğle yemeği : Restaurantta alınacaktır. Ekstradır.

  Akşam yemeği : Otelimizde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.

 • 4. Gün 08 Ekim Cumartesi
  ECEABAT –GÖKÇEADA – TEPEKÖY – ZEYTİNLİ KÖYÜ – BURSA  Otelde alacağımız kahvaltının ardından, Çanakkale’den feribotla Eceabat’a geçiyoruz. Buradan Kabatepe İskelesi’ne gidiyor ve arabalı vapurla keyifli bir deniz yolculuğu sonrasında, kelimelerle anlatmanın mümkün olmadığı ancak yaşanarak ulaşılabilir bir güzellik olan Gökçeada’ya varıyoruz. Bizi bekleyen minibüslerle Rum köylerini gezmeye başlıyoruz. Önce, Rum Köylerinden en yüksekte olanı ve 15 Ağustos’ta Meryem Ana Yortusunun gerçekleştiği Tepeköyü rehberimiz eşliğinde geziyor ve muhteşem manzaraları çekmek üzere fotoğraf molası veriyoruz. Ayrıca Tepeköy mevkiindeki 625 yıllık Çınar ağacını arkamıza alıp denize doğru yürüdüğümüzde önce tüm ihtişamıyla Semadirek Adası, sonra yeşil bir vadi ve uçsuz bucaksız Ege Denizi beliriyor. Yeşil ve maviden oluşan etkileyici bu tablo gibi manzarayı izleyerek, burada bulunmanın keyfini yaşıyoruz. Daha sonra Gökçeada merkezine gidiyoruz. Merkez’de zeytin ürünleri, adaya özgü organik ürünler ve hediyelik eşya alışverişleri için serbest zaman alıyoruz. Bu esnada besi hayvanlarından elde edilen organik  lezzetler ile öğle yemeğimizi de alma şansımız olacak… Buradan hareketle etrafı çok sayıda zeytin ağacı ile çevrili ve dibek kahvesi ve sütlü tatlıları ile ünlü ZEYTİNLİ KÖYÜNÜ ziyaret ediyoruz. Zeytinli Köyü’nü takiben  kafeleri, balık restoranlarıyla  Ada’nın akşamları en hareketli noktası olan, KALEKÖY Limanını da panoramik gördükten sonra,  istemeyerekte olsa bu güzel Ada’ya veda ediyoruz. Feribot ile KABATEPE Limanına ulaşarak ECEABAT’tan  tekrar ÇANAKKALE’ye ulaşıyor Bursa’ya hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Bursa’daki otelimizde.


  Sabah kahvaltısı : Otelimizde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.
  Öğle Yemeği: Restaurantta alınacaktır. Ekstradır.
  Akşam yemeği : Otelimizde alınacaktır. Tur ücretine dahildir

   

 • 5. Gün 09 Ekim Pazar
  BURSA – TOPHANE – TÜRBELER – SAAT KULESİ – ULU CAMİİ – İSTANBUL  Kurtuluş Savaşı'nın sonunda imzalanan Mudayna Mütarekesi'nin yapıldığı yer olarak tarihi geçen Mudanya'da Mudanya Mütareke Evi ve Müzesi, Tahir Paşa Konağı gezileri sonra vereceğimiz serbest zaman ardından Trilye’ye (Zeytinbağı) geçiyoruz. Eski bir Rum yerleşim yeri olan Trilye de Fatih Camii, Kemerli Kilise, Taş Mektep, Dündar Evi gezileri ardından ülkemizde yetişen sofralık zeytinlerinin en iyilerinden olan Trilye Zeytini alışveriş molası sonrası Bursa şehir merkezine hareket. Bursa'da ilk durağımız Tophane mevki olacaktır. Osmanlı Devletinin kurucusu Osman Bey ile devletin ikinci sultanı Orhan Bey'in Türbeleri , İstiklal Savaşı Şehitleri Anıtı , 1906 yılında yapılmış Saat Kulesi gezileri ardından  Türk İslam mimarisinin en önemli eserlerinden Ulu Cami’ye gidiyoruz. Kapalı namaz kılma alanı bakımından Türk tarihinde yapılan en büyük cami  özelliğine sahip Ulu Cami ziyaretimiz sonrasında Türkiye'nin tek ipek çarşısı Koza Han ve çevresinde vereceğimiz alışveriş molası verip Türk mezar anıtlarının en gösterişlilerinden biri ve Bursa'nın simgelerinden sayılan Yeşil Türbe ziyaretimiz de gerçekleştirip İstanbul’a hareket. Sabiha Gökçen havalimanında uçuş işlemlerimizi gerçekleştirip Hatay'a hareket ediyoruz. Hatay'a varış ve programımızın sonu.


  Sabah Kahvaltısı : Otelimizde alınacak olup tur ücretine dahildir.

  Öğle Yemeği : Restaurantta alınacaktır. EkstraDİKKAT: Tur sirküsü yayımlandığı 29 Eylül Perşembe tarihinde geçerlidir. Aynı tura ait, daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar.
ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

- Gidiş – Dönüş Uçak Bileti
- Lüks araçlar ile ulaşım
- Boğaz'da Tekne Turu 

- 4 Gece Konaklama
- 4 Sabah Kahvaltısı
- 4 Akşam yemeği
- Feribot geçiş ücretleri
- Profesyonel Rehberlik  Hizmeti
- Seyahat Sağlık Sigortası

 

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

- İlk Gün kahvaltı
- Müze ören yeri giriş ücretleri
- Tüm öğle yemekleri

 

Önemli Notlar;
Fiyat Türü Peşin
Single 14934.00 TL
7467 TL
Double 13306.00 TL
6653 TL
Triple 13010.00 TL
6505 TL
0-2 Yaş 2354.00 TL
1177 TL
3-6 Yaş 7978.00TL
3989 TL
7-12 Yaş 9606.00 TL
4803 TL

Yorum yazılmamıştır.

Formu doldurun, satış temsilcimiz beirttiğiniz süre içinde sizi arasın. Zorunlu alanları (*) doldurmalısınız.