Whatsapp İle İletişime Geç
Whatsapp İle İletişime Geç

2022 Kültür Turları ERKEN REZERVASYON FIRSATLARI Devam Ediyor! %50' ye Varan İNDİRİM! En Ucuz Fiyatlar Sadece 4-6 Koltuk için Geçerlidir. Fırsatları Kaçırmayın! SON GÜN 30 EYLÜL! Kayıt için Acele Edin! 

Tur Bilgileri
02 - 07 Ekim
Yarım Pansiyon
Manisa Çıkışlı
MANİSA ÇIKIŞLI UÇAKLI VİZESİZ BALKAN TURU (5 GECE)
998.00 €
Vade Farksız 3-6 Taksit İmkanı!
02 Ekim 2022 - 07 Ekim 2022 Yarım Pansiyon
499 €
09 Ekim 2022 - 14 Ekim 2022 Yarım Pansiyon
499 €
16 Ekim 2022 - 21 Ekim 2022 Yarım Pansiyon
499 €
23 Ekim 2022 - 28 Ekim 2022 Yarım Pansiyon
499 €
30 Ekim 2022 - 04 Kasım 2022 Yarım Pansiyon
499 €
02 Ekim 2022 - 07 Ekim 2022 Yarım Pansiyon 8-12 kişilik gruplar için geçerli fiyatlardır.
Grup Kontenjanı doludur.
484.03 €
09 Ekim 2022 - 14 Ekim 2022 Yarım Pansiyon 8-12 kişilik gruplar için geçerli fiyatlardır.
Grup Kontenjanı doludur.
484.03 €
16 Ekim 2022 - 21 Ekim 2022 Yarım Pansiyon 8-12 kişilik gruplar için geçerli fiyatlardır.
Grup Kontenjanı doludur.
484.03 €
23 Ekim 2022 - 28 Ekim 2022 Yarım Pansiyon 8-12 kişilik gruplar için geçerli fiyatlardır.
Grup Kontenjanı doludur.
484.03 €
30 Ekim 2022 - 04 Kasım 2022 Yarım Pansiyon 8-12 kişilik gruplar için geçerli fiyatlardır.
Grup Kontenjanı doludur.
484.03 €
Farklı İllerden Turlar
Turumuza Katılabileceğiniz Diğer Şehirler

 MANİSA ÇIKIŞLI VİZESİZ UÇAKLI BALKAN TURU

VİZESİZ !!!

OHRİD (1) – İŞKODRA VEYA ULCİNJ (1) - TREBİNYE (1) - SARAYBOSNA (1) - BELGRAD (1) 

3* VEYA 4*OTELLERDE 5 GECE KONAKLAMA / 4 GECE AKŞAM YEMEĞİ DAHİL !!! 

TÜM ÇEVRE GEZİLERİ DAHİL !!!
 

KREDİ KARTLARINA VADE FARKSIZ 3 - 6 TAKSİT İMKANI

Nakit Ödemelerde %10 Ekstra İNDİRİM!

 • 1. Gün 02 Ekim Pazar
  İstanbul - Üsküp - Kosova - Priştine - Prizren - Tetova - Ohrid

   

  Sabah saat 06:00' da İstanbul Havalimanı'nda buluşma. Bagaj ve check in işlemlerinin ardından THY' nin TK1003 sayılı tarifeli seferi ile saat 07:30' da üsküp' e varış. Yerel saat ile 07:50' de Üsküp' e varıyor ve Üsküp panoramik şehir turumuza başlıyoruz. Bu turumuzda; tarih boyunca şehrin ticari faaliyetlerinin merkezi olan ve günümüzde de önemini yitirmemiş taş sokakları ve tarihi binaları ile Arasta çarşı, Vardar Nehri, Kale, Taş Köprü, Davut Paşa Külliyesi, Mustafa Paşa Camii, Sultan Murat Camii, İsa Bey Camii, Çifte Hamam, Sulu Han, Kapan Han, Kurşunlu Han, Saat Kulesi, Makedonya Meydanı, Hükümet binası, Meclis, 17. yy.’dan kalma St.Spas Kilisesi, Rahibe Teresa Anıtı görülecek yerler arasındadır. Ardından Priştine’ye geçiyoruz. Buradaki panaromik gezimiz ardından Prizren şehrine gidiyoruz. Prizren’de panaromik şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Daha sonra Tetova (Kalkandelen) şehrine hareket ediyoruz. Harabati Baba Bektaşi Tekkesi ve Alaca Cami ziyaretleri ardından Ohrid’e geçiyoruz. Otelimize yerleşiyoruz. Akşam Yemeği ve konaklama Ohrid’te.

   

 • 2. Gün 03 Ekim Pazartesi
  Ohrid - Tiran - İşkodra - Ulcinj

   

  Otelimizde alacağımız erken kahvaltı sonrası Ohrid’de; Aya Sofya Kilisesi, Ohrid Kalesi (Panoramik), Osmanlı Mahallesi, Aziz Kril ve Metodios Heykeli, Çınaraltı Meydanı, Halveti Tekkesi, çarşı gezimizi gerçekleştiriyoruz. Ardından Ohrid’te tekne turuna çıkıyoruz (ekstra). Tekne turumuzun ardından 40 yıl boyunca Enver Hoca’nın diktatörlük rejimini yaşamış, Balkanlar’ın dağlık ülkesi Arnavutluk’un başkenti Tiran’a geçiyoruz. Tiran’a varışımız ardından şehir turuna başlıyoruz. Ardından gezeceğimiz diğer yerler; Ethem Bey Camii, Saat Kulesi, Opera ve Bale Binası ve İskender Bey Meydanını geziyoruz ve alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Tiran’daki turumuz sonrası Karadağ ile Arnavutluk arasında sınır oluşturan İşkodra Gölü’nün güneydoğu ucuna kurulmuş İşkodra’ya geçiyoruz. Ardından konaklama yapacağımız Ulcinj’e hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama İşkodra veya Ulcinj’de.

   

 • 3. Gün 04 Ekim Salı
  İşkodra veya Ulcinj - Budva - Bar - Kotor - Dubrovnik - Trebinye

   

  Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası son yıllarda Güney Avrupa’nın en gözde tatil mekanlarından birisi hâline gelen Budva’ya gidiyoruz. Budva’ya varışımız sonrası gerçekleştireceğimiz panoramik şehir turumuzda; Eski Şehir ve Kaleyi gezdikten sonra, Bar şehrine geçip, panoramik olarak şehri geziyoruz. Ardından Kotor’a hareket ediyoruz. Kotor’da; Eski Şehir, Aziz Nikola Kilisesi, Venedik Sarayı, Aziz Tryphon (Tomislav) ve Tarihi Saat Kulesi gezileri sonrası manzarası ile bizleri büyüleyecek keyifli bir yolculuk sonrası Trebinye’ye doğru hareket ediyoruz. İsteyen misafirlerimizle birlikte Dubrovnik’e doğru yolumuza devam edeceğiz.(Ekstra) (95 eur)(Not : Geçerli schengen vizesi veya yeşil pasaportu olmaya misafirlerimiz için Tribinye’de serbest zaman verilecektir.) Uzun yıllar Vendik etkisinde kaldığı için İtalyan üslubu mimarisi ve şehir dokusuyla bünyesinde muhteşem bir tarih-doğa sentezini barındıran Dubrovnik’e varış. Eski şehir Meydanı, Şehrin kule ve surları, Aziz Sahour ve Blasius Kilisesi, Knez Köşkü, ünlü şair Gundulic’in Heykeli, tarihi çeşme ve su sarnıcı, 14. yüzyıldan kalma Franciscan Katedrali, Rector Sarayı gezilerimizin ardından konaklayacağımız Trebinye’deki otelimize transfer. Konaklama ve Akşam Yemegi Trebinye’deki otelimizde.

   

 • 4. Gün 05 Ekim Çarşamba
  Trebinye - Poçiteli - Blagaj - Mostar - Saraybosna

   

  Otelimizde alacağımız erken kahvaltı sonrası yol üzerindeki eski Osmanlı Köyü Poçiteli’yi ziyaret. Sonrasında Mostar’a hareket. Varışımız ardından, isteyen misafirlerimiz ile Ekstra düzenlenecek olan Blagay Turu için hareket ediyoruz. (25 eur) Blagaj Bölgesini 1446 yılında hakimiyetine alan Osmanlı Ordularının arasında bulunan tarafından yapılan ve Bosna’nın ilk tekkesi olan Blagaj Derviş Tekkesi’ni geziyoruz. Ardından Mostar’a geri dönüyoruz. Mostar şehrinde tarihi Mostar Köprüsü, Tarihi köşkü, Mehmet Bey Camisi’nden Mostar’ı seyir ve Karagöz Camisi‘ni ziyaret edip Bosna-Hersek’in başkenti Saraybosna’ya hareket. Saraybosna’da yapılacak şehir turunda Avusturya-Macaristan İmparatorluğu ve Osmanlı idaresi altında kaldığı dönemlerde yapılan tarihi binalarla çevrili caddeleri, tarihi çarşıları, kilise, sinagog ve camileri ile Başçarşı’yı geziyoruz. I. Dünya Savaşı’nın başlamasına neden olan suikastın yapıldığı tarihi Latin Köprüsü, Hüsrev Bey Cami ve Sönmeyen Ateş Anıtı’nı gördükten sonra otele yerleşme. Konaklama Saraybosna’daki otelimizde. 
  >>Dileyen misafirlerimiz ile ekstra düzenlenecek yemekli ’’BOŞNAK GECESİ’’ eğlencesine gidiyoruz. (Ekstra – kişi başı 65 eur)
   

   

 • 5. Gün 06 Ekim Perşembe
  Saraybosna - Belgrad

   

  Kahvaltı sonrası, Belgrad’a gitmek üzere Saraybosna’dan ayrılıyoruz. Belgrad’da varışımıza istinaden  yapacağımız panoramik şehir turunda; Yeni Belgrad, Adalet Sarayı, Parlamento, Terazije Caddesi, Ulusal Tiyatro, Osmanlı Donanması’nın ikmal merkezlerinden Belgrad Kalesi, Kale Meydanı, Taş Meydan, Şehit Ali Paşa Türbesi, Bayraklı Cami, Meryem Ana Gül Kilisesi ve Sava Katedrali’ni gördükten sonra otele yerleşme. Akşam yemeği ve konaklama Belgrad’taki otelimizde.

  NOT : Saraybosna’daki Savaş Tünelin’de bakım çalışmaları başlatılacağından, programımızda Savaş Tüneli ziyaretimiz gerçekleştirilemeyebilir. Savaş Tüneli ekstra turu gerçekleştirilirse kişi başı 30 euro katılım ücreti olacaktır.

   

 • 6. Gün 07 Ekim Cuma
  Belgrad - İstanbul

   

  Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Belgrad’ta panaromik şehir turumuzda; Kale Meydanı, Askeri Müze, İstanbul Kapı, Saat Kulesi, Damat Ali Paşa Türbesi, Zindan Kapı, Leopoldov Kapı, Sokullu Mehmet Paşa Çeşmesi, Stefan Lazerevic Anıtı, Nebojsa Kulesi, Saborna Kilisesi, Cumhuriyet Meydanı, Terazi Meydanı ve Taş Meydan görülecek yerler arasındadır. Öğle yemeği molası Bayraklı Camii ve Meryem Ana Gül Kilisesini ziyaretin ardından Sava Katedrali’ni geziyoruz. Serbest zaman veriyoruz. Daha sonra rehberimizin belirleyeceği saatte ve yerde buluşup, Belgrad havalimanına gidiyoruz. Havaalanına varışımızın ardından bilet ve gümrük işlemlerimizi halledip, THY’nin saat TK1084 sefer sayılı uçuşu ile saat 20:05' te İstanbul’a hareket ediyoruz. Saat 23:05’ te İstanbul Atatürk Havalimanı’na varıyoruz. Başka bir MAXİGEZİ organizasyonunda buluşmak ümidiyle vedalaşıyoruz....

   DİKKAT: Tur sirküsü yayımlandığı 29 Eylül Perşembe tarihinde geçerlidir. Aynı tura ait, daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar.
ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

- THY ile İstanbul - Üsküp / Belgrad - İstanbul gidiş - dönüş ekonomik uçak bileti

- Havalimanı Vergileri

- 3* veya 4* otellerde 5 gece konaklama

- Sabah Kahvaltısı (5)

- Akşam Yemekleri  (4)  

- Havaalanı - otel - havaalanı Transferler

- Programda Belirtilen Tüm şehirlerarası Transferler

- Programda belirtilen tüm çevre gezileri

- Tüm şehir giriş vergileri

- Tüm otel vergileri

- Profosyonel Türkçe Rehberlik Hizmeti
 

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

- 1. gün sabah kahvaltısı 

- Öğle Yemekleri

- Ekstra Gece Eğlencelerinin düzenleneceği günlerdeki Akşam Yemekleri (1)

- Dubrovnik şehir turu (kişi başı 95 Euro) 

- Blagay Turu (kişi başı 25 Eur)

– Ekstra Gece Eğlencesi Turları (Boşnak Gecesi – 65 eur)

- Tekne turları (Ohrid tekne turu 30 eur ve Belgrad tekne turu 30 eur)

- Savaş Tüneli Turu (kişi başı 30 Eur)

- Yemeklerde Alınan İçecekler

- Müze, saraylar ve ören yeri giriş ücretleri

- Şoför ve Rehber Bahşişleri (İsteğe Bağlı)

- Yurt Dışı Çıkış Harcı 

- Programda belirtilmeyen diğer hizmetler, gece eğlenceleri ve ekstra turlar 

- Tüm şahsi harcamalar

- Schengen veya Hırvatistan Vize İşlem Ücreti (195 €) 

- Manisa - İstanbul - Manisa arası transfer

Önemli Notlar;
Fiyat Türü Peşin
Single 1398.00 €
699 €
Double 998.00 €
499 €
Triple 998.00 €
499 €
0-2 Yaş 200.00 €
100 €
3-6 Yaş 858.00€
429 €
7-12 Yaş 858.00 €
429 €

Yorum yazılmamıştır.

Formu doldurun, satış temsilcimiz beirttiğiniz süre içinde sizi arasın. Zorunlu alanları (*) doldurmalısınız.