Whatsapp İle İletişime Geç
Whatsapp İle İletişime Geç

Bu Fiyatların Geçerli Olduğu Son Tarih 18 EKİM!

Tur Bilgileri
20 - 26 Ekim
Yarım Pansiyon
Kütahya Çıkışlı
KÜTAHYA ÇIKIŞLI BATI KARADENİZ TURU
1643.75 TL
20 Ekim 2019 - 26 Ekim 2019 Yarım Pansiyon
1315 TL
+7 Kişi
27 Ekim 2019 - 02 Kasım 2019 Yarım Pansiyon
1315 TL
+7 Kişi
20 Ekim 2019 - 26 Ekim 2019 Yarım Pansiyon 8-12 kişilik gruplar için geçerli fiyatlardır.
1275.55 TL
8+ Kişi
27 Ekim 2019 - 02 Kasım 2019 Yarım Pansiyon 8-12 kişilik gruplar için geçerli fiyatlardır.
1275.55 TL
8+ Kişi

Fiyat Hesaplama

KÜTAHYA ÇIKIŞLI BATI KARADENİZ TURU

 

 

6 GECE 7 GÜN

 

 

YARIM PANSİYON KONAKLAMA 

 

 

KREDİ KARTLARINA TAKSİT 3- 6 İMKANI !!!

 • 1. Gün 20 Ekim Pazar
  Buluşma ve Hareket

  Saat 07:30'da Kızılay Milli Piyango önünde buluşup, diğer biniş noktalarımızdan tüm katılımcılarımızı alarak yola çıkıyoruz
  Hareket Noktalarımız

  07:30 Milli Piyango İdaresi Önü
  07:35 Milli Kütüphane Önü
  07:40 Armada Önü
  07:45 Cepa
  07:55 Ümitköy Köprüsü
  8:05 Optimum

 • 2. Gün 21 Ekim Pazartesi
  Ankara, Akçakoca, Ceneviz Kalesi, Karadeniz Ereğlisi, Cehennemağzı Mağaraları, Zonguldak

  Sabah araçta alacağımız kahvaltı ve gerekli molalar dahilinde Akçakoca'ya varış. Selçuklu kıl çadır mimarisi ile inşa edilmiş modern Akçakoca Camii ve Karadeniz'in tek mavi bayraklı plajına sahip Ceneviz Kalesi ziyareti. Karadeniz Ereğlisi'nde Herkül, Koca Yusuf ve Ayazma adlarıyla üç mağaranın bulunduğu Cehennemağzı Mağaraları'nın gezilmesi. Türkiye'nin geniş kömür maden yataklarının bulunduğu Zonguldak iline hareket. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 • 3. Gün 22 Ekim Salı
  Gökgöl Mağarası, Bakacak Tepesi, Çekiciler Çarşısı, Amasra, Safranbolu, Yemeniciler Arastası, Kaymakamlar Evi

  Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Amasra'ya hareket. Yol güzergahımız üzerinde bulunan Gökgöl Mağarası ziyareti. Bartın üzerinden Amasra'ya varış. Roma dönemi eserlerinden Kuşkayası Yol Anıtında ve Fatih Sultan Mehmet'in şehri izleyip  hayran kaldığı Bakacak tepesinde fotoğraf molası. Küçük Liman, Büyük Liman, Kemere Köprüsü ve Çekiciler Çarşısı ziyareti ve alışveriş molası. Safranbolu'na hareket. Çarşı içerisinde yer alan Köprülü Mehmet Paşa Camii, İzzet Paşa Cami, Cinci Hanı ve Hamamı, Kaymakamlar Evi, Yemeniciler Arastası gezisi. Meşhur Safranbolu Lokumu tadımı ve bilgilendirmesi sonrası alışveriş için serbest zaman. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 • 4. Gün 23 Ekim Çarşamba
  Kastamonu, Şapka Müzesi, Saat Kulesi ,Nasrullah Cami, İnebolu, Ayancık, Sinop

  Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Kastamonu'ya hareket. Tarihi Saat Kulesi, Valilik Binası, Nasrullah Cami, Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk tarafından şapka inkılabının yapıldığı Kastamonu'da Mimar Vedat Tek tarafından kurulan kültür merkezinde Şapka Müzesi, Cumhuriyet Evi, Silah Müzesi, Dantel Müzesi, Atatürk Sergi Salonu, Bebekevi ziyaret edilecek yerler arasındadır. İnebolu'ya hareket. Atatürk'ün şapka devrimi konuşmasını yaptığı yapı olan İnebolu Türk Ocağı binasının ziyareti. Karadeniz sahil kısmından devam eden yolculuğumuzda Abana, Çatalzeytin ve Türkeli'den geçerek Ayancık ilçesine varış. Ayancık kordonda verilecek çay molası sonrası Sinop üzerinden Gerze'ye varış. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 • 5. Gün 24 Ekim Perşembe
  Erfelek Şelaleleri, Sinop Tarihi Cezaevi Müzesi ve Kalesi, Sinop Çarşısı, Gerze

  Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası eşsiz güzellikleriyle insanı büyüleyen Erfelek Tatlıca Şaleleri'ne hareket. İrili ufaklı toplam 28 şelaleden oluşan takım şelalelerinde basit yürüme etabında bulunan 7 şelaleyi gezilmesi ve tarihi taş değirmende fotoğraf molası. Türkiye'nin Alkatrazı olarak bilinen 1999 yılında kapatılıp müzeye çevrilen Tarihi Sinop Cezaevi Müzesi'nin ve Sinop Kalesi'nin gezilmesi. Merkezde deniz kenarında çay içmek, fotoğraf çekmek ve meşhur kodracılık(maket gemi) atölyelerinde alışveriş için serbest zaman. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde

 • 6. Gün 25 Ekim Cuma
  Samsun, İlk Adım Anıtı, Bandırma Vapuru, Onur Anıtı, Amasya, Kral Kaya Mezarları, Ferhat Şirin Aşıklar Müzesi ve Parkı

  Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Samsun'a hareket. Bafra üzerinden varacağımız Samsun'da; Atatürk'ün şehre adım attığı yer olan Tütün İskelesi ve İlk Adım Anıtı'nın gezilmesi. Samsun'un simgesi Atatürk'ün yönünü batıya çevirmiş at üstünde betimlendiği Onur Anıtı ile Samsun'a varışında kullandığı Bandırma Vapuru'nun gezilmesi. Amasya'ya hareket. Türk halk hikayelerinden Ferhat ile Şirin'in aşkını anlatan Aşıklar Müzesi'nin gezilmesi ve oyulmuş dağın görüleceği park içinde kısa fotoğraf molası. Helenistik dönemden Pontus krallarına ait olan Kral Kaya Mezarları'nın panoramik görülmesi. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. 

 • 7. Gün 26 Ekim Cumartesi
  Amasya, Hazrenlar Konağı, II. Beyazıt Külliyesi Ve Mumyalar Müzesi, Burmalı Minare, Mini Amasya Müzesi, Çorum, Alacahöyük, Ankara

  Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Burmalı Minare, Saat Kulesi, Hazeranlar Konağı, Alçak Köprü, Şifahane, II. Beyazıt Külliyesi ve Amasya'nın gecesini ve gündüzünü harika bir görsel ile bizlere aktaran Mini Amasya Müzesi gezileri akabinde Çorum’a hareket. Çorum'da leblebi için mola ve serbest zaman. Hititlerin önemli merkezlerinden olan Frig, Roma, Bizans dönemi eserlerinin gün yüzüne çıkarıldığı Alacahöyük'ün gezilmesi. Gerekli molaların ardından Ankara varış.Bir başka gezimizde buluşmak dileğiyle.DİKKAT: Tur sirküsü yayımlandığı 18 Ekim Cuma tarihinde geçerlidir. Aynı tura ait, daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar.
ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

Özel tur araçları ile ulaşım
5 gece YP konaklama
5 Sabah kahvaltısı
5 Akşam yemeği
Programda belirtilen geziler
Minibüslerle transfer
Profesyonel rehberlik ve refakat hizmetleri
Seyahat esnasında sıcak soğuk ikramlar
Seyahat Güvence Poliçesi

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Yemeklerde alınacak içecekler
Öğle yemekleri
Müze ve ören yeri giriş ücretleri
Ekstra harcamalar, Bahşişler

Önemli Notlar;
Fiyat Türü Peşin
Single 2018.75 TL
1615 TL
Double 1643.75 TL
1315 TL
Triple 1623.75 TL
1299 TL
0-2 Yaş Ücretsiz
3-6 Yaş 500.00TL
400 TL
7-12 Yaş 1268.75 TL
1015 TL

Yorum yazılmamıştır.

Formu doldurun, satış temsilcimiz beirttiğiniz süre içinde sizi arasın. Zorunlu alanları (*) doldurmalısınız.