Whatsapp İle İletişime Geç
Whatsapp İle İletişime Geç

UZATTIK !! 2022 Kültür Turları ERKEN REZERVASYON Başladı! %50' ye Varan İNDİRİM! En Ucuz Fiyatlar Sadece 4-6 Koltuk için Geçerlidir. Fırsatları Kaçırmayın! SON GÜN 17 AĞUSTOS! Kayıt için Acele Edin! 

Tur Bilgileri
19 - 27 Ağustos
Yarım Pansiyon
Kastamonu Çıkışlı
KASTAMONU ÇIKIŞLI KARS TİFLİS BATUM KARADENİZ TURU
6590.00 TL
Vade Farksız 3-6 Taksit İmkanı!
19 Ağustos 2022 - 27 Ağustos 2022 Yarım Pansiyon
3295 TL
02 Eylül 2022 - 10 Eylül 2022 Yarım Pansiyon
3295 TL
23 Eylül 2022 - 01 Ekim 2022 Yarım Pansiyon
3295 TL
07 Ekim 2022 - 15 Ekim 2022 Yarım Pansiyon
3295 TL
21 Ekim 2022 - 29 Ekim 2022 Yarım Pansiyon
3295 TL
04 Kasım 2022 - 12 Kasım 2022 Yarım Pansiyon
3295 TL
18 Kasım 2022 - 26 Kasım 2022 Yarım Pansiyon
3295 TL
07 Nisan 2023 - 15 Nisan 2023 Yarım Pansiyon
3295 TL
19 Ağustos 2022 - 27 Ağustos 2022 Yarım Pansiyon 8-12 kişilik gruplar için geçerli fiyatlardır.
Grup Kontenjanı doludur.
3196.15 TL
02 Eylül 2022 - 10 Eylül 2022 Yarım Pansiyon 8-12 kişilik gruplar için geçerli fiyatlardır.
Grup Kontenjanı doludur.
3196.15 TL
23 Eylül 2022 - 01 Ekim 2022 Yarım Pansiyon 8-12 kişilik gruplar için geçerli fiyatlardır.
Grup Kontenjanı doludur.
3196.15 TL
07 Ekim 2022 - 15 Ekim 2022 Yarım Pansiyon 8-12 kişilik gruplar için geçerli fiyatlardır.
Grup Kontenjanı doludur.
3196.15 TL
21 Ekim 2022 - 29 Ekim 2022 Yarım Pansiyon 8-12 kişilik gruplar için geçerli fiyatlardır.
Grup Kontenjanı doludur.
3196.15 TL
04 Kasım 2022 - 12 Kasım 2022 Yarım Pansiyon 8-12 kişilik gruplar için geçerli fiyatlardır.
Grup Kontenjanı doludur.
3196.15 TL
18 Kasım 2022 - 26 Kasım 2022 Yarım Pansiyon 8-12 kişilik gruplar için geçerli fiyatlardır.
Grup Kontenjanı doludur.
3196.15 TL
07 Nisan 2023 - 15 Nisan 2023 Yarım Pansiyon 8-12 kişilik gruplar için geçerli fiyatlardır.
Grup Kontenjanı doludur.
3196.15 TL
Farklı İllerden Turlar
Turumuza Katılabileceğiniz Diğer Şehirler

DİVRİĞİ KEMALİYE KARS TİFLİS BATUM KARADENİZ TURU

8 GECE 9 GÜN (7 GECE OTEL KONAKLAMASI)

YARIM PANSİYON

1 GECE TİFLİS' TE KONAKLAMA İMKANI

TAM GÜN BATUM TURU

BU PROGRAM BAŞKA YERDE YOK !

KREDİ KARTLARINA VADE FARKSIZ 3 - 6 TAKSİT İMKANI

Nakit Ödemelerde %10 Ekstra İNDİRİM!

 • 1. Gün 19 Ağustos Cuma
  Buluşma ve Hareket

   

  Siz değerli misafirlerimizle saat 22:00’da Nasrullah Meydanı' nda buluşma ve Sivas Divriği’ye doğru yolculuğumuza başlıyoruz. 

   

 • 2. Gün 20 Ağustos Cumartesi
  Divriği - Kemaliye - Mani Yolu - Lökhane - Erzincan

   

  Yol üzerinde alacağımız sabah kahvaltısı sonrası Divriği’ye hareket ediyoruz.  Dünya Kültür Miras listesinde yer alan şaheserimiz ‘’Divriği Ulu Camii ve Darüşşifası’’ (Restorasyon Nedeniyle Dışardan Görülecektir.) Abdullahpaşa Konağı, Abucimen Cami, panoramik Divriği Kalesi’nin görülmesi sonrası öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz. Daha sonra Kemaliye’ye hareket.  Kemaliye merkezde Kapı Tokmağı Yapım atölyelerini göreceğimiz gezimiz sonrasında ‘gurbet’ kelimesini yazıya dökmüş kadınların gurbette çalışmaya giden sevdikleri için yazdıkları manilerin sergilendiği Mani Yoluna gidiyoruz.  Ardından oldukça keyifli bir yer olan Taş Dibi mahallesinde yer alan Lökhane’ye gidiyoruz. Lög/Lök yapımını öğrenip bilgilendikten sonra Erzincan’a hareket. 


  Kahvaltı: Ekstra olup dileyenler tren restoranından faydalanabilirler.

  Öğle yemeği: Ekstra  

  Akşam Yemeği: Otelimizde/Restoranda set menü ya da açık büfe olarak sunulmaktadır.

  Konaklama: Paradise Otel, Grand Simay Otel vb.
   

 • 3. Gün 21 Ağustos Pazar
  Erzincan – Erzurum – Çifte Minareli Medrese - Üç Kümbetler - Yakutiye Medresesi - Kars

   

  Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Girlevik (Çağlayan) Şelalesi'ne hareket ediyoruz. Ardından Erzurum’a hareket.  Erzurum’da Yakutiye Medresesi ile Erzurum gezimize başlıyoruz. Üç Kümbetler, Çifte Minareli Medrese ziyaretimizi yaptıktan sonra Kars’a hareket. Konaklama Kars'daki otelimizde.

   

  Kahvaltı: Otelimizde alınacak olup tur ücretine dahildir.

  Öğle yemeği: Ekstra olup dileyenler tren restoranından faydalanabilirler.

  Akşam Yemeği: Otelimizde/Restoranda set menü ya da açık büfe olarak sunulmaktadır.

  Konaklama: Güngören Otel, Kars Park Otel vb.

   

 • 4. Gün 22 Ağustos Pazartesi
  Ani Harabeleri - Çıldır Gölü - Âşıklar Atışması - Azeri Kültürü

   

  Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Ani Harabeleri’ne hareket ediyoruz. Ermenistan sınırımızı çizen Arpaçay’ının dibinde bulunan; Ermeni ve Selçuklu kültürüne ait anıtsal yapılarıyla ünlü kentte; Katedrali, Surp Kirkor ve Surp Pirgiç (Keveli Kilise) Kiliselerini, Menücehr Camini ve Kervan sarayı’nı geziyoruz. Çıldır Gölü’ne hareket ediyoruz. Yolumuz üzerinde bulunan peynirleri ile ünlü Malakan ve Yalınçay köylerini panaromik olarak görüyoruz. Çıldır Gölü’nün fotoğraflanması ve öğle yemeği için serbest zaman. Akşam yemeği ve konaklama Kars’ taki otelimizde. Dileyen misafirlerimiz Kafkas Gecesine katılabilirler. (ekstra)

   

  Kahvaltı: Otelimizde alınacak olup tur ücretine dahildir.

  Öğle yemeği: Yöresel menü (ekstra)

  Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup, dileyen misafirler Kafkas Gecesine katılabilirler. (ekstra)

  Konaklama : Kars  Park Otel - Güngören Otel vb.

   

 • 5. Gün 23 Ağustos Salı
  Tiflis - Sameba Katedrali – David Heykeli - Rahibe Nino Heykeli - Gürcü Ana Heykeli - Jardan Caddesi - Osmanlı Hamam - Kura

   

  Değerli misafirlerimiz, sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında, Posof Türkgözü Sınır Kapısına ulaşıp çıkış işlemlerimizi yaptıktan sonra Gürcistan’a giriş yapıyor ve Tiflis’e doğru yol almaya başlıyoruz. Kars platolarından doğan Kura Nehri eşliğinde Tiflis’e doğru ilerlerken, önce Abhazya Türklerinin yoğun yaşadığı Akhaltsikhe şehrine,  oradan da Bakü – Tiflis - Ceyhan Boru Hattı projesinin kilit noktalarından birisi olan ve Orta Çağ kaleleriyle dolu tabiat harikası olan Borjomi’ye ulaşıyoruz. Buralarda alacağımız panoramik fotoğrafların ardından Tiflis’e ulaşıyor ve Tiflis gezimize başlıyoruz. İlk olarak Kafkasların en büyük, Ortadoğunun 3. büyük katedrali olan Sameba Katedralini görüyoruz. Vereceğimiz öğle yemeği molası sonrasında, Tiflis’e ismini veren Vakhtang Gargosali Heykeli, Kurucu David Heykeli, Rahibe Nino Heykeli ve Özgürlük Meydanını görüyoruz. Ardından Türklerin, Azerilerin, Ermenilerin ve Gürcülerin bir arada olduğu Jardan Caddesine geçiyoruz. Burada Kura Nehrinin etrafında tarihi rengârenk Tiflis evlerini, Osmanlı Dönemi Mescidi, Hamamı (eski sülfür banyosu) gördükten sonra serbest zaman veriyoruz. Gürcü Ana Heykeli Tepesi’ne çıkıyoruz. Buradan kentin en büyük 2. Kilisesi olan Borhami Kilisesi’ni ve Tiflis’i fotoğrafladıktan sonra 2008 yılındaki Gürcü – Rus savaşından sonra yıkılıp yeniden inşa edilmiş, Stalin’in de doğduğu Gori’den Gürcistan’ın Başkenti Tiflis’e (Tibilisi) ulaşıyoruz. Gürcü yemeklerinden oluşan özel bir menü ile Gürcü gecesi sizleri bekliyor. (ekstra)

   

  Kahvaltı: Otelde alınacaktır.

  Öğle yemeği: Yöresel menü (ekstra)

  Akşam Yemeği: Ekstradır. Dileyen misafirlerimiz Gürcü Gecesi’ ne katılabilirler.

  Konaklama: Konaklama Tiflis’ teki otelimizde.

   

 • 6. Gün 24 Ağustos Çarşamba
  Batum Turu - Gonio (Apsaros) Kalesi - Çoruh Nehri - Botanik Bahçesi - Tiyatro Binası - Medea Heykeli - Batum Limanı - Meryem Ana Katedrali - Orta Camii - Ermeni Kilisesi - Sarp Sınır Kapısı - Rize

   

  Değerli misafirlerimiz, sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında,  Batum'a hareket ediyoruz. Sarp Sınır Kapısında giriş işlemlerimizi tamamladıktan sonra Gürcistan / Acara bölgesine geçiyoruz. Hz. İsa’nın On İki Havarisinden biri olan St. Mathias`in mezarının da bulunduğu Roma döneminden kalan ve en son Osmanlılar döneminde kullanılan Gonio (Apsaros Kalesi'ni) (Panoramik) görüyoruz. Batum şehir merkezine doğru devam ederken Bayburt'tan doğup Batum sınırlarına kadar kendine keskin çizgiler oluşturan Çoruh Nehri'ni ve üzerindeki eski Gonio Köprüsü'nü göreceğiz. Bir sonraki durağımız, eski bulvar yanındaki Küçük Botanik Bahçesi olacaktır. Karadeniz’e özgü çok sayıda ağaç ve bitki türünü gördükten sonra tekrar şehir merkezine dönerek kent merkezini gezmeye başlıyoruz. Burada; Tarihi Meryem Ana Katedral Kilisesi'ni, Tarihi Orta Camii, Tiyatro Binasını, Medea Heykeli'ni, Batum Limanı'nı ve yeni oluşturulan yüzüyle Avrupa Meydanı’nı göreceğiz. Batum Bulvarı'nda gezinti yaptıktan sonra alışveriş için serbest zaman vereceğiz. Ardından Sarp Sınır Kapısı'ndan çıkış işlemlerini yapıp, otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Rize’deki otelimizde.
   

  Sabah Kahvaltısı: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.

  Öğle Yemeği: Haçapuri, Çoban Kavurma, Armut Suyu (ekstra)

  Akşam Yemeği: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.

  Konaklama : Sarp Otel, Terzioğlu Hotel vb.

   

 • 7. Gün 25 Ağustos Perşembe
  Fırtına Deresi - Çamlıhemşin - Şenyuva Köyü Ve Köprüsü - Zilkale - Ayder Yaylası - Gelintülü Şelalesi - Kalegon - Ayder Kaplıcaları


  Sabah otelde alacağımız kahvaltı sonrası Fırtına Vadisine hareket ediyoruz. Dileyen misafirlerimiz Fırtına Deresinde RAFTING yapabilirler. 7`den 70`e herkesin rahatlıkla katılacağı bir parkurdur.7 km uzunluğundaki parkurda, 15`in üzerinde rapid bulunmakta ve katılımcıları muhteşem manzaralarla büyülemektedir. 6 kişilik botlar ile her botta bir adet profesyonel rafting rehberi mevcuttur. Botlarda can yeleği, kask, dizlik ve özel sigorta mevcuttur. Ekstra 
   
  Detay: misafirlerimiz son dönemin gözde aktivitelerinden Zipline yapabilirler (Ekstra) 
  Ülkemize Uluslararası Film Festivalinde "Altın Ayı" ödülünü getirmeyi başaran "BAL" filminin çekimlerinin gerçekleştirildiği Çamlıhemşin`e geliyor ve alternatif tur rotalarını değerlendiriyoruz.
   
   
  Tur Seçeneği: Çat Vadisi, Çinçiva (Şenyuva) Köprüsü ve Köyü, Zilkale Turu
   
  Detay: Birçok diziye ve filme doğal set olan mekânlardaki gezimize Çamlıhemşin`de bizleri bekleyen minibüslerimizle başlıyoruz. Fırtına Vadisi içindeki önemli Vadilerden Çat Vadisine giriyoruz ve Ortan Köyünden geçerek "Sevdaluk" dizisinin çekimlerinin de gerçekleştiği eski ismi Çinçiva günümüzde Şenyuva olarak bilinen köye geldiğimizde bölgenin en eski ve kemer açıklığı en geniş olan Taş Köprüsünde fotoğraf molası veriyoruz. Ülkemizin en yaşlı konaklarını görerek yapacağımız yolculuğumuzun son durağı tarihi ticaret yolunu korumak için Vadiye en hâkim noktalardan birine kurulmuş olan Zil Kale`yi ziyaret oluyor. Kaçkarların gizli bahçesinde vereceğimiz fotoğraf molası sonrasında Çamlıhemşin`e dönüyoruz Turumuz yaklaşık 2 saat sürecektir. Ekstra 
  Bu programlarımız ardından öğle yemeği için serbest zaman. 
   
  Alternatif turumuzun ardından Çamlıhemşin`den ayrılıyor ve 1350 metre yükseklikte çam ormanlarıyla kaplı yaylaların şahı Ayder Yaylası`na gitmek üzere yola çıkıyoruz. Aşağı ve Yukarı Ambarlığı, Şenlik Düzünü aracımızdan görerek Kalegon Düzünde Gelin Tülü Şelalesini fotoğraflamak ve muhteşem havayı solumak için aracımızdan iniyoruz. Ayder Yaylasında vereceğimiz serbest zamanda keyifli bir yürüyüş yapıp yöre insanlarıyla unutulmaz bir sohbet yapabilirsiniz. Ayder Yaylası`nda kendinizi bambaşka bir dünyada hissedeceksiniz. Gezilerimiz sonrasında otelimize yerleşme. Dileyen misafirlerimiz Ayder Kaplıcalarından faydalanabilirler. ( Ekstra ) Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 • 8. Gün 26 Ağustos Cuma
  Rize Kalesi - Botanik Bahçe - Rize Bezi - Uzungöl - Lustra Karaster Yaylaları

   

  Değerli misafirlerimiz, sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında, Rize şehir merkezine varıyoruz.  Rize merkezde yapacağımız kısa bir turun ardından Rize’yi bir de kuşbakışı seyretmek ve Rize Çayını tatmak için Rize Botanik Parkına veya Rize Kalesine çıkıyoruz. Botanik Bahçe ya da Kale gezimizin ardından, tarihin eski çağlarından beri Rize’de hanımların elleriyle dokuduğu, günümüzde ise modern üretime sahip Rize Bezi Atölyesi’ni ziyaret ediyoruz. Rize gezilerimizi tamamladıktan sonra Karadeniz’in kart postallarına malzeme olan Uzungöl’e hareket ediyoruz. Uzungöl’de gezimize minibüslerimize binerek devam ediyoruz. Yüksek Kaçkar Yaylaları programımız kapsamında, Karaster – Lustra – Yaylaönü Yaylalarını görmek üzere yola çıkıyoruz. Yol güzergâhımız üzerinde birçok yayla daha görme şansınız olacaktır. Karaster – Lustra- Yayla önünde vereceğimiz molalarda fotoğraflar çekebilir birçok güzelliği aynı anda görebilirsiniz. Havanın sisli olması durumunda ise Demirkapı ve Haldizen Yayla gezileri gerçekleştirilecektir. Yüksek yayla gezilerimiz sonrasında Uzungöl’e geri dönüyoruz. Uzungöl’ü doyasıya yaşamanız ve öğle yemeğinizi almanız için sizlere yeteri kadar bol serbest vakit veriyoruz. Serbest vakit sonrasında, Uzungöl’den keyifli bir şekilde ayrılıp, Trabzondaki otelimize hareket. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

   

  Sabah Kahvaltısı: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.

  Öğle Yemeği: Trabzon’daki restaurantlarımızdan birini tercih edebilirsiniz. (ekstra)

  Akşam Yemeği: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.

  Konaklama: Sandal Otel vb.

   

 • 9. Gün 27 Ağustos Cumartesi
  Sürmene - Trabzon - Ayasofya Müzesi - Atatürk Köşkü - Telkari Atölyesi - Maçka

   

  Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Sürmene’ de bulunan Çay Fabrikamıza gidiyoruz. Burada Çayın dalından koparılıp bardaklarımıza gelişine dek izlediği süreci yerinde öğreniyoruz. Gıda Mühendisinden alacağımız bilgiler sonrasında dileyenler Hediyelik Çay alışverişini bu noktada yapabilirler. Çay fabrikası ziyaretimiz sonrasında ise yine Sürmene denince ilk akla gelen unsurlardan olan Sürmene Bıçağı Atölyesi’ne gidiyoruz. Sürmene Bıçağı hakkında da bilgilendikten ve alışverişimizi yaptıktan sonra, Türk Sivil Mimarisinin bölgedeki önemli örneklerinden olan Memişağa Konağı’nı geziyoruz ve burada yöresel bal, peynir, tereyağı vb. yöresel doğal ürünlerin alışverişi için serbest zaman veriyoruz.  Türk ve Rum mimarisinin bu ortak şaheserinde çekeceğimiz muhteşem fotoğrafların ardından Trabzon’a doğru yolculuğumuza başlıyoruz. Karadeniz’in en gelişmiş kenti olan Trabzon’a varıyoruz. 13.yy da I. Manuel Komnenos zamanında yapılmış, 1572 yılında camiye çevrilmiş, 1964 tarihinde müzeye çevrilmiş Pontus Devletinin önemli eserlerinden biri olan Ayasofya Müzesini geziyoruz. Trabzon merkezde küçük bir gezinti yapıyoruz bu gezintide Trabzon’a has olan Telkari Sanatının örneklerini görebileceğimiz ve satın alabileceğimiz Telkari Atölyesi ve Mağazası gezintinin ardından Soğuksu Mevkiine doğru yola çıkıyoruz, burada bizi bir 20.yy şaheseri olan Atatürk Köşkü karşılıyor. Ulu Önder bu köşkü 1924 ve 1930 yıllarında iki kez ziyaret etmiş, 1937 yılında burada kalarak vasiyetinin bir kısmını da bu köşkte yazmıştır. Köşk’ün mimarisi ve bahçesi sizleri büyüleyecek cinsten. Gezilerimiz sonrasında akşam Trabzon'dan Kastamonu'ya gitmek üzere yolculuğumuza başlıyoruz. Kastamonu'ya  varışımız ardından sizlerle. Bir başka organizasyonumuzda görüşmek üzere vedalaşıyoruz. 

  Sabah Kahvaltısı: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.

  Öğle Yemeği: Ekstradır.

  Akşam Yemeği: Ekstradır.
   DİKKAT: Tur sirküsü yayımlandığı 17 Ağustos Çarşamba tarihinde geçerlidir. Aynı tura ait, daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar.
ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

- Otellerde 6 Gece Yarım Pansiyon, 1 Gece Oda Kahvaltı Konaklama

- Açık Büfe 7 Sabah Kahvaltısı

- Açık Büfe veya Yöresel Yemeklerden Oluşan 6 Akşam Yemeği

- Lüks Araçlar ile Ulaşım 

- Milli Park Giriş Ücretleri

- Batum Turu

- Tiflis Turu

- Programda Belirtilen Tüm Çevre Gezileri

- Profesyonel Rehberlik Hizmetleri

- 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

- Tüm Müze ve ören yeri giriş ücretleri

- Yurtdışı çıkış harcı (50 TL)

- Öğle yemeği 

- Son gün öğle ve akşam yemekleri

- Programda belirtilmeyen diğer hizmetler ve ekstra turlar

- Tüm şahsi harcamalar

Önemli Notlar;
Fiyat Türü Peşin
Single 7790.00 TL
3895 TL
Double 6590.00 TL
3295 TL
Triple 6090.00 TL
3045 TL
0-2 Yaş 1590.00 TL
795 TL
3-6 Yaş 4390.00TL
2195 TL
7-12 Yaş 5590.00 TL
2795 TL

Yorum yazılmamıştır.

Formu doldurun, satış temsilcimiz beirttiğiniz süre içinde sizi arasın. Zorunlu alanları (*) doldurmalısınız.