Whatsapp İle İletişime Geç
Whatsapp İle İletişime Geç
Tur Bilgileri
07 - 15 Ekim
Yarım Pansiyon
İzmir Çıkışlı
İZMİR ÇIKIŞLI OTOBÜS İLE BALKAN ÜLKELERİ TURU
700.00 €
Vade Farksız 3-6 Taksit İmkanı!
07 Ekim 2022 - 15 Ekim 2022 Yarım Pansiyon
350 €
14 Ekim 2022 - 22 Ekim 2022 Yarım Pansiyon
350 €
21 Ekim 2022 - 29 Ekim 2022 Yarım Pansiyon
350 €
28 Ekim 2022 - 05 Kasım 2022 Yarım Pansiyon
350 €
07 Ekim 2022 - 15 Ekim 2022 Yarım Pansiyon 8-12 kişilik gruplar için geçerli fiyatlardır.
Grup Kontenjanı doludur.
339.5 €
14 Ekim 2022 - 22 Ekim 2022 Yarım Pansiyon 8-12 kişilik gruplar için geçerli fiyatlardır.
Grup Kontenjanı doludur.
339.5 €
21 Ekim 2022 - 29 Ekim 2022 Yarım Pansiyon 8-12 kişilik gruplar için geçerli fiyatlardır.
Grup Kontenjanı doludur.
339.5 €
28 Ekim 2022 - 05 Kasım 2022 Yarım Pansiyon 8-12 kişilik gruplar için geçerli fiyatlardır.
Grup Kontenjanı doludur.
339.5 €

Fiyat Hesapla

Yetişkin

İZMİR ÇIKIŞLI OTOBÜS İLE BALKAN ÜLKELERİ TURU

9 ÜLKE / 7 GECE 8 GÜNDÜZ

‘’ADRİYATİK DENİZİ KIYILARINA YOLCULUK‘’

YUNANİSTAN - MAKEDONYA - KARADAĞ – ARNAVUTLUK - HIRVATİSTAN - BOSNA HERSEK - SARAYBOSNA - SIRBİSTAN –BULGARİSTAN 

3* VEYA 4*OTELLERDE YARIM PANSİYON KONAKLAMA 

YEŞİL PASAPORTA VİZE YOK 
 

KREDİ KARTLARINA VADE FARKSIZ 3 - 6 TAKSİT İMKANI

Nakit Ödemelerde %10 Ekstra İNDİRİM!

 • 1. Gün 07 Ekim Cuma
  Buluşma ve Hareket

   

  Saat 19:30 İzmir' den Kavala’ya hareket...

   

 • 2. Gün 08 Ekim Cumartesi
  İpsala - Kavala - Selanik - Üsküp

   

  Gerekli molalarla İpsala sınır kapısında Pasaport ve gümrük işlemlerini takiben Gümülcine-İskeçe karayolundan Yunanistan’a yolculuk ediyoruz. Sabah saatlerinde Kavala’ya varış. Kahvaltı (ekstra) ardından Kavala şehir turunda Kavalalı M.Ali Paşa Evi ve Heykeli, İmarethane, su kemerleri gezisi ardından Selanik ’e varış. Ulu Önder Atatürk’ün evini ziyaret ediyor ve panoramik şehir turu; Selanik Kalesi, Kordon, Beyaz Kule, Döner Kule, Fuar Meydanı’nı geziyoruz. Öğle yemeği için serbest zaman. Öğle yemeğinin ardından Yunanistan’ın en büyük katedrali olan Aya Dimitros katedrali, Büyük İskender heykeli, E.Venezelo ile P.konstantin heykelleri, Vardar, Makedonia, Aristoteles ve Elefterios meydanlarını geziyoruz. Daha sonra ünlü şairimiz Yahya Kemal Beyatlı ’nın doğum yeri olan Üsküp’e doğru gidiyoruz. Üsküp’e varıyoruz ve otelimize yerleşiyoruz. Akşam Yemeği ve konaklama Üsküp’te.

   

 • 3. Gün 09 Ekim Pazar
  Üsküp - Kosova - Priştine - Prizren - Tetova - Ohrid

   

  Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Üsküp panoramik şehir turumuza başlıyoruz. Bu turumuzda; tarih boyunca şehrin ticari faaliyetlerinin merkezi olan ve günümüzde de önemini yitirmemiş taş sokakları ve tarihi binaları ile Arasta çarşı, Vardar Nehri, Kale, Taş Köprü, Davut Paşa Külliyesi, Mustafa Paşa Camii, Sultan Murat Camii, İsa Bey Camii, Çifte Hamam, Sulu Han, Kapan Han, Kurşunlu Han, Saat Kulesi, Makedonya Meydanı, Hükümet binası, Meclis, 17. yy.’dan kalma St.Spas Kilisesi, Rahibe Teresa Anıtı görülecek yerler arasındadır. Ardından Priştine’ye geçiyoruz. Buradaki panaromik gezimiz ardından Prizren şehrine gidiyoruz. Prizren’de panaromik şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Daha sonra Tetova (Kalkandelen) şehrine hareket ediyoruz. Harabati Baba Bektaşi Tekkesi ve Alaca Cami ziyaretleri ardından Ohrid’e geçiyoruz. Otelimize yerleşiyoruz. Akşam Yemeği ve konaklama Ohrid’te.

   

 • 4. Gün 10 Ekim Pazartesi
  Ohrid - Tiran - İşkodra - Ulcinj

   

  Otelimizde alacağımız erken kahvaltı sonrası Ohrid’de; Aya Sofya Kilisesi, Ohrid Kalesi (Panoramik), Osmanlı Mahallesi, Aziz Kril ve Metodios Heykeli, Çınaraltı Meydanı, Halveti Tekkesi, çarşı gezimizi gerçekleştiriyoruz. Ardından Ohrid’te tekne turuna çıkıyoruz (ekstra). Tekne turumuzun ardından 40 yıl boyunca Enver Hoca’nın diktatörlük rejimini yaşamış, Balkanlar’ın dağlık ülkesi Arnavutluk’un başkenti Tiran’a geçiyoruz. Tiran’a varışımız ardından şehir turuna başlıyoruz. Ardından gezeceğimiz diğer yerler; Ethem Bey Camii, Saat Kulesi, Opera ve Bale Binası ve İskender Bey Meydanını geziyoruz ve alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Tiran’daki turumuz sonrası Karadağ ile Arnavutluk arasında sınır oluşturan İşkodra Gölü’nün güneydoğu ucuna kurulmuş İşkodra’ya geçiyoruz. Ardından konaklama yapacağımız Ulcinj’e hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama İşkodra veya Ulcinj’de.

   

 • 5. Gün 11 Ekim Salı
  İşkodra veya Ulcinj - Budva - Bar - Kotor - Dubrovnik - Trebinye

   

  Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası son yıllarda Güney Avrupa’nın en gözde tatil mekanlarından birisi hâline gelen Budva’ya gidiyoruz. Budva’ya varışımız sonrası gerçekleştireceğimiz panoramik şehir turumuzda; Eski Şehir ve Kaleyi gezdikten sonra, Bar şehrine geçip, panoramik olarak şehri geziyoruz. Ardından Kotor’a hareket ediyoruz. Kotor’da; Eski Şehir, Aziz Nikola Kilisesi, Venedik Sarayı, Aziz Tryphon (Tomislav) ve Tarihi Saat Kulesi gezileri sonrası manzarası ile bizleri büyüleyecek keyifli bir yolculuk sonrası Trebinye’ye doğru hareket ediyoruz. İsteyen misafirlerimizle birlikte Dubrovnik’e doğru yolumuza devam edeceğiz.(Ekstra) (95 eur)(Not : Geçerli schengen vizesi veya yeşil pasaportu olmaya misafirlerimiz için Tribinye’de serbest zaman verilecektir.) Uzun yıllar Vendik etkisinde kaldığı için İtalyan üslubu mimarisi ve şehir dokusuyla bünyesinde muhteşem bir tarih-doğa sentezini barındıran Dubrovnik’e varış. Eski şehir Meydanı, Şehrin kule ve surları, Aziz Sahour ve Blasius Kilisesi, Knez Köşkü, ünlü şair Gundulic’in Heykeli, tarihi çeşme ve su sarnıcı, 14. yüzyıldan kalma Franciscan Katedrali, Rector Sarayı gezilerimizin ardından konaklayacağımız Trebinye’deki otelimize transfer. Konaklama ve Akşam Yemegi Trebinye’deki otelimizde. 

   

 • 6. Gün 12 Ekim Çarşamba
  Trebinye - Poçiteli - Blagaj - Mostar - Saraybosna

   

  Otelimizde alacağımız erken kahvaltı sonrası yol üzerindeki eski Osmanlı Köyü Poçiteli’yi ziyaret. Sonrasında Mostar’a hareket. Varışımız ardından, isteyen misafirlerimiz ile Ekstra düzenlenecek olan Blagay Turu için hareket ediyoruz. (25 eur) Blagaj Bölgesini 1446 yılında hakimiyetine alan Osmanlı Ordularının arasında bulunan tarafından yapılan ve Bosna’nın ilk tekkesi olan Blagaj Derviş Tekkesi’ni geziyoruz. Ardından Mostar’a geri dönüyoruz. Mostar şehrinde tarihi Mostar Köprüsü, Tarihi köşkü, Mehmet Bey Camisi’nden Mostar’ı seyir ve Karagöz Camisi‘ni ziyaret edip Bosna-Hersek’in başkenti Saraybosna’ya hareket. Saraybosna’da yapılacak şehir turunda Avusturya-Macaristan İmparatorluğu ve Osmanlı idaresi altında kaldığı dönemlerde yapılan tarihi binalarla çevrili caddeleri, tarihi çarşıları, kilise, sinagog ve camileri ile Başçarşı’yı geziyoruz. I. Dünya Savaşı’nın başlamasına neden olan suikastın yapıldığı tarihi Latin Köprüsü, Hüsrev Bey Cami ve Sönmeyen Ateş Anıtı’nı gördükten sonra otele yerleşme. Konaklama Saraybosna’daki otelimizde. 
  >>Dileyen misafirlerimiz ile ekstra düzenlenecek yemekli ’’BOŞNAK GECESİ’’ eğlencesine gidiyoruz. (Ekstra – kişi başı 65 eur) 

   

 • 7. Gün 13 Ekim Perşembe
  Saraybosna - Belgrad

   

  Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Şehir turumuzda; Baş Çarşı, Kurşunlu Medresesi, Gazi Hüsrev Bey Camisi, Kütüphane, Saat kulesi, Katolik Katedrali, Fatih Sultan Mehmet’e hediye Edilen Hünkar (Fatihova) Camisi’ni, Birinci Dünya Savaşı’nın çıktığı yer olarak bilinen Latin Köprüsü, Şehrin Koruyucusu Sönmeyen Ateş, Pazar Yeri Şehitliği, Osmanlı Kalesi ve Beyaz Tabyanın panoramik olarak görülmesi. Öğle yemeği molası. Bosna’nın kurucusu Aliye İzzet Begoviç Anıt Mezarı ve Kovaçi Şehitliği’nin gezilmesi ardından Sırbistan’ın başkenti Belgrad’a hareket. Belgrad’daki otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Belgrad’da.

  NOT : Saraybosna’daki Savaş Tünelin’de bakım çalışmaları başlatılacağından, programımızda Savaş Tüneli ziyaretimiz gerçekleştirilemeyebilir. Savaş Tüneli ekstra turu gerçekleştirilirse kişi başı 30 euro katılım ücreti olacaktır.

   

 • 8. Gün 14 Ekim Cuma
  Belgrad - Sofya

   

  Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Belgrad’ta panaromik şehir turumuzda; Kale Meydanı, Askeri Müze, İstanbul Kapı, Saat Kulesi, Damat Ali Paşa Türbesi, Zindan Kapı, Leopoldov Kapı, Sokullu Mehmet Paşa Çeşmesi, Stefan Lazerevic Anıtı, Nebojsa Kulesi, Saborna Kilisesi, Cumhuriyet Meydanı, Terazi Meydanı ve Taş Meydan görülecek yerler arasındadır. Öğle yemeği molası Bayraklı Camii ve Meryem Ana Gül Kilisesini ziyaretin ardından Sava Katedrali’ni geziyoruz. Gezi sonrası Sofya‘ya hareket. Sofya’daki otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve Konaklama Sofya’da.

   

 • 9. Gün 15 Ekim Cumartesi
  Sofya - İstanbul - İzmir

   

  Otelimizde alacağımız erken kahvaltı sonrası Sofya’da St. Nedelya Kilisesi, Rus Kilisesi, Aya Sofya Kilisesi, Alexander Nevski Katedrali, Başkanlık Sarayı, Parlamento Binası, Sofya Üniversitesi, NDK Ulusal Kültür Sarayı, Arkeoloji Müzesi, Banya Başı Camii, Ulusal Tiyatro, Alexander Meydanı, Vitoşa Caddesi’ni gördükten sonra Türkiye’ye hareket. Kapıkule sınır kapısından Türkiye’ye giriş. Free shooplar’da vereceğimiz serbest zaman ardından İstanbul’a varış. Gerekli molalar sonrası gece saatlerinde İzmir' e varıyoruz. Başka bir turumuzda buluşmak ümidiyle vedalaşıyoruz……

   DİKKAT: Tur sirküsü yayımlandığı 06 Ekim Perşembe tarihinde geçerlidir. Aynı tura ait, daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar.
ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

- Lüks Otobüsümüz İle Ulaşım

- 3* veya 4* Otellerde 7 gece Yarım Pansiyon Konaklama

- Sabah Kahvaltısı (7) 

- Akşam Yemekleri (6) 

- Programda Belirtilen tüm Şehir Turları

- Tüm Otel Vergileri 

- Şehir Giriş Ücretleri

- Yurtdışı Seyahat Sigorta Paketi

- Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmetleri
 

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

- Öğle Yemekleri 

- 1.Gün Kavala’daki Kahvaltı 

- Son gün Akşam Yemeği 

- Yemeklerde Alınan İçecekler

- Tüm Şahsi Harcamalar

- Bahşişler ( Rehber, Şoför, Otel Personeli vb. )

- Müze, Saraylar ve Ören Yeri Giriş Ücretleri

- Ekstra Turlar (Dubrovnik 95 Euro, Blagay Turu 25 eur, Boşnak Gecesi 65 Eur)

- Savaş Tüneli Turu (kişi başı 30 eur)

- Tekne turları (Ohrid tekne turu 30 eur ve Belgrad tekne turu 30 eur) 

- Yurtdışı Çıkış Harcı 

- Vize İşlem Ücreti 

- Programda belirtilmeyen geziler, turlar ve diğer hizmetler
 

Önemli Notlar;
Fiyat Türü Peşin
Single 1100.00 €
550 €
Double 700.00 €
350 €
Triple 700.00 €
350 €
0-2 Yaş Ücretsiz
3-6 Yaş 550.00€
275 €
7-12 Yaş 598.00 €
299 €

Yorum yazılmamıştır.

Formu doldurun, satış temsilcimiz beirttiğiniz süre içinde sizi arasın. Zorunlu alanları (*) doldurmalısınız.