Whatsapp İle İletişime Geç
Whatsapp İle İletişime Geç
Tur Bilgileri
31 Temmuz - 03 Ağustos
Oda & Kahvaltı
Isparta Çıkışlı
ISPARTA ÇIKIŞLI ST. PETERSBURG TURU (4 GÜN)
623.75 €
31 Temmuz 2020 - 03 Ağustos 2020 Oda & Kahvaltı
499 €

Fiyat Hesaplama

Farklı İllerden Turlar
Turumuza Katılabileceğiniz Diğer Şehirler

ST. PETERSBURG TURU

Türk Hava Yolları Tarifeli Seferi ile

 3 Gece 4 Gün

*** Ücretsiz E-Vize ile***

TÜM TÜRKİYE’DEN ve KIBRIS’TAN İÇ HAT BAĞLANTI İMKANI!***

 

 • 1. Gün 31 Temmuz Cuma
  İstanbul - St. Petersburg

   

  İstanbul Yeni Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde Türk Hava Yolları kontuarında bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları tarifeli TK 401 sefer sayılı uçuşu ile saat 11:00’de St.Petersburg’a hareket ediyoruz. Yerel saat ile 14:20’de St.Petersburg’a varışımıza istinaden bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile panoramik şehir turu. Çarlık Rusyası’nın başkenti, Bolşevik iktidarının Leningrad’ı, saraylarla, kanallarla ve köprülerle süslü St.Petersburg şehir turu için hareket ediyoruz. Petersburg’un Champs Elysees’si Nevsky Prospect, Kışlık Sarayın yer aldığı ve 1905 yılında ilk Rus devriminin başladığı Saray Meydanı ve burada yer alan dünyanın en büyük sanat kolleksiyonuna sahip olan Hermitage Müzesi, devrimin sembolu Aurora Kruvazörü, Eski Liman fenerleri, Peter and Paul Fortress Katedrali panoramik olarak görüyoruz. Tur bitimi otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest saatler.

 • 2. Gün 01 Ağustos Cumartesi
  St. Petersburg

   

  Kahvaltının ardından günümüz serbest. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek Petergoff Sarayı turu. (55 Euro). Finlandiya Körfezi’nde bulunan ve Petro’nun planlarını kendi çizdikten sonra İtalyan mimar Rastrelli’ye inşa ettirdiği yazlık saray, Paris’teki Versailles’a rakip binası, 150 anıtsal çeşme ve 4 şelalenin süslediği bahçeleri ile muhteşem bir kompleksidir. II. Dünya Savaşı sırasında büyük zarar görmesine rağmen tüm ihtişamıyla ilk mimarisine sadık kalınarak restore edilmiştir. Tur bitimi serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek St.Petersburg Tekne Gezisi (35 Euro). Kuzeyin Venediği olarak adlandırılan St. Petersburg, Büyük Petro döneminde açılan kanallarıyla adacıklara bölünmüştür. Turumuz esnasında Neva nehri ve kanallar üzerindeki 18.yy’a ait büyüleyici mimari yapıları farkli bir perspektiften görme fırsatı bulacaksınız. Tur bitimi otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest saatler.

 • 3. Gün 02 Ağustos Pazar
  St. Petersburg

   

  Kahvaltının ardından günümüz serbest. Arzu eden misafirlerimiz ile öğleden sonra ekstra olarak düzenlenecek Pushkin Kasabası & Ekaterina Sarayı turu. (55 Euro). 18. yy.’da Katerina tarafından inşa ettirilen ve Çar kasabası olarak anılan park, saray ve binalar kompleksi. 600 hektarlık bir alanı kaplayan kasabanın ana binası Katerina Sarayı. Buradaki Amber Odası son derece ilgi çekici olmasına rağmen özellikle yaz aylarındaki yoğunluktan dolayı birçok turist tarafından ziyaret edilememektedir. Çarlık dönemi aristokrasinin Çar ailesi ile buluştuğu bu ünlü kasabada aynı zamanda ünlü şair Puşkin`in eğitim gördüğü okul da yer alıyor. Sonrasında arzu eden msafirlerimiz ile ekstra  olarak düzenlenecek olan Hermitage Sarayı ve Müzesi turu. (45 Euro). Çarlık dönemine ait yaklaşık 4 milyon eseri barından ve Neva Nehri yanında bulunan Dünya’nın ve Rusya’nın en büyük müzelerinden Hermitage Müzesi, en çok tablo koleksiyonunun bulunduğu müze olması nedeni ile Guinness Rekorlar Kitabı’na girmiştir. Tur bitimi serbest zaman, Akşam arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek aksam yemekli Rus Gecesi (70 Euro). Tur bitimi otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest saatler.

 • 4. Gün 03 Ağustos Pazartesi
  St. Petersburg - İstanbul

   

  Kahvaltının ardından odaların boşaltılması ve rehberinizin bildireceği transfer saatine kadar serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek Peter&Poul kalesi turu. (40 Euro). Peter&Poul Kalesi turunda, Rus Imparatorlari mezarlarinin bulunduğu Peter&Poul katedrali, Dostoyevski`nin de hapis yattagi hapishane baslica göreceklerimiz arasindadir, ayni zamanda tavsan adasi olarak bilinen ada gezimizi bitirdikten sonra özel otobüsümüz ile havalimanına transfer. Bagaj, bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Türk Hava Yolları’nın TK 402 sefer sayılı uçuş ile saat 15:15’de İstanbul’a hareket. Yerel saat ile saat 18:45’te İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

   

  Avantajlı ekstra geziler Paketi : 230 Euro yerine indirimli 200 Euro ! (Tur esnasında lokal acente rehberine ödenir)

  *** 0-2 yaş ücretsiz, 3-10  yaş %50 indirimlidir.

  Petergof saray turu Puskin (55 Euro) + Tekne turu (35 Euro)

  Pushkin Kasabası & Ekaterina Sarayı (55 Euro) +Hermitage Müzesi turu (45 Euro)

  Peter&Poul kalesi turu (40 Euro)

   

   

  VİZE

  ***T.C vatandaşları için online e-vize uygulaması bulunmaktadır. (ÜCRETSİZ) Yolcunun seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ile seyahat edebilir.

  ***T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimiz için de yukarıdaki 6 ay şartı aynı şekilde geçerlidir.

  *** 24.11.2015 Tarihi itibari ile eski pasaportlar (Lacivert Pasaport) ile yurt dışına çıkış yapılamamaktadır. Eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir. DİKKAT: Tur sirküsü yayımlandığı 10 Temmuz Cuma tarihinde geçerlidir. Aynı tura ait, daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar.
ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

 

— Türk Hava Yolları ile İstanbul-St. Petersburg-İstanbul arası ikram dahil ekonomi sınıf uçak biletleri,

— Havalimanı vergileri,

— Belirtilen kategori otellerde toplam 3 gece kahvaltı dahil konaklamalar,

— Havaalanı / otel / havaalanı transferler,

— St. Petersburg panoramik şehir turu

— Profesyonel Türkçe yerel rehberlik hizmetleri.

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 

— Yurt dışı çıkış harcı bedeli,

— Isparta - İstanbul - Isparta arası transfer hizmeti,

— Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar,

— Programda belirtilmeyen tüm gezi ve turlar,

— İsteğe bağlı rehber ve şoför bahşişleri,

— İsteğe bağlı çevre gezilerindeki öğle ve akşam yemeklerindeki içecekler,

— İsteğe bağlı özel seyahat sağlık sigortası (15 Euro).  

— Müze ve ören yerleri girişleri

Önemli Notlar;
Fiyat Türü Peşin
Single 886.25 €
709 €
Double 623.75 €
499 €
Triple 623.75 €
499 €
0-2 Yaş 187.50 €
150 €
3-6 Yaş 598.75€
479 €
7-12 Yaş 598.75 €
479 €

Yorum yazılmamıştır.

Formu doldurun, satış temsilcimiz beirttiğiniz süre içinde sizi arasın. Zorunlu alanları (*) doldurmalısınız.