Whatsapp İle İletişime Geç
Whatsapp İle İletişime Geç

2022 Kültür Turları ERKEN REZERVASYON FIRSATLARI Devam Ediyor! %50' ye Varan İNDİRİM! En Ucuz Fiyatlar Sadece 4-6 Koltuk için Geçerlidir. Fırsatları Kaçırmayın! SON GÜN 30 EYLÜL! Kayıt için Acele Edin! 

Tur Bilgileri
01 - 07 Ekim
Yarım Pansiyon
Eskişehir Çıkışlı
ESKİŞEHİR ÇIKIŞLI UÇAKLI GAP & DOĞU ANADOLU TURU
14990.00 TL
Vade Farksız 3-6 Taksit İmkanı!
01 Ekim 2022 - 07 Ekim 2022 Yarım Pansiyon
7495 TL
15 Ekim 2022 - 21 Ekim 2022 Yarım Pansiyon
7495 TL
29 Ekim 2022 - 04 Kasım 2022 Yarım Pansiyon
12 Kasım 2022 - 18 Kasım 2022 Yarım Pansiyon
7495 TL
26 Kasım 2022 - 02 Aralık 2022 Yarım Pansiyon
7495 TL
10 Aralık 2022 - 16 Aralık 2022 Yarım Pansiyon
7495 TL
24 Aralık 2022 - 30 Aralık 2022 Yarım Pansiyon
7495 TL
01 Nisan 2023 - 07 Nisan 2023 Yarım Pansiyon
7495 TL
01 Ekim 2022 - 07 Ekim 2022 Yarım Pansiyon 6-10 kişilik gruplar için geçerli fiyatlardır.
7270.15 TL
6+ Kişi
15 Ekim 2022 - 21 Ekim 2022 Yarım Pansiyon 6-10 kişilik gruplar için geçerli fiyatlardır.
7270.15 TL
6+ Kişi
29 Ekim 2022 - 04 Kasım 2022 Yarım Pansiyon 6-10 kişilik gruplar için geçerli fiyatlardır.
7270.15 TL
12 Kasım 2022 - 18 Kasım 2022 Yarım Pansiyon 6-10 kişilik gruplar için geçerli fiyatlardır.
7270.15 TL
6+ Kişi
26 Kasım 2022 - 02 Aralık 2022 Yarım Pansiyon 6-10 kişilik gruplar için geçerli fiyatlardır.
7270.15 TL
6+ Kişi
10 Aralık 2022 - 16 Aralık 2022 Yarım Pansiyon 6-10 kişilik gruplar için geçerli fiyatlardır.
7270.15 TL
6+ Kişi
24 Aralık 2022 - 30 Aralık 2022 Yarım Pansiyon 6-10 kişilik gruplar için geçerli fiyatlardır.
7270.15 TL
6+ Kişi
01 Nisan 2023 - 07 Nisan 2023 Yarım Pansiyon 6-10 kişilik gruplar için geçerli fiyatlardır.
7270.15 TL
6+ Kişi
Farklı İllerden Turlar
Turumuza Katılabileceğiniz Diğer Şehirler

ESKİŞEHİR ÇIKIŞLI UÇAKLI GAP & DOĞU ANADOLU TURU 

6 GECE 7 GÜN ( 6 Gece Otel Konaklaması)

YARIM PANSİYON

NEMRUT DAĞI MİNİBÜS TRANSFERİ DAHİL! 

En Kapsamlı Doğu Anadolu ve Gap Program Farkı ! 

Gaziantep – Şanlıurfa – Adıyaman – Diyarbakır – Mardin – Van – Iğdır – Ağrı – Kars – Erzurum - Ani Harabeleri

Hasankeyf - Midyat - Mardin - Nemrut Dağı - Akdamar Adası - Balıklıgöl - Harrran - Halfeti - Göbeklitepe

Muradiye Şelalesi -  Kasımiye Medresesi - Dara Antik Kenti - İshakpaşa Sarayı - Yakutiye Medresesi - Üç Kümbetler 

KREDİ KARTLARINA VADE FARKSIZ 3 - 6 TAKSİT İMKANI

Nakit Ödemelerde %10 Ekstra İNDİRİM!

 • 1. Gün 01 Ekim Cumartesi
  GAZİANTEP - ZEUGMA MOZAİK MÜZESİ – GAZİANTEP (AYINTAP) KALESİ – ZİNCİRLİ BEDESTENİ – TAHMİS KAHVESİ – RUM KALE - ŞANLIURFA  Eskişehir - Ankara transferinizi gerçekleştiriyoruz.

  Siz değerli misafirlerimizle Esenboğa havalimanında iç hatlar terminalinde buluşup, Check-in işlemleri sonrasında, saat 08:05 hareket ederek, Gaziantep Havalimanına ulaşıyoruz. (Kahvaltı için; Havalimanında veya Uçak içerisindeki kahvaltı seçeneklerinden ekstra faydalanabilirsiniz).  Havalimanında bizi bekleyen aracımıza yerleştikten sonra dünyanın en büyük mozaik müzesi olan Zeugma mozaik müzesi gezisiyle Gaziantep’te turumuza başlıyoruz. Müze gezimiz sonrası şehir turumuza başlıyoruz.  Bu esnada kaleyi  ve şehrin önemli yapılarını görebilme fırsatı yakalayacaksınız. Dünyaca ünlü Gaziantep mutfağını tatmak üzere öğle yemeği molası veriyoruz. Yemek sonrası çarşılar bölgesine geçerek, Zincirli Bedesteni, Almacı Pazarı, Bakırcılar Çarşısını geziyoruz. Serbest zamanla birlikte Baklava, Hediyelik Eşya ve Antep Fıstığı alışverişlerimizi yapabilirsiniz. 17.yüzyılda Tekke Camii Külliye binası içine kahve-kütüphane olarak kullanılan ve günümüzde Tahmis Kahvesi olarak anılan mekânda Sütlü Menengiç kahvelerimizi içerek, keyifle turumuzu sonlandırıyor ve karagül dizisinin de çekildiği Halfeti’ye geçiyoruz. Birecik Baraj Gölü üzerinde, 1 saat sürecek muhteşem bir Tekne Turuna katılıyoruz. (Ekstra) Tekne turunda Rum Kale, Tarihi Mağara Evleri, büyük bir kısmı sular altında kalan yapıları ve Savaşan Köyü’nü gördükten sonra, yönümüzü peygamberler şehri Şanlıurfa’ya çeviriyoruz. Ateşin suya ve yanan tahtaların ise kutsal balıklara dönüştüğü Balıklıgöl ve Ayn-el Zeliha Gölü ve Hz.İbrahim Peygamberin doğduğu mağarayı görüyoruz. Şanlıurfa merkezde yapacağımız bu gezimiz tamamlayarak Şanlıurfa’daki otelimize hareket. Akşam dileyen misafirlerimizle (ekstra yemekli) Urfa kültürünün bir parçası olan yemekli sıra gecesi eğlencesine gidiyoruz. Konaklama otelimizde.   Öğle Yemeği: Ekstra’dır. Rehberinizin önereceği restaurantları tercih edebilirsiniz.
  Akşam Yemeği : Ekstradır. Urfa sıra gecesinde alınacaktır. 
  Konaklama : Asil Otel , Grand Urfa Otel vb. 
  Ekstra: Urfa Sıra Gecesi Etkinliği, Halfeti Tekne Turu  

   

 • 2. Gün 02 Ekim Pazar
  HARRAN –GÖBEKLİTEPE-ATATÜRK BARAJI- NEMRUT DAĞI - ADIYAMAN  Otelde alacağımız erken sabah kahvaltısının ardından Harran’a doğru hareket ediyoruz.. Binlerce yıl boyunca ipek yolu seyyahlarının kullandığı yolu kullanarak Harran’a ulaşacağız. İslamiyet döneminin ilk üniversitesi olarak bilinen Harran Üniversitesi, Harran Ulu Camii, Harran Höyük, Harran Kalesi ve dünyada sadece Harran’da ve  İtalya  Matera  ve  Alberobello  kasabalarında görebileceğiniz kendine özgü mimarisi ile Harran Konik Kubbeli Evlerini gezdikten sonra, Göbeklitepe’ye hareket ediyoruz. 12.000 yıl önce dünyanın ilk tapınağı-yaşamsal kült alanı Göbeklitepe ziyaretine başlıyoruz. İlk heykel atölyesinin bulunduğu Göbeklitepe, aynı zamanda nohut, mercimek, buğdayın dünyada ilk ekildiği topraklar ve tarım tarihinin başladığı yer olarak bilinmektedir Göbeklitepe ziyaretimiz sonrasında, istikametimizi Atatürk barajına doğru çeviriyoruz. Barajın fotoğraflanması sonrası Adıyaman’a hareket ediyoruz. Bizi bekleyen dolmuşlara binerek Nemrut dağına doğru yola çıkıyoruz. Doğu ve Batı Medeniyetlerinin, 2150 m. yükseklikte muhteşem bir piramitteki kesişme noktası, Dünyanın sekizinci harikası ve ‘’Kralların Tahtı’’ olarak adlandırılan Nemrut yüksekliği on metreyi bulan büyüleyici heykelleri, metrelerce uzunluktaki kitabeleriyle UNESCO Dünya Kültür Mirasında yer almaktadır. Dünyada güneşin en güzel battığı noktada muhteşem gün batımını seyrettikten sonra, otelimize hareket.   Sabah Kahvaltısı : Otelimizde alınacak olup tur ücretine dahildir.
  Öğle Yemeği: Ekstra’dır. Rehberinizin önereceği restaurantları tercih edebilirsiniz.
  Akşam Yemeği : Otelimizde alınacak olup tur ücretine dahildir. 
  Konaklama : White Star Hotel, Bozdoğan Hotel vb. 

   

 • 3. Gün 03 Ekim Pazartesi
  ADIYAMAN- DİYARBAKIR – ULU CAMİİ – HASAN PAŞA HANI - HEVSEL BAHÇELERİ – MARDİN KAPI – KASIMİYE MEDRESESİ  Otelde alacağımız sabah kahvaltısı sonrasında Güneydoğu Anadolu bölgesinin metropol şehri Diyarbakır’a doğru yola çıkıyoruz. Diyarbakır'da ziyaret edeceğimiz yerler; Diyarbakır Ulu Cami’ni, Cahit Sıtkı Tarancı Evi ve Müzesi’ni, Hasan Paşa Hanı, Diyarbakır Surları’nı, Hevsel Bahçeleri’ni, Mardin Kapısı’nı ve Hz.Adem ile Hz.Havva’nın indirildiğine inanılan Kırklar Dağı’nı görüyoruz. Buradan gecesi ‘’Gerdanlık’’ gündüzü ‘’Seyranlık’’ olan Mardin’e geçiyoruz. Öğle yemeği için serbest zaman verilmesi sonrası Mezopotamya kültürlerinin ve medeniyetlerinin bir harmonisi niteliğindeki rüya şehir Mardin’de göreceğimiz yerler arasında, Ulu Camii -  Kasımiye Medresesi, Mardin kültürü ve mimarisi ile bütünleşmiş tarihi yapılar Mardin’in dar sokakları ve Abbara’lar yer almaktadır.  Mardin çarşısında alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Ardından otelimize hareket.


  Sabah Kahvaltısı : Otelimizde alınacak olup tur ücretine dahildir.
  Öğle Yemeği: Ekstra’dır. Rehberinizin önereceği restaurantları tercih edebilirsiniz.
  Akşam Yemeği : Otelimizde alınacak olup tur ücretine dahildir. 
  Konaklama : GAP Otel , Turabdin Otel vb.    

   

 • 4. Gün 04 Ekim Salı
  MARDİN - DARA ANTİK KENT - BEYAZ SU - MOR GABRİEL MANASTIRI - MİDYAT  Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından, Mezopotamya’nın Efes’i Dara Antik Kent ziyaretimize başlıyoruz. Eski Mardin evlerinden tutun, Mezopotamya’nın başka tarihi yapılarında da görebileceğiniz Dara’yı görüyoruz. Dara Antik Kenti’ni gezip fotoğrafladıktan sonra.  Buradan  Süryanilerin çok önemli dini merkezlerinden biri olan  Mor Gabriel manastırına gidiyoruz.  Manastır gezimiz sonrası Öğle yemeği için serbest zaman. Ardından Meryem Ana Kilisesi, Resuller Kilisesi, Kırk Şehit Kilisesi, Mor Şamuel Mabedi, Mor Şemun Mabedi gibi mekânları bünyesinde barındıran manastır gezimizi tamamlayıp Midyat’a geçiyoruz. Midyat sokaklarını gezerek alışverişler yaptıktan sonra, ‘’Sıla’’ ‘’Hercai‘’ ‘’Adını Kalbime Yazdım’’ dizilerinin de çekildiği ve daha birçok diziye ev sahipliği yapan Midyat Konuk Evi‘ ni geziyoruz. 


  Sabah Kahvaltısı : Otelimizde alınacak olup tur ücretine dahildir.
  Öğle Yemeği: Ekstra’dır. Rehberinizin önereceği restaurantları tercih edebilirsiniz.
  Akşam Yemeği : Otelimizde alınacak olup tur ücretine dahildir. 
  Konaklama : GAP Otel , Turabdin Otel vb.    

   

 • 5. Gün 05 Ekim Çarşamba
  MİDYAT - HASANKEYF - BİTLİS- BEŞ MİNARE –TATVAN- GEVAŞ - AKDAMAR ADASI – KEDİ EVİ  Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından, Hasankeyf’e geçiyoruz. Güneydoğu Anadolu Projesi kapsamında Ilısu Barajı nedeniyle bir bölümü sular altında kalan, 12 bin yıllık geçmişe  sahip Hasankeyf’te rehberimizin anlatımlarını dinleyip, fotoğraf molası veriyoruz. Daha sonra Van’a doğru ilerlerken Bitlis Beş Minare ve Tatvan yerleşimlerinden geçerek Artos Dağı ve Van Gölü kıyısını takiben muhteşem manzaralarla Gevaş’a ulaşıyoruz. Gevaş’tan tekneye (ekstra) binip Akdamar Adası’na geçiyoruz. Ada üzerinde efsanelere konu olmuş dünyada ilk Papaz yetiştiren okullardan biri olan Akdamar Kilisesi’ni ziyaret ediyoruz. Devamında Edremit üzerinden Van’a ulaşıyoruz. Dağların çevrelediği Güneş Ülkesi Urartuların Başkenti  Eski Van Şehrini ve Van Kalesi’ni (Tuşba Kalesi) panoramik olarak gördükten sonra, Urartu el sanatları örneklerinden olan gümüş işçiliğini görebileceğimiz  Van Kedi Evi’ne  uğruyoruz. Urartu el sanatları ve orijinal Urartu motifleriyle zenginleştirilmiş eşsiz güzellikteki gümüş işçiliği ile ilgili bilgileri alıp, alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Ardından otelimize hareket. 


  Sabah Kahvaltısı : Otelimizde alınacak olup tur ücretine dahildir.
  Öğle Yemeği: Ekstra’dır. Rehberinizin önereceği restaurantları tercih edebilirsiniz.
  Akşam Yemeği : Otelimizde alınacak olup tur ücretine dahildir. 
  Konaklama : Rönesans Life Otel, Grand Hotel Van vb.    

   

 • 6. Gün 06 Ekim Perşembe
  VAN – MURADİYE ŞELALESİ - DOĞUBAYAZIT - TENDÜREK - İSHAK PAŞA SARAYI- IĞDIR- AĞRI DAĞI - KARS  Otelde alacağımız sabah kahvaltısı sonrasında Van’dan ayrılıp Muradiye Şelalesi doğru yola çıkıyoruz. Ülkemizde bulunan en önemli doğa harikalarından birisi olan Muradiye Şelalesi’nde, suyun kudretini bir kez daha teninizde ve ruhunuzda hissedeceksiniz. Burada, Şelalenin muhteşem esintisiyle keyif yaptıktan sonra Çaldıran Ovası’nın manzarası eşliğinde Doğubayazıt’a doğru hareket ediyoruz. Yol güzergahımızda Ağrı Dağı’na yaklaşırken Tendürek Dağı eteklerine yakın bir noktada binlerce yıl önce patlamış ve A tipi lav akıntısının o esrarengiz renklerine ve şekillerine şahitlik edeceksiniz. Doğubayazıt’a geldiğimizde tüm doğunun en nefes kesici yapısı İshakpaşa Sarayı’nı gezmeye başlıyoruz. İshakpaşa Sarayı’nı görüp,  mistik havasında büyüleneceksiniz. Öğle yemeği için Doğubayazıt Çarşısı’nda mola veriyoruz. Ayrıca, yöresel motiflerin işlendiği halı fabrikasında Türk Halıları hakkında bilgi alıyoruz. Dileyen misafirlerimiz alışveriş yapma imkanı buluyor. Turumuza devam ediyor ve  Küçük Ağrı ve Büyük Ağrı Dağı nın görkemli manzarası eşliğinde, Türkiye’nin en doğusundaki şehir olan Doğu’nun Çukurovası Iğdır üzerinden, Kars’a ulaşıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Kars’taki otelimizde.


  Sabah Kahvaltısı : Otelimizde alınacak olup tur ücretine dahildir.
  Öğle Yemeği: Ekstra’dır. Rehberinizin önereceği restaurantları tercih edebilirsiniz.
  Akşam Yemeği : Otelimizde alınacak olup tur ücretine dahildir. 
  Konaklama : Güngören Hotel, The Kars Park Otel vb    

   

 • 7. Gün 07 Ekim Cuma
  ANİ HARABELERİ- ON İKİ HAVARİLER KİLİSESİ – TAŞ KÖPRÜ – DEFTERDARLIK BİNASI – YAKUTİYE MEDRESESİ – ÜÇ KÜMBETLER - ESKİŞEHİR  Otelde alacağımız erken sabah kahvaltısı sonrasında, UNESCO Dünya Miras Listesinde yer alan Ani Harabeleri geçiyoruz. Ani Harabeleri sizi bütün sessizliği ve gizemiyle karşılayacak. Bu muhteşem ören yerini rehberimizin bilgilendirmeleriyle geziyoruz.  Ardından Kars’a hareket ve Kars gezimize başlıyoruz. Kars Kalesi eteklerinde bulunan 12 Havariler Kilisesi, Taş Köprü, Osmanlı Hamamları, Namık Kemal Evi, Katerina Sarayı, Defterdarlık Binası, Vali Konağı turumuzda göreceğimiz yerler arasında yer alıyor. Gezimizi tamamlayarak kaşar, gravyer ve bal alışverişlerimizi yapmak üzere serbest zaman veriyoruz. Ardından Erzurum’a hareket. Erzurum’da kısa bir şehir turu atıyor ve burada Yakutiye medresesi ve üç kümbetleri görüp Erzurum Havalimanı’na geçiyor ve check-in işlemlerimizi gerçekleştirerek  saat 21 :25  uçuşu ile Esenboğa Havalimanı’na saat 22:25’de ulaşıyoruz. Eskişehir transferinizin ardından bir başka organizasyonumuzda görüşmek üzere siz değerli misafirlerimizle vedalaşıyoruz. 


  Sabah Kahvaltısı : Otelimizde alınacak olup tur ücretine dahildir.
  Öğle Yemeği: Ekstra’dır. Rehberinizin önereceği restaurantları tercih edebilirsiniz.
  Akşam Yemeği: Ekstradır. DİKKAT: Tur sirküsü yayımlandığı 29 Eylül Perşembe tarihinde geçerlidir. Aynı tura ait, daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar.
ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

•  Gidiş - Dönüş Uçak Biletleri
•  Eskişehir - Ankara - Eskişehir transferi (otobüs veya tren ile)
•  Tüm Çevre Gezileri 
•  Profesyonel Rehberlik Hizmetleri
•  3* ve 4* Otellerde 6 Gece Konaklama 
•  Otellerde 6 Sabah Kahvaltısı
•  Otellerde  6 Akşam Yemeği  
•  Nemrut Dağı Minibüs Transferi 
•  Zorunlu Seyahat Sigortası 

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

•    Müze, Ören Yeri ve Milli Park Girişleri
•    Öğle Yemekleri
•    Akdamar Adası Tekne Ücreti
•    Molalarda ve Otellerde Ekstra Yiyecek ve İçecek Harcamaları
•    Halfeti Tekne Turu 
•    Urfa Sıra Gecesi Yemekli 

 

Önemli Notlar;
Fiyat Türü Peşin
Single 16990.00 TL
8495 TL
Double 14990.00 TL
7495 TL
Triple 14890.00 TL
7445 TL
0-2 Yaş 3000.00 TL
1500 TL
3-6 Yaş 10990.00TL
5495 TL
7-12 Yaş 12990.00 TL
6495 TL

Yorum yazılmamıştır.

Formu doldurun, satış temsilcimiz beirttiğiniz süre içinde sizi arasın. Zorunlu alanları (*) doldurmalısınız.