Whatsapp İle İletişime Geç
Whatsapp İle İletişime Geç
Tur Bilgileri
07 - 16 Ekim
Oda&Kahvaltı
Düzce Çıkışlı
DÜZCE ÇIKIŞLI BÜYÜK İTALYA & YUNANİSTAN & BALKAN TURU
978.00 €
Vade Farksız 3-6 Taksit İmkanı!
07 Ekim 2022 - 16 Ekim 2022 Oda&Kahvaltı
489 €
21 Ekim 2022 - 30 Ekim 2022 Oda&Kahvaltı
489 €
11 Kasım 2022 - 20 Kasım 2022 Oda&Kahvaltı
489 €
11 Kasım 2022 - 20 Kasım 2022 Oda&Kahvaltı
489 €
07 Ekim 2022 - 16 Ekim 2022 Oda&Kahvaltı 8-12 kişilik gruplar için geçerli fiyatlardır.
474.33 €
21 Ekim 2022 - 30 Ekim 2022 Oda&Kahvaltı 8-12 kişilik gruplar için geçerli fiyatlardır.
474.33 €
11 Kasım 2022 - 20 Kasım 2022 Oda&Kahvaltı 8-12 kişilik gruplar için geçerli fiyatlardır.
474.33 €
11 Kasım 2022 - 20 Kasım 2022 Oda&Kahvaltı 8-12 kişilik gruplar için geçerli fiyatlardır.
474.33 €

Fiyat Hesapla

Yetişkin

Farklı İllerden Turlar
Turumuza Katılabileceğiniz Diğer Şehirler

BÜYÜK İTALYA & YUNANİSTAN & BALKAN TURU

DÜZCE’DEN OTOBÜS İLE

Selanik ( 1 )  -  Roma ( 2 )  -  Floransa ( 2 )  -  Venedik ( 2 )  -  Belgrad ( 1 )

8 GECE 10 GÜN  / 8 GECE OTEL KAHVALTI DAHİL KONAKLAMASI

YEŞİL PASAPORTA VİZE YOK !!!

KREDİ KARTLARINA VADE FARKSIZ 3 - 6 TAKSİT İMKANI

Nakit Ödemelerde %10 Ekstra İNDİRİM!

 • 1. Gün 07 Ekim Cuma
  Ankara – Selanik – Igoumenitsa

  Gezimizin ilk günü, 17:00'da Kızılay Mc Donalds (Atatürk Bulvarı),17:30'da Ümitköy Köprüsü ve 17:45'de Eryaman Optimum hareketi ile Tekirdağ üzerinden Ipsala Sınır Kapısı'na varışımızı gerçekleştiriyoruz. Pasaport ve gumruk islemleri tamamlanmasi ardindan Dedeağac, Gümülcine ve Iskece üzerinden Selanik`e varışımızı gerçekleştiriyoruz.

 • 2. Gün 08 Ekim Cumartesi
  Selanik – Igoumenitsa

  Varışımız ardından Selanik Şehir Turu. Şehir turumuz esnasında Kordon, Beyaz Kule, Döner Kule, Fuar Meydanı, Osmanlı ve Bizans eserleri, Yunanistan'ın en büyük Katedrali olan Aya Dimitros Katedrali, Büyük İskender Heykeli görülecek yerler arasında. Turumuzun en sonunda Ulu Önder Atatürk'ün evini ziyaret ediyoruz. Kısa bir dinlenme molası sonrası Selanik'in Cafeleri ile meşhur Kordon Boyunda yürüyüş yapıp cafelerde Yunanistan'ın meşhur kahvesi Frape'nin tadına bakıyoruz. Şehir turunun ardından serbest zaman. Rehberimizin belirttiği saatte buluşma ve Igoumenitsa Limanına hareket . Yapılacak gümrük işlemlerini takiben Grubumuz için ayırtılmış yerlere geçiş ve saat 23:30’da hareket. Gecemiz feribot yolculuğu ile geçecektir.

 • 3. Gün 09 Ekim Pazar
  Bari (Brindisi) – Roma (Pompei & Işıklar Altında Roma)

  Sabah yerel saat ile 09:30’da İtalya’nın Liman kenti Bari ya da Brindisi’ye varışımızı takiben otobüsümüz ile yol güzergahımızdaki rehberiniz tarafından ekstra düzenlenecek olan Antik Kent Pompei Turunu (indirimli fiyatla kişi başı : 75 €) gerçekleştirebilme imkanı bulacağız. Bu turumuzda Vezüv Yanardağı'nın eteklerinde kurulmuş olan ve dünyanın günümüze dek eski halini en iyi yansıtacak biçimde korunmuş olan sayılı antik kentlerinden Pompei’de yanar dağ patlaması sonucu kalıntı haline gelmiş dükkânlar, köylülerin yaşamış oldukları evler, anfi tiyatro, şehir meydanı görülecektir. Ardından İtalya’nın başkenti Roma’ya hareket ve varış. Otelimize yerleşme, serbest zaman. Geceleme otelimizde.

   

  >>> Dileyen misafirlerimizle rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Işıklar Altında Roma (By Night) Akşam Turu’nu (kişi başı : 20 €) gerçekleştiriyoruz. Gezimizde, Roma’nın en yüksek tepesi olan Aşıklar Tepesi’nden Romanın ışıklar altındaki halini resmetme imkanı bulacağız, ardından Navona Meydanı, Panteon, Colosseum, Via Del Corso, Piazza Del Popolo akşam ışıkları altında göreceğimiz yerlerdir.

 • 4. Gün 10 Ekim Pazartesi
  Roma

  Sabah kahvaltısının ardından Roma panoramik şehir turu'nu gerçekleştiriyoruz. Görülecek yerler arasında; Hıristiyanlığın merkezi olarak kabul edilen Vatikan ve San Pietro Katedrali, en yüksek kubbesi 136 metreye kadar ulaşan ve bir Mimarlık harikası olan bu kilisede dünyaca ünlü heykeltıraş Michelangelo´nun yaptığı İsa´nın çarmığa gerilmesinden sonra, bedeninin Meryem Ana´nın kucağında can verdiği anı resmeden heykeli görüyoruz. Pieta Collosseo, Roma Forumu, Traiano Forumu, Circo Massimo yarış alanı, Mussolini´nin halka seslendiği Venedik meydanı, Vittoriano Zafer Anıtı, Aşk çeşmesi {Fontana di Trevi} ve İspanyol Merdivenleri {Piazza di Spagna} bulunmaktadır. Şehirde serbest zaman. Geceleme otelinizde.

 • 5. Gün 11 Ekim Salı
  Roma – Floransa

  Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması ve grubumuzu bekleyen özel otobüsümüz ile Floransa’ya hareket ediyor ve varıyoruz. Şehre varışın ardından, Floransa panoramik şehir turunu gerçekleştiriyoruz.. Bu turumuzda; Arno Nehri, Ponte Vecchio Köprüsü, Uffizi Sanat Galerisi, San Giovanni Battista Vaftizhanesi, Santa Maria del Fiore Katedrali ve Signoria Sarayı görülecek yerler arasındadır. Gezi sonrası şehir merkezinde vereceğimiz serbest zamanda, misafirlerimiz zamanlarını şehri daha yakından tanıyarak ve alışveriş yaparak değerlendirebilirler. Otelimize geçiş, oda dağılımı. Geceleme otelimizde.

 • 6. Gün 12 Ekim Çarşamba
  Floransa ( Pisa & Siena )

  Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra rehberiniz tarafından düzenlenecek olan Pissa – Siena Turu'na (kişi başı : 70 €) katılabilirler. Gezimizde, Toscana bölgesinin iki tarihi şehri olan Siena ve Pissa‘yı göreceğiz. Etrüxlerden kalma tarihi ortaçağ sokaklarını gezerken günümüzden geçmişe bir zaman yolculuğu yapacağız. Siena meydanını ve Gotik Roman mimarisinden örnekler göreceğiz. Ayrıca, Yine Etrüxlerin aklımızda eğik çan kulesi ile kalan, Campo die miracoli (Doumo meydanı) ve Silindir şeklindeki Vaftishane De Pissa da göreceğimiz yerler arasındadır. Gezi sonrası ve grubumuzu bekleyen özel otobüsümüzle Floransa’ya geri dönüyoruz. Konaklama otelimizde.

 • 7. Gün 13 Ekim Perşembe
  Floransa – Venedik

  Alınacak Sabah kahvaltısı sonrası grubumuzu bekleyen özel otobüsümüz ile Venedik’e hareket. Venedik’e varışımız ile yürüyerek San Marco Meydanı'na doğru hareket ediyoruz. Misafirlerimiz onayladıkları taktirde Özel vapurettolar ile (kişi başı : 15 €) tarihi San Marco Meydanına varıyoruz. Meydan ve San Marco Katedrali, Dükler Sarayı, Büyük Kanal, Rialto Köprüsü rehberimiz eşliğinde görülecek yerler arasındadır. Arzu eden misafirlerimiz, esktra rehberimiz tarafından düzenlenecek olan Gondol Gezisine (kişi başı : 25€) katılabilirler. Gondollar ile kanallar gezisine katılarak romantik ve tarihi kanalları su üstünden daha detaylı gezme imkanı yakalıyoruz.. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği dünyaca ünlü dantel el işçiliğinin üretildiği atölyeleri görüp alış-veriş yapabilecekleri Burano Adası Turuna (kişi başı : 35 €) katılabilirler. Şehir turumuzun bitiminde serbest zaman. Geceleme otelimizde.

 • 8. Gün 14 Ekim Cuma
  Venedik (Milano & Verona & Garda )

  Sabah kahvaltısı ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek tam gün süreli Milano & Verona & Garda Turu'nu (kişi başı : 90 €) gerçekleştiriyoruz. Gezimizde ilk olarak, İtalya’nın mermeri ile ve dünyanın en ünlü aşkının yaşandığı Romeo ve Jülyet’in evinin de bulunduğu Verona’ya varıyoruz. Eski şehiri, günümüzde halen konserlerin gerçekleştiği Tarihi Arenayı Senyörler Sarayı, Brave-Dante ve Erbe Meydanını görebilme imkanı bulacağız. Verona’dan ayrılıp, Dünya'nın birçok ülkesinden gelen turistlerin uğramadan yapamadıkları doğal güzellikleri ile ünlü Garda Gölü’nü ziyaret ediyoruz. Ardından Sanayi ve Moda şehri Milano şehir merkezine hareket ediyoruz. Yapacağımız Milano Şehir Turunda; şehrin şık caddelerinde yürüyerek Ünlü Doumo meydanına geliyoruz.Meydanda İtalya’nın en önemli ve mimari açıdan en ihtişamlı eserlerinden biri olan Doumo Katedrali’ni görüyoruz. Galeria Vittoria Emanuele Çarşısı ve Ünlü Buenos Aires Bulvarında alışveriş yaparak Milano’daki zamanımızı tamamlıyoruz. Venedik’e hareket ve varış. Konaklama Otelimizde.

 • 9. Gün 15 Ekim Cumartesi
  Venedik – Belgrad (Ljubljana)

  Sabah kahvaltısı ardından odaların boşaltılması ve Sırbistan’ın başkenti Belgrad’a doğru hareket. Arzu eden misafirlerimiz yol güzergâhımızda bulunan rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Slovenya’nın Başkenti 2016 European Green Capital ödüllü Ljubljana’yı (kişi başı : 25 €) ziyaret edilebilecektir. Yapacağımız panoramik şehir turumuzda; Ljubljana Nehri, Parlamento binası, Ljubljana Üniversitesi, Eski meydan, Ejderha Heykeli, Dragon Köprüsü, Tivoli Park, St.Nicholas Katedrali ve Preseren Meydanı var. Şehir’den hareketle Hırvatistan üzerinden Belgrad’a varış. Konaklama otelimizde.

 • 10. Gün 16 Ekim Pazar
  Belgrad - Sofya – İstanbul - Ankara

  Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması ve hareket: Öğle üzeri Bulgaristan’ın Başkenti Sofya’ya varış. Varışı takiben düzenlenecek olan Sofya panoramik şehir turu gerçekleştirilecektir. Gezimizde St. Nedelya Kilisesi, Rotonda Kilisesi, Rus Kilisesi, Aya Sofya Kilisesi, Aleksander Nevski Katedrali, Başbakanlık, Parlamento, Sofya Üniversitesi ve Banya Başı Camii, görülecek yerler arasındadır. Yapılacak otobüs yolculuğunun ardından İstanbul’a hareket ve varı. Ardından Ankara’ya hareket ve varış. Varışımız ardından başka bir organizasyonumuzda görüşmek dileğiyle vedalaşıyoruz...

   

  (Not : Gümrük geçişlerine bağlı olarak, bir sonraki gün sabah 06:00 saatlerinde tahmini Ankara'ya varış süresi.)DİKKAT: Tur sirküsü yayımlandığı 06 Ekim Perşembe tarihinde geçerlidir. Aynı tura ait, daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar.
ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

*Ankara - İstanbul - Selanik - Igoumenitsa - Bari - Roma - Floransa - Venedik - Belgrad - Sofya - İstanbul - Ankara arası Lüks Otobüslerle Ulaşım.


*Panoramik Şehir Turları  (Roma - Floransa - Venedik - Selanik - Belgrad - Sofya) 


* 3* veya 4* Otellerde 7 gece Oda + Kahvaltı dahil Konaklama  (Venedik ve çevresi (2), Floransa ve çevresi (2), Roma (2), Belgrad'da (1) )


*Igoumenitsa – Bari (Brindisi) arası Feribot Yolculuğu.  (ATS - Pulman tipi koltuk)


*Profesyonel Türkçe Rehberlik hizmetleri.


*Araç içi su ikramı 


* Tüm otoban check-point ve otopark ücretleri


* Gümrük Vergileri
 

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

*Çok Girişli Schengen Vize ücreti (120 €)


*Yurtdışı çıkış harcı (15 TL) 


*Yurtdışı Seyahat Sigortası (15 €) ( 60 yaş üstü misafirlerimiz için 15 eur ekstra ücret alınır)

 

*Tüm Ekstra turlar


*Şehir Konaklama Vergileri (Yolcu tarafından Otele Ödenmektedir.)


*Müze, ören yeri vb. giriş ücretleri


*Öğle Yemekleri ve Akşam Yemekleri

 

*Tüm kişisel harcamalar


*İsteğe bağlı şoför bahşişleri
 

NOT : 12 yaş çocuğun tur ücreti,  yetişkin bedelinden fiyatlandırılacak olup; 0-11 yaş arası çocuk fiyatları 2 yetişkin yanında geçerlidir.   

Önemli Notlar;

BİLGİLENDİRME

- Katılım gösteren misafirlerimizde mutlaka tur süresi boyunca geçerli Multi (Çok Girişli) Schengen vizesi bulundurma zorunluluğu vardır. (Yeşil Pasaport sahipleri vizeden muaftırlar.)
 

- Tur esnasında programda bulunan tüm ülkelerde alışveriş ve harcama yapılabilmesi için , Euro bulundurmamız yeterlidir. Yerel para birimi kullanılan bölgelerde Rehber para çevrilmesi konusunda yardımcı olacaktır.
 

- Gezi süresince rahat yürüyüş ayakkabısı veya spor ayakkabı tercih edilmelidir. Gece için yanınıza hırka v.b bir kıyafet bulundurmanızda fayda vardır.
 

- Turlarımızda günlük olarak koltuk planlamasında rotasyon(koltuk değişimi) uygulaması yapılmakta olup , sabit koltuk ve ön koltuk garantisi verilmez.Koltuk değişimleri araç rehberi tarafından organize edilir.
 

- Yurtdışından Türkiye’ye giriş yaparken eşya (alkol - sigara vb.) getirebilmek için en az 3 gün konaklama zorunluluğu vardır.
 

- Yurtdışından Türkiye’ye giriş yaparken free shop alışveriş limiti : Sigara: 3 karton , Alkollü İçecekler: 1 litre Alkollü içki (%22’den fazla alkol içeren alkollü içkiler, şarap ve şampanya hariç) , Alkollü İçecekler: 2 litre Alkollü içki (%22’den az alkol içeren alkollü içkiler, şarap ve şampanya dahil) , Parfüm: 600 ml , Makyaj veya Cilt Bakım Ürünleri: 5 adet , Çikolata ve Şekerleme: 2 kg ,Kahve: 1 kg ,Çay: 1 kg 
 

- Tur programında Rehberler hava ve yol şartlarına bağlı olarak , programda belirtilen heryeri göstermek şartı ile program akışında değişilik yapabilirler.
 

- Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır.Tur tarihine 30 günden az kalması durumunda %30 ceza , 20 gün ve daha az kalması durumunda %100 ceza uygulanır.Katılımcı iptal talebi ile birlikte sunulan Türkiye’den ki merciler den alınan hastane raporu,iş yeri izin belgeleri v.b evraklar , Türkiye dışındaki konaklayacakları otel ve alacakları hizmetlerin iptalinde maalesef kabul görmemektedir. 
 

-Tur Programımız minumum 25 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir.  Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kakışına 10 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur Maxigezi tarafından bildirilecektir.
 

-Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 2 Gün önce Maxigezi tarafından bildirilecektir.
 

-Fuar, kongre, konser,  etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen km’ lerden fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 5 gün önce Maxigezi tarafından bilgi verilecektir
 

- 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1 ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan –yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.
 

-Tur programında dahil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.
 

-Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin  genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine, girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, veya hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından Maxigezi sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda  imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.
 

-Seyahat esnasında karayolu ile geçiş yapılan gümrük kapılarında bekleme süresi standartları aşabilir, bu bekleme sürelerinden kaynaklı yaşanan olumsuzluklardan Maxigezi sorumlu tutulamaz. 
 

-Ekstra turlar , servis aldığımız yerel Maxigezi tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamaktadır veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki  müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.
 

- Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.
 

- Uçaklı turlara katılan kişiler için yapılması gereken Check-in ve boarding işlemleri kişisel işlemler olup, misafir tarafından uçuş öncesinde havalimanlarında ilgili havayolu kontuarlarında yada on-line olarak havayolu firmalarının internet sitelerinden yapılması zorunludur.
 

- Tura katılım için Maxigezi tarafından bildirilen saatlerde belirtilen havaalanında hazır bulunmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptırmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptıran ancak uçağa binmeyen kişilerin uçuşu gerçekleştirememelerinden Viyatravel sorumlu değildir. Uçağı kaçıran kişilerin tura dahil olmaları için gerekli olacak gidiş-dönüş yeni uçak biletleri ve gidilecek bölgedeki transferlerine dair oluşacak tüm masraflar kendilerine aittir.
 

- Maxigezi, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Maxigezi, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme riskini kabul ederek geziyi satın almıştır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.
 

-Turlarımızda Kullanılan Araç Tipleri Kişi Sayılarına göre aşağıdaki şekilde sınıflandırılır. Her turumuzda bulunan kişi sayısına göre aşağıda bulunan araç tipleri tayin edilir. 
Otobüsler: (25 - 46 Kişi Sayılarında Kullanılır)  *Mercedes Travego/Tourismo   *NEOPLAN Cityliner/Tourliner -*Temsa Safir/Maraton *Man Fortuna  
Midibusler: (17 - 24 Kişi Sayılarında Kullanılır) *Isuzu Turkuaz , *Otokar Mega  
Minibusler: (16’ya kadar Kişi Sayılarında Kullanılır) *Vw Volt , *Mercedes Sprinter

 

-Tüm misafirler, yukarıda belirtilen maddeleri kabul ederek turun satışını gerçekleştirmiş sayılır.

Fiyat Türü Peşin
Single 1380.00 €
690 €
Double 978.00 €
489 €
Triple 978.00 €
489 €
0-2 Yaş 220.00 €
110 €
3-6 Yaş 778.00€
389 €
7-12 Yaş 778.00 €
389 €

Yorum yazılmamıştır.

Formu doldurun, satış temsilcimiz beirttiğiniz süre içinde sizi arasın. Zorunlu alanları (*) doldurmalısınız.