Whatsapp İle İletişime Geç
Whatsapp İle İletişime Geç

2022 Kültür Turları ERKEN REZERVASYON FIRSATLARI Devam Ediyor! %50' ye Varan İNDİRİM! En Ucuz Fiyatlar Sadece 4-6 Koltuk için Geçerlidir. Fırsatları Kaçırmayın! SON GÜN 30 EYLÜL! Kayıt için Acele Edin! 

Tur Bilgileri
02 - 06 Ekim
Herşey Dahil
Antalya Çıkışlı
ANTALYA ÇIKIŞLI UÇAKLI HER ŞEY DAHİL KARADENİZ BATUM TURU
12590.00 TL
Vade Farksız 3-6 Taksit İmkanı!
02 Ekim 2022 - 06 Ekim 2022 Herşey Dahil
6295 TL
09 Ekim 2022 - 13 Ekim 2022 Herşey Dahil
6295 TL
16 Ekim 2022 - 20 Ekim 2022 Herşey Dahil
6295 TL
09 Nisan 2023 - 13 Nisan 2023 Herşey Dahil
6295 TL
02 Ekim 2022 - 06 Ekim 2022 Herşey Dahil 8-12 kişilik gruplar için geçerli fiyatlardır.
Grup Kontenjanı doludur.
6106.15 TL
09 Ekim 2022 - 13 Ekim 2022 Herşey Dahil 8-12 kişilik gruplar için geçerli fiyatlardır.
Grup Kontenjanı doludur.
6106.15 TL
16 Ekim 2022 - 20 Ekim 2022 Herşey Dahil 8-12 kişilik gruplar için geçerli fiyatlardır.
Grup Kontenjanı doludur.
6106.15 TL
09 Nisan 2023 - 13 Nisan 2023 Herşey Dahil 8-12 kişilik gruplar için geçerli fiyatlardır.
Grup Kontenjanı doludur.
6106.15 TL

ANTALYA ÇIKIŞLI UÇAKLI HERŞEY DAHİL KARADENİZ TURU 

4 GECE 5 GÜN ( 4 GECE OTEL KONAKLAMALI )

TAM PANSİYON KONAKLAMA

Gidiş - Dönüş Uçak Bileti Ücrete DAHİL!

Tüm İçecekler (Öğle Yemeklerinde Bir Adet, Araçta Çay, Kahve, Su İkramı) Ücrete DAHİL !
Yüksek Model Tur Araçlarıyla Ulaşım Ücrete DAHİL !
Programda Belirtilen Tüm Geziler Ücrete DAHİL !
Seçkin Otellerde 5 Gece Konaklama Ücrete DAHİL !
Açık Büfe Sabah Kahvaltıları Ücrete DAHİL!
Seçkin Restoranlarda Yöresel 5 Öğle Yemeği Ücrete DAHİL!
Hamsiköy ‘de Sütlaç İkramı Ücrete DAHİL!
Açık Büfe veya Set Menü Akşam Yemekleri Ücrete DAHİL!

Ayder Yaylası Milli Park Girişleri Ücrete DAHİL!
Şenyuva Zilkale Minibüs Transferi Ücrete DAHİL!
Palovit Şelalesi Turu (Hava ve Yol Durumuna Göre Yapılır) Ücrete DAHİL!
Boztepe’de Teleferik Ücrete DAHİL!
Karaca Mağarası Girişi Ücrete DAHİL!
Zilkale Kale Girişi Ücrete DAHİL!
Atatürk Köşkü Girişi Ücrete DAHİL!
Mini Amasya Girişi Ücrete DAHİL!
Batum Turu Ücrete DAHİL !
Bandırma Vapuru Girişi Ücrete DAHİL!
Gonio Kalesinin Panoramik Görülmesi Ücrete DAHİL !
Boulevard Turu ve Ali Nino Heykeli Ücrete DAHİL!
Bölgenin Uzmanı İle Deneyimli Rehberlik Hizmeti Ücrete DAHİL !
Araç İçi İkramlar DAHİL !
Tüm Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri Ücrete DAHİL !

KREDİ KARTLARINA VADE FARKSIZ 3 - 6 TAKSİT İMKANI

Nakit Ödemelerde %10 Ekstra İNDİRİM!

 • 1. Gün 02 Ekim Pazar
  TRABZON - SÜRMENE - OF ÇAY FABRİKASI - UZUNGÖL - LUSTRA VE KARESTER YAYLASI - RİZE - PAZAR ARHAVİ - HOPA


  Sabah saatlerinde Antalya - Trabzon uçuşumuz sonrası bizi bekleyen aracımız ve rehberimizle buluşarak turumuza başlıyoruz.  Ardından Of ilçesinden Uzungöl'e doğru hareket ediyor Kiremitli Köprü (Hapsiyaş)'yü gördükten sonra Uzungöl’e çıkıyoruz. Göl kenarındaki restoranımızda öğle yemeği. Göl etrafında yürüyüş ve serbest zaman imkanı. (Dileyen misafirlerimiz ile ekstra) Yüksek Kaçkar Yaylaları turumuzu gerçekleştiriyoruz. Uzungöl’de gezimize minibüslerimize binerek devam ediyoruz. Yüksek Kaçkar Yaylaları programımız kapsamında, Karaster Lustra Yaylaönü Yaylalarını görmek üzere yola çıkıyoruz. (Ekstra) Yol güzergâhımız üzerinde birçok yayla daha görme şansınız olacaktır. Karaster Lustra Yaylaönü’nde vereceğimiz molalarda fotoğraflar çekebilir birçok güzelliği aynı anda görebilirsiniz. Havanın sisli olması durumunda se Demirkapı ve Haldizen Yayla gezileri gerçekleştirilecektir. Yüksek yayla gezilerimiz sonrasında Uzungöl’e geri dönüyoruz. Fabrikada çay üretimi hakkında bilgilendirme almak için Çay Fabrikası ziyareti. Pazar’da Kızkulesi’nin fotoğraflanması için kısa bir mola ve ardından  Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.


  Öğle Yemeği: Uzungöl’de restaurantımızda alınacaktır.  Tur ücretine dahildir.

  Akşam Yemeği: Otelimizde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.

 • 2. Gün 03 Ekim Pazartesi
  SARP SINIR KAPISI - BATUM TURU - GONİO KALESİ - TİYATRO BİNASI - MEDEA HEYKELİ - BATUM LİMANI - MERYEM ANA KATEDRALİ - ORTA CAMİİ - HOPA- BORÇKA KARAGÖL

   

  Erken kahvaltı sonrası Batum'a doğru yola çıkıyoruz. Sarp Sınır Kapısı'ndan Gürcistan'a giriş işlemlerimizi tamamladıktan sonra bir tarafta deniz manzarasını diğer tarafta Andrew Heykeli'ni izleyerek ilerliyoruz. Yolumuz üzerinde Bayburt’tan doğup Batum sınırlarına kadar kendine keskin çizgiler oluşturan Çoruh Nehri'ni ve üzerindeki eski Gonio Köprüsü'nü göreceğiz. Daha sonra ilk durağımız şehir merkezinden 9 km uzaklıkta bulunan, Dünya'nın el ile hazırlanmış ikinci büyük bahçesi olan tropik bitkileri ile ünlü Batum Botanik Bahçesi. Burada yarım saatlik bir yürüyüş yapıp birbirinden farklı bitki örtüsünün yer aldığı bahçeyi geziyoruz. Ardından tekrar şehir merkezine dönerek öğle yemeği molası vereceğiz. Menüde Gürcü yemeklerinden tatma olanağımız var. Yemekten sonra yürüyerek tarihi Meryem Ana Katedral Kilisesi'ni, tarihi Orta Cami, tiyatro binasını, Medea Heykeli'ni, Batum Limanı'nı ve yeni oluşturulan yüzüyle Avrupa meydanını göreceğiz. Batum Bulvarı'nda gezinti yaptıktan sonra geri dönüş yolculuğumuz başlıyor. Sarp Sınır Kapısı’ndan Türkiye’ye giriş yapıp otelden eşyalarımızı aldıktan sonra yeryüzünün cenneti Borçka Karagöl’e gitmek üzere yola koyuluyoruz. Hopa’dan geçip Borçka’ya ulaştığımızda Klaskur Deresi kenarında minibüslerimize transfer oluyoruz. (ekstra) Minibüsler ile ulaşacağımız Borçka Karagöl ise adeta cennetten bir köşe. Burada vereceğimiz serbest vakitte, göl kenarında dilediğiniz gibi gezinti yapıp, muhteşem doğanın tadını çıkarabilirsiniz. Gezilerimizin ardından otelimize transfer. otelimize varış. Akşam yemeği ve konaklama Rize’deki otelimizde. Ayder Yaylası’na hareket. Sınır geçişleri yaya olarak yapılmaktadır. Yoğunluğa göre geçiş süresi 1-2 saat sürmektedir. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

   

  Sabah Kahvaltısı: Otelimizde alınacak olup, ücrete dahildir.
  Öğle Yemeği: Batum’da alınacak olup, ücrete dahildir.
  Akşam Yemeği: Otelimizde alınacaktır, tur ücretine dahildir.

   


  GÜRCİSTAN BATUMA GEÇİŞ HAKKINDA;


  Türkiye ile Gürcistan devletleri arasında yapılan anlaşma gereği T.C vatandaşları Gürcistan'a T.C kimlik numarası bulunan YENİ TİP nüfus cüzdanı ile geçiş yapabilmektedir.Ailesi ile birlikte (anne ve babanın aynı anda) seyahat etmeyecek olan 18 yaş altı konuklarımızın Gürcistan'a geçişleri için yanında olmayan anne veya babanın noterden onaylı muvafakatnamesi gerekmektedir. Bebekler ve çocuklar dahil kimliklerde fotoğraf olması zorunludur. Tura çıkmadan evvel lütfen nüfus idaresine başvurarak çocuklarınızın nüfus cüzdanlarını fotoğraflı hale getiriniz. Sınırdan geçiş;  yoğunluğa göre 1-2 saat sürmektedir. Sınır geçişi yaya olarak yapılmaktadır.Sınır geçişlerinde her yolcu yanında bulundurduğu eşyadan kendisi sorumludur. Bu nedenle oluşabilecek olumsuzluklardan acentemiz sorumlu tutulamaz. (Kullanılan raporlu ilaçlar varsa, raporun yanınızda bulunması gerekir, aksi halde kutu ilaç tasimak ve sınırdan gecirmek yasaktır.)
   

 • 3. Gün 04 Ekim Salı
  AYDER YAYLASI - LAZ KONAKLARI - PALOVİT ŞELALESİ - ZİLKALE - ŞENYUVA (ÇİNÇİVA) - ÇAMLIHEMŞİN - FIRTINA VADİSİ - RAFTİNG - KALEGON - GELİNTÜLÜ ŞELALESİ

   

  Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Fırtına vadisine hareket. Burada bizi bekleyen minibüslerimizle Fırtına Vadisi içinde bir tarafta yeşilin her tonunu, bir tarafta Fırtına Deresi’ni, bir tarafta bozulmamış yöre mimarisinin örneklerini görecek ve kemer köprüleri gezeceğiz. İlk durağımız "Sevdaluk" dizisinin çekildiği Şenyuva (Çinçiva) köyü. Köyü ve buradaki kemer köprüyü gezdikten sonra yolculuğumuz Zilkale’ye doğru devam edecek. Denizden 750 m, hemen altında akmakta olan Fırtına Deresi’nden de 100 m yükseklikte, sarp bir kaya üzerinde 14. yüzyılda inşa edildiği tahmin edilen Zilkale, ihtişamlı görüntüsüyle yüzlerce metre ötelerden de görülebiliyor. Kaleyi önce uzaktan görüntüleyip ardından içini gezeceğiz. Sonraki durağımız Kaçkar Dağları Milli Parkı içerisindeki Palovit Şelalesi, Rize’nin debisi en yüksek şelalelerinden biridir. Gür bir orman içindeki bu ünlü şelale, yaklaşık 15 metre yükseklikten köpük köpük çağıldıyor dere yatağına doğru. Şelalenin fotoğraflanmasından sonra Fırtına Vadisi’nde öğle yemeği molası veriyoruz. Dileyenlere rafting imkanı. Ayder Yaylası’na hareket. Kalegon mevkii ve Gelin tülü Şelalesi’nin görülmesi. Ayder kaplıcalarından yararlanma. Akşam yemeği sonrası  yöresel  tulum  eşliğinde  horon.  Konaklama otelimizde.


  Sabah Kahvaltısı : Otelimizde alınacak olup tur ücretine dahildir.

  Öğle Yemeği: Fırtına vadisinde Restaurantımızda alınacaktır.  Tur ücretine dahildir.

  Akşam Yemeği: Otelimizde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.
   

 • 4. Gün 05 Ekim Çarşamba
  RİZE - RİZE BEZİ - AKÇAABAT - SÜRMENE - TRABZON - AYASOFYA - ATATÜRK KÖŞKÜ - ORDU - FATSA

   

  Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında, Rize Şehir Merkezinde turumuzu panoramik olarak yapıyoruz. Ardından tarihin eski çağlarından beri Rize’de hanımların elleriyle dokuduğu, günümüzde modern üretime sahip Rize Bezi Atölyesinde ziyaret ediyoruz. Sonrasında Kuşbakışı seyredeceğimiz Rize Botanik Parkına veya Rize Kalesi’ne çıkıyoruz. Rize gezilerimiz tamamladıktan sonra Sürmene denince ilk akla gelen unsurlardan olan Sürmene Bıçağı için Sürmene Bıçak Atölyesine gidiyoruz. Sürmene Bıçağı hakkında da bilgilendikten ve alışverişimizi yaptıktan sonra, Türk Sivil Mimarisinin bölgedeki önemli örneklerinden olan Memiş ağa Konağı’nı geziyoruz ardından yöresel bal, peynir, tereyağı vb. yöresel doğal ürünlerin alışveriş için Lezzet Diyarı mağazamızda serbest zaman veriyoruz. Türk ve Rum mimarisinin bu ortak şaheserinde çekeceğimiz muhteşem fotoğrafların ardından Karadeniz’in en gelişmiş kent olan Trabzon’a varıyoruz. 13.yy da I. Manuel Komnenos zamanında yapılmış, 1572 yılında camiye çevrilmiş, 1964 tarihinde müzeye çevrilmiş Pontus Devletinin önemli eserlerinden bir olan Ayasofya Müzesi ve Atatürk köşkünü geziyoruz. Ardından, Trabzon merkezde küçük br gezinti yapıyoruz bu gezintide Trabzon’a has olan Telkâri Sanatının örneklerin görebileceğimiz ve satın alabileceğimiz Saray Gümüş Telkâri Atölyesi ve Mağazası gezintisinin ardından, Akçaabat’ta denize nazır restoranımızda öğle yemeğimizi alıyoruz. Yemek sonrasında, yörenin bir diğer önemli ürünü olan fındığı tanımak ve alışverişin yapmak için Giresun’da Fındık Durağı mağazamıza gidiyoruz. Günün sonunda güzel bir yolculuğun ardından, otelimize ulaşıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.


  Sabah Kahvaltısı : Otelimizde alınacak olup tur ücretine dahildir.

  Öğle Yemeği: Akçaabat’ta Restaurantımızda alınacaktır. Tur ücretine dahildir.

  Akşam Yemeği: Otelimizde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.
   

 • 5. Gün 06 Ekim Perşembe
  SAMSUN - TERME - ÜNYE - BANDIRMA - ANTALYA

   

  Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrası Ordu’nun meşhur fındık ve mamülleri için alışveriş imkanı ardından Samsun’a hareket. Kurtuluş Mücadelesinin simgesi Samsun’a varış. İlk olarak Bandırma Vapuru'nu görüyoruz. Ardından Atatürk'ün Samsun'a geldiğinde kaldığı Mantika Palas'da açılan Gazi Müzesi ziyaretlerini de yaptıktan öğle yemeğimizde meşhur Samsun Pidesini tatma imkanı bulacağız. Ardından Samsun Çarşamba Havalimanına hareket ediyor. Bilet ve bagaj işlemleri sonrasında Antalya'ya hareket.

  Sabah Kahvaltısı: Otelimizde alınacak olup, ücrete dahildir.
  Öğle Yemeği: Amasya’da alınacaktır, ekstradır.
  Akşam Yemeği: Güzergah üzerinde alınacak olup ekstradır. DİKKAT: Tur sirküsü yayımlandığı 29 Eylül Perşembe tarihinde geçerlidir. Aynı tura ait, daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar.
ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER


- Tüm İçecekler (öğle yemeklerinde, araçta çay, kahve,su ikramı) 

-  Lüks Araçlarla Ulaşım

- Antalya - Trabzon Samsun - Antalya Uçak Bileti

- Programda belirtilen tüm çevre gezileri

 - 4 gece Otel Konaklama

- Yöresel 4 öğle yemeği 

- Hamsiköy'de sütlaç ikramı 

- Açık büfe akşam yemekleri 

- Ayder Yaylası Milli park girişleri

- Şenyuva Zilkale Minibüs Transferi ücreti  

- Palovit Şelaleleri Turu 

- Boztepe`de teleferik ücreti

- Karaca Mağarası girişi 

- Zilkale girişi

- Atatürk köşkü giriş ücreti

- Mini Amasya Girişi 

- Batum turu 

- Boulevard turu 

- Ayder`de size özel tulum ziyafeti ve horon

- Profesyonel Rehberlik Hizmeti

- Seyahat sigortası güvence poliçesi 

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

- İlk Günkü Sabah Kahvaltısı 

- Son Gün Öğle Yemeği

- Son Gün Akşam Yemeği 

- Yurt Dışı Çıkış Harcı

-Tüm Özel Harcamalar

Önemli Notlar;
Fiyat Türü Peşin
Single 14190.00 TL
7095 TL
Double 12590.00 TL
6295 TL
Triple 12490.00 TL
6245 TL
0-2 Yaş 3000.00 TL
1500 TL
3-6 Yaş 9590.00TL
4795 TL
7-12 Yaş 11090.00 TL
5545 TL

Yorum yazılmamıştır.

Formu doldurun, satış temsilcimiz beirttiğiniz süre içinde sizi arasın. Zorunlu alanları (*) doldurmalısınız.