Whatsapp İle İletişime Geç
Whatsapp İle İletişime Geç
Tur Bilgileri
01 - 07 Nisan
Yarım Pansiyon
Aksaray Çıkışlı
AKSARAY ÇIKIŞLI DOĞU KARADENİZ YAYLALARI & BATUM TURU
2493.75 TL
Vade Farksız 3-6 Taksit İmkanı!
01 Nisan 2022 - 07 Nisan 2022 Yarım Pansiyon
1995 TL
+7 Kişi
01 Nisan 2022 - 07 Nisan 2022 Yarım Pansiyon 8-12 kişilik gruplar için geçerli fiyatlardır.
1935.15 TL
8+ Kişi

Fiyat Hesaplama

AKSARAY ÇIKIŞLI DOĞU KARADENİZ YAYLALARI & BATUM TURU

Sıra Dışı Bir Doğu Karadeniz Yaylalar Turuna Hazır mıyız?

6 GECE 7 GÜN ( 5 GECE OTEL KONAKLAMASI)

Borçka, Karagöl, Ağaran Şelalesi, Ayder Yaylası, Palovit Şelalesi, Zilkale, Pokut Yaylası, Sal Yaylası,

Şenyuva Köyü, Çinçiva, Tmisvat, Fırtına Deresi, Sümela Manastırı, Maçka, Zigana, Dereli, Kümbet Yaylası,

Kayabaşı Yaylası, Uzungöl, Boztepe, Ordu, Trabzon, Rize Batum/Gürcistan

YARIM PANSİYON KONAKLAMA

'Yemyeşil Bir Dünya Karadeniz Yaylaları'

''SAL YAYLASI - POKUT YAYLASI - KLASKUR YAYLASI - KAYABAŞI YAYLASI - KOÇ KAYASI YAYLASI''

KREDİ KARTLARINA VADE FARKSIZ 3 - 6 TAKSİT İMKANI

Nakit Ödemelerde %10 Ekstra İNDİRİM!

 • 1. Gün 01 Nisan Cuma
  Buluşma ve Hareket

   

  Siz değerli misafirlerimiz ile saat 21:15' te Hanifi Yılmaz Tesisleri önünde buluşarak Trabzon/Maçka' ya hareket. 

   

 • 2. Gün 02 Nisan Cumartesi
  Trabzon - Maçka - Sümela Manastırı - Altındere Milli Parkı - Uzungöl - Rize

   

  Günün ilk ışıkları ile bir zamanlar Türkiye’nin en uzun geçidi sayılan Zigana’dan Karadeniz Rüyasına başlıyoruz. Hamsi Köy ve Zigana Yaylalarının eşsiz manzarası ile yapacağımız yöresel kahvaltımızın ardından Coşandere boyunca ilerleyerek Altındere Milli Parkı’nda minibüslere binerek Sümela Manastırına gidiyoruz. Manastır gezimiz esnasında Meryem Ana Kilisesini ve yeni düzenlenen birçok alanı gezme şansınız olacaktır. Gezimiz sonrası tekrar minibüslerimiz ile aşağı ineceğiz. Burada kısa bir toparlanma molası sonrası bir yanımız yemyeşil dağlar ve diğer yanımızda sahil manzarası eşliğinde Sürmene’ye hareket ediyoruz. Sürmene’de bıçak atölyesi ziyaretimizi yapacağız. Yörenin el işçiliği dövme bıçak sanatı hakkında bilgi alıp dilerseniz alışveriş yaptıktan sonra Yomra, Arsin, Araklı, Sürmene, Of, Çaykara yol güzergâhından 1090m. Yükseklikteki Haldizen Deresi’nin oluşturduğu Uzungöl’e hareket ediyoruz. Varışımızın ardından ilk olarak burada öğle yemeğimizi almak üzere serbest zaman veriyoruz. Ekstra öğle yemeği seçeneğinizi bugün buraya özgü tereyağda kızartılmış alabalık mönü ile değerlendirebilirsiniz. Yemek sonrası Göl etrafında yürüyüşümüzü yapıyoruz. Uzungöl sonrası Çayeli’ne hareket. Çayeli’ne varışımızın ardından Ağaran Şelalesi manzaralı 4* Grand Şelale Otele minibüsler ile yapacağımız kısa yolculuk sonrası odalarımıza yerleşme sonrası muhteşem doğanın tadını çıkarıyoruz. Otelde alacağımız akşam yemeğimizin ardından geceleme otelimizde.

   

  Sabah Kahvaltısı : Tur fiyatına dahildir.

  Öğle Yemeği : Rehberimizin önereceği restorantta alabilirsiniz. (Ekstra)

  Akşam Yemeği : Otelimizde alınacak olup tur ücretine dahildir.

  Konaklama : Grand Şelale Otel vb.

   

 • 3. Gün 03 Nisan Pazar
  Borçka - Karagöl - Klaskur (Aralık) Yaylası - Artvin

   

  Otelde alacağımız kahvaltımızın ardından saat 09.00 da otelden ayrılıp Borçka’ya gidiyoruz. Pazar, Ardeşen, Arhavi yol güzergahından varacağımız Borçka’da minibüsler ile Karagöl’e gidiyoruz. Yeşilin her tonu bitki örtüsünün çevrelediği Borçka Karagöl’e hareket ediyoruz. Bugünkü Karçal Dağı’ndaki Klaskur (Aralık) Yaylası’nın yakınlarındaki bir tepenin heyelan sonucu derenin önünü kapatmasıyla oluşan ve etrafı ladin, kayın, gürgen başta olmak üzere birçok ağaç çeşidine ev sahipliği yapan göl kenarında vereceğimiz yürüyüş ve fotoğraf molasının ardından zaman zaman Çoruh Nehri ve Deriner Barajı manzaralı 2 saatlik yolculuk sonrası Artvin’e varış. Konaklama yapacağımız otele varış ve odalarımıza yerleşme sonrası Atatepe’ye gidiyoruz. 22 metre yüksekliğe sahip dünyanın en büyük heykellerinden olan Atatürk Heykelini ve Artvin şehrini kuş bakışı izledikten sonra otele dönüyoruz. Otelde alacağımız akşam yemeği sonrası geceleme.

   

  Sabah Kahvaltısı : Otelimizde alınacak olup, tur ücretine dahildir.

  Öğle Yemeği : Rehberimizin önereceği restaurantlar tercih edebilirsiniz.  (Ekstra)

  Akşam Yemeği : Otelimizde alınacak olup, tur ücretine dahildir.

  Konaklama : Grand Artvin Otel vb.

   

 • 4. Gün 04 Nisan Pazartesi
  Batum - Çamlıhemşin - Sal Yaylası - Pokut Yaylası - Zilkale - Şenyuva - Çinçiva - Ayder Yaylası

   

  Otelde alacağımız kahvaltımızın ardından otelimizden çıkışımızı yapıp Hopa’ya geçiyoruz. Burada Pcr Testi yaptırmış ve negatif sonucu olan misafirlerimiz dilerlerse ekstra Batum Turu için başka bir araca geçecekler ve Batum Turunu yapabilecekler. Diğer misafirlerimiz ile Arhavi, Ardeşen, Fırtına Deresi güzergâhından Çamlıhemşin’e geliyoruz. Burada bizleri bekleyen minibüslerimiz ile sıra dışı yaylalar turumuza başlıyoruz.  İlk olarak Kaçkarların zirvesinde bulunan Sal Yaylası’na geliyoruz. Yemyeşil doğa ve orman patikasını takip ederek Pokut Yaylası’na geliyoruz. Dağların zirvesine kurulmuş sıralı evler ve bulut denizi manzaraları eşliğinde yöresel lezzetleri tadabileceğimiz Pokut Yaylası molamızın ardından Zilkale, Şenyuva, Çinçiva Köprüsü gezilerimizi yapıp Çamlıhemşin’de bulunan otobüsümüze dönüyoruz. Burada otobüsümüzle Ayder Yaylasına çıkıyoruz. Gelin Tülü Şelalesi, Kalegon Düzlüğü, Ahşap Yayla Evleri’ni görerek yapacağımız yayla yürüyüşümüzün ardından aracımızla otelimize gidiyoruz. Otelde alacağımız akşam yemeği ve tulum eğlencesi ardından geceleme.

  NOT : Batum’a geçiş için Covid 19 protokolü ile ilgili alınan kararlardan ötürü geçiş yapacak misafirlerimizden 72 saat öncesinden alınmış negatif PCR testi ibraz etmeleri gerekmektedir.

   

  Sabah Kahvaltısı : Otelimizde alınacak olup, tur ücretine dahildir.

  Öğle Yemeği : Rehberimizin önereceği restaurantlar tercih edebilirsiniz.  (Ekstra)

  Akşam Yemeği : Otelimizde alınacak olup, tur ücretine dahildir.

  Konaklama : Oris Green vb.

   

 • 5. Gün 05 Nisan Salı
  Fırtına Deresi - Rize - Düzköy - Kayabaşı Yaylası

   

  Otelde alacağımız kahvaltımızın ardından saat 08.30 da otelden ayrılıp Tmisvat Köprüsünün manzarası eşliğinde sabah kahvelerimizi içmek üzere hareket ediyoruz. Osmanlı eseri Tmisvat Köprüsünü görüp fotoğraflayabilir ve dilerseniz çelik halatlar ile Fırtına Deresi üzerinde Zipline aktivitesini deneyebilirsiniz. Buradaki keyifli zamanlarımızın ardından Rize’ye özgü bezlerden dokunan ürünleri göreceğimiz ve satın alabileceğimiz Tekpa Rize Bezi Atölyesine gidiyoruz. Yöresel dokuma ürünleri ve özellikleri hakkında bilgi aldıktan sonra alışverişlerimizi yapıp Trabzon, Akçaabat yol üzeri Düzköy’e gidiyoruz. Burada bizi bekleyen minibüslerimiz ile Kayabaşı Yaylası’na çıkıyoruz. Bulutların arasından geçerek harika yol manzaraları görerek varacağımız yaylada odalarımıza yerleşme sonrası yayla yürüyüşüne çıkıyoruz. Şanslıysak muhteşem manzaralar içinde bulut denizini görebiliriz. Otelde akşam yemeği ve yöresel eğlence sonrası geceleme.

   

  Sabah Kahvaltısı :  Otelimizde alınacak olup, tur ücretine dahildir.

  Öğle Yemeği : Rehberimizin önereceği restaurantlar tercih edebilirsiniz.  (Ekstra)

  Akşam Yemeği : Otelimizde alınacak olup, tur ücretine dahildir.

  Konaklama : Yaylakent vb.

   

 • 6. Gün 06 Nisan Çarşamba
  Trabzon - Atatürk Köşkü - Giresun - Vakfıkebir - Tirebolu Çay Fabrikası - Koç Kayası Yaylası

   

  Otelde alacağımız kahvaltımızın ardından saat 08.30 da otelden ayrılıp minibüsler ile tekrar aşağı iniyoruz. Otobüsümüze yerleşmemizin ardından Karadeniz’in en renkli kentlerinden birisi olan Trabzon’da 19. yüzyıl başlarında Trabzon'a hâkim soğuksu sırtlarında Konstantin Kabayanidis tarafından yazlık olarak yaptırılan ve daha sonra Ata’mızın Trabzon’u ziyaretleri esnasında konakladığı Atatürk Köşkü’ne gidiyoruz. Tarihi Köşkü gezimizin ardından rotamızı Giresun’a çeviriyoruz. Ekmeği ile meşhur Vakfıkebir’de vereceğimiz mola esnasında yöresel ekmeklerin ve peynirlerin tadına bakıp satın aldıktan sonra Tirebolu Çay Fabrikası’na gidiyoruz. Burada çayın yetiştiriciliğinden işlenişine ve bardaklarınıza gelen güzel aromasına kadar en ince bilgileri çaylarımızı yudumlarken alacağız. Tirebolu sonrası Dereli yolunu takip ederek 1.700 mt. yükseklikteki Koç Kayası Yaylası’na hareket. Ladin ormanları içerisinden geçerek ulaşacağımız otelimize varış ve yerleşme sonrası serbest zaman. Doğanın ve otelin tadını çıkarıyoruz. Otelde alacağımız akşam yemeğimizin ardından geceleme.

   

  Sabah Kahvaltısı : Otelimizde alınacak olup, tur ücretine dahildir.

  Öğle Yemeği : Rehberimizin önereceği restaurantlar tercih edebilirsiniz.  (Ekstra)

  Akşam Yemeği : Otelimizde alınacak olup, tur ücretine dahildir.

  Konaklama : Birun Kümbet Dağ Evleri vb.

 • 7. Gün 07 Nisan Perşembe
  Ordu - Boztepe - Fatsa - Ünye - Aksaray

   

  Otelde alacağımız kahvaltımızın ardından saat 08.30 da Ordu’ya hareket ediyoruz. Yeşil ve Mavinin kenti Ordu’da teleferik ile mükemmel manzaraya sahip Boztepe’ye çıkıyoruz. Masmavi sahili ve yemyeşil dağların eteklerine kurulan kenti kuşbakışı izleyeceğiniz teleferik yolculuğu sonrasında Karadeniz’in en güzel sahillerine sahip Fatsa ve Ünye’yi görerek Aksaray' a hareket ediyoruz. Geç saatte Aksaray' a varış ve turumuzun sonu. Bir sonraki organizasyonda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

   

  Sabah Kahvaltısı : Otelimizde alınacak olup, tur ücretine dahildir.

  Öğle Yemeği : Rehberimizin önereceği restaurantlar tercih edebilirsiniz.  (Ekstra)

  Akşam Yemeği : Yol güzergahında ekstra olarak alınacaktır.

  Konaklama : Bu gece otel konaklaması yoktur.

   DİKKAT: Tur sirküsü yayımlandığı 27 Ekim Çarşamba tarihinde geçerlidir. Aynı tura ait, daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar.
ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

 

- Otellerde 5 Gece Yarım Pansiyon Konaklama

- Açık Büfe 5 Sabah Kahvaltısı

- Açık Büfe veya Yöresel Yemeklerden Oluşan 5 Akşam Yemeği

- Lüks Araçlar ile Ulaşım

- Kayabaşı Yaylası Minibüs Transferi

- Borçka - Karagöl Yaylası Minibüs Transferi

- Pokut - Sal - Palovit - Şenyuva - Zilkale Minibüslü Tur

- Yöresel Eğlence İmkanları (Tulum - Kemençe - Horon)

- Milli Park Giriş Ücretleri

- Programda Belirtilen Tüm Çevre Gezileri

- Otel Hamam ve Sauna Kullanımları (Otel Giriş Saatleri Uygunluğu Doğrultusunda)

- Kişiye Özel Seyahat ve Sağlık Sigortası

- Profesyonel Kokartlı Rehberlik Hizmeti
 

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 

- Öğle Yemekleri

- Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri

- Şahsi Harcamalar

- Batum Turu

- Batum için PCR testi 

Önemli Notlar;
Fiyat Türü Peşin
Single 3306.25 TL
2645 TL
Double 2493.75 TL
1995 TL
Triple 2493.75 TL
1995 TL
0-2 Yaş Ücretsiz
3-6 Yaş 1237.50TL
990 TL
7-12 Yaş 1806.25 TL
1445 TL

Yorum yazılmamıştır.

Formu doldurun, satış temsilcimiz beirttiğiniz süre içinde sizi arasın. Zorunlu alanları (*) doldurmalısınız.