Whatsapp İle İletişime Geç
Whatsapp İle İletişime Geç

UZATTIK !! 2022 Kültür Turları ERKEN REZERVASYON Başladı! %50' ye Varan İNDİRİM! En Ucuz Fiyatlar Sadece 4-6 Koltuk için Geçerlidir. Fırsatları Kaçırmayın! SON GÜN 17 AĞUSTOS! Kayıt için Acele Edin! 

Tur Bilgileri
22 - 26 Ağustos
Yarım Pansiyon
Adana Çıkışlı
ADANA ÇIKIŞLI UÇAKLI İZMİR ÇEŞME KUŞADASI EFES PAMUKKALE TURU
10990.00 TL
Vade Farksız 3-6 Taksit İmkanı!
22 Ağustos 2022 - 26 Ağustos 2022 Yarım Pansiyon
5495 TL
29 Ağustos 2022 - 02 Eylül 2022 Yarım Pansiyon
5495 TL
05 Eylül 2022 - 09 Eylül 2022 Yarım Pansiyon
5495 TL
12 Eylül 2022 - 16 Eylül 2022 Yarım Pansiyon
5495 TL
19 Eylül 2022 - 23 Eylül 2022 Yarım Pansiyon
5495 TL
26 Eylül 2022 - 30 Eylül 2022 Yarım Pansiyon
5495 TL
22 Ağustos 2022 - 26 Ağustos 2022 Yarım Pansiyon 8-12 kişilik gruplar için geçerli fiyatlardır.
5330.15 TL
29 Ağustos 2022 - 02 Eylül 2022 Yarım Pansiyon 8-12 kişilik gruplar için geçerli fiyatlardır.
5330.15 TL
05 Eylül 2022 - 09 Eylül 2022 Yarım Pansiyon 8-12 kişilik gruplar için geçerli fiyatlardır.
5330.15 TL
12 Eylül 2022 - 16 Eylül 2022 Yarım Pansiyon 8-12 kişilik gruplar için geçerli fiyatlardır.
5330.15 TL
19 Eylül 2022 - 23 Eylül 2022 Yarım Pansiyon 8-12 kişilik gruplar için geçerli fiyatlardır.
5330.15 TL
26 Eylül 2022 - 30 Eylül 2022 Yarım Pansiyon 8-12 kişilik gruplar için geçerli fiyatlardır.
5330.15 TL
Farklı İllerden Turlar
Turumuza Katılabileceğiniz Diğer Şehirler

ADANA ÇIKIŞLI UÇAKLI İZMİR ÇEŞME KUŞADASI EFES PAMUKKALE TURU

YARIM PANSİYON

5 GECE 6 GÜN

GİDİŞ  - DÖNÜŞ UÇAK BİLETİ DAHİL !

KUŞADASI TEKNE TURU DAHİL !

KREDİ KARTLARINA VADE FARKSIZ 3 - 6 TAKSİT İMKANI

Nakit Ödemelerde %10 Ekstra İNDİRİM!

 • 1. Gün 22 Ağustos Pazartesi
  ADANA – İZMİR - BERGAMA –AKRAPOL – ASKLEPİON - FOÇA – TEKNE TURU – YÜZME MOLASI  Siz değerli misafirlerimizle Adana havalimanında buluşuyor. Uçuş için işlemlerimizi tamamlayıp Adana havalimanından İzmir’e hareket edecek olan uçağımıza yerleşiyoruz. Yaklaşık 1 saat 15 dk süreli uçuş sonrası İzmir’e varış. Varışımızla birlikte bizi bekleyen aracımızla ilk durağımız olan Bergama’ya hareket ediyoruz. Serbest olarak alınan ekstra kahvaltı sonrasında Pergamon Antik kentinde Bergama ovasına hâkim bir tepenin üzerine yapılmış ve Pergamon'un yönetim merkezi olan Akrapol'e çıkıyoruz. Sonrasında Almanya'ya kaçırılan Zeus Sunağı, şaşırtıcı bir mimari ile dik şekilde inşa edilmiş Tiyatrosu, Bakhüs Tapınağı, Bergama kütüphanesi, Athena Tapınağı gezilerimizin ardından otobüsümüze biniyor ve Şehir merkezinde bulunan Kızıl Kuleyi ziyaret ediyoruz. Kızıl Kule ziyaretimiz sonrası Bergamadaki bir diğer durağımız Asklepion oluyor. Asklepios Kutsal Alanı, galerili avlusu, 3500 kişilik tiyatro yapısı, İmparator Hadrianusa ait kült salonu, kütüphanesi, yuvarlak planlı Asklepios Tapınağı ile Roma Dönemi`nde oldukça önemli bir sağlık merkeziydi. Sağlık merkezindeki gezimiz sonrası bölgedeki taş ocaklarından çıkarılan onyx taşının işlendiği atölyeleri ziyaret ederek taş hakkında bilgi alıyoruz. Buradan ayrılarak Dikili, Çandarlı, Aliağa üzerinden Fransa'nın meşhur sahil kenti Marsilya'yı da kurmuş olan Phokaia'ların başkenti Foça'ya ulaşıyor burada (Ekstra) bizleri bekleyen teknemize biniyor ve Foça tekne turumuza başlıyoruz. İlk olarak Mitolojide hikayeleri anlatılan denizkızlarının eskiden yaşadıkları şimdi ise dünyaca ünlü nesli tükenmekte olan Akdeniz foklarının yuva yaptığı siren kayalıklarını görüyoruz. Ardından Orak Adası, İncir Adası, İngiliz Burnu, Fener adası, Metalik Ada, Küçük deniz koylarını geziyor ve bu koylarda yüzme molaları veriyoruz. Tekne turumuzun sonunda aracımıza geçerek otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.


  Sabah Kahvaltısı: Güzergâhımız üzerinde uygun bir tesiste alınacaktır.
  Öğle Yemeği: Bölge'de menü olarak alınacaktır.(Ekstra)
  Akşam Yemeği: Otelde alınacaktır. (Ücrete dâhildir)

   

 • 2. Gün 23 Ağustos Salı
  SAAT KULESİ – KONAK MEYDANI - ÇEŞME – ILICA – ALAÇATI – YÜZME MOLASI  Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası İzmir Konak Meydanından panoramik olarak, Kordon, Saat Kulesi, Hükümet Konağını görerek, Asansör ( Panaromik )  gezisini yapıyoruz ve sonrasında Çeşme’ye hareket ediyoruz. Çeşme’de gezimize ilk olarak Çeşme Kalesi ile başlıyoruz. Kalenin muhteşem manzarası eşliğinde rehberimizin anlatımını dinliyoruz. 1528 yılında Kanuni Sultan Süleyman tarafından yaptırılan Kervansaray’ı görüyoruz. Sonrasında Çeşme Meydanda serbest zamanımızın ardından Ilıca’ya geçiyoruz. Burada özel bir plajda ( giriş, şezlong, şemsiye ekstra ) serbest zaman arzu eden misafirlerimiz için yüzme molamızın ( Hava şartları müsait olduğu takdirde )  ardından Alaçatı’ya hareket. Alaçatı’nın en güzel yerel ürünlerini ve keyifli hediyelikleri alabileceğimiz, Alaçatı Pazarı, Alaçatı’nın meşhur sokakları ve Rum mimarisi ile Osmanlı mimarisinin birleştiği sokakları geziyoruz. Vereceğimiz serbest zaman sonrasında otelimize hareket ediyoruz. Kuşadası veya Selçuk’da bulunan otelimize varış. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.


  Sabah Kahvaltısı: Otelimizde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.
  Öğle Yemeği: Bölge'de menü olarak alınacaktır.(Ekstra)
  Akşam Yemeği: Otelde alınacaktır. Ücrete Dahildir.

 • 3. Gün 24 Ağustos Çarşamba
  EFES ANTİK KENTİ – MERYEM ANA – DİDİM APOLLON TAPINAĞI – MİLET ANTİK KENTİ – ŞİRİNCE – YEDİ UYURLAR  Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında Efes Antik Kenti’ne hareket ediyoruz. Burada Arcadiane Caddesi, Tiyatro, Küretler Caddesi, Memmius Anıtı, Herakles Kapısı, Traian Çeşmesi, Hadrian Tapınağı, Scholastika Hamamları, Gymnasion, Ticaret Agorası, Odeon, Parlamento Binası, Mozaikli Kaldırım, Paleastra,) Efes Antik Kenti gezimizin ardından Hıristiyan inanışına göre Meryem ananın yaşadığı ve öldüğü ev olarak kabul edilen ve Hıristiyanların hac merkezi de olan Meryem Ana Evi gezisini yapıyoruz. Kuran-ı Kerim ve İncilde adları geçen Eshab-ül Kehf ( 7 Uyurlar ) geziyoruz, Gezilerimiz sonrasında, Didim’e hareket ediyoruz. Didim denince ilk akla gelen ve antik dünyanın en büyük üçüncü tapınağı olan Apollon Tapınağını geziyoruz. Didim dönüşünde Ege bölgesinde ki en önemli liman kentlerinden biri olan, ızgara planlı bir şekilde inşa edilmiş Milet Antik Kentini geziyoruz. Şarabı ve eski Rum evleri ile meşhur, kendinizi düşsel bir ülkedeymiş gibi hayal edeceğiniz, evleri, sokakları ve insanları ile sizleri kendine çeken Şirince'ye hareket ediyoruz. Şirince gezimizi takiben Selçuk’a geçiyor. Burada Selçuk Şehir Turu Ayasuluk Kalesi ve Tepesini panaromik gördükten sonrasında otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.    Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacaktır. (Ücrete dâhildir)
  Öğle Yemeği: Bölge'de menü olarak alınacaktır.(Ekstra)
  Akşam Yemeği: Otelde alınacaktır. (Ücrete dâhildir)

 • 4. Gün 25 Ağustos Perşembe
  KUŞADASI TAM GÜN TEKNE TURU  Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası, birbirinden güzel koylarda denize girebilmek için Kuşadası’na hareket ediyoruz. Burada limanda bizi bekleyen teknemize geçerek, turumuza başlıyoruz. Baradan, Soğuksu gibi koylarda verilen yüzme molalarıyla denizin tadını çıkarıyoruz. Bu güzel ve keyifli tekne turu sonrası, otobüsümüzle otelimize hareket ediyoruz.   Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacaktır. (Ücrete dâhildir)
  Öğle Yemeği: Bölge'de menü olarak alınacaktır.(Ekstra)
  Akşam Yemeği: Otelde alınacaktır. (Ücrete dâhildir)

 • 5. Gün 26 Ağustos Cuma
  PAMUKKALE – HİERAPOLİS ANTİK KENTİ – TRAVERTENLER – PAMUKKALE – KIZILSU – İZMİR – DÖNÜŞ  Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Türkiyemizin beyaz cenneti Pamukkale'de Hierapolis Antik Kenti ( Nekropol, Domitian Kapısı, Sütunlu Cadde, Karbondioksit Havuzu, Cin Deliği, Tiyatro ) Travertenler, Karahayıt Köyü, Pamukkale Köyü'nü gezdikten sonrasında .Bu keyifli gezimizin ardından Pamukkale'nin hemen yakınında bulunan ve suyunun çeşitli rahatsızlıklara iyi geldiği bilimsel olarak da kanıtlanmış, Kızılsuyu ziyaret ediyoruz. Ardından İzmir’e hareket. İzmir’e varışımız sonrası Adnan Menderes havalimanına hareket ediyor ve uçuş işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. İşlemler sonrası Adana'ya hareket edecek uçağımıza yerleşip Adana'ya varış. Varışımız sonrası bir başka organizasyonumuzda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.   Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacaktır. (Ücrete dâhildir)
  Öğle Yemeği: Bölge'de menü olarak alınacaktır.(Ekstra)DİKKAT: Tur sirküsü yayımlandığı 17 Ağustos Çarşamba tarihinde geçerlidir. Aynı tura ait, daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar.
ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

Gidiş – Dönüş Uçak Bileti
Lüks Araçlar İle Ulaşım
4 Gece Otel Konaklaması 
4 Sabah Kahvaltısı 
4 Akşam Yemeği
Kuşadası Tekne Turu 
Profesyonel Rehberlik Hizmeti 
Seyahat Sağlık Sigortası

 

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

İlk Gün Sabah Kahvaltısı
Tüm öğle yemekleri 
Foça Tekne Turu
Müze Ören Yeri Giriş Ücretleri

 

Önemli Notlar;
Fiyat Türü Peşin
Single 12790.00 TL
6395 TL
Double 10990.00 TL
5495 TL
Triple 10790.00 TL
5395 TL
0-2 Yaş 2000.00 TL
1000 TL
3-6 Yaş 6890.00TL
3445 TL
7-12 Yaş 8590.00 TL
4295 TL

Yorum yazılmamıştır.

Formu doldurun, satış temsilcimiz beirttiğiniz süre içinde sizi arasın. Zorunlu alanları (*) doldurmalısınız.